Esileht Pereelu ja suhted kas naine kasutab mind ära?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 166 )

Teema: kas naine kasutab mind ära?

Postitas:
Kägu

Aga selge, sina õitsesid rahulikult kodus teleka ees ja mees sel ajal remontis ja toimetas, siis muidugi oli mehe ajaline panus niipalju suurem, et ta ei olnudki su mees, oli töömees. Siis tuleb tõesti maksta. Mina nii ei oska. Meie mehega toimetame kodus mõlemad ning seepärast ka tõesti iga liigutust rahaks ei arvesta.

Oled ikka päris haige inimene. Jah, mind lausa ei olnud kodus, kui 180 m2 põrandaid tasandati, paigutati, parajaks lõigati, lihviti, õlitati, see võttis päevi ja selle töö hind on metsik, tegemist on eebenipuiduga ning tööga, mille jaoks on vajalikud tugevad närvid, respiraatorid ning spetsriistad. Samuti ei ole mul midagi teha 15 m2 vannitoa seinte ja põranda plaatimisel, wc plaatimisel, 100 m2 puidust vaba põranda plaatimisel. Väga nõme oleks seal kõrval kaagutada ja teist inimest segada.

PS: Sul on ka ikka enda maja, mitte ühine, et tarka paned?

Oumaigaaad, eebenipuust ???? Vaibad on ikka lendorava nahast, eks, nii nunnu ????️

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oumaigaaad, eebenipuust ???? Vaibad on ikka lendorava nahast, eks, nii nunnu ????️

Mis su probleem on? On jah eeben maas. Kõrini hakkab saama su lollakatest hüüatustest igas teemas.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oumaigaaad, eebenipuust ???? Vaibad on ikka lendorava nahast, eks, nii nunnu ????️

Mis su probleem on? On jah eeben maas. Kõrini hakkab saama su lollakatest hüüatustest igas teemas.

Ära ava siis kõiki teemasid, käseb keegi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära ava siis kõiki teemasid, käseb keegi?

Mine otsi abi, päriselt, muidu sured oma mürgise sapi sisse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On muidu tore teada, et ohustatud ja üleraiutud liik on sinu tõttu veelgi rohkem üleraiutud? Cites lisa II omale tallumiseks põrandale laotada… ????????????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On muidu tore teada, et ohustatud ja üleraiutud liik on sinu tõttu veelgi rohkem üleraiutud? Cites lisa II omale tallumiseks põrandale laotada… ????????????

Sa arvad, et ma käisin seda raiumas? Ei, ma ostsin selle ametlikult väärispuidust põrandalaudu müüvalt ettevõttelt Tallinnas. Oksenda end täis, see sobib sulle.

+2
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

On muidu tore teada, et ohustatud ja üleraiutud liik on sinu tõttu veelgi rohkem üleraiutud? Cites lisa II omale tallumiseks põrandale laotada… ????????????

Sa arvad, et ma käisin seda raiumas? Ei, ma ostsin selle ametlikult väärispuidust põrandalaudu müüvalt ettevõttelt Tallinnas. Oksenda end täis, see sobib sulle.

Ok. Ja piim tuleb poest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok. Ja piim tuleb poest.

Tatsa edasi laminaadil, kanna kunstnahast jalanõusid ning söö rohtu. Täitsa savi. Pole ka sul vaja minu pärast tõmmelda. Me mõlemad sinuga elame õnnelikku elu, ainult et teistsugust.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selge, sina õitsesid rahulikult kodus teleka ees ja mees sel ajal remontis ja toimetas, siis muidugi oli mehe ajaline panus niipalju suurem, et ta ei olnudki su mees, oli töömees. Siis tuleb tõesti maksta. Mina nii ei oska. Meie mehega toimetame kodus mõlemad ning seepärast ka tõesti iga liigutust rahaks ei arvesta.

Oled ikka päris haige inimene. Jah, mind lausa ei olnud kodus, kui 180 m2 põrandaid tasandati, paigutati, parajaks lõigati, lihviti, õlitati, see võttis päevi ja selle töö hind on metsik, tegemist on eebenipuiduga ning tööga, mille jaoks on vajalikud tugevad närvid, respiraatorid ning spetsriistad. Samuti ei ole mul midagi teha 15 m2 vannitoa seinte ja põranda plaatimisel, wc plaatimisel, 100 m2 puidust vaba põranda plaatimisel. Väga nõme oleks seal kõrval kaagutada ja teist inimest segada.

