Esileht Pereelu ja suhted kas naine kasutab mind ära?

Näitan 16 postitust - vahemik 151 kuni 166 (kokku 166 )

Teema: kas naine kasutab mind ära?

Postitas:
Kägu

Valesti said aru. Mu lastel on hea haridus ning nad teenivad raha oma tööga. Kui mul on kodus vaja remonti teha vmt, siis palkan töömehed. Kui mu lapsed siin käivad, siis nad täiesti vabatahtlikult teevad mõned pisitööd ära, viimati näiteks vahetas üks mu lastest murutraktori üli ära ning parandas paar väiksemat asja. Nende töödega saaksin ma muidugi ise ka hakkama, aga seekord tegi neid laps. Sest neile meeldib selline toimetamine. Kui ma selle eest neile raha pakuksin, vaataksid nad mind kui pooletoobist. Samamoodi ei paku mu ema mulle raha, kui tema juures näiteks muru ära niidan või puud ära laon. See oleks lausa solvav, kui ta selle eest maksma hakkaks.

See oli näide. Minu lastel on ka hea haridus ja oma ettevõte, see ei puutu asjasse. Näide oli see, et inimene tuleb oma töölt ära(tasustatavalt), et teha sinu juures tööd(tasuta). Sest sulle ei meeldi maksta ja sa arvad, et teised peavad sinu heaks tasuta tööd tegema, kuna tegemist pereliikmetega.

Ma kasutan oma lapse ettevõtte teenust ja tema minu ettevõtte oma, aga need ei ole kummalegi poolele tasuta. Parema hinnaga-jah, aga ei ole tasuta seetõttu, et oleme ema ja poeg.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma kodus peavad mõlemad panustama. Kui mees kolib naise kinnisvarasse sisse, on loogiline, et ta ka panustab.

Jah, tavaliste igapäevaste asjadega, mitte mahukate ehitustöödega. See, et värvib näiteks terrassilage või paneb kokku terrassi puidust põranda, paneb seina tapeedi või värvib üle köögilae-sellisel puhul muidugi ei maksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli näide. Minu lastel on ka hea haridus ja oma ettevõte, see ei puutu asjasse. Näide oli see, et inimene tuleb oma töölt ära(tasustatavalt), et teha sinu juures tööd(tasuta). Sest sulle ei meeldi maksta ja sa arvad, et teised peavad sinu heaks tasuta tööd tegema, kuna tegemist pereliikmetega.

Ei. Mu lapsed ega keegi teine ei tule minu juurde tasuta tööd tegema seepärast, et mulle ei meeldi maksta. Mina tellin tööd justnimelt inimestelt, kellel maksan, mitte oma lastelt või mehelt. Kui lapsed või mees ise tahavad mõne töö ära teha, siis teevad tasuta. Kui asi läheb rahaliseks, siis tellin ja maksan.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Mu lapsed ega keegi teine ei tule minu juurde tasuta tööd tegema seepärast, et mulle ei meeldi maksta. Mina tellin tööd justnimelt inimestelt, kellel maksan, mitte oma lastelt või mehelt. Kui lapsed või mees ise tahavad mõne töö ära teha, siis teevad tasuta. Kui asi läheb rahaliseks, siis tellin ja maksan.

Ehk kui töö maksab 5000 eurot, siis pigem palkad võõra, kui laseksid lähedasel selle töö teha ja 5000 eurot teenida? Vabandust, aga sa oled arusaamatu inimene ning ilmselgelt ka mitte ettevõtlik ning ratsionaalne.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa maksid kinni tööd? Kas tema siis sinu tööd ka kinni maksis? Söögi tegemise ja koristamise ja pesu pesemise jne? Ma saan aru, kui maksad kinni kõik materjalid, mis tööde tegemiseks läheb, aga et hakata ka tööd ennast oma elukaaslasele kinni maksma, see on küll imelik.. Mul just käis tõsikasvanud poeg siin ning parandas maja juures paar asja ära. Täitsa ise tahtis teha ja tegi, mitte mina ei palunud. Ma ei tulnud selle pealegi, et peaksin talle selle eest raha pakkuma. Ehituspoe tšekid maksin muidugi kinni, aga töötasu küll ei pakkunud. Imelik peresuhe, kus kodus vajalikke asju raha eest tehakse.

