Esileht Pereelu ja suhted Kas minna tööle eksi alluvusse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Kas minna tööle eksi alluvusse

Postitas:

Eksmees, kellega viis aastat suhelnud ei ole, helistas ja pakkus tööd asutuses, mida ta juhib. Pakkus mõnisada eurot rohkem palka kui selle ameti keskmine. Praeguses kohas saan alla keskmise, aga samas tööõhkkond on hea.

Tean, et tal on uus pere, naine ja väike laps. Omal ajal läksime lahku, sest mees oli valelik ning väärtushinnangud ei klappinud, jätsin üsna järsult ta maha, ta veel üritas pikalt tagasi tulla, aga minu jaoks oli ta juba vastikuks muutunud. Mul on tunne, et suudaks sellest kõigest üle olla, aga kardan, et ehk võib mineviku tõttu mingeid pingeid tekkida. Kardan, et äkki on mehel ikkagi imelik tagamõte, sest jutt oli umbes selline, et neil töötajaid jätkub, aga ta otsib oma meeskonda ainult parimaid. Tegelikult ta ju ei tea, kui hästi ma üldse tööd teen, siis kui koos olime tegutsesime mõlemad hoopis teistes valdkondades. Kui pakkusin, et võin kohta tuttavatele soovitada, hakkas hämama. Töö on selline, et puutuksime iganädalaselt kokku ja ta oleks minu otsene ülemus, samas asutus on suur ja külg külje kõrval koos ei peaks olema.

Praegune töökoht on väga mõnus ja stressivaba, aga tean, et palgatõusu pole minu jaoks tulemas ning selles asutuses kõrgemaid ametikohti ka ei taha. Elus oleks justkui paigalseis. Samas eksmehe alluvusse minek on ka riskantne. Kas kellelgi on mingeid kogemusi või mõtteid, mis aitaks variante paremini kaaluda?

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 18:11; 10.10 20:43; 18.10 19:39; 09.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hindad seksi töö ajast, siis kindlasti.
(Ole mõistlik, mis sa arvad, MIKS ta sind kutsub?)

+17
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 18:18; 10.10 19:55; 10.10 22:28; 18.10 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raha on vaja ja perspektiivi seal firmas areneda, siis miks mitte? Eksile meelde tuletada, kus jooned jooksevad ning nõnda jääb.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina ei soovita. Olen töötanud eksi alluvuses ja mingil hetkel lõid ikkagi pinged välja ja oli väga keeruline. Muidugi teil on 5 aastat suhtlemispausi olnud ja ehk seetõttu lihtsam. Aga ikkagi pigem jätkaks rahulikus ja pingevabas töökohas.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled kindel, et ta ei taha lihtsalt tagasi teha sulle, et võtab tööle, siis komposteerib ajusid ja siis laseb lahti. Ise ütlesid, et oli valelik meees, ma küll ei läheks. Oleks teil praegu head suhted ja suured sõbrad, siis võiks mõelda, aga niimoodi ma küll ei usu, et tal head kavatsused on.

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul. Sinu olukorras, kui on normaalne töö ja tore kollektiiv praegu olemas, ei ole mingi hädaolukord, et tööd kangesti vaja ja mitte midagi ei ole, st ei ole mingit sundseisu, siis kindlasti mitte.

Ausaltöeldes, isegi siis kui oleksin suures hädas ja eks kutsuks enda alluvusse tööle, ma mõtleksin enne kümme korda, kas ei oleks mingit muud varianti, et sinna mitte minna.

Sellest tuleb ainult jama, selles võid olla 100% kindel.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind teeks ettevaatlikuks mitte see, et ta on su eks, vaid see, et sinu sõnul on ta valelik. Kas sa läksid tööle valeliku inimesed alluvusse?

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksime lahku, sest mees oli valelik ning väärtushinnangud ei klappinud,

Sa pead ikka pisut nikastanud olema, et seda küsimust üldse üle kahe sekundi vaagida…

Aga ju siis pead sellest tööaja seksist tõesti lugu. Kas seal, kus praegu töötad, keegi pole nõus?

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 19:33; 11.10 07:50; 12.10 07:09; 19.10 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei ja veel kord ei.
Sellest tuleb vaid jama, usu mind.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks nii negatiivselt suhtute.
Möödas on 5 aastat, mehel naine ja laps, on saanud küpsemaks ning targemaks.
Näed tonti seal kus seda pole.
Kui lubab tõesti paremat palka ja töö konti ei murra, läheks ikka tööle eksi alluvusse.
Kas on võimalik ntx. firmaga tutvuda, tööülesanded välja selgitada.
Kuna sa seda inimest tead, siis näost näkku vesteldes ju tajud, kas pahatahtlikud kavatsused või mitte.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul!

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks nii negatiivselt suhtute.

Möödas on 5 aastat, mehel naine ja laps, on saanud küpsemaks ning targemaks.

Näed tonti seal kus seda pole.

Kui lubab tõesti paremat palka ja töö konti ei murra, läheks ikka tööle eksi alluvusse.

