Esileht Pereelu ja suhted Kas minna mehega üldse eraldi leiba?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 108 )

Teema: Kas minna mehega üldse eraldi leiba?

Postitas:

Palun aidake aru saada, kumb meist on loll sõna otseses mõttes. Olen väikese lapsega kodus, alati poodi ei jõua vankriga (auto mehe käes, kauplus 2km kaugusel). Saadan mehele sônumi, täna saatsin selge, suurte tähtedega kirjutatud sõnumi, palun too: piim, või, hapukoor, banaanid, mango jne.
Mees tuleb koju kohupiimakreemide ja võiga, küsin kus ülejäänu on, vastus “homme toon.” Ja nii on see olnud pea KOGUAEG, tahan vahel midagi retsepti jaoks, osad toob, osasid ei too. “Homme toon.” Hommikukohvile piima taas ei ole…
Mul on nii kõrini, saan aru, pole suurim probleem vôib olla, aga nutma ja vihale ajab, sest mees leiab, et mina ole loll, teen sääsest elevandi ja saab “homme” ka tuua. Leiab, et temal hoopis õigus minu peale vihastada ja vihastab ka.
Ma ei talu seda enam lihtsalt. Olen öelnud, teeme nii, et eraldi leivas ja hooltsen siis vaid ise asjade eest, et koju saaks. Selle peale justkui solvunud. Poes ta kunagi ei unusta, mis tal endal tuua vaja on. Põhirõhuga toob vaid endale sobivad, meeldivad asjad, eile näiteks hunniku apelsine, mida lapsele anda ei saa, allergia. Lapsele muud värsket ei toonud. Kui jõuan lapsega ise poodi ja ilm ilus, ei saja, sest jala minna pikk maa, siis loomulikult ostan ise, mis vaja.
Minu mehe jaoks tundub ulme avada poes minu saadetud sõnum uuesti ja lugeda, mis tuua palusin. Mälu tundub olematu.
Nii kõrini on saanud sellest “homme.” Kohvipiim homme, hapukoor homme…, vahel tahab, et süüa teen midagi erilist ja ei too vajalikke asju kôiki, toob pooled. Vastan: “süüa saab homme.”

+44
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.06 19:38; 17.06 19:49; 17.06 20:01; 17.06 20:11; 17.06 20:19; 17.06 20:24; 17.06 20:38; 17.06 20:43; 17.06 22:16; 20.06 23:41; 08.08 21:23; 08.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust selliseid ahve leitakse.
Enamikest perekooli teemadest jääb mulje, et naised on otsustanud pere luua mingite gorilladega, kes on nagu peaaegu inimesed, aga mitte päris.

+78
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 19:41; 18.06 10:10; 18.06 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra nädalas ju ikka autoga poodi saad. Ostadki kõik vajaliku korraga ära. 2 kilti paar korda nädalas piima järel käia ei tohiks ju jalutuskäigu mõttes probleem olla.
Mõni mees ongi poe asjus uimasevõitu. Proovi talle ostunimekiri kaasa anda.
Soovitan konstruktiivsust, niisama inisemine ei aita. Meil kõigil on mingil hetkel beebid olnud. Tita ema olemine ei tee ausalt invaliidiks, millena sa paraku kõlad.

+17
-51
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Too siis endale ja lapsele ise toit ja las mees toob endale, kui ühiselt toidutoomist organiseeritud ei saa. Mehele tee süüa siis, kui ta selleks asjad on toonud, muidu las teeb ise süüa oma toodud asjadest, nagu talle meeldib.

See, et 2 km kaugusele poodi kasvõi iga päev minna ei saa, on muidugi ka huvitav. Arusaadav, kui on terviseprobleemid, aga terve inimene peaks ometi suutma iga päev kasvõi mitu X seda maad käia. Aga ma maakana võibolla ei saa enam vahemaadest õigesti aru.
Aga no kui ei saa iga päev käia, siis mõtle ette ja 2-3x nädalas ikka suudad käia ja osta siis varuga. Enda ja lapse asjad peaksid kärukorvi+seljakotti küll mahtuma, ka mitmeks päevaks.