Misasja, miks see imelik on? Et lasen elukaaslasel muudkui teha ja siis kui lahkuminek, astub lihtsalt tühjade kätega minema ja mina samas olen tema töö arvelt teeninud enam kui 10 000 eurot? Ah sinu arvates on see võrdväärne sellega, et pesu peseb masin, süüa teeme mõlemad ja koristamine võtab nädala kohta tunni? Kullakaevaja oled?

haha, selle vastuse autor on mees 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei ole normaalne, kui suhte probleeme teistega jagatakse. See ongi reetmine.

Mul jooksis just kuskil läbi mingi nupp “pooled lähisuhtevägivalla kannatajatest ei räägi lähedastele, sest peavad seda pere siseasjaks”. Vt ülapoolset tsitaati, et asjadest rääkimine on reetmine ja kõik saab selgeks…

Miks peaks võõrastele oma suhet lahkamiseks rääkima?

Kui mees sõidab teie ühisele lapsele lõuga nii et piimahambaid lendab, ära võõrale ehk politseile räägi. Eriti ära klopi naabri ukse taga, et need politsei kutsuks, kui nt su enda telefon on tühjaks saanud. Hoia ikka pere sees need asjad. Lapse saad uue, sama mehega, aga peaasi, et võõrad ei tea.

proovi vähem juua, tuleb kasuks

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk kui töö maksab 5000 eurot, siis pigem palkad võõra, kui laseksid lähedasel selle töö teha ja 5000 eurot teenida? Vabandust, aga sa oled arusaamatu inimene ning ilmselgelt ka mitte ettevõtlik ning ratsionaalne.

No kui mul oleks sõprade hulgas töötu ehitaja, siis tõesti, ma pakuks seda tööd ja tasu talle. Kui mul on mees, kellega me moodustame pere ning kel on täiesti olemas põhitöö, siis võib ta põhitöö kõrvalt selle töö teha, kui ise soovib. Aga maksma ma talle selle eest ei hakka. Pere raha oleks niikuinii ju ühine, nii et oleks väga tobe seda maksta. Kui mul oleks mees töötu ehitaja, siis panustaksin mina ju niikuinii pereelusse rohkem, kogu raha oleks niikuinii minu teenitud. Kui mees sel töötuks olemisel ajal seda tööd teeks, siis kasutaks ta samal ajal samamoodi seda minu teenitud pere raha, sellest rahast ta elaks. Ja eraldi maksmine selleks, et see läheks jälle koe pere ühisesse rahakotti oleks imelik.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

haha, selle vastuse autor on mees ????

Ei, ma olen naine. Ratsionaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui mul oleks sõprade hulgas töötu ehitaja, siis tõesti, ma pakuks seda tööd ja tasu talle. Kui mul on mees, kellega me moodustame pere ning kel on täiesti olemas põhitöö, siis võib ta põhitöö kõrvalt selle töö teha, kui ise soovib. Aga maksma ma talle selle eest ei hakka. Pere raha oleks niikuinii ju ühine, nii et oleks väga tobe seda maksta. Kui mul oleks mees töötu ehitaja, siis panustaksin mina ju niikuinii pereelusse rohkem, kogu raha oleks niikuinii minu teenitud. Kui mees sel töötuks olemisel ajal seda tööd teeks, siis kasutaks ta samal ajal samamoodi seda minu teenitud pere raha, sellest rahast ta elaks. Ja eraldi maksmine selleks, et see läheks jälle koe pere ühisesse rahakotti oleks imelik.

Me juba jõudsime sinna, et teil oli kinnisvara kahasse, mis tähendabki, et kumb kummalegi ei maksa. Ühe inimese omand ning teise tasustamataa panusega kinnisvara väärtuse kasvatamine on teine asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me juba jõudsime sinna, et teil oli kinnisvara kahasse, mis tähendabki, et kumb kummalegi ei maksa. Ühe inimese omand ning teise tasustamataa panusega kinnisvara väärtuse kasvatamine on teine asi.

