Esileht Ilu ja tervis Kas mõnel siin on teksa nööbist

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas mõnel siin on teksa nööbist

Postitas:

tulnud allergia?

Aeg ajalat lööb välja ja kohtuavalt sügeleb see koht. Panen küll selle metalli koha peale teibi, aga ikka sügeleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina teibin ära paksema riideplaastriga ja kannan alussärki.

0
0
Please wait...
Postitas:

See on nikliallergia. Minu heal sõbrannal tuleb samuti teksanööbist lööve.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina ei saa käekella samal põhjusel kanda.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minul on ka see allergia. Aga lahendan oma mure läbipaistva küünelakiga;). Kõik ehted, nööbid jne võõpan üle kohtadest, mis on kontaktis minu nahaga. Ja mure ongi lahendatud:)

0
0
Please wait...
Postitas:

On ka. Ei saa ka teatud kõrvarõngaid üle kahe tunni kanda, eriti suvel.

0
0
Please wait...
Postitas:

soovitan ka küünelakki, odavaid kõrvakaid ja kaelakeesid kanda ei saa. Levinud probleem.

0
0
Please wait...
Postitas:

Tuttav asi. Küünelakk aitab hästi, vana paks leukoplaaster oli ka hea, aga see kippus äärtest hargnema ja siis see liim määris.

0
0
Please wait...
Postitas:

õmblesin lapi peale.

aga allergiast sain lahti, kui lõpetasin lisaainetega toidu söömise ja vahetasin välja kogu majapidamiskeemia vähem mürgise vastu. (ei pea olema öko, aga loe see peenike kiri läbi enne ostmist. )

Paljud ei ole lubatud kasutada kinnistes ruumides, ei tohi nahale sattuda, ei tohi sisse hingata jne. Mõistagi ei ole kodus toas kasutades võimalik neid ohtutusnõudeid täita! Pesupulbril vaata, et oleks lubatud ka käsipesu – ei tule ju see 100% maha ning ming osa pulbrist on sul koos riietega pidevalt naha vastus. Pesuloputusvahendit ei soovita üldse! Või kui väga vaja, siis see tõesi öko – jääb ju riiete sisse.

Nõudepesuvahend kas öko või üldse mitte. Ka see ei tule 100% maha. Ei kasuta enam ammu ja teate, paljude nende vahenditega pesemisel jääb toitule nõudepesuvahendi maitse, loputa palju tahad. Seda maitset ei tunne, kui pidevalt nõudepesuvahendiga pesed.

0
0
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ilu ja tervis Kas mõnel siin on teksa nööbist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.