Esileht Pereelu ja suhted kas naine kasutab mind ära?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 166 )

Teema: kas naine kasutab mind ära?

Postitas:
Kägu

Veider lugu. Kohtusid mees ja naine, kõik oli justkui hästi: oli hoolimist, tundeid, kirge, mõistmist jne. Siis otsustas mees oma lugu eksiga jagada. Ja hoplaa, läinud ta oligi, see tore lugu. No milleks sul seda vaja oli?

Ma ise hoiaks kaarega eemale meestest, kes oma suhteid eksidega arutavad.

Ja muidugi tahaks teada, mis olukorras ta (visiitsuhte naine) seda ütleb, et suurt armastust pole?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider lugu. Kohtusid mees ja naine, kõik oli justkui hästi: oli hoolimist, tundeid, kirge, mõistmist jne. Siis otsustas mees oma lugu eksiga jagada. Ja hoplaa, läinud ta oligi, see tore lugu. No milleks sul seda vaja oli?

Ma ise hoiaks kaarega eemale meestest, kes oma suhteid eksidega arutavad.

Ja muidugi tahaks teada, mis olukorras ta (visiitsuhte naine) seda ütleb, et suurt armastust pole?

Aga kas mehed peaks hoidma eemale naistest kes oma suhteid perekoolis lahkavad? Või hoidma üldse eemale naistest kes käivad perekoolis?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sulle pole raske ega ebameeldiv teha mingeid väikseid remonttöid või naist aeg-ajalt toetada, siis see pole ju ärakasutamine? Ärakasutamine on siis, kui sina tunned, et panustad suhtesse rohkem kui tahaksid, aga vastu saad vähem, kui vajad.

Mis puutub aga naise väitesse, et ega ta sind niiväga ei armasta, siis see tundub minu meelest selline “ma olen sõltumatu naine ja ei klammerdu!” suhtumine, enesekaitse ja veits nagu eputamiseks / mulje jätmiseks öeldud. Kui naine tegelt tahaks sind ära kasutada, siis ta säärast asja küll ei kuulutaks, vaid just üritaks muljet jätta, et hoolib sinust rohkem kui tegelikult. Samas sellise lause korduv kuulmine teeks mulle küll haiget, eriti, kui enda poolt oleks tunded olemas. Seega minu meelest oleks igati okei naisele öelda, et sul on paha seda kuulda, kui ta ütleb, et ta sind väga ei armasta ja et ärgu korraku seda aina, sest sina temast hoolid küll ja mis sellest armstuseteemast aina korrata, sulle teie suhe praegusel kujul igati sobib ja meeldib.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise hoiaks kaarega eemale meestest, kes oma suhteid eksidega arutavad.

Mehed arutavad omi asju teistega rohkem, kui naised. Väga hea, et seda eksiga teeb.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas mehed peaks hoidma eemale naistest kes oma suhteid perekoolis lahkavad? Või hoidma üldse eemale naistest kes käivad perekoolis?

Sina võiks küll eemale hoida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks naine korrutab, et ega ta mind niiväga ei armasta,

Sellest mulle piisaks, et suhe lõpetada.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et see naine kasutas sind mingi üleminekusuhtena, et käib kah kehval ajal, kui paremat pole, aga nüüd on tal silmapiiril juba keegi uus ja huvitavam, mistõttu teeb vihjeid mittearmastamise kohta ja annab vähem näole ka. Nii et sul oleks ka targem oma rahakott rohkem enda kätes hoida ja lahtiste silmadega hakata ringi vaatama, kust sa omale kellegi leiaks, kes sind päriselt ka armastada tahab.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et see naine kasutas sind mingi üleminekusuhtena, et käib kah kehval ajal, kui paremat pole, aga nüüd on tal silmapiiril juba keegi uus ja huvitavam, mistõttu teeb vihjeid mittearmastamise kohta ja annab vähem näole ka. Nii et sul oleks ka targem oma rahakott rohkem enda kätes hoida ja lahtiste silmadega hakata ringi vaatama, kust sa omale kellegi leiaks, kes sind päriselt ka armastada tahab.

