Esileht Pereelu ja suhted kas mul on super-emme nägu peas…?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: kas mul on super-emme nägu peas…?

Postitas:

Olin abielus mehega, kes hirmsasti tahtis lapsi. Saime 1 ja minu meelest oli sellest küll, kuid ta ei andnud rahu ja lõpuks olin nõus ka teise sünnitama. Siis aga kasvasime totaalselt lahku ja jäin üksi lastega. Isana on mees siiski tegev ja lapsi unarusse pole jätnud. Kaks last on minusugusele täiesti piisav ja rohkem mul energiat ja soovi pole. Armastan, hoolitsen ja tegelen nendega palju, kuid tahan ka ise enda jaoks vaba aega ja akusid laadida.

Mõned aastad peale lahutust hakkasin kohtamas käima. Alguses paar korda meestega, kellel polnud veel lapsi. Juba alguses mainiti ära, et nad kindlasti tahavad peret luua ja lapsi saada. Mina aga ei taha, seega jäid need kohtumised üksikuks. Siis mõtlesin, et lastetuid mehi enam ei vaata, ainult endast 10 aastat vanemaid ja kellel lapsed juba olemas, et siis saaksime lihtsalt koos elu nautida ja olemasolevaid lapsi kasvatada. Tutvusingi toreda 43a mehega, kellel lapsed juba suht teismelised eelmisest abielust ja ta ka hooliteb ja tegeleb nendega. Kõik klappis ja mul nii hea meel. Siis aga tuli teemaks, et tema tahab kindlasti veel lapsi… :(((( MIKS OMETI!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 11:32; 13.08 14:10; 13.08 14:24; 13.08 16:23; 13.08 20:15; 14.08 15:50; 14.08 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps on armastuse vili, vbl sellepärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olin abielus mehega, kes hirmsasti tahtis lapsi. Saime 1 ja minu meelest oli sellest küll, kuid ta ei andnud rahu ja lõpuks olin nõus ka teise sünnitama. Siis aga kasvasime totaalselt lahku ja jäin üksi lastega. Isana on mees siiski tegev ja lapsi unarusse pole jätnud. Kaks last on minusugusele täiesti piisav ja rohkem mul energiat ja soovi pole. Armastan, hoolitsen ja tegelen nendega palju, kuid tahan ka ise enda jaoks vaba aega ja akusid laadida.

Mõned aastad peale lahutust hakkasin kohtamas käima. Alguses paar korda meestega, kellel polnud veel lapsi. Juba alguses mainiti ära, et nad kindlasti tahavad peret luua ja lapsi saada. Mina aga ei taha, seega jäid need kohtumised üksikuks. Siis mõtlesin, et lastetuid mehi enam ei vaata, ainult endast 10 aastat vanemaid ja kellel lapsed juba olemas, et siis saaksime lihtsalt koos elu nautida ja olemasolevaid lapsi kasvatada. Tutvusingi toreda 43a mehega, kellel lapsed juba suht teismelised eelmisest abielust ja ta ka hooliteb ja tegeleb nendega. Kõik klappis ja mul nii hea meel. Siis aga tuli teemaks, et tema tahab kindlasti veel lapsi… :(((( MIKS OMETI!!!! [/tsitaat]

