Esileht Pereelu ja suhted Kas minna tööle eksi alluvusse

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kas minna tööle eksi alluvusse

Postitas:

Lühidalt, see ei ole hea idee

Eesti keeles öeldakse: see ei ole hea mõte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtusin vahepeal eksmehega tema asutuses silmast-silma ja saime päris ausalt mõtteid vahetada. Eks suhtus minusse hästi, oli viisakas, isikliku elu kohta uuris vähe, oli päriselt tööalane vestlus. Need küsimused mis mul enne tekkisid, said ka omamoodi loogilisi vastuseid. Näiteks mõte mind üle kutsuda oli tekkinud nii, et üks minu asutuse endine töötaja, kes samuti sinna tööle läks, oli midagi minu kohta maininud (teen enda asutuses sisekoolitusi, paaril korral olen ka asutuseväliseid koolitusi teinud), mingid materjalid edasi jaganud vms. Mul on tunne, et mu praegune tööandja hindab mind ka, aga kahjuks see ei kajastu palganumbris, saan igal aastal 200 eurot jõulupreemiat ja see on kõik. Olen ülemuselt otse palgatõusu küsinud ning vastus on stiilis “annaks aga ei saa”. Palgaerinevus (bruto) oleks ligi 600 eurot. Selle viimase tõttu toetab mu elukaaslane töökoha vahetust väga, usub, et meil on kindel suhe, teda see muutus ei häiriks. Mis puudutab eksi naist, siis sellest me ei rääkinud, aga teades, et ma ise mingi flirdiga kaasa ei läheks, ei tohiks see ka nende elus pingeid tekitada.

Pika jutu kokkuvõtteks, andsin lahkumisavalduse ja nüüd algab praeguses töökohas viimane kuu. Plaan on selline, et pärast seda annan endale 2-3 nädalat puhkust, kandideerin ja kaalun ka muid variante. Võimalik, et võtan selle riski ja lähengi eksi juurde tööle, igatahes hiljemalt uuest aastast olen uuel töökohal.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 18:11; 10.10 20:43; 18.10 19:39; 09.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, et sa tegid nagu ise tunned, kuigi suurem osa soovitas mitte minna! Loodetavasti pole see viga – aga ole hea, anna siia pärast mõnda kuud tagasisidet. Äkki on kellelegi kunagi abiks, ükskõik siis mispidi – kas läheb hästi ja hirmudel polnud alust või läks siiski kõik metsa. Hoian pöialt!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 18:18; 10.10 19:55; 10.10 22:28; 18.10 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et kõik läheb hästi! Paljud küsimärgiga kohad said juba selguse ja positiivsena, see on ka hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 10:32; 19.10 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, et sa tegid nagu ise tunned, kuigi suurem osa soovitas mitte minna!

Kui eks oleks normaalne inimene, siis poleks teemaalgatajal küsimustki tekkinud.
Aga tal tekkis ja selle pärast ka soovitati mitte minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 19:33; 11.10 07:50; 12.10 07:09; 19.10 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan nüüd tõesti eksi juures ja kirjutan kuidas läheb. Esiteks töökaaslastega (minu tiimi liikmed) on väga hea klapp, paari kuu jooksul oleme kaks korda väljas käinud, ühe naisega käime koos trennis, suvel ka töökaaslase pulma oodatud, ühesõnaga õhkkond on sõbralik. Vastutus on veidi suurem, aga palk suurenes 860 eurot. See kõik sobib hästi.

Ühele istumisele läksin otse kontorist, sest õhtusele ajale sattunud videokoosolek venis ning ei olnud mõtet kodust läbi käia, eks paar päeva hiljem naljaga küsis, et mida ma poole ööni tööl tegin (ma ei tea kuidas ta teadis, et kontorisse jäin, aga ei hakanud küsima ka). Kui ütlesin, et ootasin õhtust Koos viibimist, ütles et järgmine kord ikka tema ka kutsuks. See oleks veider, sest see oli ikkagi väiksema seltskonna istumine, me ei käi juhtkonnaga üli tihedalt läbi. Sõbrapäevaks tõi eks mulle rafaello kommikarbi, siis ütlesin välja, et ma ei taha mingit erikohtlemist, et see on küll kena kuid minu jaoks ebamugav olukord. Naistepäeva puhul said siis kõik minu osakonna naised kommikarbi ja lille, aga teised osakonnad ikkagi ei saanud – ka veider. Ma arvan, et natuke on siin ebaõiglast eelistamist.

Suures plaanis ta mind ei häiri, töokoht on ikka päris lahe ja saan rohkem ise otsustada, ettepanekuid teha ja tööaeg paindlikum. Oma kaaslasega mõtleme vaikselt lapse saamise mõtteid, siis jääksin mõneks ajaks koju. Kokkuvõttes on kõik ok. ????????

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.10 18:11; 10.10 20:43; 18.10 19:39; 09.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks kuud uues kohas tööl ja juba kutsutakse töökaaslase pulma. Ütle veel, et eestlased on introverdid ja kinnised inimesed!

Üldiselt annaks sellise tugeva koolipoisi kolme su seekordsele jutukesele. Väikest arengut on märgata ja süžee oli ka rohkem läbi mõeldud kui sul need tavaliselt on.
Tänan hea lugemise eest!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas minna tööle eksi alluvusse