Esileht Pereelu ja suhted Kas mu mees on loru, luuser?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Kas mu mees on loru, luuser?

Postitas:

Nimelt rahast mulle rääkida ei meeldi, aga nüüd mil olen pidanud hakkama arvutama on mul hari punane. Hakkan lausa kibestuma ja muutun kadedaks, ma ei taha raha rohkem jagada. See olukord on mind viinud depressioonini. Mind ei ole mõtet liigitada lolli naise alla, olen kõrgharidusega mõistlik inimene, olen vaeva näinud et midagi saavutada.
Üritan lühidalt rääkida. Muidu asjalik mees, oskab töid teha. Kokku kolisime 3 kuud tagasi, enne seda oli meil visiit suhe 1,5 aastat. kuna olen rase ja tööl ei käi saan dekreeti, siis elame koos. Enne kokku kolimist tema elas ema juures ning mina oma vanemate juures. Olen enne lapse saamist tööl käinud tublisti ning saan normaalset palka. hetkel küll dekreedikas aga see summa on kuskil 600-700 eur kuu. Enne kokkukolimist ehitas mees vabast ajast korterit 4 kuud kuhu investeerisin palju enda raha-pidevalt vingus et kõik nii kallis ja siis pidin tulema ja rahakoti rauad lahti lööma et veidi ehitus edeneks.(kõpitsesime tema sugulase korteri kobedaks milles keegi ei ela) Ma leian et okei üks ostab ühe asja ja teine teise asja ja lõpuks saab valmis. Ei pööranud tähelepanu et survestab mind rohkem panustama.
Okei kolisime kokku, tekkisid raha probleemid kohe-eks neid oli suhte alguses ka mehel mitte mul aga kna päris koos ei oldud vaid ainult nädalavahetustel siis see mind väga ei pitsitanud. Nüüd mehel tööga probleeme, teeb omi juhutöid tuttavate juures ning need lasevad teda alalõpmata üle küll tööga küll rahadega. Teenib mingit taskuraha-vahepeal 2 kuu peale kokku 300 eur millest maksab oma võlad pangale. JAh tal on vist mingi suur laen kaela poomaas! Mainin ära et mina pole suhte jooksul mehe käest kordagi raha küsinud aga tema seda viimasel ajal teeb, kuna pappi pole! Olen andnud, sest loodan et minuga ükskord ollakse ka hea. Mina maksan hetkel toidu-ta suht pirts ning iga asi ei kõlba. Poes käies siis ka lipitseb ja küsib mis ma selles arvan ja kas ma taha jne, üritab suunata ostudega, tihti on mõttetud asjad korvis nagu mullivesi?????. Paar korda on mölisenud minu söögi tegemise kohta aga siis panin ta kiiresti paika ja enam ei kobise, tegelikult ma enam üldse süüa ei tee talle, sest iiveldab sellisest elust. Maksan teleka eest mille võtsin järelmaksu peale kuna talle ei anta laenude tõttu-sain aru et tema hakkab seda maksma aga ta pole isegi maininud kas vajan abi-ikka maksan mina. Siis internet, kodutarbed, lapsele vajalikud asjad olen ostnud kõik mina. Tema lapseasjade ostudest öelnud vaid, et ta ei oska midagi osta kui ta pole veel sündinud ega tea kui suur ta on. Ka maksan mina autoliisingut(loomulikult see minu auto enne seda juba kui koos olime) aga vahest tahab ka tema sellega sõita+ kütus autole. Nüüd plaanib ta oma auto maha müüa ja vist mugavalt minu autole üle minna????? Mulle on jäänud mulje et ta elab pilvedes-küsib kas soovin elada majas-jah loomulikult soovin. Mõte ju hea, aga kui tööl ei käida siis mille eest need asjad saavutatakse-kas naine peab sponsoreerima??????? Eks neid näiteid ole veel.