Yxikmees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Mul eelmisest abielust 2 last ja praeguse abikaasaga üks laps. No ütlen ausalt, et 3 last on ikka hullumaja juba minu jaoks. Ja kuigi see kolmaski tuli pigem sellepärast jutuks, et tulin vastu mehele, siis nüüd tal juba järgmine plaanis. Kuigi tal esimesest abielust üks veel olemas. Ja sai ka suhte alguses räägitud, et üks laps ja kõik.
Mul on sama, tahan ka enda jaoks elada. Mitte ainult tittede järgi joosta. Muidugi on need lapsed ju minu, kuid kas tõesti peabki anine end vaid lastele ohverdama? Ei arva mina nii. Mingit suurperet ei soovi, kuigi minu jaoks meil juba on nii ehk naa suurpere.
Mees püüab mind kogu aeg ära rääkida. Et kui luban sulle üht või teist, kas siis olen nõus. No ei ole.
Minu keha, minu elu ka lõpuks.
Tean mis tunned. Aga jää endale kindlaks. Mina oleksin ka pidanud rahul olema oma kahe lapsega. Nüüd kui kolmas olemas, siis oodatakse pärast ikka veel ja veel…
Ära anna alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 11:50; 13.08 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paku mehele, et tema jääb lapsekoju ja võtab kogu rutiinse lapse eest hoolitsemise täiesti enda peale. Et sina ainult aitad ja oled mõned tunnid päevas olemas. Ehk siis paku talle rollide vahetust. Võimalik et mehele on laps oluline selleks, et naine oleks sõltuv mehest. Siin on hulga teemasid kus mees muutub kui laps on sündinud. Tahetakse last, aga pole nõus hoolima lapse emast ja teda toetama. Võimalik et mees tahaks oma vigu parandada, mis eelmises suhtes tehtud sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, tean mida tunned. Minul kolm last ja see on minu jaoks juba hullumaja nagu keegi siin tabavalt ütles. Selline tunne juba praegu, et elu keerleb laste ümber. Oskasin endale kah leida uue mehe, kellel lapsi pole, no ei küsi ju esimese asjana, kas lapsed olemas, keemia tekkis juba enne seda. Ja nüüd olemegi sealmaal, et mees tahaks lapsi ja mina mitte. Mees ütleb, et ta on nii ka õnnelik kui tal ainult mina ja ühiseid lapsi pole, aga kui mina nõus, siis tahaks ikka lapsi veel. Ma kardan, et kui ma jään endale kindlaks, jään ühel hetkel mehest ilma, sest ta ikka väga tahab lapsi. Aga mina ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Yxikmees?[/tsitaat]
Ei-ei 😀 … see veel puuduks et ma talle veel 7 uut last sünnitaksin… oehhh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 11:32; 13.08 14:10; 13.08 14:24; 13.08 16:23; 13.08 20:15; 14.08 15:50; 14.08 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Paku mehele, et tema jääb lapsekoju ja võtab kogu rutiinse lapse eest hoolitsemise täiesti enda peale. Et sina ainult aitad ja oled mõned tunnid päevas olemas. Ehk siis paku talle rollide vahetust. Võimalik et mehele on laps oluline selleks, et naine oleks sõltuv mehest. Siin on hulga teemasid kus mees muutub kui laps on sündinud. Tahetakse last, aga pole nõus hoolima lapse emast ja teda toetama. Võimalik et mees tahaks oma vigu parandada, mis eelmises suhtes tehtud sai. [/tsitaat]
Koduseks jäämine ei tuleks tema puhul vist kõne allagi. Koguaeg räägib mulle, kuidas ta ikka oma tööd fännab ja sellega kaasnevat pidevat reisimist. Vastutus tal suur, sest ta on juht. Nii, et kogu lapsemajandus, millest pääsemist ma just nautima olen jõudnud hakata, oleks täielikult minu kaelas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 11:32; 13.08 14:10; 13.08 14:24; 13.08 16:23; 13.08 20:15; 14.08 15:50; 14.08 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Koduseks jäämine ei tuleks tema puhul vist kõne allagi. Koguaeg räägib mulle, kuidas ta ikka oma tööd fännab ja sellega kaasnevat pidevat reisimist. Vastutus tal suur, sest ta on juht. Nii, et kogu lapsemajandus, millest pääsemist ma just nautima olen jõudnud hakata, oleks täielikult minu kaelas.[/tsitaat]