PS: Sul on ka ikka enda maja, mitte ühine, et tarka paned?

Jah, mul on oma maja. Küll ilma eebenipuust põrandata. Aga arusaadav, sina ostsid teenust, tubli. Miks sa teenusepakkujat oma meheks nimetasid, ma küll aru ei saa, aga sinu elu, ise tead.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mul on oma maja. Küll ilma eebenipuust põrandata. Aga arusaadav, sina ostsid teenust, tubli. Miks sa teenusepakkujat oma meheks nimetasid, ma küll aru ei saa, aga sinu elu, ise tead.

Mul ei ole vaja meest selleks, et 10 000 säästa, nagu sul. Mul oli valik võtta firma peale või anda sama raha oma kallile inimesele. Vaid väga rumal ja ahne naine peab oma nõusid ja pesu masinasse toppimise panust samaväärseks. Seksiga ka arveldad?

Rahaasjad peavad korras olema. Ma ei kavatse hiljem kuulata, kuidas keegi mulle heategusid tegi.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mul on oma maja. Küll ilma eebenipuust põrandata. Aga arusaadav, sina ostsid teenust, tubli. Miks sa teenusepakkujat oma meheks nimetasid, ma küll aru ei saa, aga sinu elu, ise tead.

Ja su mees on megaõnnelik, kui ühel päeval lähete lahku ja sa oled tal lasknud oma maja ära renoveerida ning astub lihtsalt kaks kätt taskus minema? Järgmise naise juurde tasuta tööd tegema?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja su mees on megaõnnelik, kui ühel päeval lähete lahku ja sa oled tal lasknud oma maja ära renoveerida ning astub lihtsalt kaks kätt taskus minema? Järgmise naise juurde tasuta tööd tegema?

Jah, täiesti. Me nimelt juba läksime lahku. Aga enne seda olime me ühine pere. Sel ajal, kui mees maja katust vahetas ja maja soojustas, tegin mina muid asju. Me olime üks pere, me toimisime ühe üksusena. Töid jagus piisavalt mõlemale. Mõlemad käisime palgatööl, kus raha teenisime ning kodused tegemised olid kodused tegemised, seda me tõesti rahasse ei arvestanud. Ta oli siiski mu mees, mitte mu teenuepeakkuja ja ehitaja. Ja mina olin ta naine, mitte ta koduabiline, koristaja ja aednik.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, täiesti. Me nimelt juba läksime lahku. Aga enne seda olime me ühine pere. Sel ajal, kui mees maja katust vahetas ja maja soojustas, tegin mina muid asju. Me olime üks pere, me toimisime ühe üksusena. Töid jagus piisavalt mõlemale. Mõlemad käisime palgatööl, kus raha teenisime ning kodused tegemised olid kodused tegemised, seda me tõesti rahasse ei arvestanud. Ta oli siiski mu mees, mitte mu teenuepeakkuja ja ehitaja. Ja mina olin ta naine, mitte ta koduabiline, koristaja ja aednik.

Aa, ok. No mul kodus töid pole. Kogu mu aeg on vaba aeg.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, ok. No mul kodus töid pole. Kogu mu aeg on vaba aeg.

Jah, arusaadav. Siis ostsidki endale pooleks aastaks teenusepakkuja-voodikaaslase. Arusaadav, sugar-mummy olla on täiesti ok, kui see mõlemale sobib. Aga seda ei ole vaja ometi perekonnaks nimetada.

Minul oli siiski pere. Ligi 15 aastat abielu, ühised lapsed, ühine elu. Seepärast tunduski võõras mõte oma mehele raha maksta. Aga jah, ma ei taibanud kohe, et lihtsalt ostsid endale pooleks asjaks mänguasja-ehitaja, sest see ei ole minu maailmas pere.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, arusaadav. Siis ostsidki endale pooleks aastaks teenusepakkuja-voodikaaslase. Arusaadav, sugar-mummy olla on täiesti ok, kui see mõlemale sobib. Aga seda ei ole vaja ometi perekonnaks nimetada. Minul oli siiski pere. Ligi 15 aastat abielu, ühised lapsed, ühine elu. Seepärast tunduski võõras mõte oma mehele raha maksta. Aga jah, ma ei taibanud kohe, et lihtsalt ostsid endale pooleks asjaks mänguasja-ehitaja, sest see ei ole minu maailmas pere.