Miks ma nii negatiivselt oma mehest ja lapse isast räägin`?
Sellepärast et tema teatas et ta ei lähe ametlikult tööle kui palk pole 1000-1500 eur kuu. Ja 300 eur eest rabelema ei hakka. Ilmselt on põhjus selles et kui ta ametlikult tööle läheb võtab pank tal pangaarvelt laenu katteks kõik rahad käest. Samas minu pisikese raha eest sobib elada. Ma ei ole kõikvõimas ning ütlesin talle seda kõike näkku.
Üldiselt mind häirib et ta tahab või on sunnitud minu kulul elama. Näiteks tahab igalepoole minna-kinno spaase jne aaga ma ütleks kuidas see võimalik on kui mehel pappi pole- see tähendab seda et mina maksan ju, ta ei tunne süüd kui naine maksab !!!!! Kommunaali ja elektri maksab mees kuskil 100 euri kuu-juhul kui maksab, sest tegemist ta sugulase korteriga ja pärast kogub talle võlgu.
See mees on lõhkunud kõik mu ilusad illusioonid toimivast perekonnast kus naine on käinud tööl ja sünnitab lapse ja panustab ka pereellu ning mees käib tööl ja teenib lisaraha. Mul aga kahjuks vastupidi, mees tegeleb meelepärasega-kord siin kord seal…. naine kasvatab lapse ning toob raha koju ja teeb söögi ka, ehk voodiks ka viimase peal. Suhtesse astudes jään kahjuks vaesemaks, kahjuks kardan et see olukord läheb sitemaks, sest varsti beebi ka-ennem panustan ma beebi peale kui sellise koiliblika peale :(. Tulin mõneks päevaks tema juurest ära sõbranna juurde mõtteid tuulutama ning selgusele jõudma.
Saate kaasa kõkutada minuga. Tekst uisapäisa ja emotsioonide ajendil kirjutatud.
Raseduskriisi nõustaaja üritab suunata nägema ainult häid asju, aga näen ainult halba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 14:09; 16.03 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen kahte võimalust: leppid sellise parasiidiga ja maksad tema elu kinni või ei lepi ja liigud oma eluga edasi. Sinu jutust järeldan, et mees ilmselgelt ei austa sind. Minu joaks on vastastikune austus üks esimene suhte alustala.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on sul päris pekkis asi. Ja kuidas sa oled võimaldanud seni enda rahakotil liugu lasta jääb ka mõistatuseks. Lapse koha pealt ei ole enam midagi parata. Mina sinu asemel koliks ilusti tagasi vanemate juurde ja saadaks mehe persse. Milleks sellist ludrit sulle vaja. Kui laps sünnib muutub selline ainult veel hädisemaks. Siis hakkab tulema jutt, et sa ei mõista teda ja pühendad liiga palju aega lapsele ja üleüldse teised naised on palju paremad ja muu tolameeste blablabla.
Ja oled sa ikka kindel, et tal pank mingeid vägisi summasid maha võtab? Pigem on tal kohtutäitur kaelas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab, et su kõrgharidus pole sind kübetki eluliselt targaks teinud. Sa saad lapse memmepojaga, kes elab oma vanemate juures ja te pole enne koos elanudki?
Tulemus käes-memmepoeg on harjunud, et emme-issi kõik ette taha ära teevad(ka rahaliselt) ja nüüd ootab sinult sama.