Kes loll on, ei oska öelda.

+38
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 19:48; 17.06 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra nädalas ju ikka autoga poodi saad. Ostadki kõik vajaliku korraga ära. 2 kilti paar korda nädalas piima järel käia ei tohiks ju jalutuskäigu mõttes probleem olla.

Mõni mees ongi poe asjus uimasevõitu. Proovi talle ostunimekiri kaasa anda.

Soovitan konstruktiivsust, niisama inisemine ei aita. Meil kõigil on mingil hetkel beebid olnud. Tita ema olemine ei tee ausalt invaliidiks, millena sa paraku kõlad.

Olen väga palju jala liikuv inimene, aga 2 km vihmaga või haige lapsega tõesti ei käi. Kui võimalik, käin alati ise, siiski see pole päris nurga taha poodi minemine. Liigun autota.
Ja kui mõelda, et muidu täiskasvanu moodi inimene läheb autoga poodi nii ehk naa. Aga oma otsused olen siin juba teinud ja tuleb edasi rohkem ise…

+22
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.06 19:38; 17.06 19:49; 17.06 20:01; 17.06 20:11; 17.06 20:19; 17.06 20:24; 17.06 20:38; 17.06 20:43; 17.06 22:16; 20.06 23:41; 08.08 21:23; 08.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Too siis endale ja lapsele ise toit ja las mees toob endale, kui ühiselt toidutoomist organiseeritud ei saa. Mehele tee süüa siis, kui ta selleks asjad on toonud, muidu las teeb ise süüa oma toodud asjadest, nagu talle meeldib.

See, et 2 km kaugusele poodi kasvõi iga päev minna ei saa, on muidugi ka huvitav. Arusaadav, kui on terviseprobleemid, aga terve inimene peaks ometi suutma iga päev kasvõi mitu X seda maad käia. Aga ma maakana võibolla ei saa enam vahemaadest õigesti aru.

Aga no kui ei saa iga päev käia, siis mõtle ette ja 2-3x nädalas ikka suudad käia ja osta siis varuga. Enda ja lapse asjad peaksid kärukorvi+seljakotti küll mahtuma, ka mitmeks päevaks.

Kes loll on, ei oska öelda.

Ostunimekiri ammu proovitud, ei toimi, ei vaata, unustab, kaotab. Gorilla ohh.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.06 19:38; 17.06 19:49; 17.06 20:01; 17.06 20:11; 17.06 20:19; 17.06 20:24; 17.06 20:38; 17.06 20:43; 17.06 22:16; 20.06 23:41; 08.08 21:23; 08.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ise juhid autot, load olemas? Siis sellisel juhul, kui mees on järjekordselt tulnud ilma sinu poolt delegeeritud asjadeta, jätad mehe lapsega koju ja sõidad ise autoga poodi. Või on teil see teema ka, et mees ei oska/taha lapsega üksi kodus olla?

+42
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun aidake aru saada, kumb meist on loll sõna otseses mõttes.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+10
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 20:09; 17.06 20:30; 17.06 21:07; 18.06 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ise juhid autot, load olemas? Siis sellisel juhul, kui mees on järjekordselt tulnud ilma sinu poolt delegeeritud asjadeta, jätad mehe lapsega koju ja sõidad ise autoga poodi. Või on teil see teema ka, et mees ei oska/taha lapsega üksi kodus olla?

No see kisuks absurditeatriks ja bensiini raiskamiseks, kogu pere samal päeval eraldi poes, sest üks ei oska. Lapsega olla oskab ja tundub, et eraldi leibkonda minek tuleb tal ka juba eos välja. Just küsis, millal rabarberi kisselli teen, vastasin “homme.” Suhkurt ju ei ole, on mett ja vähevõitu. Omad vitsad peksavad teda, aga ju pole ōppimisvõimeline. Tõmbame lastega omaette ja käime vaid ise poes ning enam ei arvesta tema kui täisväärse pere eest hoolitsejaga.