Üleminekumehi oma elusse ja majapidamisse ei pühendata, liiga riskantne. Kui lahkuminek, siis võib mees laamendama ja kätte maksma kukkuda, kellele seda jama vaja. Üleminekusuhted on rohkem sellised pealiskaudsed seksisuhted pigem, millest jälgi ei jää.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keera rahakraanid mõneks ajaks kinni ja saadki vastuse.

  1. Vahepeal oli mul endal kitsam, siis olulist ei toetanud.

Toeta parem oma lapsi. Jäta see vôôraste toetamine. Panusta oma laste haridusse, usu see ei olegi väga odav, kuigi näilikult kool ju tasuta

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleminekumehi oma elusse ja majapidamisse ei pühendata, liiga riskantne. Kui lahkuminek, siis võib mees laamendama ja kätte maksma kukkuda, kellele seda jama vaja. Üleminekusuhted on rohkem sellised pealiskaudsed seksisuhted pigem, millest jälgi ei jää.

Täpselt! Olen naine ja minu põhimõte on selline, et ma ei soovi võtta teeneid ega abi vastu kelleltki, kes on minu jaoks vaid mingi “üleminek”. Küllalt on nähtud hoiatavaid näiteid, kus üks pool tahab oma eluga juba edasi liikuda, ent teine ei lase, hakates nina alla hõõruma, mida kõike tema ikka on teise heaks teinud. Reegel on, et igasugune abi ja toetus seob. Ja mida rohkem neid siduvaid asju tekib, seda raskem on suhtest välja astuda.

Sõbranna käis kunagi paar aastat kutiga, kes pani tema kuurile aianurgas uue katuse. Millalgi nende suhe purunes, läksid oma teed. Nüüd on sellest möödas juba 15 aastat ja endiselt too kutt tuletab talle meelde, et näe, tema pani naise kuurile uue katuse, võiks ikka kinni maksta jne. Ehkki katusepaneku hetkel ei rääkinud raha maksmisest mitte keegi. Väga nõme olukord.

Tark naine ei küsi abi mehelt, kellega ta end siduda ei kavatse. See ei tasu ära võimalikku aastakümneid kestvat närvipinget, kui eks oma teeneid nina alla hõõrub ja arvetega tagantjärele ahistab.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna käis kunagi paar aastat kutiga, kes pani tema kuurile aianurgas uue katuse. Millalgi nende suhe purunes, läksid oma teed. Nüüd on sellest möödas juba 15 aastat ja endiselt too kutt tuletab talle meelde, et näe, tema pani naise kuurile uue katuse, võiks ikka kinni maksta jne. Ehkki katusepaneku hetkel ei rääkinud raha maksmisest mitte keegi. Väga nõme olukord.

Seetõttu tulekski mehele raha pakkuda, mitte eeldada, et keegi tasuta peab tegema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleminekumehi oma elusse ja majapidamisse ei pühendata, liiga riskantne. Kui lahkuminek, siis võib mees laamendama ja kätte maksma kukkuda, kellele seda jama vaja. Üleminekusuhted on rohkem sellised pealiskaudsed seksisuhted pigem, millest jälgi ei jää.

Täpselt! Olen naine ja minu põhimõte on selline, et ma ei soovi võtta teeneid ega abi vastu kelleltki, kes on minu jaoks vaid mingi “üleminek”. Küllalt on nähtud hoiatavaid näiteid, kus üks pool tahab oma eluga juba edasi liikuda, ent teine ei lase, hakates nina alla hõõruma, mida kõike tema ikka on teise heaks teinud. Reegel on, et igasugune abi ja toetus seob. Ja mida rohkem neid siduvaid asju tekib, seda raskem on suhtest välja astuda.