Kahju sinust, sellised memmepojad ei muutu ja asi ainult süveneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem nüüd kui liiga hilja. Sellise mehe juurest tuleb lahkuda. Kui laps sünnib, siis isadus tuvastada ja elatis välja nõuda.
Kui juba praegune elu on selline, siis pärast lapse sündi muutub see veel hullemaks. Laste saamine paneb iga suhte proovile ning juba eelnevalt halva suhte hävitab see sootuks. Kirjelduse järgi tundub, et suudaksid enda ja lapsega ilusti toime tulla. Pigem jääb raha ülegi kui sa meest enam üleval ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutad, et korter, mida kõpitsete, kuulub mehe sugulastele. See tähendab, et musta stsenaariumi järgi maksad nagu surnud hobust ja oled ise ikka lõpuks kuuse all?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun väga vabandust, ma ausalt ei taha solvata, aga ma ei ole nõus sinu lausega, milles sa väidad, et pole loll vaid mõistlik inimene. Mõistlik inimene ei jää rasedaks suhtest, kus pole isegi kooselu proovitud.. Nüüd, kui saad näha, millise tolgusega end sidusid, on kahjuks juba asjasse segatud ka kolmas, süütu osapool- laps. Nii et tõepoolest, anna andeks, aga erilisest mõistlikkusest või tarkusest see ei kõnele ja kõrgharidus sind siinkohal ei aita..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd tekitad sellise olukorra, et sinul raha ei ole. Teed hästi kokkuhoidliku menüü. Pudrud, juurvilja supid. Ei mingit liha, kala ega võileibu. Seda raha võib sul tulevikus vaja minna, nii et tegelikult ka tasub kokkuhoida. Kui mees tahab midagi paremat, tuleb selle parema jaoks raha teenida. Kui raha küsib, annad mõne euro ja ütled, et laste asjad on nii kallid, et ei ole. raha anda. Autot müüma hakkab, ütle talle otse, et tema sõitude jaoks sinul bensiiniraha pole. Isegi kui ta väidab ,et sul ju on arvepeal, ütled, et see on mõeldud laste asjade jaoks. Et laps tuleb suureks kasvatada. Korteri puhul vist üüri ei maksa, et ainult kommunaalid. Nii et jälgi, et sa ei kulutaks korteri \”paremaks muutmisele\” rohkem raha kui sa üüri maksas korteris elamise eest. Kui lahkulähete siis ega temalt lasterahasid ka pole loota sellise suhtumise juures. Jääb loota, et talle jõuab kohale, et elamiseks on vaja ka ise panustada, sest naise rahast lihtsalt talle ei jagu. Miskipärast on mul tunne, et ta varjab sinu eest oma sissetulekuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus küsimusele: Jah, su mees on loru ja luuser.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 14:54; 16.03 15:13; 17.03 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks kõik arvavad,et mees peab olema see rahakott keda lüpsta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pank ei saa kellegi pangaarvelt laenu katteks \”kõike ära võtta\”. Siin on midagi rohkemat peidus kui sulle räägitakse. Ilmselt kohtutäitur, aga mis nõuetega, see on juba eraldi teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks kõik arvavad,et mees peab olema see rahakott keda lüpsta? [/tsitaat]

