Esileht Pereelu ja suhted Kas minna mehega üldse eraldi leiba?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )

Teema: Kas minna mehega üldse eraldi leiba?

Postitas:

Naine mingu ise autoga poodi. Saabki end tuulutada ja üksi kodust välja.
Muuseas, kui ma laps olin, polnud meie peres autot. Pood oli 3km kaugusel. Ellu jäime, isegi suvel.

Teemaalgataja seda muidugi maininud ei ole aga mulle tundub, et tal ei ole lube või siis mees lihtsalt ei anna autot. Sest alguses kusagil ta ütles, et päeval auto mehe käes aga samas, ei maininud ta kusagil, et ta siis lähebki ise poodi autoga, kui mees töölt tuleb.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Variandid:
1. Naine tellib oma vajalikud asjad e-poest, mees käib valmispandud kotil järel kaupluses töölt tulles, üksiti ostab omale apelsinid jms, mis isutab. Kõigil asjad 1 käimisega olemas.
2. Naine teeb omale mingi elementaarse menüüplaani kasvõi 2 päevaks ja käib kas lapse lõunaune ajal poes üle 2-3 päeva või käib mees. Igapäevane poesrallimine on mõttetu aja- ja rahakulu. Avastada, et oih, just praegu lõppes majas viimane võikild või oih, kohe on vaja õli, hapukoort vms, näitab lihtsalt olematut majandamist.
3. Mees õpib lugema.
4. Naine õpib planeerima, toitu tegema sellest, mis on ja/või varuma elementaarseid asju nii, et paariks päevaks jätkub.
Kõik need soovitused on teemas juba Käguseltsi poolt antud.
5. Aga muidugi võite alati vastastikku titte mängida ja solvuda, ainult et asju see paremini poest koju tuua ei aita.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.06 11:19; 18.06 16:38; 19.06 21:44; 22.06 12:05; 24.06 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee nädala menüü ja osta korraga kraam ära. Näiteks iga reede on poepäev. Et mis toiduained riknevad tänapäeval 7 päevaga, polegi teisi ju? Liha ja kala läheb sügavkülma, piim ja koor säilivad nädala. Värsket leiba vast mees ikka raatsib pätsi nädala sees tuua.
Lisaks hoiad nii ostes ka raha kokku.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee nädala menüü ja osta korraga kraam ära. Näiteks iga reede on poepäev. Et mis toiduained riknevad tänapäeval 7 päevaga, polegi teisi ju? Liha ja kala läheb sügavkülma, piim ja koor säilivad nädala. Värsket leiba vast mees ikka raatsib pätsi nädala sees tuua.

Lisaks hoiad nii ostes ka raha kokku.

no asi polegi ju raatsimises või viitsimises, et mees ihnusest või laiskusest asjad jätaks toomata. Ta käib küll poes, tundub, et isegi ei kurda selle üle. Ja toob ka sealt mingeid asju, tundub, et mitte koonerdades. Aga probleem on selles, et ta ei too seda, mida vaja. Ehk siis kui oleks vaja seda ühte pätsi leiba, siis mees tooks hoopis kilo sibulaid.

Minule jääb sellisest käitumisest mulje, et mees kiusab. No juhtub ühe korra, kaks korda, okei. Juhtus. Aga kui selline asi on PIDEV, siis normaalse intellektiga inimese puhul mina kahtlustaksin kiusamist. Ta nimme toobki valed asjad ja jätab toomata selle, mida naine on mustvalgel kirja pannud. Ju siis pakub see talle lõbu, kuidas naine reageerib. On pettunud, mossis. Mine tea, äkki see kuidagi erutab teda.

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 14:10; 18.06 20:13; 20.06 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui selline asi on PIDEV, siis normaalse intellektiga inimese puhul mina kahtlustaksin kiusamist.

Ma kahtlustaks pigem seda, et mees ei soovi sellise naisega kokku elada.

Aga naine ei taha sellest aru saada.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.06 09:36; 22.06 08:16; 22.06 12:56; 23.06 14:16; 24.06 11:07; 24.06 14:10; 24.06 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine mingu ise autoga poodi. Saabki end tuulutada ja üksi kodust välja.