Sõbranna käis kunagi paar aastat kutiga, kes pani tema kuurile aianurgas uue katuse. Millalgi nende suhe purunes, läksid oma teed. Nüüd on sellest möödas juba 15 aastat ja endiselt too kutt tuletab talle meelde, et näe, tema pani naise kuurile uue katuse, võiks ikka kinni maksta jne. Ehkki katusepaneku hetkel ei rääkinud raha maksmisest mitte keegi. Väga nõme olukord.

Tark naine ei küsi abi mehelt, kellega ta end siduda ei kavatse. See ei tasu ära võimalikku aastakümneid kestvat närvipinget, kui eks oma teeneid nina alla hõõrub ja arvetega tagantjärele ahistab.

Aastakümneid hiljem pole võimalik kedagi ahistada mingi kuurikatuse arvega. 😀 tule taevas appi, mis komöödia.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keera rahakraanid mõneks ajaks kinni ja saadki vastuse.

  1. Vahepeal oli mul endal kitsam, siis olulist ei toetanud.

Toeta parem oma lapsi. Jäta see vôôraste toetamine. Panusta oma laste haridusse, usu see ei olegi väga odav, kuigi näilikult kool ju tasuta

Naine, kellega ollakse suhtes, on võõras? Okei siis.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Majanduslik toetamine pole midagi halba, kuni sa ise seda halvaks ei pea. See, mida arvab sinu eksnaine, küll ei ole mingi asi, mida südamesse võtta. Ükski eks ei ole 100 % neutraalne, ükskõik, kui head suhted teil on. Parem on üldse käesolevat suhet eksidega mitte lahata. Kas sulle endale see meeldiks, kui su kaaslane nii teeks?

Küll aga on arusaamatu, miks spetsiaalselt rõhutada, et ei armasta. Inimesed, kes ei ole armastuses kindlad, lihtsalt väldivad seda teemat. Niimoodi välja käimine ja veel korduvalt, on ebanormaalne. Mulle teeks selline asi hoopis rohkem haiget. Ma küsiks, et miks sa minuga koos tahad olla, kui sa nii kindel oled, et tundeid pole. Kõhklemine lühikese suhtlemise järel oleks normaalne, aga nagu ütlesin, siis sellisel puhul lihtsalt välditakse igasuguseid selleteemalisi avaldusi.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine, kellega ollakse suhtes, on võõras? Okei siis.

Pooleaastane tutvus, kellega isegi koos ei elata on loomulikult võõras. Väheke rohkem tuttavam, kui töökaaslane.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooleaastane tutvus, kellega isegi koos ei elata on loomulikult võõras. Väheke rohkem tuttavam, kui töökaaslane.

Mida iganes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida iganes.

Raha peaks sellisel ikka väga piinlik olema vastu võtta, puhas ärakasutamine.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed ikka haaravad õlekõrrest, naine ütleb otse välja “ma ei armasta sind” ja siin heietatakse lehekülgede viisi, et mida see küll võiks tähendada…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleminekumehi oma elusse ja majapidamisse ei pühendata, liiga riskantne. Kui lahkuminek, siis võib mees laamendama ja kätte maksma kukkuda, kellele seda jama vaja. Üleminekusuhted on rohkem sellised pealiskaudsed seksisuhted pigem, millest jälgi ei jää.

Täpselt! Olen naine ja minu põhimõte on selline, et ma ei soovi võtta teeneid ega abi vastu kelleltki, kes on minu jaoks vaid mingi “üleminek”. Küllalt on nähtud hoiatavaid näiteid, kus üks pool tahab oma eluga juba edasi liikuda, ent teine ei lase, hakates nina alla hõõruma, mida kõike tema ikka on teise heaks teinud. Reegel on, et igasugune abi ja toetus seob. Ja mida rohkem neid siduvaid asju tekib, seda raskem on suhtest välja astuda.

Sõbranna käis kunagi paar aastat kutiga, kes pani tema kuurile aianurgas uue katuse. Millalgi nende suhe purunes, läksid oma teed. Nüüd on sellest möödas juba 15 aastat ja endiselt too kutt tuletab talle meelde, et näe, tema pani naise kuurile uue katuse, võiks ikka kinni maksta jne. Ehkki katusepaneku hetkel ei rääkinud raha maksmisest mitte keegi. Väga nõme olukord.

