Esileht Pereelu ja suhted kas naisele peaks 35selt mehest lahkuminek elementaarne liigutus ehk olema?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: kas naisele peaks 35selt mehest lahkuminek elementaarne liigutus ehk olema?

Postitas:

Enamus mu tuttavatest 35 ringis naistest on oma mehest, kümmekond aastat kestnud kooselust ja perest vägagi tüdinud aga muidugi tiksuvad edasi, kuna lapsed, laenud, ühisvara, ühistuttavad jne. Äkki peaks nad ikkagi asja vabamalt võtma ja mehe julmalt maha jätma (ja lapsed sobivalt mehega ära jagama) sest niikuinii 10 aastat hiljem hakkavad mehed meid maha jätma (ja siis on naise jaoks juba natuke hilja uut täisväärtuslikku elu alustada)? Lapsed kui kooshoidev faktor on minu meelest ülehinnatud. Enamus mu tuttavaid on pärit lagunenud peredest või üksikvanemate juurest ja pole neil häda midagi. Nii et lõpetame jama ja otustame ise, kas ärakantud mees on enam sobilik või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.06 13:05; 29.06 13:34; 02.07 10:11; 02.07 10:33; 02.07 11:29; 02.07 11:55; 02.07 12:21; 02.07 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas su tuttavatel pole häda midagi, kui sa ise alustuseks ütlesid, et su tuttavad ei oska pereelu elada ja on sellest tüdinud. Mine jah lahku, ära pinguta suhte kordasaamise nimel ja su lastel on sama pereelu tulevikus. Kust nemad siis õpivad hea suhte nimel töö tegemist. Laste psüühika pole oluline, enda laiskus ikka…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et sul on õigus, aga kes ütleb, et uus suhe parem on? Leian uue mehe, alguses on kõik väga põnev jne, aga mõne aasta pärast olen samas seisus.
Ja kuhu minna? Laen ühine, lapsed ühised. Kaotasin aasta tagasi töö ja uut pole siiani leidnud. Kui lähen miinimumi eest tööle, siis ei suuda korteri üürigi maksta.
Olen om mehest tüdinenud, aga pagana hea mees on tegelikult. Lapsi hoiab ja armastab, ringi ei tõmba, mind austab jne jne. Aga vot mina enam ei taha, seks ei paku juba ammu mingit pinget. Kas halva seksi pärast tasub lahku minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 13:12; 29.06 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Aga vot mina enam ei taha, seks ei paku juba ammu mingit pinget. Kas halva seksi pärast tasub lahku minna?[/tsitaat]

No aga võta siis kätte ja algata seksile vürtsilisamisaktsioon :). Meil oli ka peale 7 aastat kestnud abielu see voodivärk suhteliselt rutiinseks muutnud. Mitte, et halb oleks olnud, aga lihtsalt selline tavaline ja harjumuspärane värk. Aga minu algatusel hakkasime igasuguseid uusi asju proovima, mees võttis ka sellest üllatavalt hästi tuld ning praeguseks on seks kirglikum ja parem kui kunagi varem. Ausalt, isegi oluliselt parem kui suhte päris esimesel aastal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas su tuttavatel pole häda midagi, kui sa ise alustuseks ütlesid, et su tuttavad ei oska pereelu elada ja on sellest tüdinud. Mine jah lahku, ära pinguta suhte kordasaamise nimel ja su lastel on sama pereelu tulevikus. Kust nemad siis õpivad hea suhte nimel töö tegemist. Laste psüühika pole oluline, enda laiskus ikka…[/tsitaat]

