Esileht Pereelu ja suhted Kas mu elukaaslane petab mind?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas mu elukaaslane petab mind?

Postitas:

Olen temaga elanud 5 kuud koos. Mõlemad oleme väga noored(20ndate alguses)
Enne kui koos hakkasime elama, oli mõlemal arvestatav rahaline tagavara kogutud, nõnda saime kogu aeg koos olla(keegi ei käinud tööl). Kuu tagasi sai see raha otsa, ning läksime mõlemad tööle. Umbes paar nädalat tagasi helistas talle mingisugune vana tuttav ja palus toiduabi, mida mu elukaaslane talle ka viis.(viibis õues maksimaalselt minut, mitte rohkem) Eile oli jälle toiduabi vaja(kell 2 öösel!, väitega, et ta üleeile ei saanud viia talle) ning istusid hommikuni koos(põhjusega, et too naine olevat väga masenduses olnud ning vajab sõbra abi). Minu pärimiste peale(süüdistasin petmises, sest minu kõnede peale mees koju ei ilmunud vaid oli selle naisega edasi) sai mees väga vihaseks, ütles, et see kes süüdistab petmises petab tegelikult ise.
Kui ta lõpuks saabus, olin ma väga tige ning ütlesin talle, et kadugu oma litsi juurde tagasi teda kaisutama(viga, tean) selle peale ütles ta, et kui mina olen lits, ei tähenda see seda, et too naine ka lits on. Ma küsisin talt, et misasja? ta et kuna sa võtad endale õiguse võõrast litsiks kutsuda, kutsun mina ka sind litsiks.
Hetkel olen ise arsti juures teises linnas, ning märkasin, et mees kõikjalt internetist meie kohta pildid ning suhteinfo maha võtnud, minu järelpärimise peale ütles ta, et tol tüliõhtul kustutas kõik ära. Tagasi ei saa ka panna, kuna koer näris meil arvutijuhtme katki.
Kas teie arvates on selline suhtumine veidi kahtlane või näen tõesti tonti seal kus seda pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 19:01; 02.04 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene koer, küll võis see juhe vastik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks on lits ja teine venelane :)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

run, Forrest, run!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu elukaaslane söendaks mulle öelda, et see, et mina lits olen, ei tähenda, et teised seda ka on, siis huvitaks mind küll kõige vähem, kas ta petab mind või mitte. Kohe, viivitamatult, käsiksin tal astuma hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 19:15; 02.04 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest sa peaks just õnnega koos olema, et sellised jamad algul välja tulevad. Saad kiiremas korras lihtsalt kõik sinnapaika jätta ja astuda üksi edasi. hullem on kui selline kammaja hakkab peale kolme titte ja millist majalaenu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt sama arvamus, mis viimasel käol. Sellise solvaja tüübiga ei ole mõtet jamada, petku ta või mitte…ta oleks saanud ka viisakalt oma tagamaid selgitadam, seda enam, kui näeb et elukaaslane on endast väljas ja olukord armukadedust tekitav…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui mu elukaaslane söendaks mulle öelda, et see, et mina lits olen, ei tähenda, et teised seda ka on, siis huvitaks mind küll kõige vähem, kas ta petab mind või mitte. Kohe, viivitamatult, käsiksin tal astuma hakata.[/tsitaat]söandan sind parandada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellises vanuses tehaksegi vaid sarvi, ega sa ometi arva, et keegi peaks tahtma juba truu olla?

te ju lapsed alles, tehke nikku ja nalja..aega küll

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lükkatõmba kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
söandan sind parandada…[/tsitaat]
No vist ikka niimoodi jah, aga ma vist isegi mõttes kasutan teist kirjapilti. Ja siis veel kommenteerin siin ise teiste apsakaid ja kuuseteemasid. Aga võtan ikka teadmiseks. Njah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 19:15; 02.04 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oota, sina võid mehe lähedast sõbrannat litsiks kutsuda ilma aluseta ja ta ei tohiks pahandada?
[/tsitaat]

Tegu polnud ta lähedase sõbranna vaid tuttavaga. Tegin vea sellega, et litsiks kutsusin, olin lihtsalt väga ülesköetud selleks hetkeks. Kogu see lubamine, et on kohe kodus – viskas lihtsalt üle. Tema reageering oli jahmatav. Kuna ta on varasemalt keelanud mul inimestega suhtlemise kellega tal tüli olnud, siis palusin temalt sama, et ärgu suhelgu selle naisega enam omaette vaid tulgu siia kui vaja.. siis ütles, et tema pole mul iial midagi keelanud, mitme näite peale ütles, et ta lihtsalt tahtis meie suhet päästa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 19:01; 02.04 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kelle oma koer on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii noored veel, ei maksa kodu mängida. Üks on laisk ja teine loll, koer peab üksi rügama 😀 Ok nali naljaks. See suhteinfo kustutamine ja muu säärane viitab küll veel lastemängudele. Te ei ole kooseluks valmis, milleks punnitada võimatut.

Kui mees oleks kooseluks valmis, siis ta austaks sinu arvamust ja ei viibiks toiduabi andmisel mitte kauem kui 15min. Ja võtaks sinu telefoni vastu ning selgitaks olukorda. Kutsusks ehk sõbranna teie juurde teed jooma, kolm pead on ikka parem kui kaks pead. Nähtavasti toimub seal midagi sellist, mida ei tohi naisega jagada. Mees ei austa sind. Ta polegi veel mees, peab õppima elult veel palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]sellises vanuses tehaksegi vaid sarvi, ega sa ometi arva, et keegi peaks tahtma juba truu olla?

te ju lapsed alles, tehke nikku ja nalja..aega küll[/tsitaat]
sööd ka oma n….e suuga? labane eit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A ja seda veel tahtsin öelda, et isegi kui mees petabki sind, ära ‘lits’ ja muid selliseid sõnu tolle neiu aadressil loobi, sest see pole ühele endast lugupidavale neiule kohane. Näita, et oled klass kõrgemal. Kui ikka suudad. Las litsid suhtlevad litsidega, korralikud tüdrukud leiavad korralikud mehed. Eks ole nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees asutab seda teist naist rohkem kui sind. Ole tugev ja lõpeta see suhe. Kell 2 öösel söögiraha küsimine pole normaalne, see on pigem ettekääne kokkusaamiseks. Ja kui nad seal hommikuni veel istusid..kes teab mis nad tegid. Varsti on see suhe läbi. Iseasi kas teed kohe otsuse või peale seda kui petetud oled või mees su ise maha jätab. 5 kuud on päris lühike aeg. Saitegi selle kodus istutud ajaga üksteist liiga palju näha, ära tüdines vbla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mu elukaaslane petab mind?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.