Esileht Väikelaps Kas minna ujuma Aurasse või Arenasse 4 aastasega,Tartus?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas minna ujuma Aurasse või Arenasse 4 aastasega,Tartus?

Postitas:

Kuhu soovitate minna Tartus ujima 4 aastase lapsega?Kas Arena või Aurasse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aura on niiii must ja räpane ja külm on seal ka. (mitte ainult minu arvamus, paljud tuttavad kurdavad sama muret). Arenas küll väike aga soe ja puhas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aurasse pigem, nii suurel seal lõbusam. Erilist räppa pole märganud, isegi titega ujumiseks piisavalt soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Auras räpane on küll liialdus, et mitte öelda vale. Pidevalt põrandapesu käib. Eks vahepeal võib olla maas pori või juuksekarvu, aga see ikkagi pigem klientide kapsaaeda – hoia ise puhtust siis.

Aga jahe on seal küll, just märgade riietega õhu käes olles. Vesi on ok, käidud alates 5-6k lapsega. Lihtsalt pisemale lapsele olen vannimantli/rätiku basseini äärde kaasa võtnud, et basseinist välja minnes külm poleks.

Arenas pole käinud, sest Aura on kodust kiviga visata. Lisaks meeldib mulle Aura juures see, et ei pea kella jälgima. Alati võib minna (lahtiolekuaegadel, aga hommikust õhtuni) ja ujumisaeg pole piiratud. Kui Arenat uurisin kunagi, siis seal peab pingsalt jälgima, et bassen üldse vaba oleks. Kui rühmatunni ajal minna, siis ei saagi. Kui ujud ja tund algab, siis visatakse ilmselt välja?

Lisaüllatus oli see, et olin kindel, et Arena on odavam, aga polegi 🙂 Auras kuni 5a laps tasuta ja tavalise ujulapileti (täispilet, suur ja väike bassein), saab 4euriga hommikupoolsel ajal. Arenas on hommikul enda pilet 3.5 ja lapsel 2.5 (kui hinnakirja nüüd õigesti vaatasin).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise käin igapäevaselt Arenas. Lapsed on alla 5.a ja seal neil oleks pilet 2,50¤.
Laste basseinivesi on soe, kuid liiga väikse jaoks on seal sügav (äkki oli 65 cm, ei mäleta). Lustimist on Auras rohkem.

Samas Arenas oleks rohkem privaatsust kui lähed päevasel ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kas minna ujuma Aurasse või Arenasse 4 aastasega,Tartus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.