Ära üldse arvagi, et see siis muutub, kui laps majas. Kõik jääb samaks. Kui mitte veel nii ei lähe, et mehel on veel tihemini komandeeringud ja muud käigud.
Ja kui algul mees lubabki, et küll tema juba titega hakkama saab ja vahetab mähkmeid ning teeb kõike muudki, siis ütlen ausalt – ära usu.
Soovitan sul ikka kohe kindlalt oma arvamusele kindlaks jääda ja kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 11:50; 13.08 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Koduseks jäämine ei tuleks tema puhul vist kõne allagi. Koguaeg räägib mulle, kuidas ta ikka oma tööd fännab ja sellega kaasnevat pidevat reisimist. Vastutus tal suur, sest ta on juht. Nii, et kogu lapsemajandus, millest pääsemist ma just nautima olen jõudnud hakata, oleks täielikult minu kaelas.[/tsitaat]

No siis on võimalik ehk kokku leppida, et sel juhul palkate endale koduabilise, kes käib paar korda nädalas koristamas-triikimas-toitu valmistamas, ja lapsehoidja, kes tagab sulle vähemalt paar tundi päevas vaba aega lapse kõrvalt.
Kui mees tööd nii fännab, siis küllap ta teenib ka piisavalt selliste asjade jaoks.
Ma vist alustaksin läbirääkimisi selliselt positsioonilt. Ja kindlasti peavad need kokkulepped ka reaalselt realiseeruma, mitte kuidagi hiljem unustusse vajuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 16:16; 13.08 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No siis on võimalik ehk kokku leppida, et sel juhul palkate endale koduabilise, kes käib paar korda nädalas koristamas-triikimas-toitu valmistamas, ja lapsehoidja, kes tagab sulle vähemalt paar tundi päevas vaba aega lapse kõrvalt.
Kui mees tööd nii fännab, siis küllap ta teenib ka piisavalt selliste asjade jaoks.
Ma vist alustaksin läbirääkimisi selliselt positsioonilt. Ja kindlasti peavad need kokkulepped ka reaalselt realiseeruma, mitte kuidagi hiljem unustusse vajuma.[/tsitaat]

Hmm, üritasin seda ette kujutada, et meil oleks koduabiline ja lapsehoidja. Ja ehk siis tekiks mul soov last saada. No ei teki ka siis. Ma ei taha ka rase enam olla ja sünnitada. Juba seda endale ette kujutades tekkis tunne, nagu oleksin jälle lõksus. Ei ja veel kord EI!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 11:32; 13.08 14:10; 13.08 14:24; 13.08 16:23; 13.08 20:15; 14.08 15:50; 14.08 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see pole ju mingi ime et mees veel lapsi tahab. ta saab pidada end nüüd ju oma lapsele paremaks isaks, kui ta oli noorena. tal pole kihtku enam tormata sõpradega mööda pidusid ja selle pärast naisega tülitseda. tal on elukogemus. tal on arusaam teine nüüd, kui tal oli siis, kui ta oli noor isa. eks see ole selline tänapäevane uus trend ka, et esimene pesakond suureks saanud, tahetakse veel endast midagi maailma jätta.
vaata kui paljud edukad mehed on teisel ringil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see pole ju mingi ime et mees veel lapsi tahab. ta saab pidada end nüüd ju oma lapsele paremaks isaks, kui ta oli noorena. tal pole kihtku enam tormata sõpradega mööda pidusid ja selle pärast naisega tülitseda. tal on elukogemus. tal on arusaam teine nüüd, kui tal oli siis, kui ta oli noor isa. eks see ole selline tänapäevane uus trend ka, et esimene pesakond suureks saanud, tahetakse veel endast midagi maailma jätta.
vaata kui paljud edukad mehed on teisel ringil.[/tsitaat]
Ei olnud ta nii väga noor midagi, 30 a kui esimese lapse sai, mehe jaoks juba täiesti paras aeg. Lapsed tal 13 ja 12 praegu. Ise on ta 43.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 11:32; 13.08 14:10; 13.08 14:24; 13.08 16:23; 13.08 20:15; 14.08 15:50; 14.08 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei taha last, ta tahab ühist last.
Koputa mehe südametunnistusele. Kui teie laps lõpetab keskkooli on mees 62. Isekas lapse suhtes, võttes arvesse eesti meeste keskmist eluiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hmm, üritasin seda ette kujutada, et meil oleks koduabiline ja lapsehoidja. Ja ehk siis tekiks mul soov last saada. No ei teki ka siis. Ma ei taha ka rase enam olla ja sünnitada. Juba seda endale ette kujutades tekkis tunne, nagu oleksin jälle lõksus. Ei ja veel kord EI![/tsitaat]