Kas on võimalik ntx. firmaga tutvuda, tööülesanded välja selgitada.

Kuna sa seda inimest tead, siis näost näkku vesteldes ju tajud, kas pahatahtlikud kavatsused või mitte.

Minu meelest on teemaalgataja juba selle tajumise ära teinud:

Kardan, et äkki on mehel ikkagi imelik tagamõte, sest jutt oli umbes selline, et neil töötajaid jätkub, aga ta otsib oma meeskonda ainult parimaid. Tegelikult ta ju ei tea, kui hästi ma üldse tööd teen, siis kui koos olime tegutsesime mõlemad hoopis teistes valdkondades. Kui pakkusin, et võin kohta tuttavatele soovitada, hakkas hämama.

Pärast seda on mõtet jätkata antud teemal vestlust vaid selleks, et näha, kui sügavale teine end sisse kaevab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks nii negatiivselt suhtute.

Möödas on 5 aastat, mehel naine ja laps, on saanud küpsemaks ning targemaks.

Näed tonti seal kus seda pole.

Kui lubab tõesti paremat palka ja töö konti ei murra, läheks ikka tööle eksi alluvusse.

Alati, iga pakkumise puhul, peab enne nõustumist mõtlema, miks see pakkumine tehti, mida see annab pakkumise tegijale. Nagu ma aru saan, pole siin juhul asi mitte kõrgelt hinnatud spetsialisti tööle kutsumises, sest kutsuja ju ei tea teemaalgataja tööalastest oskustest midagi. Asi pole ka selles, et töökoht täitmata ja ükskõik keda tööle vaja. Milles siis asi on? Heas südames? Kindel see. See mees tahab mingil põhjusel selle naisega koosolemise aega. Milleks – arvata on, et südamesse (ja püksi) pugemiseks, sest ta ju ennegi üritanud tagasi tulla. See, et tal on uus naine ja pere, pole absoluutselt oluline taolisel puhul.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 18:18; 10.10 19:55; 10.10 22:28; 18.10 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled kindel, et ta ei taha lihtsalt tagasi teha sulle, et võtab tööle, siis komposteerib ajusid ja siis laseb lahti. Ise ütlesid, et oli valelik meees, ma küll ei läheks. Oleks teil praegu head suhted ja suured sõbrad, siis võiks mõelda, aga niimoodi ma küll ei usu, et tal head kavatsused on.

Ma arvan, et pole millegi eest tagasi teha, see lahkuminek oli kõige õigem asi mida teha ja mees iseloomult küll susserdaja, aga mitte pahatahtlik. Valelik selles mõttes, et ilusas kogu aeg asju, esines oma saavutustega mida polnud ikkagi saavutanud, kui midagi valesti läks, polnud kunagi süüdi jne. Selliseid kolleege igal pool. Ma ei usu, et mingit vimma peab.

läksime lahku, sest mees oli valelik ning väärtushinnangud ei klappinud,

Sa pead ikka pisut nikastanud olema, et seda küsimust üldse üle kahe sekundi vaagida…

Aga ju siis pead sellest tööaja seksist tõesti lugu. Kas seal, kus praegu töötad, keegi pole nõus?

Mind ta ei tõmba ja ses mõttes on ta mulle vastik. Selles osas töökohtadel vahet ei oleks, praeguses töökohas mul ka mingeid seksisõpru pole.

Miks nii negatiivselt suhtute.

Möödas on 5 aastat, mehel naine ja laps, on saanud küpsemaks ning targemaks.

Näed tonti seal kus seda pole.

Kui lubab tõesti paremat palka ja töö konti ei murra, läheks ikka tööle eksi alluvusse.

Kas on võimalik ntx. firmaga tutvuda, tööülesanded välja selgitada.

Kuna sa seda inimest tead, siis näost näkku vesteldes ju tajud, kas pahatahtlikud kavatsused või mitte.

Jah, ma mõtlen ka, et oleme ammu edasi liikunud, aga enne kui üldse firmaga tutvun, tahan asjad ikka selgeks mõelda, uue koha vaatamiseks peaks praegusest kohast vaba päeva võtma. Veidi mõlgutan mõtteid üldse kolmandasse kohta proovida, äkki see pakkumine oligi vajalik, et mõte üldse sellesse suunda jookseks.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 18:11; 10.10 20:43; 18.10 19:39; 09.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kahtled, ära mine. Usalda oma sisetunnet. Tunned ilmselt ise ka, et see ei ole päris õige, muidu Sa poleks teemat teinud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam, tee proovinädal. Nädalaga saad aru kuidas edasine toimuma hakkaks.
Mul sõbranna läks ka eksi alluvusse tööle ja pole kolme aasta jooksul ühtegi probleemi sellega olnud.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati, iga pakkumise puhul, peab enne nõustumist mõtlema, miks see pakkumine tehti, mida see annab pakkumise tegijale.

Omakasu on siin mängus muidugi ja võimalik, et otsib usaldusväärset töötajat lihtsalt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati, iga pakkumise puhul, peab enne nõustumist mõtlema, miks see pakkumine tehti, mida see annab pakkumise tegijale.