+25
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.06 19:38; 17.06 19:49; 17.06 20:01; 17.06 20:11; 17.06 20:19; 17.06 20:24; 17.06 20:38; 17.06 20:43; 17.06 22:16; 20.06 23:41; 08.08 21:23; 08.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mees tööl oma asjadega hakkama saab? Mulle tundub, et ta on üldiselt ka hoolimatu ja kohusetunne on suur null. Kui inimene teeb asju korralikult, siis täpselt tuuakse ka toit nimekirja järgi koju. Kui inimene on üldiselt lohakas, siis on ta kõigis asjades lohakas. Ma ei kujuta ette, et mehele antakse tööl ülesanne, et tee see ja see ära. Tema teeb ühe asja ära ja ütleb, et teise asja teeb järgmisel nädalal. Nii ei toimi ju maailm.
Meil eile oli olukord, kus palusin 12-aastasel poest šokolaadi tuua. Rõhutasin veel, et täiesti tavalist šokolaadi tahan. Ei mingeid rosinaid, pähkleid sees. Ühesõnaga šokolaad, mida saab tordi peale riivida. Selle asemel tõi poiss Annekese piimašokolaadi piimatäidisega. Mu mees vihastas nii, et käskis poisil tagasi poodi minna ja õige asi tuua. Et nii ei saa. Ei tohi lohakas olla ja natuke peab ikka oma peaga ka mõtlema. Poiss muidugi arvas, et kui ma piimatäidist ei nimetanud, siis võib ta sellise šokolaadi tuua.

+13
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun aidake aru saada, kumb meist on loll sõna otseses mõttes.

Ma pakun, et sina oled ikka täitsa loll naine.

Ok, midagi sa aru nagu saad, lugeda oskad, vastavalt siis ka süüa teha jne. AGA kui sind lasta kogu maailma meeste hulka vabalt lahti, SIIS SA SUUDAD VÄLJA VALIDA NEIST KÕIGE LOLLIMA ja sellega veel lapse teha ja kooselu alustada…???

Kui sa oleks endale valinud mehe, kellel on poliomüeliit või mehe, kes on ratastoolis, siis oleks sa ilmselt täna paremas seisus.

AGA sa ei valinud neid, sa tahtsid seda ajupehmenemist põdevat isendit omale. Miks? Kas tal oli välismaa auto?

Oskad sa ehk selgitada, MISMOODI, naine, see võimalik oli?

Kas sel ajal, kui sa armunud olid, siis ta tõesti pidas meeles kõik maasikavarred ja viljapeakesed, mida ta sulle tooma pidi? Kõik luuleread? Kõik meelitusnimed?

Raske uskuda, et see idikas ka siis selleks võimeline oli.

Seega – süüdi oled ise. Ja ainult ise.

Sry.

Ilukirjandus. Vb tõesti, loodus tegi mulle ära, minult mõistus, temalt füüsis ja terved lapsed. Kes teab. Võimalik, et ta saab isegi aru, aga see ka mingi koonerdamisviis ja lolli mängimine, on olnud nii, et sõidab veel ise hilja õhtul poodi kuna ise vajaliku toomata jättis oma lolli “homme” jutu pärast.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.06 19:38; 17.06 19:49; 17.06 20:01; 17.06 20:11; 17.06 20:19; 17.06 20:24; 17.06 20:38; 17.06 20:43; 17.06 22:16; 20.06 23:41; 08.08 21:23; 08.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mees tööl oma asjadega hakkama saab? Mulle tundub, et ta on üldiselt ka hoolimatu ja kohusetunne on suur null. Kui inimene teeb asju korralikult, siis täpselt tuuakse ka toit nimekirja järgi koju. Kui inimene on üldiselt lohakas, siis on ta kõigis asjades lohakas. Ma ei kujuta ette, et mehele antakse tööl ülesanne, et tee see ja see ära. Tema teeb ühe asja ära ja ütleb, et teise asja teeb järgmisel nädalal. Nii ei toimi ju maailm.