Muuseas, kui ma laps olin, polnud meie peres autot. Pood oli 3km kaugusel. Ellu jäime, isegi suvel.

Teemaalgataja seda muidugi maininud ei ole aga mulle tundub, et tal ei ole lube või siis mees lihtsalt ei anna autot. Sest alguses kusagil ta ütles, et päeval auto mehe käes aga samas, ei maininud ta kusagil, et ta siis lähebki ise poodi autoga, kui mees töölt tuleb.

aga miks ta peaks minema siis poodi, kui mees tuleb? mis siis mehel viga on, et ei saa õigeid asju ostetud, mis naine palus? temal on üksi poes käia palju lihtsam, kui naisel lastega ja ma olen enam, kui kindel, et naine peaks siis poodi koos lastega minema, sest mees on töölt tulles liiga väsinud, et neid koju saaks jätta.

mina sööks lastega enne mehe tulekut kõhu täis ja talle ütleks, et süüa saab siis, kui vajalikud asjad poest toob. sellistega ei saa muudmoodi, kui tuleb ninapidi enda pissiloiku sisse pista.

+18
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 10:54; 19.06 20:58; 20.06 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudselt tüütu on pärast tööd poodi minna. Minu aurst sinul on päeval palju kergem poodi jalutada kui mehel pärast tööd poest läbi käia. Kui tihti see laps sul siis haige on ja selliseid päevi, kus ilm tõesti terve päev halb on, on väga vähe. Ühele beebiemmele kuluvad kilomeetrid ja värske õhk ka igati ära.
Väga imelik on ka see toidukraami jupitamine. Üks korralik poeskäik nädalas, mõlemad lähete ja autoga ja nipet-näpet toote siis eraldi, seda mida teil vaja läheb.
Kui mees midagi ekstra süüa tellib, siis muidugi toogu see toidukraam ka ise koju.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidu poes sa ei käi, lased mehel tuua, aga kui on vaja mehele ära teha ja eri leiba minna, siis saad küll poes käia?

Jumal, kus ma kirjutanud olen, et ma poes üldse ei käi? Käin väga tihti, teisiti ei saakski, lastele ostetav, riided, koolitarbed jne. alati minu õlul. Teema on hoopis selles, et minu mees on poes lapsemeelne õnnetus. Võiks ju eeldada, et täiskasvanud inimest enda kõrval samuti kaasata saad poest toidu toomisel, aga ei. Varsti saab esimene laps teismeliseks ja abijõudu poes käimisel õnneks lisandub. Ma paraku ei arva samamoodi, et toidu kojutoomine viieliikmelisele perele peaks jääma vaid naise kanda, pealegi autota enamasti.

+13
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.06 19:38; 17.06 19:49; 17.06 20:01; 17.06 20:11; 17.06 20:19; 17.06 20:24; 17.06 20:38; 17.06 20:43; 17.06 22:16; 20.06 23:41; 08.08 21:23; 08.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidu poes sa ei käi, lased mehel tuua, aga kui on vaja mehele ära teha ja eri leiba minna, siis saad küll poes käia?

Jumal, kus ma kirjutanud olen, et ma poes üldse ei käi? Käin väga tihti, teisiti ei saakski, lastele ostetav, riided, koolitarbed jne. alati minu õlul. Teema on hoopis selles, et minu mees on poes lapsemeelne õnnetus. Võiks ju eeldada, et täiskasvanud inimest enda kõrval samuti kaasata saad poest toidu toomisel, aga ei. Varsti saab esimene laps teismeliseks ja abijõudu poes käimisel õnneks lisandub. Ma paraku ei arva samamoodi, et toidu kojutoomine viieliikmelisele perele peaks jääma vaid naise kanda, pealegi autota enamasti.

