Esileht Pereelu ja suhted Kas minu tüüpi mehi pole enam?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kas minu tüüpi mehi pole enam?

Postitas:

Tere,

Mul on elus olnud 2 suhet. Esimene oli minust 10 aastat vanema mehega, kui olin 20-aastane. Teine suhe oli 3 aastat vanema mehega, kellega abiellusin ja olime abielus 11 aastat kuni lahutasime mehe sõltuvusprobleemide tõttu.

Olen 36 aastane, enda eest hoolitsev, majanduslikult hakkamasaav, rõõmsameelne, sõbralik ja vaba naine. Olen tutvunud mitmete toredate vabade meestega ja mehed teevad tihti mulle lähenemiskatseid. Paraku ei ole ma nende hulgas kohanud seda tüüpi meest, kes oleks minu maitse. Olen mõelnud, et äkki on mul mingi veider maitse hoopis.

Minu tüüpi mees on hästi soe, südamlik ja hoolitsev. Kui mul on probleem, teeb ta endast kõik, et aidata see lahendada, kui see vähegi tema võimuses on. Ta on tugeva iseloomuga ja toetav, oskab seista enda ja lähedaste eest. Teda saab usaldada ja tema peale kindel olla. Ta on helde ja suuremeelne.

Ma lihtsalt sulan, kui mees on selline, nagu kirjeldasin ja kui meil temaga on keemia. Ma lihtsalt vajan seda tunnet, et olen naine ja tema on mees, kes tahab ja suudab naise eest hoolitseda. Ja ka mina hoolitseksin tema ja tema vajaduste eest ülima hoolega ja andumusega. Olen väga naiselik tüüp nii välimusel kui olemuselt ja mulle meeldib enda eest hoolitseda ning lähedaste eest hoolitseda, organiseerida toredaid ettevõtmisi, visata nalja, veeta aega mitmekülgselt ja spontaansed kirehetked.

Kahjuks pole ma peale neid 2 suhet rohkem selliseid mehi kohanud. Kuna mul pole mingit meeleheitlikku vajadust meest leida, siis lihtsalt elan ja naudin elu praegu. Ei tea, kas sellised mehed on otsas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.02 19:24; 10.02 23:20; 11.02 10:28; 11.02 10:35; 13.02 10:03; 14.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et otsas on- kindlasti kõvas kasutuses! Usun, et peate end järjekorda lihtsalt võtma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no minul on ka selline, aga samas ei ole tal ambitsioone ega algatusvõimet
tahab, et kõik mu soovid oleks täidetud, aga kuna kõige täpsemalt tean oma soove ainult mina, siis ongi kõik tegemised minu organiseerida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid mehi kasvatatakse ja sellisel mehel on naine, kes arvestab mehega. Pikk protsess ja tagasilööke tuleb ette. Reegel on see, et mees armastab rohkem, kui naine.
Siin on ju palju teemasid, et mees on just selline nagu sa arvad, et sulle meeldib, aga siis naine jälle unistab mingist metsakollist.
Naised ise ei tea mida tahavad, kord nii, siis naa. Naisterahva meel on muutlik ja tore ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe enda ja tema iseloomustus veel kord läbi – ma tõesti ei usu, et teie suhe pikemas perspektiivis toimiks. Pigem on see sul mingi kujutlus, mida sa praktikasse pole üritanud sobitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, selliseid mehi on küll, minu oma kaasaarvatud. Miskipärast aga on nad kõik juba hõivatud :). Mulle sellist tüüpi mehed meeldivad, niisiis tean peale enda oma veel nelja-viit, kes muuhulgas on mu väga head sõbrad ja seetõttu julgen neid ka sinna kategooriasse liigitada.

Ja Quuu-le, ju siis mõni reegel peab erandit ka kinnitama, sest mina armastan enda eksemplari küll sama palju kui tema mind ja ei unista mingist metsakollist (jube lahedalt öeldud muide!).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sa tahad ju isa …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka selline väga hea mees. Siiani teen kõik, et teda endale hoida.
Tean õige mitut sellist veel, kes ei vasta välimuselt nö. alfa-isase tunnustele ja seetõttu ei ole naiste poolt soovitud. Sellest on kurb. Sõbrana reklaamiksin neid kui väga häid mehi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh, selliseid mehi on küll, minu oma kaasaarvatud. Miskipärast aga on nad kõik juba hõivatud :). Mulle sellist tüüpi mehed meeldivad, niisiis tean peale enda oma veel nelja-viit, kes muuhulgas on mu väga head sõbrad ja seetõttu julgen neid ka sinna kategooriasse liigitada.