Meil eile oli olukord, kus palusin 12-aastasel poest šokolaadi tuua. Rõhutasin veel, et täiesti tavalist šokolaadi tahan. Ei mingeid rosinaid, pähkleid sees. Ühesõnaga šokolaad, mida saab tordi peale riivida. Selle asemel tõi poiss Annekese piimašokolaadi piimatäidisega. Mu mees vihastas nii, et käskis poisil tagasi poodi minna ja õige asi tuua. Et nii ei saa. Ei tohi lohakas olla ja natuke peab ikka oma peaga ka mõtlema. Poiss muidugi arvas, et kui ma piimatäidist ei nimetanud, siis võib ta sellise šokolaadi tuua.

Täiesti absurdselt on tööasjus punktuaalne, täpne, tubli oma eriala tipp. Vahel ongi mul tunne, et ta on loodud heaks töötajaks ja pere maksab seetõttu lõivu, oleme teisejärgulised ja meile võib öelda “manjana.” :((((

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.06 19:38; 17.06 19:49; 17.06 20:01; 17.06 20:11; 17.06 20:19; 17.06 20:24; 17.06 20:38; 17.06 20:43; 17.06 22:16; 20.06 23:41; 08.08 21:23; 08.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et sina oled ikka täitsa loll naine.

Ok, midagi sa aru nagu saad, lugeda oskad, vastavalt siis ka süüa teha jne. AGA kui sind lasta kogu maailma meeste hulka vabalt lahti, SIIS SA SUUDAD VÄLJA VALIDA NEIST KÕIGE LOLLIMA ja sellega veel lapse teha ja kooselu alustada…???
Kui sa oleks endale valinud mehe, kellel on poliomüeliit või mehe, kes on ratastoolis, siis oleks sa ilmselt täna paremas seisus.
AGA sa ei valinud neid, sa tahtsid seda ajupehmenemist põdevat isendit omale. Miks? Kas tal oli välismaa auto?

Oskad sa ehk selgitada, MISMOODI, naine, see võimalik oli?

Kas sel ajal, kui sa armunud olid, siis ta tõesti pidas meeles kõik maasikavarred ja viljapeakesed, mida ta sulle tooma pidi? Kõik luuleread? Kõik meelitusnimed?
Raske uskuda, et see idikas ka siis selleks võimeline oli.

Seega – süüdi oled ise. Ja ainult ise.
Sry.

Kas sa natukene liiale ei lähe? Igal inimesel on mingi kiiks või häiriv joon. Usu või mitte, aga ka sinul!

+24
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 20:29; 17.06 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vb tõesti, loodus tegi mulle ära, minult mõistus, temalt füüsis ja terved lapsed.

Ok. Asi seegi.
Aga nüüd siis aeg sul edasi liikuda.
Kooseluks vaja mingi normaalne inimene otsida. Ja tema juures juba sperma kvaliteet pole nii oluline. Peaasi, et sms-i ja e-maili lugeda oskab ja poest asju tahab tuua.

P.S. mees olen ja pean tunnistama, et kui nimekirjaga poodi minna, siis läheb oluliselt vähem aega, kui ilma.
Ehk siis see nimekiri on tegelt väga hea variant poeskäiguks. ja kui viineripirukas isegi värskelt lõhnab, siis sa ei võta seda, sest nimekirjas ju pole.
Ja maisitärklise v. riisiäädika otsid kuskilt x kohast riiulite vahelt üles, sest see ON nimekirjas.
Jne.

+10
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 20:09; 17.06 20:30; 17.06 21:07; 18.06 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on pood samuti 2km kaugusel ja mõnikord käime poes 5 korda päevas. Kord unustab üks midagi, kord teine. Saab midagi vahepeal juba otsa või siis tuleb kellelgi millegi hea järele isu…
Täna käisin poes: tõin vorsti, juustu, piima. Koju jõudes avastasin, et vahepeal on sai otsa saanud (koolivaheaeg ju). Läksin paar tundi hiljem siis saia järele.
Nüüd helistas ämm ja rääkis, et sõi just üksinda 500g jäätise ära palava päeva lõpetuseks. No selline jäätiseisu tuli seda kuulates peale, et ilmselt sõidan varsti jälle poe poole..