Aga miks sa arvad, et rase naine peab see rahakott olema, keda lüpsta?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mees üldse enesestmõistetavaks peab, et tema müüb auto maha ja hakkab sinu omaga sõitma? Ja miks sa mingit mehe sugulaste korterit kõpitsed? Olete abielus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 14:54; 16.03 15:13; 17.03 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidin ka ütlema, et ma ei usu, et sul mingi kõrgharidus on. See, kuidas sa kirjutad, on maksimaalselt 9. klassi lõpetanud inimese kirjutatud, mitte kõrgharitud naise jutt. Sa näedki asju enda vaatevinklist, no mis see sinu 600 eurot ikka nii suur sissetulek ja panus siis on? Ja loomulikult ei läheks ükski normaalne inimene tööle miinimumpalga eest kui on teisi variante, see on mehel täiesti õige mõtlemine. Ise sa ajasid omal jalad laiali ja lasid omale lapse taha keerata, nüüd tulebki oma illulillu elukene ära unustada ja naiseks hakata. Perekonnas pole tähtis, kes maksab, sest on perekond ja maksab see, kellel parasjagu on. Kunagi võib tulla aeg, kus sinul pole ja mees teenib hästi, seepärast pole sul mõtet õiendada, et sina panustad. Sinu 600 euroga ei elaks keegi ka üksinda kuus ära, isegi kui ta poleks rase. Lõpeta see kräunumine ja mõtle sellele, et su mehel on korter, teil on laps tulekul, sina saad olla dekreedis ja mees pole sind vingujat maha jätnud. Seega on kõik hästi, raha pole õnn!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just mõtlesin, et näe, mehe palk 1500 on ikkagi vähe, ei saa vist lapsega 3 aastat kodus olla. Ja tundsin pahameelt, et kuidas osad mehed oluliselt rohkem suudavad teenida. Oleneb, kellega võrrelda… Polegi mul kõige halvem olukord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma nimelt see ull teemaalgataja. juhuuu mu mees ongi loru :). aga lugedes teie vastuseid on mõni mutt siin päris kibestunud. Õnneks ma juba tegin algust oma eluga edasiminemiseks.
Ma olen alati kahelnud perekoolis istumise osas, usun, et siia tulevad kohale kirjutama üksikud toredad kuid enamus õelaid topelt kõrgharidusega inimesed. siin on nii palju negatiivset !!!!
Põhjus miks ma tulin, sest mul ju sittaks vaba aega praegu. Siis kui tööl käisin siis ma siin ei kõkutanud, no ja ilmselt ei kõkuta edaspidi ka. Tänan, et lugesite ja tekitasite tulise vaidluse. Ma tean sisimas juba vastuseid 🙂 Kõige enam meeldis lugeda Kägu 14:52 postitust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 14:09; 16.03 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel selle mehega koos ei elaks. Tean ühte inimest, kes kogu oma elu on oma laste isale peale maksnud. Suhe tuleb varakult lõpetada, hiljem on seda raskem teha. Sellise suhtumisega mehelt, sa oma panustatud raha enam nagunii tagasi ei saa, iseasi on see, kas sa tahad oma rahaga (aastaid) seda meest edasi sponsoreerida (hiljem hakkab ta nõudma sinu käest aina rohkem ja rohkem). Tänapäeva naised ei ole lastega sundseisus, nad on iseseisvad ja ei sõltu meestest (laste isadest). Eesti on täis töötuid mehi, kes üritavad naiste kukil elada. Tallinn on kodutuid täis, sest need kodutud (mehed) leiavad, et nad ei pea oma arveid maksma ja oma kohustusi täitma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 14.52 kirjutas kõik õigesti, nii nagu elu peakski edasi minema, nii nagu peaksid elus edasi toimima. Mina toimiksin sellises olukorras sama moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kõrgharitud naine ikka kirjutaks \”sitTaks vaba aega\”? Khmmm…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on ju vene rahvusest, teeb neile iseloomulikke vigu keeles. Ja kirjutab siin keeles, mida paljud eesti noored suheldes välismaalasega normaalseks peavad (a la sitaks palju).
Kodus, kus suhetest eriti ei räägita ja ainult rõhutatakse, kui loomulik ja normaalne see on, tulevadki selliste vigadega naised ja mehed (nagu teemaalgataja peika).