Omakasu on siin mängus muidugi ja võimalik, et otsib usaldusväärset töötajat lihtsalt.

Nii võiks mõelda, kui suhted eksiga sõbralikud ja rahumeelsed oleks. Aga ei ole ju.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 18:18; 10.10 19:55; 10.10 22:28; 18.10 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakkas hämama.

Kui töö olemas, siis ma ei läheks tööle inimese alluvusse, kes hakkab hämama.
Ta võib näiteks hoopis üritada sind kahtlaste tehingute juures tanki lükata, sest tunneb sind ja arvab, et suudab mõjutada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsiks kõige pealt mehelt, kuidas tal isiklikus elus läheb, kuidas naise ja lapsega.
Teeks proovinädala.
Võibolla praegune koht näeb, et on sind alahinnanud ja kui näeb, et oled minemas, siis tõstaks palka (muidugi pooled tööandjad, kui näevad, et oled uutele tuultele avatud, tõstavad sind sinna tulpa, et mis mõtet sul tõsta palka, nagunii oled minemas)
Eksi alluvuses töötamine tähendab seda, et kui sa ei tee tema jaoks asju õigesti, komposteerib su ajusid nagu keegi eespool ütles. Hästi öeldud, just nii hakkabki olema.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei usaldaks. Teiseks ei tahaks oma eksile alluda. Erandiks on see, kui tegu on väga normaalse inimesega, aga see on harv juhus.

See on muidugi ühe naise suust huvitav seisukoht.
Et kui tema eks on normaalne, siis oleks see harv juhus.

Miks sa juba ette oled programmeeritud idiootidega suhtesse astuma? Inimene proovib omale kaaslaseks ikka seda kõige normaalsemat ju leida.
Sina mitte?

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 19:33; 11.10 07:50; 12.10 07:09; 19.10 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühidalt, see ei ole hea idee, see pakkumine on kahtlane ja tekib küsimus, kus siin see lõks on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem ei, liiga suur tõenäosus, et asi läheb varem või hiljem mingist otsast hapuks. Minu jaoks ei oleks see paarsada eurot seda väärt. Kui mul poleks tööd või kui see eksi firma oleks ainuke asutus, kus sellelast tööd oleks või oleks te ammu asjad ära klaarinud ja suhtleksite peredega jne, siis veel mõtleks, aga muidu on kiire ei.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 10:32; 19.10 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem mitte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alati saab ära tulla igast töökohast, kui ikkagi ei sobi, selleks on isegi katseaeg olemas, et mõlemal poolel lihtsam oleks.
oma eksi lisaks tunned inimesena, kui hakkab midagi “komposteerima”, paned paika.
kui sul on uus kaaslane, siis peaks temaga ka arutama, et teda kindlasti see ei häiriks. ma tean näiteks enda puhul, et mees ei keelaks, aga hinges ei armastaks sellist lahendust (just seetõttu, et eks pole tema meelest lahkuminekust veel 5 aastaga üle saanud).

häirekella lööb eelkõige kirjeldus mehest, kes hämab, esitleb olematuid saavutusi jne – selline kolleeg on jube ja ülemus veel jubedam.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneks pigem mõtlema see, et TA ütleb, et eks on selline susserdaja ja valelik ja ilustab asju – kas ta firmal üldse lähebki nii hästi kui välja paistab? Just nagu keegi ütles – kui midagi kahtlast firmas teeb, lükkab TA tanki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui teie vahel ei teki mingit isiklikku teemat, siis eksi uuele naisele see olukord kindlasti ei meeldi. varem või hiljem võid saada lambist kinga, sest mehe ja tema naise kodune õhkkond kannatab selle all. Seda enam, kui eks sind piisavalt hindab, et tööle palgata.

oleks olukord selline, et uus naine teab, et sa mehele mitte kuidagi ei meeldi, oled vastumeelne, käid närvidele vmt, aga ilmselgelt see olukord pole, muidu ei sooviks sind palgata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

`ei soovitaks paarisaja euro pärast tema alluvusse tööle minna. Tundub kahtlane, vana arm ei roosteta.. mis sa valelikuga ikka suhteid üles soojendad. Pärast võid veel päevapealt tööst ilma olla. Kui kahtled on see juba märk mitte parimast valikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, kui te läksite lahku normaalselt ja kui teie elud on mõlemal normaalses suunas edasi läinud siis ma ei näe küll mingit põhjust miks sa ei võiks minna. Kui mees hindab sind kui väga head töölist just sellele alale miks mitte. Oleneb mis tööga on tegemist, kui mingi tavaline liht töö kuhu ta leiaks kellegi teise või on tegu mingi väga erilise tööpakkumisega. Muidugi sa ise tead ja tunned seda meest ja kindlasti oskad mõelda miks ta sind kutsub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees hindab sind kui väga head töölist just sellele alale miks mitte.

Viis aastat pole suhelnud ja kõik see viis aastat mees hindas, kui head töölist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 19:33; 11.10 07:50; 12.10 07:09; 19.10 15:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas minna tööle eksi alluvusse