Tark naine ei küsi abi mehelt, kellega ta end siduda ei kavatse. See ei tasu ära võimalikku aastakümneid kestvat närvipinget, kui eks oma teeneid nina alla hõõrub ja arvetega tagantjärele ahistab.

Aastakümneid hiljem pole võimalik kedagi ahistada mingi kuurikatuse arvega. ???? tule taevas appi, mis komöödia.

Miks ei saa? Eriti kui elatakse samas väikelinnas ja ekspeiks käib iga päev su majast mööda ja on tõenäoliselt kogu linna täis kirjunud milline tänamatu eit sa olid. Siin mõned vist ei tea väikeste kohtade elust midagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks oli elementaarne, et maksin oma ehitusmehest elukaaslasele pea kõik majaga seonduvad tööd kinni-põranda panemine, plaatimine jne. 8 aastat hiljem, kui lahku läksime, oli hea rahulik.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastakümneid hiljem pole võimalik kedagi ahistada mingi kuurikatuse arvega. ???? tule taevas appi, mis komöödia.

Miks ei ole võimalik? Päriselu ongi sihukesi hulle täis. Ja eriti koledad iseloomujooned löövad nii mõnigi kord välja just eksidel.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider lugu. Kohtusid mees ja naine, kõik oli justkui hästi: oli hoolimist, tundeid, kirge, mõistmist jne. Siis otsustas mees oma lugu eksiga jagada. Ja hoplaa, läinud ta oligi, see tore lugu. No milleks sul seda vaja oli?

Ma ise hoiaks kaarega eemale meestest, kes oma suhteid eksidega arutavad.

Ja muidugi tahaks teada, mis olukorras ta (visiitsuhte naine) seda ütleb, et suurt armastust pole?

Aga kas mehed peaks hoidma eemale naistest kes oma suhteid perekoolis lahkavad? Või hoidma üldse eemale naistest kes käivad perekoolis?

Jah. Tegelikult peaks igasugusest pagasist eemale hoidma. Kahjuks on tänases ühiskonnas terve armee meeleheitel nõrku mehi, kes on valmis kõigel sabas jooksma ja igaüht kätel kandma, tekitades sellega veel suuremaid ja kaugeleulatuvamaid probleeme.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider lugu. Kohtusid mees ja naine, kõik oli justkui hästi: oli hoolimist, tundeid, kirge, mõistmist jne. Siis otsustas mees oma lugu eksiga jagada. Ja hoplaa, läinud ta oligi, see tore lugu. No milleks sul seda vaja oli?

Ma ise hoiaks kaarega eemale meestest, kes oma suhteid eksidega arutavad.

Ja muidugi tahaks teada, mis olukorras ta (visiitsuhte naine) seda ütleb, et suurt armastust pole?

Aga kas mehed peaks hoidma eemale naistest kes oma suhteid perekoolis lahkavad? Või hoidma üldse eemale naistest kes käivad perekoolis?

Jah. Tegelikult peaks igasugusest pagasist eemale hoidma. Kahjuks on tänases ühiskonnas terve armee meeleheitel nõrku mehi, kes on valmis kõigel sabas jooksma ja igaüht kätel kandma, tekitades sellega veel suuremaid ja kaugeleulatuvamaid probleeme.

Järjekordne naistevihkajast “punase tableti” mees siin targutab.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keera rahakraanid mõneks ajaks kinni ja saadki vastuse.

  1. Vahepeal oli mul endal kitsam, siis olulist ei toetanud.

Toeta parem oma lapsi. Jäta see vôôraste toetamine. Panusta oma laste haridusse, usu see ei olegi väga odav, kuigi näilikult kool ju tasuta

Naine, kellega ollakse suhtes, on võõras? Okei siis.