Ja Quuu-le, ju siis mõni reegel peab erandit ka kinnitama, sest mina armastan enda eksemplari küll sama palju kui tema mind ja ei unista mingist metsakollist (jube lahedalt öeldud muide!). [/tsitaat]
Ei tea mina kaua te koos mõnulete, aga alati on üks, kes rohkem armastab, sest see on juba suhte alguses selge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, sa tahad ju isa …[/tsitaat]

Mis mõttes? Ma tahan lihtsalt tunda ennast hellitatuna ja kaitstuna. See on minu meelest väga mehelik, kui mees seda naisele pakub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.02 19:24; 10.02 23:20; 11.02 10:28; 11.02 10:35; 13.02 10:03; 14.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere,

Mul on elus olnud 2 suhet. Esimene oli minust 10 aastat vanema mehega, kui olin 20-aastane. Teine suhe oli 3 aastat vanema mehega, kellega abiellusin ja olime abielus 11 aastat kuni lahutasime mehe sõltuvusprobleemide tõttu.

Olen 36 aastane, enda eest hoolitsev, majanduslikult hakkamasaav, rõõmsameelne, sõbralik ja vaba naine. Olen tutvunud mitmete toredate vabade meestega ja mehed teevad tihti mulle lähenemiskatseid. Paraku ei ole ma nende hulgas kohanud seda tüüpi meest, kes oleks minu maitse. Olen mõelnud, et äkki on mul mingi veider maitse hoopis.

Minu tüüpi mees on hästi soe, südamlik ja hoolitsev. Kui mul on probleem, teeb ta endast kõik, et aidata see lahendada, kui see vähegi tema võimuses on. Ta on tugeva iseloomuga ja toetav, oskab seista enda ja lähedaste eest. Teda saab usaldada ja tema peale kindel olla. Ta on helde ja suuremeelne.

Ma lihtsalt sulan, kui mees on selline, nagu kirjeldasin ja kui meil temaga on keemia. Ma lihtsalt vajan seda tunnet, et olen naine ja tema on mees, kes tahab ja suudab naise eest hoolitseda. Ja ka mina hoolitseksin tema ja tema vajaduste eest ülima hoolega ja andumusega. Olen väga naiselik tüüp nii välimusel kui olemuselt ja mulle meeldib enda eest hoolitseda ning lähedaste eest hoolitseda, organiseerida toredaid ettevõtmisi, visata nalja, veeta aega mitmekülgselt ja spontaansed kirehetked.

Kahjuks pole ma peale neid 2 suhet rohkem selliseid mehi kohanud. Kuna mul pole mingit meeleheitlikku vajadust meest leida, siis lihtsalt elan ja naudin elu praegu. Ei tea, kas sellised mehed on otsas?[/tsitaat]

PEAB SIINKOHAL MAINIMA ET AEG TÖÖTAB SINU KAHJUKS. 36 POLE KA ENAM TEAB MIS NOOR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, võta järgmine joodik!
need on just sellised, kui neil pohmell on. normaalne mees ongi normaalne ja ta ei pea tundelisusega on puudusi kompenseerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul endine abikaasa on täpipealt selline, ülihea mees. 🙂 Ainult, et just sellepärast on tal naiste leidmisega raskusi… Kuigi huvi ilmutavad küll, pole ta siiski endale uut naist leidnud. [/tsitaat]

miks just sellepärast on raskusi? kas teised naised siis selliseid omadusi ei hinda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.02 19:24; 10.02 23:20; 11.02 10:28; 11.02 10:35; 13.02 10:03; 14.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loe enda ja tema iseloomustus veel kord läbi – ma tõesti ei usu, et teie suhe pikemas perspektiivis toimiks. Pigem on see sul mingi kujutlus, mida sa praktikasse pole üritanud sobitada.[/tsitaat]

toimis küll, selline oli mu ex, kellest lahutasin. kui tal alkoholisõltuvust poleks olnud, siis oleksin siiani koos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.02 19:24; 10.02 23:20; 11.02 10:28; 11.02 10:35; 13.02 10:03; 14.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

PEAB SIINKOHAL MAINIMA ET AEG TÖÖTAB SINU KAHJUKS. 36 POLE KA ENAM TEAB MIS NOOR[/tsitaat]
No ma ütlesin, et mulle pole meeleheitlikul vaja ükskõik millist meest. Võin vabalt üksi ka elada. Puudust tunnen vaid sellisest mehest, kes on minu tüüpi. Mis mõttega ma mingi suvalise tüübi peaksin võtma ja temaga õnnetuks saama? Pere loomiseks mulle meest vaja pole, sest laps olemas, teismeline juba. Meest oleks vaja selleks, et nautida suhet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.02 19:24; 10.02 23:20; 11.02 10:28; 11.02 10:35; 13.02 10:03; 14.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind paneb imestame see kõva nõue, et mees peab hoolitsema tema eest. Kas sul on mingi puue või probleem, et vajad kõrvalist abi?
Mina vajan oma mehe abi, kui olen haige või tõesti on mingi mure – aga muidu saan ise hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui uus tundeline mees tundleb jälle kuhugi sõltuvusse?
Mul töökaaslane saatis sellise ülihoolitseva vennikese pikalt, sest teda tüütas selline lõputu hoolitsemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Ja kunagi olin ka selline lipitsev , lausa suss. Ja leidsin endale mingid sellised upsakad ja uhked neiud, kes mind ümber sõrme keerasid. Mina siplesin aga konksu otsas ja oli ikka üsna valus tegelikult. Siis lõpuks võtsin ennast kokku. Ja nii kui lõpetasin naistest sõltumise, leidus sümpaatne naine, kes tahtis hoopis minust sõltuda. Naistele ei meeldi tegelikult ebakindlad mehed.

