Esileht Ilu Kas mõni salendav kehakreem töötab ka?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas mõni salendav kehakreem töötab ka?

Postitas:
Kägu

Mul on “pirnikujuline” kehatüüp – käed ja ülakeha peenikesed ja pluuse kannan S suurust, aga puusad ja kintsud on suured. Olen proovinud dieedi, kuivharjamise ja trenniga oma probleemseid piirkondi trimmida, kuid progress on aeglane.

Mõtlesin lisaks eelmainitud protseduuridele ka mõne salendava ja tselluliidivastase kreemi kasutusele võtta. Olen elu jooksul proovinud mitmeid erinevaid, aga sellist, mille puhul tõesti märgatavat tulemust näeksin, pole veel leidnud. Regulaarsel kreemitamisel läheb nahk minu meelest paremaks iga kreemiga – olgu see lihtsalt mõni niisutav Nivea ihupiim, või kümme korda kallim tselluliidivastane toode.

Salendavate kehatoodete valik võtab muidugi silme eest kirjuks, juba näiteks Tradehouses on nii palju erinevaid: https://tradehouse.ee/et/?q=salendav

Uurin siit, kas keegi äkki on leidnud toote, mis tõesti töötaks ja omaks salendavat ja tselluliiti vähendavat mõju? Huvitav, kas need profitooted, mida müüakse vaid salongis kasutamiseks, on üldse tõhusamad kui kodukasutajatele mõeldud tooted? Miks mõnda kreemi “tavainimesele” ei müüda? Kas on tõesti sellise kreemid/kehamähised, mis kodus peale määrides võivad kuidagi ohtlikud olla?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa nagu tõepoolest usudki, et mingi kreem teeb saledaks või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mõni salendav kehakreem töötab ka?

Ei tööta. Tselluliidi ja peki vastu aitab ainult toitumise radikaalne muutmine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei tööta. Raharaiskamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Collistaril on hea seerum ja kreem, aga hinnad ka kallimad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Neid mõtled või?
seerum
kreem
Neile on ju lausa tootetutvustussegi kirjutatud, et vaid kosmeetiline efekt, ei too kaasa kaalulangust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neid mõtled või?

seerum

kreem

Neile on ju lausa tootetutvustussegi kirjutatud, et vaid kosmeetiline efekt, ei too kaasa kaalulangust.

Päris idiootne oleks arvata, et üks kreem toob kaada kaalulanguse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, mitte ükski dieet, toitumiskava jne ei muuda su kehatüüpi.

St sa võid end näljutada, aga su kehatüüp jääb ikka pirn – ümbermõõdud vähenevad, aga ümbermõõdud vähenevad ka ülevaltpoolt.

Mina näiteks olen laud, sirge. Mitte ükski dieet ega trenn ei too mulle liivakellafiguuri. ma olen olnud noorena väga kena sale, mul oli kena lame kõht, aga ikkagi ei olnud ma liivakell.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tööta. Tselluliidi ja peki vastu aitab ainult toitumise radikaalne muutmine.

Vale. Kuigi toitumise muutmine kaotab rasva, siis juba olemasolevat tselluliiti see ei kaota. Olemasoleva tselluliidi vastu aitab küll massaaž – st sa võid kasutada ükskõik missugust kreemi või seepi vmt, oluline on masseerimine. Vahepeal nt müüdi kuskil telepoes tselluliidiseepi, millega sai kaasa ka tavalised massaažikindad, millega sisi seebitada – tegelik efekt aga on nendes kinnastes! Samamoodi pidi väidetavalt kupumassaaž tõesti mõjuma tselluliidile – aga kindlasti peab siin ka tervislik toitumin käsikäes käima, mida tänapäeval on raske saavutada (st mitte ainult, et sööd tervislikke asju, aga rõhk isegi sellel, mida süüa ei tohiks)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vale. Kuigi toitumise muutmine kaotab rasva, siis juba olemasolevat tselluliiti see ei kaota.

Ei ole vale, kaotab küll. Lihsalt vähem (aga valesti) söömine tõesti ei aita, õigesti tuleb toituda. Tuleb oma menüü puhtaks teha igasugustest rafineeritud toiduainetest ja kunstlikust kraamist, siis kaob ka tselluliit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei tee ükski kreem

_

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://skinprof.eu/toode/pro-ppc-tseluliidivastane-kehakreem-soojendava-efektiga/#.XcM1AegzaM8

Ma arvan, et olen 2-3 cm õhemaks saanud. Päris karmilt kuumab, paneb tõesti vett jooma ja uskuma, et mürgid lahkuvad kehast ja tselluliit hävineb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jälg

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vale. Kuigi toitumise muutmine kaotab rasva, siis juba olemasolevat tselluliiti see ei kaota.

Ei ole vale, kaotab küll. Lihsalt vähem (aga valesti) söömine tõesti ei aita, õigesti tuleb toituda. Tuleb oma menüü puhtaks teha igasugustest rafineeritud toiduainetest ja kunstlikust kraamist, siis kaob ka tselluliit.

Miinustajale ja vastuvaidlejatele võin omast kogemusest öelda, et see postitaja räägib õigust. Minul tekkis ka vahepeal tselluliit, viimased aastad olen oma toitumisharjumusi oluliselt muutnud ja otseselt väga tervislikult ma praegugi ei toitu, aga võrreldes varasemaga ikka oluliselt paremini. Varasemalt oli mul kodus kogu aeg mingi magustatud jook (mahl, jäätee, karastusjook), poesnäkid (krõpsud, küpsised, need maitsestatud pähklid a la Estrella jne oli igapäevane, sageli rämpstoit, pihvid, poolfabrikaadid jms). Peale selliste asjade samm-sammult ära langemist kadus mul ka tselluliit ära.

Teemasse, siis mina mingitesse kehakreemidesse küll ei usu. Kui trenn keha ei vormi või tundub protsess aeglane, siis äkki tasuks üle vaadata, kas trenn on õige/piisava koormusega. Mina sinu asemel kasutaksin mõne eratreeneri abi. Õige treeningu puhul peaks tegelikult tulemused üsna kiirelt tulema.
Lohutuseks võin öelda, siis mina olen alati pirnikujulise kehatüübiga naisi “kadestanud” – minul on nii, et kui midagi juurde tuleb, siis tuleb ülakehasse. Minu arust on pirnitüüpi naised just naiselikumad, mul on pigem nii, et kui juurde võtan, siis jalad on peenikesed, aga selja ja kõhu peale koguneb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tööta.

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ilu Kas mõni salendav kehakreem töötab ka?