Võõras selles kontekstis, et mees teda igakuiselt regulaarselt rahaliselt toetama peaks ning tema majapidamises suuremaid töid tegema. Tuttavad ollakse ju ainult mõned kuud, mehel on kindlasti vähem võõraid (näiteks omaenda lapsed ja vanemad), kellesse see energia suunata.

Naine ütleb ju ausalt välja, et armastust pole mehe vastu tekkinud, seega mingit pikaajalist suhet siit ei kujune. Sel juhul tulebki vaadata, et kummagi panus on enam-vähem sama. Kui naine rahalise toetuse väärtuses näiteks mehe majapidamises töid teeb, siis võib ju toetada ka, sel juhul tasakaal säilib.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, kui naine oleks raha peal väljas, siis mida rohkem sa annaks, seda magusamalt ta armastaks, aga on vastupidi. Pealegi võib talle endalegi see juba kerge seksimüümise maiguga olla, seepärast hakkabki see “ma ei taha mingit sõltuvust” (aga rahaliselt raske on ikkagi, seega pean vastu võtma – jutt. No kui vahepeal sai vähem, siis ära enam rohkem anna, kui ta ka ei küsi. Sa ise pakud ju? No ära paku siis, ta ei tahagi teie vahele rahalist sõltuvust ja võlguolemise tunne on nõme, see rikub romantilise suhte, ärge hakake mingiks sugardaddyks ja kullakaevajaks. Loodetavasti seda ta üritabki vältida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mingi eksi jutt lase ühest kõrvast sisse teisest välja- naised on üksteisele ussid ja tema ei tea teie suhtest muud kui ainult sinu ühekülgset juttu ja rahaandmise muret, loomulikult võib vale mulje jääda. Aga jäta nüüd see toetamine ära, sina ei pea teda üleval pidama, muidu lähebki suhe rohkem selle peale ja rikub rahaandja-võlgniku suhtedünaamika ära mehe-naise suhte .

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille järgi peaks aru saama et külas käivad ka teised mehed?

Sa oled mingi eriti kergeusklik või? Igast lausest hakkad kinni ja üle mõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugu selline. Olen 40ndates mees, lahutatud. Lapsed jäid eksabikaasa juurde elama.

Peale mõneaastast poissmehe-elu tutvusin töö kaudu endavanuse üksikemaga, kellega arenes kiiresti tormiline ja kirglik suhe, mis on kestnud pool aastat. Kokku me pole kolinud, kuna mõlemal on oma maja ja kumbki ei taha väga oma kodust välja kolida. Aga muidu on kõik okei, seks on järjest parem, igasugu nurgad oleme maha kulutanud, kõik justkui toimib.

Muret teevad kaks asja. Esiteks naine korrutab, et ega ta mind niiväga ei armasta, kuigi kõik muud märgid tema käitumises sellele viitavad.

Teiseks on ta majanduslikes raskustes (laenud kaelas, alimente ei saa kätte, palk pole suur) ja mina olen teda regulaarselt majanduslikult toetanud. Samuti olen aidanud ta majapidamist hooldada ning ehitada. Üks mu endine tüdruksõber, kellega ma ikka vahel oma südameasju arutan, sai sellest teada ja kukkus pragama, et kuidas ma aru ei saa, et see naine on lihtsalt nartsissist, kes mind lihtlabaselt ära kasutab ja lüpsab nii kaua kui saab. Et kui ma olen tühjaks tõmmatud, viskab mu kõrvale ja kõik.

See väide jäi mind kummitama. Kas see võib nii olla?

Sina täiskasvanud mees ju vastutad enda tegude eest ? Sind pole teovõimetuks tunnistatud ? Ehk siis kui aitad, on see sinu otsus. Kuidas saab keegi sinu otsust ära kasutada, kui sina otsustad teha seda, mida teed. Sa ei ole 15, et pragamise peale enda arvamust muuta. Ja kui muudad, on sul väga suured probleemid. Nii et otsi tõesti endale abi, kui ei saa aru, kas sinu otsus on sinu otsus ja mida sa üldse elust tahad. Mis puutub aga teksti, siis nurgad saavad alles siis maha lihvitud, kui inimestel on loodud ühine kodu ja selles ühises kodus ühiselt ka elatud. Visiitsuhted ei võimalda iial isegi nurkadel mitte välja tulla. Nii et siin kas petad meid või petad ennast. Aga veelkord, kui sinu vanuses inimene ei tea, mida ta tahab, mida teeb ja kuhu raha paigutab, siis tuleb kiiresti abi otsida. See ei ole normaalne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keera rahakraanid mõneks ajaks kinni ja saadki vastuse.