Sugar mommy? Wow. Mul oli 8-aastane suhe, ei olnud ühiseid lapsi. Sinu mees pidigi su juures rügama, kui soovis kellegi juures elada. Mina täiskohaga oma koju kedagi elama ei soovi.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sugar mommy? Wow. Mul oli 8-aastane suhe, ei olnud ühiseid lapsi. Sinu mees pidigi su juures rügama, kui soovis kellegi juures elada. Mina täiskohaga oma koju kedagi elama ei soovi.

No enne rääkisid ju pooleaastasest kooselust, kus mees remontis su maja ja sina selle eest maksid. Katsu meeles pidada, mida rääkisid. Ja ei, mees ei kolinud minu juurde. Me ostsime selle maja koos ning maksime selle eest koos. Kui lahku läksime, siis jäi maja mulle. Arvestasime tasaarvelduses maja hinda, aga mitte kummagi töötunde. Veelkord, meil oli pere, mitte mingi mänguasja-ehitaja suhe.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No enne rääkisid ju pooleaastasest kooselust, kus mees remontis su maja ja sina selle eest maksid. Katsu meeles pidada, mida rääkisid. Ja ei, mees ei kolinud minu juurde. Me ostsime selle maja koos ning maksime selle eest koos. Kui lahku läksime, siis jäi maja mulle. Arvestasime tasaarvelduses maja hinda, aga mitte kummagi töötunde. Veelkord, meil oli pere, mitte mingi mänguasja-ehitaja suhe.

Mina? Ära aja mind kellegagi sassi. Minu majas polnudki midagi remontida, ostsin selle uuena koosolemise ajal, üksi. Põrand oli ainult vaja panna ning mõningad sisetööd, mille teenuse ostsin mujalt sisse.

Ja mina pole oma mehega elu perekonnaks nimetanud, meheks nimetasin teda, kogu lugu. Nii et vaata täpsemalt, kellega sa mida räägid. Katsu järge pidada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a ei, mees ei kolinud minu juurde. Me ostsime selle maja koos ning maksime selle eest koos.

😀 Siis ju pididki mõlemad panustama, dziisas kraist. Hiljem tasaarveldasite hinda, mis oli mõlema panuse võrra tõusnud. Hoopis erinevad keisid ju, mõttetu vaidlus. Algselt andsid mõista, et tegu oli sinu majaga. Polnud ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selge, sina õitsesid rahulikult kodus teleka ees ja mees sel ajal remontis ja toimetas, siis muidugi oli mehe ajaline panus niipalju suurem, et ta ei olnudki su mees, oli töömees. Siis tuleb tõesti maksta. Mina nii ei oska. Meie mehega toimetame kodus mõlemad ning seepärast ka tõesti iga liigutust rahaks ei arvesta.

Oled ikka päris haige inimene. Jah, mind lausa ei olnud kodus, kui 180 m2 põrandaid tasandati, paigutati, parajaks lõigati, lihviti, õlitati, see võttis päevi ja selle töö hind on metsik, tegemist on eebenipuiduga ning tööga, mille jaoks on vajalikud tugevad närvid, respiraatorid ning spetsriistad. Samuti ei ole mul midagi teha 15 m2 vannitoa seinte ja põranda plaatimisel, wc plaatimisel, 100 m2 puidust vaba põranda plaatimisel. Väga nõme oleks seal kõrval kaagutada ja teist inimest segada.

PS: Sul on ka ikka enda maja, mitte ühine, et tarka paned?

Jõudsime ikka selle isikliku maja ja eebenipuust põrandateni nagu Perekoolile kohane…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõudsime ikka selle isikliku maja ja eebenipuust põrandateni nagu Perekoolile kohane…

Jah, sest tuli põhjendada, miks mina nendes töödes ei osalenud . Oponent väitis, et samal ajal ei tohi teleka ees ilutseda, kui mees teeb tööd.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõudsime ikka selle isikliku maja ja eebenipuust põrandateni nagu Perekoolile kohane…

Huvitav, kas sel vaesel naisel pole KELLEGI muu ees kekata oma eebenipuu ja jänesekasukaga kui kamba anonüümsete Kägude ees, kes teda nagunii ei usu. Reede on, Iluselu kougib varsti oma sampanja lahti, keerab kabientiukse lukku  ja siis jätkub juttu kauemaks…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas sel vaesel naisel pole KELLEGI muu ees kekata oma eebenipuu ja jänesekasukaga kui kamba anonüümsete Kägude ees, kes teda nagunii ei usu. Reede on, Iluselu kougib varsti oma sampanja lahti, keerab kabientiukse lukku  ja siis jätkub juttu kauemaks…

Kas see on kekkamine sinu arust? Nojah.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on kekkamine sinu arust?