Äkki su mees on milleski muus hea? Ja sina milleski kehvem? Miks sa autoga ei saa poes käia?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 21:59; 18.06 21:51; 18.06 21:54; 19.06 21:02; 21.06 10:40; 22.06 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel puudub poemälu. Kuna me elame maal ja mina käin linna väga harva, siis poeküsimuse oleme lahendanud ülilihtsalt. Ma lihtsalt tellin lähimasse Prismasse, Coopi või Selverisse toidud ära, maksan kinni ja mehe töö on need kotid lihtsalt koju sõidutada. Panen ostude sekka ka mehe lemmikud, sinu puhul siis näiteks apelsinid. St ma küsin ta käest, mida sina tahad, ma tellin ära.

Kui sinu puhul on ka see, et sul poleks raha seda teha, siis on küll pahasti. Mees peab siis hakkama söögiraha andma, kui ise sööki ei suuda tuua.

Meil olid kopsakad tülid kui mina ootasin pikisilmi mingit lihtsat asja, mille mees unustas. Nüüd pole seda juba enam 2-3 aastat. Teen rahulikult poenimekirja, teinekord veedan sellega lausa tunni. Miski ei unune, kõike saab, mida vaja.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 10:54; 21.06 11:55; 23.06 12:59; 23.06 16:02; 24.06 11:55; 24.06 14:16; 24.06 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasõnagi ytleb, et ise saatsid mehe poodi, ära imesta, mis toodi (Härmapõllu).

Minu abikaasa on ka kaupluses ysna exinud lapsuke, aga nimekirja järgi toob ära kõik tarviliku, kui miski just päris otsas ei ole. & vahel unustab kyll, aga kas nimekirja koju või endale midagi magusat võtta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega meenus mulle üks aastavahetus umbes 20 aastat tagasi. Sättisin kodus lauda ja avastasin, et see kõige lihtsam asi ehk kartulid olid otsas. Mees pani autole hääled sisse ja sõitis poodi, võttis kartulid. Oli juba üsna poe sulgemise eel, ehk kolmveerand tundi jäänud. Pood aga oli meil lähedal, võibolla 800 meetrit.
Tuli kartulitega koju aga mina olin vahepeal saanud telefonikõne, et vend lastega tahaks korraks läbi tulla. Saatsin mehe tagasi poodi, et toogu miskit kooki (me ise kumbki magusat ei söö) ja ka soolast juurde külmale lauale. Käis ära, astus esikusse ja ütles – nüüd võtaks küll pitsikese. Mina O-) aga meil ei ole alkoholi, me unustasime. Mees kihutas tagasi poodi, sai vahuveini ja kangema ka kätte.
Tuli koju ja ütles, et ta polnud ainus, kelle naine uusaastaõhtul jooksma pani. Kahe teise võõra mehega nad juba noogutasid ja naeratasid nukralt ent mõistvalt, kui kolmandat korda samal õhtul poes kokku said.

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 10:54; 21.06 11:55; 23.06 12:59; 23.06 16:02; 24.06 11:55; 24.06 14:16; 24.06 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal, kus ma kirjutanud olen, et ma poes üldse ei käi? Käin väga tihti, teisiti ei saakski.

Kui te käite korra nädalas mehega koos ja ülejäänud ajal käid sa üksi “väga tihti”, siis kuidas üldse selline kogus asju otsa saab, et mees lausa nimekirja alusel peab pärast tööd uuesti minema?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 03:28; 19.06 19:41; 21.06 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kõrini on saanud sellest “homme.” Kohvipiim homme, hapukoor homme…, vahel tahab, et süüa teen midagi erilist ja ei too vajalikke asju kôiki, toob pooled. Vastan: “süüa saab homme.”

AGa sa ei vasta ju, et “Homme saab süüa”
Miks?