  1. Vahepeal oli mul endal kitsam, siis olulist ei toetanud.

Toeta parem oma lapsi. Jäta see vôôraste toetamine. Panusta oma laste haridusse, usu see ei olegi väga odav, kuigi näilikult kool ju tasuta

Naine, kellega ollakse suhtes, on võõras? Okei siis.

Võõras selles kontekstis, et mees teda igakuiselt regulaarselt rahaliselt toetama peaks ning tema majapidamises suuremaid töid tegema. Tuttavad ollakse ju ainult mõned kuud, mehel on kindlasti vähem võõraid (näiteks omaenda lapsed ja vanemad), kellesse see energia suunata.

Naine ütleb ju ausalt välja, et armastust pole mehe vastu tekkinud, seega mingit pikaajalist suhet siit ei kujune. Sel juhul tulebki vaadata, et kummagi panus on enam-vähem sama. Kui naine rahalise toetuse väärtuses näiteks mehe majapidamises töid teeb, siis võib ju toetada ka, sel juhul tasakaal säilib.

Olete selle suhtega lähemalt tuttav, et nii enesekindlalt tarka panete?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on väga vale lasta mingi eksist südamesõbranna kommentaare endale pähe elama. Kui sel sõbrannal oleks mees, kas kritiseeriksid nii ka tema meest ja suhet, teemaalgataja? Minu arust pole ka eriti ilus arutada oma suhet ja kaaslast üksipulgi tema teadmata. Need kaks asja võivad küll selle suhte lõpetada ja siis sõbranna saabki öelda, et tal oligi õigus. Selge see, et tahtsid nõu, aga võta seda kõike terakese soolaga, analüüsi tulevat infot ja sorteeri sellest välja vaid endale vajalik. Kui oled ise rahul oma suhtega ja naisega, see peaks olema peamine.

Täpselt. Mulle jäi kogu TA jutust just see osa kõige rohkem silma. Ma ise oleks ikka väga häiritud, kui tutvuksin mehega, oleks temaga juba pool aastat tuttav ja ta siis räägiks meie suhtest mingile oma endisele eksile! Ja see mees veel peab oma eksi lausa südamesõbrannaks! Ütlen ausalt, et minu jaoks on see väga suur turn off ja ei usaldaks meest, kel on oma eksi(de) ga väga lähedased ja tihedad suhted. Ja eriti ei usaldaks siis, kui need on nii lähedased, et oma uutest naistest ja suhetest pajatatakse.

Saaksin teada, siis olekski usalduskriis ja tegelikult ei meeldi üleüldiselt kui mu kaaslane ükskõik kellele me suhtest räägiks ja detaile jagaks.

Praegune lugu on ka selline ju, et mees ISE pakkus abi ja naine tõrkus vastu algul. Siis võttis abi ikkagi vastu ja praegu on nii kestnud. Nüüd siis mõtleb et naine kasutab ära. Ise ju pakkus abi! Eks tõenäoliselt on kade ja häiritud nagunii, et sul keegi on. Leiad uue naise siis leiab mingi uue halva asja ja põhjuse, kuidas see naine sind ära kasutab

Ega TA ise ka vist naist väga ei armasta. Tundub väga pragmaatiline kõik. Põhirõhk on ikka seksi ja kui hea, kirglik suhe ikka on. Mingit suuremat sisu vist pole ja siis ei maksa oodata ka mingit erilist tunnet naiselt.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted kas naine kasutab mind ära?