Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas mõnel töökohal on mobiil tööandja poolt?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Kas mõnel töökohal on mobiil tööandja poolt?

Postitas:
Kägu

Näiteks igasugused kommunikatsioonijuhid, sotsiaalmeediatoimetajad jne, kellel on vaja sisu tootmiseks head kaamerat ja korraliku suurusega ekraani – kas neil on see töövahend tööandja poolt?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma töötan tootmisjuhina ja on ka firma poolt telefon.
Paljud ametid, mis eeldavad telefoni omamist on varustatud tööandja poolse telefoniga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kvaliteedispetsialist ja telefon ettevõtte poolt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “telefon tööandja poolt” võib olla väga paljudes kohtades, aga see ei pruugi üldse mingi hea telefon olla. Näiteks lasteaias rühmadesse ostetakse tavaliselt kõige odavam nuputelefon. Parem on, kui tööandja kompenseerib seadme ostust mingi osa ja töötaja saab ise mudeli valida.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööandja poolt 200€ iga 2-aasta tagant, ise vaatan millise ostan ja telefon jääb töötajale, kui peaks lahkuma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

300 eurot igal kolmandal aastal ja ise valin telefoni. Vaja on nutitelefoni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “telefon tööandja poolt” võib olla väga paljudes kohtades, aga see ei pruugi üldse mingi hea telefon olla. Näiteks lasteaias rühmadesse ostetakse tavaliselt kõige odavam nuputelefon. Parem on, kui tööandja kompenseerib seadme ostust mingi osa ja töötaja saab ise mudeli valida.

Mis sellel nuputelefonil viga on? Ega siis töötelefon ei ole netis surfamiseks. Minu töötelefonis ei ole näiteks üldse internetti, kasutan ainult töökõnede tegemiseks.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Finantsjuht.

Esimesed aastad ei peetud töömobiili “vääriliseks”, aga kui tööd meeletult juurde tuli, siis mõeldi ümber. Keeldusin – see paneks kohustuse olla pidevalt kättesaadav.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka pigem ei taha seda tööandja mobiili ega numbrit. Lauatelefon on suunatud mulle mobiilile, kui peaksin kontorist väljas olema, aga ainult töötundidel. Ise ma praktiliselt ei pea kellelegi helistama. Alguses tööandja pakkus mingit vana nuputelefoni, sellest keeldusin, et pole tarvis. Nüüd siiski pakub kuni 1000 eurot nutika eest, mis peaks vastu pidama vähemalt 3 aastat ja mille pean tagastama, kui lahkun. Ma mõtlen seda asja veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Finantsjuht.

Esimesed aastad ei peetud töömobiili “vääriliseks”, aga kui tööd meeletult juurde tuli, siis mõeldi ümber. Keeldusin – see paneks kohustuse olla pidevalt kättesaadav.

Nii alandlik ei tasu ka olla. Töötelefoniga pead ikka tööajal kättesaadav olema, mitte “pidevalt”.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kõikides töökohtades nii lauakas kui mobiil olnud. Endale päriseks pole ühtegi saanud, töölt lahkudes olen pidanud tagasi andma. Tavaline spetsialist olen, aga kodukontor suurem osa ajast ja kättesaadav peab olema. Meil osad vedasid lauatelefoni ka kontorist koju, et tollega mugavam helistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ostetakse kõigile 2 aasta järel 200 eurot maksvad telefonid. Kuna mina kasutan iphone ja see maksab 1300, võtan selle 200 eurot, panen 1100 juurde ja ostan telefoni oma firma peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil pole reegleid. Kellel vaja see saab. Mõistliku hinna eest – siiani on 500-600 euroseid valitud.

Varem töötasin suures firmas, kus oli imepisike palk, seal oli mobiil hädavajalik. Anti kaart ja vaata ise kuhu sisse pistad. Isegi ülemuste vanasid ei saanud alama klassi töötajad vaid need tinistati ära koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii alandlik ei tasu ka olla. Töötelefoniga pead ikka tööajal kättesaadav olema, mitte “pidevalt”.

mind häiriks ka see, kui telefon heliseb pärast tööpäeva. Suur korporatsioon, firma number oleks siis üle ilma avalik (firmasiseselt), ja ega see USA helistaja meie ajavahele mõtle. Isiklik number on teada ainult väikesele ringile, ja sellele naljalt õhtul ei helistata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mind häiriks ka see, kui telefon heliseb pärast tööpäeva. Suur korporatsioon, firma number oleks siis üle ilma avalik (firmasiseselt), ja ega see USA helistaja meie ajavahele mõtle. Isiklik number on teada ainult väikesele ringile, ja sellele naljalt õhtul ei helistata.

Telefon käib nupust kinni. Imestamapanev, et üks on finantsjuht ja teine töötab suures rahvusvahelises korporatsioonis, aga ollakse ikka sama orjameelsed nagu vaene väike tehasetööline, kes oma õigustest halligi ei tea.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefon käib nupust kinni. Imestamapanev, et üks on finantsjuht ja teine töötab suures rahvusvahelises korporatsioonis, aga ollakse ikka sama orjameelsed nagu vaene väike tehasetööline, kes oma õigustest halligi ei tea.