Näiteks tahad teha õhtusöögiks hakkliha shampinonipastat (see pole küll midagi erilist), aga mees unustab sibula ja tomatipasta toomata. No siis ongi väga lihtne – kas läheb poodi tagasi, (kuna kui pea ei kanna, siis kannavad jalad) või istub sel õhtul ilma õhtusöögita.
Ise saad kuidagi lapsega ikka hakkama, teed kasvõi natuke putru vms.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.06 09:36; 22.06 08:16; 22.06 12:56; 23.06 14:16; 24.06 11:07; 24.06 14:10; 24.06 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on eriti lihtne, paneb autole hääled sisse ja läheb lähimasse kõrtsi sööma.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 21:21; 22.06 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks tahad teha õhtusöögiks hakkliha shampinonipastat (see pole küll midagi erilist), aga mees unustab sibula ja tomatipasta toomata. No siis ongi väga lihtne – kas läheb poodi tagasi, (kuna kui pea ei kanna, siis kannavad jalad) või istub sel õhtul ilma õhtusöögita.

Kas siis ei anna teha hakkliha sampinjonipastat koorega ja ilma sibulata? Kas natukenegi loovust ei teeks kodust olukorda kohe paremaks? Või tellib mees toidu koju. Või käib oma õnnetul sibulal järel (usu mind, sibul ei ole selle näiteroa juures küll võtmetähtsusega, väga hästi saab üldse ilma). Võimalusi on ju mitu.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.06 11:19; 18.06 16:38; 19.06 21:44; 22.06 12:05; 24.06 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis ei anna teha hakkliha sampinjonipastat koorega ja ilma sibulata?

Vaata, kõike saab ja vabalt saab, aga siin on tegu toiduainete-puudega mehega, kes ei tea kas saab või ei saa.

Ja kui koer ei saa aru, et nimekirja alusel tuleb poest asju osta, siis jääb maiusest lihtsalt ilma ja kui ostab, siis saab ka maiust.
Lihtne ju.
Pole ju võimalik, et täiskasvanud mehel on suuorgan ka veel puudu, et ta ei suuda poes ühki müüjat tülitada, et paljun näöidake, kus asub hapukoor või toiduõli. Ja normintelligentsiga inimene juba teist korda oskab ise need leida.
Siin nüüd vaevalt, et intelligentsuse taha inimesele jääb, tundub, et juhiloa on isegi saaanud, arstitõendi järelikult ka.
Pigem on tegu mingi tahtlikult naise nöökimissooviga, mis puhul tuleks teada saada, miks tal see soov on.

Ja perekoolikas küsima muidugi ei lähe.
Ta läheb pigem eraldi “leiba” aga küsimast keeldub.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.06 09:36; 22.06 08:16; 22.06 12:56; 23.06 14:16; 24.06 11:07; 24.06 14:10; 24.06 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jätkuvalt küsimus: mis sa ise autoga poes ei käi?

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 21:59; 18.06 21:51; 18.06 21:54; 19.06 21:02; 21.06 10:40; 22.06 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et 2 km kaugusele poodi kasvõi iga päev minna ei saa, on muidugi ka huvitav. Arusaadav, kui on terviseprobleemid, aga terve inimene peaks ometi suutma iga päev kasvõi mitu X seda maad käia. Aga ma maakana võibolla ei saa enam vahemaadest õigesti aru.

Vaata, maakohti on ka erinevaid. Mina elan Virumaal. Päris maal, naabreid pole, lähimani on üle kilomeetri. Selja taga on kilomeetreid metsa. Pood on otsem minnes 4,5 km kaugusel, aga ma ei saa sinna ilma autota. St saaksin, kui ma kõnniksin metsarada kilomeetri, mis on väga ok. Siis põrutaksin jänesehaakide ja konnahüpetega veoautode vahel risti üle sõlmekujulise suure ristmiku (kui ma läheksin mööda maanteed, see liidaks ligikaudu 2 km) ja siis kõnniksin 3 km Eesti ühe kõige rekaderohkema maantee kitsal pervel. Poolteist meetrit maksimum.

Kui seda ristmikku hüpetega ei ületa vaid kõnnin korralikult teed mööda, siis tuleb kokku 5 km sinna ja 5 tagasi nii, et rekad vuhisevad meeter paremast kõrvast mööda, vasakul sügav…no üle 2 meetrine kraav. Ma olen seda teinudtäpselt kaks korda. Kui mees oli haiglas ja auto ka seal. Oli Oktoober. Ma olin pealaest jalatallani porine nii, et pori oli ka passi vahel, mis oli käekotis, mis oli lukuga kinni. Teisel korral suvel, siis sain ühelt autolt tahavaatepeegliga. Ta tahtis teist autot mööda lasta, võttis paremale ja ju ei märganud mind. Loomulikult olin helkurvestiga.