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on asi selles, et mees ei ole seda endale tõsiselt ja reaalselt teadvustanud, kui väga sind selline pealiskaudsus häirib. Vaevalt, et ta seda kõike meelega teeb. Pigem lihtsalt unustab, ja ei pea nii väga oluliseks.

Mu mees kipub ka mõnikord selline olema. Kui mul olid lapsed (neid on mul palju) väiksed, siis käisin alati ise poes. Mul olid ka poed kaugel, aga kuna lastega oli nagunii vaja iga päev väljas käia, siis oligi just hea jalutuskäik. Käisin väljas iga ilmaga. Nii vihmaga, külmaga, lörtsiga, tuulega – kohe põhimõte oli, et lapsed peavad iga päev välja saama. Ja kuna liivakasti serval mina istuda eriti ei viitsinud, siis oligi hea kasulik ja vajalik ühendada.

Sõidan ka autoga. Kui kogu pere veel kodus elas ja oli vaja koormate kaupa süüa tuua, siis käisingi kord nädalas poes suuremal tretil ja ostsin kapid täis. No nädala sees oli ikkagi vaja veel poes käia, aga siis oli lihtsalt vähem toomist. Sel ajal oli peres üks auto ja sõltusin paljuski mehe käikudest.

Soovitan sul ka nii teha, et võtad mehel natist kinni ja lähete koos, autoga, vähemalt kord nädalas ja ostate kogu vajaliku kraami ära. Mees tassib…

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 20:29; 17.06 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vb tõesti, loodus tegi mulle ära, minult mõistus, temalt füüsis ja terved lapsed.

Ok. Asi seegi.

Aga nüüd siis aeg sul edasi liikuda.

Kooseluks vaja mingi normaalne inimene otsida. Ja tema juures juba sperma kvaliteet pole nii oluline. Peaasi, et sms-i ja e-maili lugeda oskab ja poest asju tahab tuua.

Edasi liikuda…
Samas on nii andekas isa just pojale, leiutab mänge, poest ostetud poiste mänguasjad tuunib vingeks ringi, kui laev siis päris ankruga, ehitab ankru, et poja laev ära ei ujuks rannas. Tihti imetlen ta nutikust.
Ei saa ju nii, et liikuge aina edasi, midama teen selle meililugejaga, kes me lastele võõras.
Parem käin vaid ise poes ja mees järagu oma apelsine, tehtud toitu ikka jagan.

P.S. mees olen ja pean tunnistama, et kui nimekirjaga poodi minna, siis läheb oluliselt vähem aega, kui ilma.

Ehk siis see nimekiri on tegelt väga hea variant poeskäiguks. ja kui viineripirukas isegi värskelt lõhnab, siis sa ei võta seda, sest nimekirjas ju pole.

Ja maisitärklise v. riisiäädika otsid kuskilt x kohast riiulite vahelt üles, sest see ON nimekirjas.

Jne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.06 19:38; 17.06 19:49; 17.06 20:01; 17.06 20:11; 17.06 20:19; 17.06 20:24; 17.06 20:38; 17.06 20:43; 17.06 22:16; 20.06 23:41; 08.08 21:23; 08.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vb tõesti, loodus tegi mulle ära, minult mõistus, temalt füüsis ja terved lapsed.

Ok. Asi seegi.

Aga nüüd siis aeg sul edasi liikuda.

Kooseluks vaja mingi normaalne inimene otsida. Ja tema juures juba sperma kvaliteet pole nii oluline. Peaasi, et sms-i ja e-maili lugeda oskab ja poest asju tahab tuua.

P.S. mees olen ja pean tunnistama, et kui nimekirjaga poodi minna, siis läheb oluliselt vähem aega, kui ilma.