Kui see pole kekkamine, mis siis üldse on. Mis vahet seal üleüldse oli, mis puust põrandat täpselt pandi, et see vajas äramainimist? 😀 tõusiklikkus pritsib silmist välja. Jah, tule nüüd kadeduse kaardiga, sa oled just täpselt nii etteaimatav, kõik on su peale kadedad.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas sel vaesel naisel pole KELLEGI muu ees kekata oma eebenipuu ja jänesekasukaga kui kamba anonüümsete Kägude ees, kes teda nagunii ei usu. Reede on, Iluselu kougib varsti oma sampanja lahti, keerab kabientiukse lukku  ja siis jätkub juttu kauemaks…

Üks rääkis teises teemas oma 2200 suurusest netopalgast ja seda nimetati ka kekkamiseks. Jälle olid sina? Tegele enda probleemidega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see pole kekkamine, mis siis üldse on. Mis vahet seal üleüldse oli, mis puust põrandat täpselt pandi, et see vajas äramainimist?

Sest selle panemise töö on räige! Maailma tugevaim puit. Seetõttu vajas, pole niisama lihtne, et mees paneb lõunapausil laminaadi maha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? Siis ju pididki mõlemad panustama, dziisas kraist. Hiljem tasaarveldasite hinda, mis oli mõlema panuse võrra tõusnud. Hoopis erinevad keisid ju, mõttetu vaidlus. Algselt andsid mõista, et tegu oli sinu majaga. Polnud ju.

Ei, tasaarveldasime otsesed kulud. Tööd ei tasaarveldanud, sest tööd tegime me mõlemad, me olime üks pere, kes töötas ühise eesmärgi nimel. See tähendab arvestasime maja ostuhinda, võtsime maha laenujäägi, mis jäi ainult minu kanda. Seega tasaarveldamiseks kulus selle hetkeni makstud osast pool. See oli täiesti normaalne ja õiglane lahendus. Sellega jäi lastele nende kodu.

Ja ei, ma ei andnud mõista, et tegu OLI minu majaga. Ma vastasin lihtsalt küsimusel, mas mul üldse ON maja. Jah, mul on maja. Algselt oli ühisvara, mis lahkumineku järel sai ainult minu majaks.

Jah, sest tuli põhjendada, miks mina nendes töödes ei osalenud . Oponent väitis, et samal ajal ei tohi teleka ees ilutseda, kui mees teeb tööd.

Ei, seda ma ei väitnud. Ma lihtsalt ütlesin, et jah, tööde eest maksmine on tõesti oluline, kui ei toimita perena, kus mõlemad panustavad nii aega kui raha. Teie puhul sina ostis ning mees müüs oma teenust. Teil ei olnud tegemist perega, aga mingi ärisuhtega. Normaalne, mina ostan ka teenuseid sisse, ainult mina ei nimeta teenusepakkujaid oma meheks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, seda ma ei väitnud. Ma lihtsalt ütlesin, et jah, tööde eest maksmine on tõesti oluline, kui ei toimita perena, kus mõlemad panustavad nii aega kui raha. Teie puhul sina ostis ning mees müüs oma teenust. Teil ei olnud tegemist perega, aga mingi ärisuhtega. Normaalne, mina ostan ka teenuseid sisse, ainult mina ei nimeta teenusepakkujaid oma meheks.

Meil ei olnudki pere, mees ja naine kahekesi pole mingi pere.

Sul ei olnud oma vara, seega su jutt on möla. Mõlema omanikuga kinnisvaras peavadki mõlemad panustama. Peaksid ka siis, kui tegu poleks perega.