Minu ema ja isa läksid ka rohkem kui 10 a tagasi lahku.Ei ole nii, et nüüd minu pereelu selline.2 last ja ei kavatse lahku minna.Nõme kohe arvata, et nii nagu vanemad, nõnda lapsed.See oleneb ikka inimestest endist.Kuidas suhtega vaeva nähekse jne.Ja laste pärast pole ka mõtet lõputult soiguda.Valus on alguses aga mida vanemaks, seda rohkem saad aru et teisiti oleks võinud täielik põrgu olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise proovisin ka seksi \”vürtsitada\”, aastajagu oligi täitsa hea aga siis vajus ikka ära. Lihtsalt kui mees persoonina on end sinu jaoks ammendanud siis ei aita miski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.06 13:05; 29.06 13:34; 02.07 10:11; 02.07 10:33; 02.07 11:29; 02.07 11:55; 02.07 12:21; 02.07 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin lahku (vanus 36; 2 last; kooselus 14 aastat, millest abielus 10) ja olen ülirahul:)
Meie suhet ei olnud võimalik lappida, see oli ammendunud ja minul puudu tahe seda parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et nii paljud nii valesid valikuid teevad ja seda igati õigeks peavad. Järjest vähemaks jääb perekondi, kes on algusest peale koos olnud. Kurb, kui pereväärtused on nii loomastunud – toit ja sugutung, muud ei midagi.
Seda, mida lapsed sellise vanemate mõtlematuse pärast tunnevad, ei taju te ise kuinagi. Alles palju-palju aastaid hiljem võite perekooli-sarnasest kohast lugeda kurbi jutte, kuidas räägitakse oma solgitud lapsepõlvest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina abiellusingi alles 35selt ja olen ülirahul. Enne seda elasin iseendale, tegin tööd, õppisin ja tegelesin hobidega. Kuhu selle abieluga nii kiiret on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 17:26; 29.06 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina, kes sa soovitasid asja vürtsitada: meil oli ka seitsmendal abieluaastal kõik veel korras, aga viimasel paaril aastal tunnen, et pole enam huvitav. Koos oldud 17 aastat.

Viimasele: ei kahetse üldse, et noorelt abiellusin. Nii tore on olnud oma noorusaega sellise mehega jagada ja lapsi saada. Ega see ei tähenda, et elu on elamata jäänud. Väga huvitav elu on olnud. ka abielus olles saab hobidega tegeleda. Kahju, kui sina enam ei saa. Sa kirjutad nagu abielu tooks sinu elu lõpu. Tunnen kaasa. Kui ma 35selt abillunud oleksin, siis oleksin sama probleemiga silmitsi (rutiin) ca 45-selt, aga siis on veel suurem hirm lahutada ja uuesti alustada. Nagu ma juba ennist ka kirjutasin, siis ükskord tuleb rutiiniga silmitsi seista meil kõigil. Iseasi on, kuidas keegi sellega toime tuleb. Tänu oma mõistvale mehele loodan, selle probleemi peagi seljatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 13:12; 29.06 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saan sügisel 40, mehega abielus 18 aastat, on olnud nii halvemaid kui paremaid aegu aga lahkuminek pole küll teemaks olnud. sain lapsed ka küllaltki hilja, väiksem käib alles lasteaias.
mõelnud olen lahkumineku peale küll, et kui peaks minema, siis kellegagi koos elada küll ei tahaks, naudiks vabadust hoopis. välimuselt kannatan kriitikat küll ja ka järgi vaadatakse, loomulikult pole keha enam nii prink nagu noorena ja näos on kortse aga ma ei põe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ka abielus olles saab hobidega tegeleda. Kahju, kui sina enam ei saa. Sa kirjutad nagu abielu tooks sinu elu lõpu. Tunnen kaasa. Kui ma 35selt abillunud oleksin, siis oleksin sama probleemiga silmitsi (rutiin) ca 45-selt, aga siis on veel suurem hirm lahutada ja uuesti alustada. [/tsitaat]
Olen ma öelnud, et ei saa? otse vastupidi, nüüd tegeleme oma hobiga mehega koos, see meid kokku viiski. Seda võimalust poleks olnud, kui oleksin 10 aastat varem teisega abiellunud.
Ja ma arvan, et 35selt abiellunutel ei teki 10a hiljem samasugust \”rutiini\”, juba sellepärast, et neil on ca kolm korda pikem vallalisepõlv selja taga kui 25selt abiellunutel. Pean siin silmas esimest abielu ja nii, et kummalgi lapsi pole. Meil pole rutiini tekkinud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 17:26; 29.06 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kahju, et nii paljud nii valesid valikuid teevad ja seda igati õigeks peavad. Järjest vähemaks jääb perekondi, kes on algusest peale koos olnud. Kurb, kui pereväärtused on nii loomastunud – toit ja sugutung, muud ei midagi.
Seda, mida lapsed sellise vanemate mõtlematuse pärast tunnevad, ei taju te ise kuinagi. Alles palju-palju aastaid hiljem võite perekooli-sarnasest kohast lugeda kurbi jutte, kuidas räägitakse oma solgitud lapsepõlvest.[/tsitaat]