Ok. Suvel hädaga saaks see tehtud, aga talvel, pimedaga, kui ei näegi, kus see teeperv kraaviks üle läheb…kui sina julgeksid, proovi.

Ei maksa kõike alati võtta oma elukoha järgi. Mõnel pool lihtsalt füüsiliselt ei saa jala ega rattaga poes käia.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 10:54; 21.06 11:55; 23.06 12:59; 23.06 16:02; 24.06 11:55; 24.06 14:16; 24.06 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees oli haiglas ja auto ka seal.

Kas auto oli autode haiglas või vajas mees inimeste haiglas autot, et vahepeal 5km kaugusel poes käia?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.06 09:36; 22.06 08:16; 22.06 12:56; 23.06 14:16; 24.06 11:07; 24.06 14:10; 24.06 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jätkuvalt küsimus: mis sa ise autoga poes ei käi?

ja mis see siia puutub? kui käibki, siis see ei tee teemaalgatuses kirjeldatud probleemi olematuks.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 13:04; 23.06 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees oli haiglas ja auto ka seal.

Kas auto oli autode haiglas või vajas mees inimeste haiglas autot, et vahepeal 5km kaugusel poes käia?

Kui sind nii väga huvitab, siis mees läks autoga haiglasse ja jäeti sinna paariks päevaks sisse. Kuidas küll see variant kohe üldse pähe ei jaksa tulla…

Kõriaugini sinust juba, igas teemas sa ajad rumalusi suust välja ja õelutsed täiesti lollakalt mingite normaalinimestele arusaadavate asjade üle. Mõtle natuke ja saad isegi aru, kuidas saab juhtuda, et auto on seal, kus selle juht.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 10:54; 21.06 11:55; 23.06 12:59; 23.06 16:02; 24.06 11:55; 24.06 14:16; 24.06 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingite normaalinimestele arusaadavate asjade üle.

Normaalinimestel ei ole nii, et naine elab poest kaugel ja mees istub haiglas autoga.

Vaid on pigem nii, et naine viib mehe autoga haiglasse ja pärast läheb järgi. Ja kasutab seda vahepeal poes käimiseks.

Aga sa hoopis ise pole ilmselt normaalinimene, sest sa pole suutnud juhilubagi endale hankida. Kuidas sa veel eraldi “leivas” lastega hakkama saaksid?

+8
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.06 09:36; 22.06 08:16; 22.06 12:56; 23.06 14:16; 24.06 11:07; 24.06 14:10; 24.06 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalinimestel ei ole nii, et naine elab poest kaugel ja mees istub haiglas autoga.

Vaid on pigem nii, et naine viib mehe autoga haiglasse ja pärast läheb järgi. Ja kasutab seda vahepeal poes käimiseks.

Sa oled ikka päris sooda. Silmaring on nii pisikene, et uskumatu. Kujutlusvõime olematu.

Me elame ca 70 km Tallinnast. Mees töötab Tallinnas ja tegi hommikul tööle minnes proovid – meil on kombeks kord aastas-poolteises lasta end perearstil üle vaadata – lihtsaimad ja olulisemad proovid anda. Täiesti rutiinne kontroll.
Pärastlõunal helistas arst ja palus tal proovide tulemusi nähes tulla haiglasse, kus ta kabinet on, et teha veel üks…kiire uuring. Uuringu tulemused selgusid minutitega ja arst tegi otsuse jätta mees statsionaari sisse paariks päevaks, et teha täpsemad uuringud.

Sa nüüd tahad väita, et iga kord, kui mu mees külastab perearsti, ma pidanuks igaks juhuks oma kolme lapsega teda linna arstile ja tööle viima ja siis ootama ta tööpäeva lõppu ja ta tagasi tooma.

