Esileht Ilu ja tervis Kas mingid parasiidid võivad põhjustada iiveldust?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas mingid parasiidid võivad põhjustada iiveldust?

Mul on tihti probleem iiveldusega, millele mingit põhjust leidnud pole. Vereproovid on korras, maouuringud korras, ometi on mul vahel süda väga paha. Kas mingid parasiidid võivad iiveldust tekitada, kuigi muid hädasid nagu kõhuvalu või -puhitust ei ole? Äkki on mul mingid ussid või lambliad? Kas tasuks nende osas uurida?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 11:49; 10.04 14:21; 11.04 19:42; 16.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, loomulikult, peaaegu kõik- paeluss, solkmed, naaskelsabad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

parasiidid lähevad uuringu ajaks kuhugi peitu?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

parasiidid lähevad uuringu ajaks kuhugi peitu?

Ega vereproov või gastroskoopia siis parasiite näita. Räägingi ju, et muud haigused on uuringutega väliststud ja seepärast liikus mõte parasiitide poole – et peaks ehk väljaheiteproovid andma.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 11:49; 10.04 14:21; 11.04 19:42; 16.04 20:04;
To report this post you need to login first.

Jah, loomulikult, peaaegu kõik- paeluss, solkmed, naaskelsabad.

Aga võib siis olla nii, et ainsaks sümptomiks on iiveldus?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 11:49; 10.04 14:21; 11.04 19:42; 16.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure tõenäosusega ei ole sul parasiite vaid iiveldus on tingitud hormoonidest. Ise olen samuti eluagene iiveldaja, endal parasiite küll ei kahtlusta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

parasiidid lähevad uuringu ajaks kuhugi peitu?

muidugi, pimesooles on nende koobas ja seal nad konutavad kuni oht on möödas ja siis kihutavad mööda soolikaid ringi kuni teisel süda puperdab

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 19:45; 19.04 01:46;
To report this post you need to login first.

Suure tõenäosusega ei ole sul parasiite vaid iiveldus on tingitud hormoonidest. Ise olen samuti eluagene iiveldaja, endal parasiite küll ei kahtlusta.

Ma ei ole selles mõttes eluaegne iiveldaja, et varasemalt pole sellega probleemi olnud. Nüüd muidugi on vanus sealmaal (45), et hormoonid hakkavad vaikselt ehk trikitama küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 11:49; 10.04 14:21; 11.04 19:42; 16.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haige sapp pidi ka iiveldust tekitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tihti probleem iiveldusega, millele mingit põhjust leidnud pole. Vereproovid on korras, maouuringud korras, ometi on mul vahel süda väga paha. Kas mingid parasiidid võivad iiveldust tekitada, kuigi muid hädasid nagu kõhuvalu või -puhitust ei ole? Äkki on mul mingid ussid või lambliad? Kas tasuks nende osas uurida?

Oled õigel teel, sinu sees on uss, ja sul pole palju enam minna
suveks oled mullas

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 19:45; 19.04 01:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuleb arstile minna

_

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Kas mingid parasiidid võivad põhjustada iiveldust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.