Lahku minemiseolukorrad on siiski nii erinevad, ei ole põhjus vaid sugutung. see on sinust väga üheürbaline, ära plära rinda tagudes, kui pole ise kogenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka tutvusringkonnas mõned pikalt koos olnud paarid, kes lahku läinud umbes selles vanuses. Ei ole küll sellist asja, et igavusest. Pigem on aastaid hambaid risti kuidagi laste nimel ponnistatud, aga probleemid on jäänud ja on uusigi tekkinud. Meeste litutamine, joomine või üldisemalt pereelus eriti mitte osalemine vms. No ja kaua need naisedki suudavad seda jama taluda. Ongi mehed lõpuks maha jäetud. Mehed muidugi näevad asja nii, nagu teema-algataja, et naine jättis ta lihtsalt igavusest. Ega siis mehepojakesed oma süüd selles ei näe.

Igal juhul on nendel naistel peale mehest lahku minekut elu palju paremaks muutunud ja ka nende lapsed on pääsenud s…st kodusest õhkkonnast ning laste elu ka rõõmsam ja stabiilsem.

Koos on need paarid, kus pole suuri jamasid olnud ja kus lisaks naisele ka mees suhte toimimise eest hoolitseb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 08:36; 02.07 10:38; 02.07 10:41; 02.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja ma arvan, et 35selt abiellunutel ei teki 10a hiljem samasugust \”rutiini\”, juba sellepärast, et neil on ca kolm korda pikem vallalisepõlv selja taga kui 25selt abiellunutel. Pean siin silmas esimest abielu ja nii, et kummalgi lapsi pole. Meil pole rutiini tekkinud:)
[/tsitaat]
mina arvan just vastupidi. need paarid, kes on noorena hakanud koos elama, on koos kasvanud ja arnenud. kas siis ühte suunda või erinevaresse, sõltub paarist.
need, kes on hakanud koos elama 30+ on juba väljakujunenud isiksused, neil on palju raskem kohaneda teise vajaduste ja soovidega, sest pikki aastaid on sõltutud vaid iseenese soovidest ja vajadustest. esimesed kooseluaastad on niikuinii roosad prillid ees ning surutakse palju maha, siis mingi hetk ikkagi asi võib plahvatada. 35selt lahku minnes on igatahes kergem kedagi uut leida kui 45+ vanuses

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mina arvan just vastupidi. need paarid, kes on noorena hakanud koos elama, on koos kasvanud ja arnenud. kas siis ühte suunda või erinevaresse, sõltub paarist.
need, kes on hakanud koos elama 30+ on juba väljakujunenud isiksused, neil on palju raskem kohaneda teise vajaduste ja soovidega, sest pikki aastaid on sõltutud vaid iseenese soovidest ja vajadustest. esimesed kooseluaastad on niikuinii roosad prillid ees ning surutakse palju maha, siis mingi hetk ikkagi asi võib plahvatada. 35selt lahku minnes on igatahes kergem kedagi uut leida kui 45+ vanuses[/tsitaat]