Ehk siis see nimekiri on tegelt väga hea variant poeskäiguks. ja kui viineripirukas isegi värskelt lõhnab, siis sa ei võta seda, sest nimekirjas ju pole.

Ja maisitärklise v. riisiäädika otsid kuskilt x kohast riiulite vahelt üles, sest see ON nimekirjas.

Jne.

Vb tõesti, loodus tegi mulle ära, minult mõistus, temalt füüsis ja terved lapsed.

Ok. Asi seegi.

Aga nüüd siis aeg sul edasi liikuda.

Kooseluks vaja mingi normaalne inimene otsida. Ja tema juures juba sperma kvaliteet pole nii oluline. Peaasi, et sms-i ja e-maili lugeda oskab ja poest asju tahab tuua.

Jne.[/quote/]

Edasi liikuda…
Samas on nii andekas isa just pojale, leiutab mänge, poest ostetud poiste mänguasjad tuunib vingeks ringi, kui laev siis päris ankruga, ehitab ankru, et poja laev ära ei ujuks rannas. Tihti imetlen ta nutikust.
Ei saa ju nii, et liikuge aina edasi, mida ma teen selle perfektse meililugejaga, kes me lastele võõras.
Parem käin vaid ise poes ja mees järagu oma apelsine, tehtud toitu ikka jagan temaga.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.06 19:38; 17.06 19:49; 17.06 20:01; 17.06 20:11; 17.06 20:19; 17.06 20:24; 17.06 20:38; 17.06 20:43; 17.06 22:16; 20.06 23:41; 08.08 21:23; 08.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ise juhid autot, load olemas? Siis sellisel juhul, kui mees on järjekordselt tulnud ilma sinu poolt delegeeritud asjadeta, jätad mehe lapsega koju ja sõidad ise autoga poodi. Või on teil see teema ka, et mees ei oska/taha lapsega üksi kodus olla?

No see kisuks absurditeatriks ja bensiini raiskamiseks, kogu pere samal päeval eraldi poes,

4 km on mingi ilgem bensiiniraiskamine, selle asemel on parem leivad eraldi panna ja Perekoolis kiunuda? Ütle kohe välja, et sul ei ole ei enda autot ega juhiluba.

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust selliseid ahve leitakse.

Enamikest perekooli teemadest jääb mulje, et naised on otsustanud pere luua mingite gorilladega, kes on nagu peaaegu inimesed, aga mitte päris.

Eks valitakse omasugune või natuke targem isegi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas on nii andekas isa just pojale, leiutab mänge, poest ostetud poiste mänguasjad tuunib vingeks ringi, kui laev siis päris ankruga, ehitab ankru, et poja laev ära ei ujuks rannas. Tihti imetlen ta nutikust.

Noaga mida sa siis siia üldse nutma tulid, kui imetled teda?

Sis ju kõik hästi ja ongi tegu sellise “Edisoniga”, kes poenimekirja meeles ei pea, aga koduvärava külge suudab kaevust vett pumpava asjanduse monteerida.
Ja igaüks, kes külla tuleb ja väravat kasutab, pumpab ühtlasi ka perele vett pööningule paaki….

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 20:09; 17.06 20:30; 17.06 21:07; 18.06 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saadaks talle mingit sõnumit, vaid võtaks tema tulles auto ja läheks rahus ise poodi. Iga päev ei viitsiks, aga 2-3 korda nädalas oleks ok ju?

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 30, vallaline ja lastetu. Sellist teksti lugedes on alati tunne, et praegune elu on täitsa hea.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 kilti paar korda nädalas liikuda on ränk küll ????

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma unustan iga kord ära, mida oleks vaja.
Ja kui mu mees hakkaks selle peale saagima, et ma tALLE kohvipiima ei toonud, tuleks vist küll laksud kirja. Või üks korralik röögatus, et hoolitsegu ise oma kuradi piima eest.

+6
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 21:21; 22.06 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Too siis endale ja lapsele ise toit ja las mees toob endale, kui ühiselt toidutoomist organiseeritud ei saa. Mehele tee süüa siis, kui ta selleks asjad on toonud, muidu las teeb ise süüa oma toodud asjadest, nagu talle meeldib.