Ära jaura. Sa ei ole nii tark, et suuta iga olukorda lahendada. Mis sind selle juures üldse nii ärritab, et sa täiesti suvalise postituse sisse laamendama ja õiendama tuled 🙂

Juhiluba on mul täitsa olemas ja päris ammu.

Ma aiman juba, kuidas sinu näpud järgmisena toksivad, et miks majas on ainult 1 sõiduk. Vastuseks, ei ole, on kaks. Nüüd sellest ei näri sa üldse läbi ja postitad mingi naljakas-lollaka teooria.

See ei ole sulle väljakutse (PALUN, ei), see on lihtsalt imestus selle üle, miks sa üldse võtad võõraste inimeste elu, mida sa ei tunne, õpetama hakata 🙂 ja veel omamata selleks vähimatki annet.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 10:54; 21.06 11:55; 23.06 12:59; 23.06 16:02; 24.06 11:55; 24.06 14:16; 24.06 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on lihtsalt imestus selle üle, miks sa üldse võtad võõraste inimeste elu, mida sa ei tunne, õpetama hakata ???? ja veel omamata selleks vähimatki annet.

Imesta siis edasi. Et ma sulle väidetavalt koju kirjutasin ja õpetama kukkusin.

Või ei olnudki nii?
Ja sa ise ei postitanudki kuhugi foorumisse kaeblust, et “mu mees on idioot ning mida sellisega teha”?
Ja et peab vist “leiba” minema.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.06 09:36; 22.06 08:16; 22.06 12:56; 23.06 14:16; 24.06 11:07; 24.06 14:10; 24.06 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on lihtsalt imestus selle üle, miks sa üldse võtad võõraste inimeste elu, mida sa ei tunne, õpetama hakata ???? ja veel omamata selleks vähimatki annet.

Imesta siis edasi. Et ma sulle väidetavalt koju kirjutasin ja õpetama kukkusin.

Või ei olnudki nii?

Ja sa ise ei postitanudki kuhugi foorumisse kaeblust, et “mu mees on idioot ning mida sellisega teha”?

Ja et peab vist “leiba” minema.

Ei, ei olnud nii.
Ei, ma ei postitanud. Ei kaebust ega küsimust 🙂

Oled ikka halekoomiline kuju küll 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 10:54; 21.06 11:55; 23.06 12:59; 23.06 16:02; 24.06 11:55; 24.06 14:16; 24.06 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiksuse kahestumine jälle? Millal sellest ullust siin rahu võiks saada?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.06 11:19; 18.06 16:38; 19.06 21:44; 22.06 12:05; 24.06 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline hoolimatus. Kui mees vahel rõõmuga teataks: näe, täna tõin kõik soovitu ja ei unustanudki! No siis poleks veel kõik kadunud. Perekonnas ei olda nagu luik, vähk ja haug.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok. Ei esitanud küsimust.
Aga sogasid teemat oma pika romaaniga.

Või siis ei soganud ja lihtsalt kogemata vahetasid kontot, unustades kontrollida, mis kontoga sa selle teema tegid.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.06 09:36; 22.06 08:16; 22.06 12:56; 23.06 14:16; 24.06 11:07; 24.06 14:10; 24.06 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok. Ei esitanud küsimust.

Aga sogasid teemat oma pika romaaniga.

Või siis ei soganud ja lihtsalt kogemata vahetasid kontot, unustades kontrollida, mis kontoga sa selle teema tegid.

Sa oled ikka tõesti hale ja koomiline. Ja palun vabandust, et mu postitus oli pikem, kui sa lugeda ja järge pidada jaksasid. Ma ei vastanud ju sulle, hoopis teisele käole. Mida sul siin üldse minuga kriisata ja tänitada on. Palun teinekord pea järge, enne kui oma järjekordse kakluse püüad üles võtta. Nagu mingi külanähvits igaühel kanna küljes kinni, ausõna 🙂

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 10:54; 21.06 11:55; 23.06 12:59; 23.06 16:02; 24.06 11:55; 24.06 14:16; 24.06 17:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas minna mehega üldse eraldi leiba?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.