Mõistan.
Sel juhul ei oska ma miskit tarka enam kosta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 16:16; 13.08 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olin abielus mehega, kes hirmsasti tahtis lapsi. Saime 1 ja minu meelest oli sellest küll, kuid ta ei andnud rahu ja lõpuks olin nõus ka teise sünnitama. Siis aga kasvasime totaalselt lahku ja jäin üksi lastega. Isana on mees siiski tegev ja lapsi unarusse pole jätnud. Kaks last on minusugusele täiesti piisav ja rohkem mul energiat ja soovi pole. Armastan, hoolitsen ja tegelen nendega palju, kuid tahan ka ise enda jaoks vaba aega ja akusid laadida.

Mõned aastad peale lahutust hakkasin kohtamas käima. Alguses paar korda meestega, kellel polnud veel lapsi. Juba alguses mainiti ära, et nad kindlasti tahavad peret luua ja lapsi saada. Mina aga ei taha, seega jäid need kohtumised üksikuks. Siis mõtlesin, et lastetuid mehi enam ei vaata, ainult endast 10 aastat vanemaid ja kellel lapsed juba olemas, et siis saaksime lihtsalt koos elu nautida ja olemasolevaid lapsi kasvatada. Tutvusingi toreda 43a mehega, kellel lapsed juba suht teismelised eelmisest abielust ja ta ka hooliteb ja tegeleb nendega. Kõik klappis ja mul nii hea meel. Siis aga tuli teemaks, et tema tahab kindlasti veel lapsi… :(((( MIKS OMETI!!!! [/tsitaat]
Mul on välja pakkuda oma eksabikaasa, 44 aastane. Lapsi enam ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 15:39; 14.08 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul on välja pakkuda oma eksabikaasa, 44 aastane. Lapsi enam ei taha. [/tsitaat]
Kas ta ise ka teab, et ta enam-pakkumisel on? Mis ta voorused-puudused on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 11:32; 13.08 14:10; 13.08 14:24; 13.08 16:23; 13.08 20:15; 14.08 15:50; 14.08 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas ta ise ka teab, et ta enam-pakkumisel on? Mis ta voorused-puudused on?[/tsitaat]
Ma usun, et ei tea 🙂 Kuid tean, et ta otsib enda kõrvale kaaslast.
Voorused- hea huumoriga, kasvatab ka võõraid lapsi, loeb palju raamtuid ja loetut tsiteerib õigetes kohtades, majanduslikult mõtlev (nii ja naa,kuid saab hakkama)
Puudused- egoistlik, mäletab tihtilugu vaid seda, mis talle kasulik on, viimasel ajal joob palju õlut õhtuti, armastab eraldi rahakoti-süsteemi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 15:39; 14.08 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsi (ja abielu) tahavad mehed siis, kui kardavad, et see naine läheb neil käest ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma usun, et ei tea 🙂 Kuid tean, et ta otsib enda kõrvale kaaslast.
Voorused- hea huumoriga, kasvatab ka võõraid lapsi, loeb palju raamtuid ja loetut tsiteerib õigetes kohtades, majanduslikult mõtlev (nii ja naa,kuid saab hakkama)
Puudused- egoistlik, mäletab tihtilugu vaid seda, mis talle kasulik on, viimasel ajal joob palju õlut õhtuti, armastab eraldi rahakoti-süsteemi.[/tsitaat]
uhh, mingi kooner siis… eiiiii

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 11:32; 13.08 14:10; 13.08 14:24; 13.08 16:23; 13.08 20:15; 14.08 15:50; 14.08 19:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted kas mul on super-emme nägu peas…?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.