Kui mees ON pere pea ja hoiab naise ohjes (ma ei pea silmas vägivalda, vaid otsustusvõimet), siis on rahu majas, naine lööb lausa nurru ja asjad hakkavad sujuma. Naise aju on teistmoodi ehitatud kui mehe oma ja naine ei taha olla perekonna pea tegelikult. Ja kui ta on selleks sunnitud, pole ta õnnelik. On palju naisi, kelle mees on nagu lisalaps lihtsalt – ja need naised pole õnnelikud.

Sageli sellised sissepoole elavad EMO mehed on tegelikult võimetud pere eest hoolitsema ja uputavad oma EMO-laksu pudelisse vms, suutmata millegi eest vastutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen mees. Ja kunagi olin ka selline lipitsev , lausa suss. Ja leidsin endale mingid sellised upsakad ja uhked neiud, kes mind ümber sõrme keerasid. Mina siplesin aga konksu otsas ja oli ikka üsna valus tegelikult. Siis lõpuks võtsin ennast kokku. Ja nii kui lõpetasin naistest sõltumise, leidus sümpaatne naine, kes tahtis hoopis minust sõltuda. Naistele ei meeldi tegelikult ebakindlad mehed.

Kui mees ON pere pea ja hoiab naise ohjes (ma ei pea silmas vägivalda, vaid otsustusvõimet), siis on rahu majas, naine lööb lausa nurru ja asjad hakkavad sujuma. Naise aju on teistmoodi ehitatud kui mehe oma ja naine ei taha olla perekonna pea tegelikult. Ja kui ta on selleks sunnitud, pole ta õnnelik. On palju naisi, kelle mees on nagu lisalaps lihtsalt – ja need naised pole õnnelikud.

Sageli sellised sissepoole elavad EMO mehed on tegelikult võimetud pere eest hoolitsema ja uputavad oma EMO-laksu pudelisse vms, suutmata millegi eest vastutada.[/tsitaat]
Sina tabasid täpselt naelapea pihta. Minusugused naised tahavad, et mees oleks MEES: hooliv, toetav, tugev, vastutav. Ja vastu saavad nad NAISE: naiseliku, leebe nurruva kiisu, kes hoolitseb naiselikul moel oma mehise mehe eest ja vaatab talle alt üles. Täpselt seda ma just igatsengi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.02 19:24; 10.02 23:20; 11.02 10:28; 11.02 10:35; 13.02 10:03; 14.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina tabasid täpselt naelapea pihta. Minusugused naised tahavad, et mees oleks MEES: hooliv, toetav, tugev, vastutav. Ja vastu saavad nad NAISE: naiseliku, leebe nurruva kiisu, kes hoolitseb naiselikul moel oma mehise mehe eest ja vaatab talle alt üles. Täpselt seda ma just igatsengi.[/tsitaat]

Kui mehel on naine, kes talle alt üles vaatab, siis kaob mehel varsti huvi sellise vastu ja ta hakkab uusi väljakutseid väljaspool kodu otsima. Alt üles vaatav leebe nurruv kiisu on läila!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, sul on kaks suhet olnud selliste meestega, mõlemad suhted on läbi ja sa otsid ikka samasugust meest nagu eelmised? Järelikult ei kõlvanud kooseluks sellised.
Kas pole siin mitte analüüsi koht?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid mehi ON, aga reeglina tahavad sellised mehed omale bit¨-naisi, kes neile ikka ja jälle haiget teevad, ometi on iga nende järgmine suhe samasuguse bit¨i-tüübiga. Mu oma tutvusringkonnas on mitu sellist…kes ongi nüüdseks lahus, aga vot ei vaata selliseid toredaid, häid ja koduhoidvaid naisi. Ikka tõmbab neid \”marulise\” poole miskipärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on selline mees ja leidsin ta sama vanalt kui sina praegu oled.
meil juba 7 a kooselu.
enne seda oli mul 13 aastat väga domineeriv, ülbe ja hoolimatu mees. kes küll peale meie suhte lõppu on ennast parandanud, st on samuti nõus abistama kui vaja.ja toetab oma lapsi korralikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas minu tüüpi mehi pole enam?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.