Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas mõni maamaksuvõlgane on enammakstud tulumaksu tagastuse saanud?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas mõni maamaksuvõlgane on enammakstud tulumaksu tagastuse saanud?

Postitas:

Eelmine aasta oli maamaks natuke aega võlgu. Kas mõni samas olukorras olev inimene sai täna tagastuse? Või on kellelgi ehk otsus tehtud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 19:09; 22.02 19:35; 23.02 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjas on, et saab 1 juulil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult oli kirjas et alates aprillist.
Aga ootame edasi siis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 19:09; 22.02 19:35; 23.02 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen küll natuke kurb selle hilisema tagastuse pärast…tõesti oli eelmisel aastal raske maamaksu tasuda ja jäime tasumisega hiljaks, samas nüüdseks oleme ju tasunud ja koos intressidega. Selline tunne, et karistatakse 2 korda.. Eks elu ole kõigil praegu raske..samuti ei kuulnud mina eelmisel aastal seda, et maksudega hiline ise korral sellel aastal kiiret tagastuse ei ole (aga no ju ma jätsin selle ise tähelepanuta). Aga mis teha..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui meil see maamaksukohustus on aasta 2012 eest ja maksmise tähtaeg alles 02,04,2012, kas siis saab ka tulumaksu hiljem tagasi? Seal ridades, kus tulumaksu summa on, seal oli see maamaksu summa olemas juba ja saadavat tulumaksu näitas ka selle summa võrra vähem.. Ise kuskile linnukest ei teinud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kellelgi, kel kohtutäituri võlg on peal, on otsus tehtud? millal võiks siis raha saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 21:58; 23.02 05:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul jääb peale kohtutäituri võlga veel raha alles ca 233 euri. mõtlesin, et millal siis hakatakse tagastama, kui on midagi tagasi saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 21:58; 23.02 05:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab öelda, kust ma saan vaadata, kas mul on võlgnevus maamaksu eest või mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi seal nõuete ja kohustuste alt. Kuigi see peaks deklaratsiooni esilehel ka kirjas olema.

Meil see aasta ei ole võlgu, aga eelmine oli. Hetkel ootab deklaratsioon otsust…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 19:09; 22.02 19:35; 23.02 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]humbrio kirjutas:[/small]
[tsitaat]olin ka maamaksuvõlglane. Mõtlesin, et olen kaval, tegime ühisdekl. mehe nimele (tema polnud võlglane)Aga võlg suurelt üleval. Õnneks saime eile raha arvele :-)[/tsitaat]
Tõesti?
Meil pole mingit võlga,lihtsalt eelmine aasta hilinesin päeva võrra maamaksu tasumisega ja tagastus ootab otsust,tegin 14ndal ühisdeklaratsiooni.Loodame siis et hakkavad ikka enne aprilli maksma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka nö võlglane. Mitte maamaksu aga pidin tagasi maksma ja maksin 20p hiljem. Kiri tuli, et makstakse hiljem, kuid mitte hiljem, kui 1.07.12. Niiet vabalt võivad nad maksma hakata järgmisel nädalala jne, seda enam, et nö \”korralikud\” juba praegu saavad, mitte al 28 veebr.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas mõni maamaksuvõlgane on enammakstud tulumaksu tagastuse saanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.