Panevad telefoni kinni ja jätavad oma kõned ka kõik tegemata?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb. Näiteks võimalik teenust pakkuda ka OÜ-na oma vahenditega, siis käib ka palk arve alusel, mitte töölepinguga. Kui töölepingu töötaja siis on kohustus! tööandjal tööks vajalikuga varustada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommunikatsioonijuht olen. Jah, telefon – päris korralik – on tööandja poolt nagu ka kõik muud tehnikavahenid ja lisatarvikud, mida oma töös vajada võin.
Mingit rahalist limiiti ja kasutusaja pikkust ees ei ole, eeldatakse mõistlike valikute tegemist ja heaperemehelikku kasutamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mobiiõioperaatorite töötajad saavad mobla toetust või tippmudeli. Olenevalt positsioonist.

Lisaks on neil paketid tasuta ja koduteenused soodukaga, sest nad ju peavad kõike teadma. Kui peaks tekkima olukord, et töö netti kasutada ei saa, siis läheb mobiilne ühendus käiku.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panevad telefoni kinni ja jätavad oma kõned ka kõik tegemata?

Telefon pannakse kinni pärast tööaega? Oma kõned tehakse ära tööajal? Millest siin on nüüd nii raske aru saada. Töötelefoni ei kasutata erakõnede tegemiseks, vaid ainult tööajal hoitakse sees.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sellel nuputelefonil viga on? Ega siis töötelefon ei ole netis surfamiseks. Minu töötelefonis ei ole näiteks üldse internetti, kasutan ainult töökõnede tegemiseks.

Teemaalgataja küsis konkreetsete ametite kohta, mis nõuavad ka näiteks foto tegemist.

Tänapäeval ei ole ju telefon ammu enam ainult helistamiseks ja väga palju on selliseid töökohti, kus netis surfamine, sotsmeedia, pildistamine, lihtsamad videod ongi töökohustuste hulgas. Telefonis saab ka kiiresti meilidele vastata või sõnumeid saata.

Kui amet seda ei nõua, et peaks netis vahtima ja muid asju telefoniga tegema, siis muidugi võib olla vana nuputelefon, aga ma küll ei kujuta ette seda, kuidas sa mingit sotsmeediat toimetad ilma telefonita. Jah, saab ka arvuti kaudu teha, aga sa seda kogu aeg ei tassi kaasas. Telefoniga mugavam

Need, kes räägivad, et telefoni lülitad pärast tööaega välja – tore on, aga siis sul niiöelda aktsiad kohe langevad. Sa ei ole kättesaadav=sa ei panusta piisavalt.

Meil korraldati ka mu eelmisel töökohal pidevalt mingeid asju väljaspool tööaega, mis oli “vabatahtlik” aga kui sa siis ei läinud (näiteks ma olin täiesti haige ja köhisin, palavikuga voodis), siis noomiti, et ei näita initsiatiivi ja ei osale tööga seotud “vabatahtlikul” üritusel. Ega ma seda kohta taga ei nuta, aga lihtsalt näitena – see ei ole nii kõrvalekalduv nähe ka, et eeldataksegi, et kui sul on firma telefon taskus, siis sa oled siiski seda ka vastu võtmas kui keegi sulle laupäeva pärastlõunal helistab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panevad telefoni kinni ja jätavad oma kõned ka kõik tegemata?

Telefon pannakse kinni pärast tööaega? Oma kõned tehakse ära tööajal? Millest siin on nüüd nii raske aru saada. Töötelefoni ei kasutata erakõnede tegemiseks, vaid ainult tööajal hoitakse sees.

On ju ka kahe SIM kaardiga telefone ja virtuaalsed SIM kaardid olemas.

Ja meil näiteks tööl enam lauatelefone ei ole, mobiiltelefonid on kõigil tööandja poolt.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefon pannakse kinni pärast tööaega? Oma kõned tehakse ära tööajal? Millest siin on nüüd nii raske aru saada. Töötelefoni ei kasutata erakõnede tegemiseks, vaid ainult tööajal hoitakse sees.

Üks ja sama telefon enamusel nii töö-kui erakõnede jaoks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina töötan hoopis õena ja mul on töö mobla eraldi. Aga kõned on suunatud eratelefonile, sest seda seni pole kurjalt ära kasutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefon käib nupust kinni. Imestamapanev, et üks on finantsjuht ja teine töötab suures rahvusvahelises korporatsioonis, aga ollakse ikka sama orjameelsed nagu vaene väike tehasetööline, kes oma õigustest halligi ei tea.

Panevad telefoni kinni ja jätavad oma kõned ka kõik tegemata?

Tänapäeval on 2 sim kaardiga telefonid. Töökaardi lülitad välja tööpäeva lõppedes.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefon käib nupust kinni. Imestamapanev, et üks on finantsjuht ja teine töötab suures rahvusvahelises korporatsioonis, aga ollakse ikka sama orjameelsed nagu vaene väike tehasetööline, kes oma õigustest halligi ei tea.

Panevad telefoni kinni ja jätavad oma kõned ka kõik tegemata?

Ja sa töötad “suures rahvusvahelises korporatsioonis”?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval on 2 sim kaardiga telefonid. Töökaardi lülitad välja tööpäeva lõppedes.

Iphone on ka 2 simiga nüüd?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval on 2 sim kaardiga telefonid. Töökaardi lülitad välja tööpäeva lõppedes.

Iphone on ka 2 simiga nüüd?

Osta siis normaalne telefon mitte mingi saast, kuhu teist sim-kaartigi sisse panna ei saa.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas mõnel töökohal on mobiil tööandja poolt?