Ja me jõudsime ka selleni, et kui mees kolib naise kinnisvarale ja tahab palka saada kodus tehtavate tööde eest, siis tuleb lisaks tööde tasumisele ka üürirahaga arvestada. ja sel juhul jõuame tõenäoliselt selleni, et lõpuks peab hoopis mees naisele maksma, mitte vastupidi.
Kui elatakse eraldi, siis ei saa ma aru, miks minu juures tööd tegevat töömeest peaks minu meheks nimetama. Vaba aja kulutab ta ju niikuinii ehitamisele, minu jaoks aega niikuinii ei ole. See poleks mees, aga palgaline töömees ja kõik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja me jõudsime ka selleni, et kui mees kolib naise kinnisvarale ja tahab palka saada kodus tehtavate tööde eest, siis tuleb lisaks tööde tasumisele ka üürirahaga arvestada. ja sel juhul jõuame tõenäoliselt selleni, et lõpuks peab hoopis mees naisele maksma, mitte vastupidi. Kui elatakse eraldi, siis ei saa ma aru, miks minu juures tööd tegevat töömeest peaks minu meheks nimetama. Vaba aja kulutab ta ju niikuinii ehitamisele, minu jaoks aega niikuinii ei ole. See poleks mees, aga palgaline töömees ja kõik.

Kõik paarid ei ela päevaast päeva ninapidi koos vaid näiteks kohtuvad kõikidel või mõnel nädalavahetusel kuus. See ei tee seda vähem mehe-naise suhteks ning loomulikult on tegu mehe ja naisega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik paarid ei ela päevaast päeva ninapidi koos vaid näiteks kohtuvad kõikidel või mõnel nädalavahetusel kuus. See ei tee seda vähem mehe-naise suhteks ning loomulikult on tegu mehe ja naisega.

jah, loomulikult. Aga kui need mõni õhtu või nädalavahetus kuus ka veel ehitamisele ära kulutada, millal siis paari omavaheline aeg on? Seda ma ju räägingi, kui eraldi elatakse, siis on kummalgi oma elu ja kohustused. Ja need aegajalt kohtumised võiks see olla ikka kvaliteetaeg teineteisele, mitte ei pista kohe mehele pahtlilabidat ühte ja sada eurot teise kätte, et näe mine tee see töö ära, siin on su töötasu.

Veel kord, kui oleks töötu ehitaja, siis vbla isegi palkaksin tema, et töö ajal siis töötaks.. Aga ma ei saa küll aru, miks peaks hea ehitaja töötu oleme, headele ehitajatele on ju järjekord ukse taga. Ja mingit töötut sosseppa, kes isegi tööd ei leia, ei laseks ehk oma “eebenipuu” kallale ka see eelnevalt uhkeldanud kägu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, loomulikult. Aga kui need mõni õhtu või nädalavahetus kuus ka veel ehitamisele ära kulutada, millal siis paari omavaheline aeg on? Seda ma ju räägingi, kui eraldi elatakse, siis on kummalgi oma elu ja kohustused. Ja need aegajalt kohtumised võiks see olla ikka kvaliteetaeg teineteisele, mitte ei pista kohe mehele pahtlilabidat ühte ja sada eurot teise kätte, et näe mine tee see töö ära, siin on su töötasu.

Seda ma ju räägin, et inimene tuli teiselt töölt ära, et seda siin teha. Jah, oligi tegu kvaliteetse töötajaga ning ilmselgelt, kui mul on võimalik palgata oma, siis seda ka teen. Rääkimata pea poolest kokkuhoiust, mida maksaks ametlikult firmast tellides.

Meie aeg oli ikka meie aeg.

Lisan ka seda, et elementaarselt ei küsi ma mingeid üürikulusid ega kommunaalkulusid, kui inimene veedab minu kodus kolmandiku või neljandiku aastast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mingit töötut sosseppa, kes isegi tööd ei leia, ei laseks ehk oma “eebenipuu” kallale ka see eelnevalt uhkeldanud kägu.

Minuga ju räägidki. Ja ma pole mingi uhkeldaja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

100 m2 puidust vaba põranda plaatimisel

Puidust põrandale (eebenipuust, kas nii peeneid põrandaid eestis ka paigaldatakse?) pandi veel mingid plaadid peale? Mis materjasist need olid? Kullast? Väga uhke värk igatahes, mina oleks plaaditud põranda alla lasknud betooni või OSB või kipsi panna, tundub nagu lihtsam sängituskihiga majandada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puidust põrandale (eebenipuust, kas nii peeneid põrandaid eestis ka paigaldatakse?) pandi veel mingid plaadid peale? Mis materjasist need olid? Kullast? Väga uhke värk igatahes, mina oleks plaaditud põranda alla lasknud betooni või OSB või kipsi panna, tundub nagu lihtsam sängituskihiga majandada

PUIDUST VABA, st põrandale, kuhu eeben ei läinud. Eeben pannakse betoonile.

Täiesti hullumaja, mis kaader siin liigub.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 151 kuni 166 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted kas naine kasutab mind ära?