See, et 2 km kaugusele poodi kasvõi iga päev minna ei saa, on muidugi ka huvitav. Arusaadav, kui on terviseprobleemid, aga terve inimene peaks ometi suutma iga päev kasvõi mitu X seda maad käia. Aga ma maakana võibolla ei saa enam vahemaadest õigesti aru.

Aga no kui ei saa iga päev käia, siis mõtle ette ja 2-3x nädalas ikka suudad käia ja osta siis varuga. Enda ja lapse asjad peaksid kärukorvi+seljakotti küll mahtuma, ka mitmeks päevaks.

Kes loll on, ei oska öelda.

Ostunimekiri ammu proovitud, ei toimi, ei vaata, unustab, kaotab. Gorilla ohh.

Ostunimekiri tee endale ja kui poodi saad minna, siis käid sellega ja ostad pikemaks ajaks, eelkõige enda ja lapse vajaduste katmiseks, kuna mees saab ise ka hakkama, nagu kirjutasid.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 19:48; 17.06 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2km ei jõua käruga poes käia? Ja kooli kehalises kaotatakse normid päris ära…

+18
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 21:59; 18.06 21:51; 18.06 21:54; 19.06 21:02; 21.06 10:40; 22.06 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas on nii andekas isa just pojale, leiutab mänge, poest ostetud poiste mänguasjad tuunib vingeks ringi, kui laev siis päris ankruga, ehitab ankru, et poja laev ära ei ujuks rannas. Tihti imetlen ta nutikust.

Noaga mida sa siis siia üldse nutma tulid, kui imetled teda?

Sis ju kõik hästi ja ongi tegu sellise “Edisoniga”, kes poenimekirja meeles ei pea, aga koduvärava külge suudab kaevust vett pumpava asjanduse monteerida.

Ja igaüks, kes külla tuleb ja väravat kasutab, pumpab ühtlasi ka perele vett pööningule paaki….

Ha ha, see oleks vast äge. Võimalik, et nii ongi, kes teab. Tal selektiivne mälu ja kindlad eelistatud peres, endale vajalikku ja koerale antavat ei unusta kunagi.
Piima, vat seda vajab ta ise rohkemgi hommikuti, aga ju see tal ka mingi koonerdamise viis, et tänane arve näed väiksem ja küll homme saab ülejäänu, pluss selged mälulüngad selle koha pealt, mida vajan poest mina või mida vaja retseptisse, mille valmimist ta tegelikult ise ootab. Jah, edaspidi käingi ainult ise toomas ja nagu siin juhatati kas või läbi äikesevihma või üle olematu Elroni raudtee ülekäigu, nui neljaks nagu kōik teevad, lapsed seljas ja sammu marss (ainus auto on mehega tööl paraku ja saaksin vaid õhtuti minna, kui juba muud tegemised).

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.06 19:38; 17.06 19:49; 17.06 20:01; 17.06 20:11; 17.06 20:19; 17.06 20:24; 17.06 20:38; 17.06 20:43; 17.06 22:16; 20.06 23:41; 08.08 21:23; 08.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke poepäev. Kui läheb üksi, siis nimekirjaga. Lisaks soovitan osta piimad ja hapukoored nii, jagub nädalaks. Mõtle ette, otsi retseptid selleks üheks päevaks välja ja tooge kõik korraga.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2km on väga väike maa, nii et ma ei saa aru miks sa ise päeval poes ei käi (jättes välja su vabandused). Ma käin ja olen käinud veel pikemaid maid vankriga, käin kasvõi 2km kaugusel poes ja tulen suure raske kotiga tagasi.
Et lasta mehel asju tuua, siis on võimalus peale mehe tööpäeva lõppu minna üksi või kõik koos autoga poodi.
Ja poes käies nimekiri kaasa, piima kohe 2 pakki kui vaja, mune sama palju jnejne.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas minna mehega üldse eraldi leiba?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.