Esileht Pereelu ja suhted Kas minna tööle eksi alluvusse

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Kas minna tööle eksi alluvusse

Postitas:
Kägu

Kui mees hindab sind kui väga head töölist just sellele alale miks mitte.

Viis aastat pole suhelnud ja kõik see viis aastat mees hindas, kui head töölist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lühidalt, see ei ole hea idee

Eesti keeles öeldakse: see ei ole hea mõte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohtusin vahepeal eksmehega tema asutuses silmast-silma ja saime päris ausalt mõtteid vahetada. Eks suhtus minusse hästi, oli viisakas, isikliku elu kohta uuris vähe, oli päriselt tööalane vestlus. Need küsimused mis mul enne tekkisid, said ka omamoodi loogilisi vastuseid. Näiteks mõte mind üle kutsuda oli tekkinud nii, et üks minu asutuse endine töötaja, kes samuti sinna tööle läks, oli midagi minu kohta maininud (teen enda asutuses sisekoolitusi, paaril korral olen ka asutuseväliseid koolitusi teinud), mingid materjalid edasi jaganud vms. Mul on tunne, et mu praegune tööandja hindab mind ka, aga kahjuks see ei kajastu palganumbris, saan igal aastal 200 eurot jõulupreemiat ja see on kõik. Olen ülemuselt otse palgatõusu küsinud ning vastus on stiilis “annaks aga ei saa”. Palgaerinevus (bruto) oleks ligi 600 eurot. Selle viimase tõttu toetab mu elukaaslane töökoha vahetust väga, usub, et meil on kindel suhe, teda see muutus ei häiriks. Mis puudutab eksi naist, siis sellest me ei rääkinud, aga teades, et ma ise mingi flirdiga kaasa ei läheks, ei tohiks see ka nende elus pingeid tekitada.

Pika jutu kokkuvõtteks, andsin lahkumisavalduse ja nüüd algab praeguses töökohas viimane kuu. Plaan on selline, et pärast seda annan endale 2-3 nädalat puhkust, kandideerin ja kaalun ka muid variante. Võimalik, et võtan selle riski ja lähengi eksi juurde tööle, igatahes hiljemalt uuest aastast olen uuel töökohal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib, et sa tegid nagu ise tunned, kuigi suurem osa soovitas mitte minna! Loodetavasti pole see viga – aga ole hea, anna siia pärast mõnda kuud tagasisidet. Äkki on kellelegi kunagi abiks, ükskõik siis mispidi – kas läheb hästi ja hirmudel polnud alust või läks siiski kõik metsa. Hoian pöialt!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodan, et kõik läheb hästi! Paljud küsimärgiga kohad said juba selguse ja positiivsena, see on ka hea.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib, et sa tegid nagu ise tunned, kuigi suurem osa soovitas mitte minna!

Kui eks oleks normaalne inimene, siis poleks teemaalgatajal küsimustki tekkinud.
Aga tal tekkis ja selle pärast ka soovitati mitte minna.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas minna tööle eksi alluvusse