Raseduse ajal peab naine rahulik olema, nii et püüa vältida tülisid lapse isaga. Pärast tuleb sul laps närviline ja käitumishäiretega ja siis sa veel näed, mida tähendab raske ja vilets elu. Nii et koli vanemate juurde tagasi, ole tõesti rõõmus ja positiivne ja lapse isale teata, et koos elate vaid siis, kui tema suhtesse rahaliselt võrdselt panustab. Tahab beebit näha, peab tulema sinu vanemate juurde.

Kui on mees, töötab ennast ülesse, kui on supinahk, siis nii ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja on ju vene rahvusest, teeb neile iseloomulikke vigu keeles. Ja kirjutab siin keeles, mida paljud eesti noored suheldes välismaalasega normaalseks peavad (a la sitaks palju).
Kodus, kus suhetest eriti ei räägita ja ainult rõhutatakse, kui loomulik ja normaalne see on, tulevadki selliste vigadega naised ja mehed (nagu teemaalgataja peika).

[/tsitaat]

Mul on üsna mitu lähedast sõpra vene rahvusest ja tean täpselt, milliseid vigu nad eesti keelt kõneldes teevad. Siinsest tekstist ei leidnud ühtegi.. Lisaks on mul omajagu eestlastest tuttavaid, kes kasutavad topelttähti seal, kus neid olema ei peaks, no seesama \”siTTaks\” ja \”kogemaTTa\” ja \”koKKutama\” jne. Igaühte, kes kirjutada ei oska, ei saa nüüd ka sellega välja vabandada, et ta on \”vene rahvusest\” 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis vahe selles on, et mis kirjavigu teemaalgataja teeb.
Pigem lahake probleemi olemust.
Niisiis. Teemaalgataja mees on loru ja luuser. Siia võiks mott nüüd panna.
See on täiesti uskumatu kuidas sellised tolkanid leiavad endale tublisid naisi.

aga tead teemaalgataja, sa jookse nüüd sealt kus oled minema. Seniks kuni suudad, sest usu mind, paremaks su elu EI lähe. Kui raseda mees on juba algusest peale tolkan siis ta jääb ka selleks edaspidi. Nii lihtne see ongi. Uskuda seda, et saabub poole aasta pärast ime on mõttetu. Uskuda, et mees muutub on samuti lausmõttetus ja ajaraisk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina paneks mehe valikute ette, et nüüd laod lagedale kõik oma võlad, kuhu, kellele, palju jne. Lähed tööle ja maksan need ja need kulud ise. Kui see ei sobi, siis head teed mees ja elatise nõuaks ka. Mul on kogemus samasugusega ja jätsin maha… parim otsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma siin mõtlesin
viibutan täiskasvanud mehele , pealegi tulevasele lapse isale, et oi oi oi, hakka nüüd korralikuks ja raha teenima. Hakka meheks

no mitte keegi ei usu sellesse, et see toimiks ju

saad lapse, elad seda viletsat elu viletsa mehega ja paari aasta pärast oled üks kibestunud mõrd. Mõtle sellele, et kas sa tahaksid seda olla

ja mis puutub elatusrahadesse siis sellest näeb sellise tolkani puhul und. Vaadake meie seadusandlust. Olgu sul ka kohtutäitur seljas, mehele jääb kätte nagunii miski kopikas ja hetkel mees ju kopikast ka rohkem pole suuteline teenima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mis alal sul kõrgharidus on? Nii huvipärast küsin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa väidad, et sa pole loll, ma isegi nõustun sellega, sest sa oled lausa idioot ju: jäid rasedaks suvaliselt seksisõbrast, keda oma meheks pead; sa ei tunne teist inimest absoluutselt ja pole ka huvi tundnud; te pole kumbki isegi iseseisev täiskasvanu olnud enne, vaid vanemate seelikus alles kinni olnud, nüüd üritate perekonda mängida (sina vähemalt üritad); lased mingil lorul ennast üleval pidada ning kõige tipuks tuled veel foorumist küsima, kas see jorss ikka on loru, või äkki ikka ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rase naine peab seda jorssi üleval ju.
muus osas olen ma viimase postiga kah väga nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm kuud koos elanud ja juba rase? Järjekordne kõrgharidusega kirjaoskamatu? Ja sa ikka tead, mida tähendab sõna \”kõkutama\”?
Sina oled rumal ja su mees on luuser. Paar parajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa julged saada lapse mehega, kellega sa oled koos elanud vaid 3 kuud ja nurgad on kõik veel maha lihvimata?

600-700 euri on suhteliselt väike palk kuid sina+ laps elaksite sellega ära, laiutada selle rahaga ei saa.

jeerum, pista jooksu. sellise parasiidiga ei saa sa kunagi õnnelikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kolm kuud koos elanud ja juba rase? Järjekordne kõrgharidusega kirjaoskamatu? Ja sa ikka tead, mida tähendab sõna \”kõkutama\”?
Sina oled rumal ja su mees on luuser. Paar parajaid.[/tsitaat]

ta pole pärast kolme kuu pikkust kooselu mitte ainult rase, vaid juba dekreedis rase, ehk nad kolisid kokku siis kui naine juba vähemalt kolm kuud rase olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 14:54; 16.03 15:13; 17.03 11:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mu mees on loru, luuser?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.