Kui sul oleks valida, kas maksaksid võõrale või saaks su laps näiteks teenida, siis sa ilmselgelt nõuaksid lapselt tasuta tööd, sest muidu pole pere, jajah, sain aru.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on sarnane teema. Mehega koos ei ela, ta käib mul vahest külas. Mul on suur elamine mere ääres. Käime saunas ja ujumas ja paadiga sõitmas. Mees ise elab lähedal asulas üürikorteris. Ta on mul paar korda muru niitnud, aitas kevadel terrassi värvida ja paadisilda korrastada. Ka on aidanud istutada, kaevata. Aga no seda pole nii metsikult olnud, mõned õunapuud ja 2 maasikapeenart kaevata.  Ta ei viitsi enda juures korteris ilusa ilmaga kükitada, siis leiab pigem minu juures tegemist. Ei näe, et ma nüüd ära kasutaks. Tal ju endal ka kasud sees, et on koht, kus saunatada ja paaditada. Siis väikest viisi koha korrashoidule kaasa aidata ei ole minu meelest ärakasutamine.

Mind pigem on hakanud häirima see enda appi kutsumine. Ma pole abi küsinudki, aga abi juba värava taga ootab, mida teha saaks. Kui olin lähetusel paar nädalat, siis palusin, et mees 2 päeva koerale süüa annaks. No andiski, aga lisaks hakkas veel omavoliliselt ehitama midagi, mida polnud üldse läbi räägitud meil omavahel. Kasutades valesid materjale ning tehes üldse valesti. Ta pole ehitaja. Lihtsalt lammuta maha ja lisatöö ning materjali raiskamine. Töömeestega oli meil aeg kokku lepitud, mul polnud mingit abi vaja. Nüüd on meil paras olukord, et tema on aga teinud heateo mulle ja mina ei oska seda hinnata ja pirtsutan. Selline abi hakkab lihtsalt ahistama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul oleks valida, kas maksaksid võõrale või saaks su laps näiteks teenida, siis sa ilmselgelt nõuaksid lapselt tasuta tööd, sest muidu pole pere, jajah, sain aru.

Valesti said aru. Mu lastel on hea haridus ning nad teenivad raha oma tööga. Kui mul on kodus vaja remonti teha vmt, siis palkan töömehed. Kui mu lapsed siin käivad, siis nad täiesti vabatahtlikult teevad mõned pisitööd ära, viimati näiteks vahetas üks mu lastest murutraktori üli ära ning parandas paar väiksemat asja. Nende töödega saaksin ma muidugi ise ka hakkama, aga seekord tegi neid laps. Sest neile meeldib selline toimetamine. Kui ma selle eest neile raha pakuksin, vaataksid nad mind kui pooletoobist. Samamoodi ei paku mu ema mulle raha, kui tema juures näiteks muru ära niidan või puud ära laon. See oleks lausa solvav, kui ta selle eest maksma hakkaks.

Sul ei olnud oma vara, seega su jutt on möla. Mõlema omanikuga kinnisvaras peavadki mõlemad panustama. Peaksid ka siis, kui tegu poleks perega.

Oma kodus peavad mõlemad panustama. Kui mees kolib naise kinnisvarasse sisse, on loogiline, et ta ka panustab. See, kas tegemist on ühisvaraga või ei, ei puutu asjasse. Või kui just soovid ajada sel juhul ka tööd rahaliseks, siis tulebki kõik rahasse arvestada. nii need tööd, mida mees selle kinnisvara juures teeb, need tööd, keda kumbki niisama teeb ning loomulikult ka mehelt üür naisele, sest võõral kinnisvaral elades tuleb ikka üüri maksta. Ja kui selline taasaarveldus teha, siis olen üsna kindel, et pigem peab mees naisele raha maksma, kui naine mehele. Ja noh, kui tegemist kui mees naise kinnisvaral ei ela, siis ongi tegemist tegelikult teenusega, kui mees selle naise kodus tööd tee ja siis tulebki maksta. Mul käisid ka just remondimehed kööki ja esikut remontimas. Maksin neile rahas, oma meesteks neid ei nimetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teenaalgataj- kas sa ise tunned ennast ärakasutatuna? Või nt seksi eest oled nõus toetama ka? Või näed seda naist pikas plaanis elukaaslasena (mille suhtes tema vist on sulle märku andnud selle jutuga, et tema ei plaani sinuga elu lõpuni koos olla, mis on ka ok tegelikult.  Mingi ex+”sõbranna” pani kilgi pähe ja nüüd mees enam ise ei saa aru, mida ta tahab ja miks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted kas naine kasutab mind ära?