Väljakujunenud isiksused on tavaliselt sellised inimesed, kes teevad valikuid hoolikamalt ja seetõttu on nende abielud paremad ja kestavad kauem kui need kes väga noorelt abielluvad.
Statistika räägib peale 30 abiellunute kasuks mitmekordselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lahku minemiseolukorrad on siiski nii erinevad, ei ole põhjus vaid sugutung. see on sinust väga üheürbaline, ära plära rinda tagudes, kui pole ise kogenud.[/tsitaat]
sa, vaeseke, ei saa üldse pihta, millest siin kirjutatakse. sugutung pole mitte põhjuseks, et lahku minna, vaid on kahju, kui see on söögi kõrval teine kooselu põhjus. loe nüüd lause uuesti aeglaselt läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Väljakujunenud isiksused on tavaliselt sellised inimesed, kes teevad valikuid hoolikamalt ja seetõttu on nende abielud paremad ja kestavad kauem kui need kes väga noorelt abielluvad.
Statistika räägib peale 30 abiellunute kasuks mitmekordselt.[/tsitaat]

Ei tea midagi. Minu tutvuringkonnas 30+ kokku läinud paarid on just ebastabiilsemad. Muidugi, tavaliselt on siis mõlemal mõni kooselu seljtaga, lapsed ka, närvid täitsa läbi.
Selliseid, kes üldse pole varem kooselus olnud ja siis järsku leiavad 30+aastaselt püsiva elukaaslase, ei teagi. Selliseid mehi vist isegi on aga naisi küll mitte.
Hästi püsivad visiitsuhted, kus keskeale lähenevad mees ja naine muidu omaette elavad ja kord-kaks kuus kokku saavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.06 13:05; 29.06 13:34; 02.07 10:11; 02.07 10:33; 02.07 11:29; 02.07 11:55; 02.07 12:21; 02.07 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Enamus mu tuttavatest 35 ringis naistest on oma mehest, kümmekond aastat kestnud kooselust ja perest vägagi tüdinud aga muidugi tiksuvad edasi, kuna lapsed, laenud, ühisvara, ühistuttavad jne. Äkki peaks nad ikkagi asja vabamalt võtma ja mehe julmalt maha jätma (ja lapsed sobivalt mehega ära jagama) sest niikuinii 10 aastat hiljem hakkavad mehed meid maha jätma (ja siis on naise jaoks juba natuke hilja uut täisväärtuslikku elu alustada)? Lapsed kui kooshoidev faktor on minu meelest ülehinnatud. Enamus mu tuttavaid on pärit lagunenud peredest või üksikvanemate juurest ja pole neil häda midagi. Nii et lõpetame jama ja otustame ise, kas ärakantud mees on enam sobilik või mitte. [/tsitaat]Uut meest leida 35 aastaselt ja koos lastega on suht utoopia…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 10:15; 02.07 10:38; 02.07 10:46; 02.07 11:51; 02.07 12:05; 02.07 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Kui ikka nö. tegija oled, siis võib uue mehe vabalt \”rajalt maha võtta\”, pole see mingi ulme midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.06 13:05; 29.06 13:34; 02.07 10:11; 02.07 10:33; 02.07 11:29; 02.07 11:55; 02.07 12:21; 02.07 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Uut meest leida 35 aastaselt ja koos lastega on suht utoopia…[/tsitaat]

üksikuid (lastega või ilma) on igas vanuses ja kui eestist ei leia, leiab välismaalt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 08:36; 02.07 10:38; 02.07 10:41; 02.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ole. Kui ikka nö. tegija oled, siis võib uue mehe vabalt \”rajalt maha võtta\”, pole see mingi ulme midagi.[/tsitaat]Uus mees on ka kellegi vana sel juhul…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 10:15; 02.07 10:38; 02.07 10:46; 02.07 11:51; 02.07 12:05; 02.07 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Uus mees on ka kellegi vana sel juhul… [/tsitaat]
no ja mis siis, see on ju loomulik et inimestel on elu jooksul suhteid olnud

oluline on lihtsalt see, et inimene leiaks just selle enda jaoks sobivaima partneri, mis ilmselt varem pole kahjuks õnnestunud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 08:36; 02.07 10:38; 02.07 10:41; 02.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no ja mis siis, see on ju loomulik et inimestel on elu jooksul suhteid olnud

oluline on lihtsalt see, et inimene leiaks just selle enda jaoks sobivaima partneri, mis ilmselt varem pole kahjuks õnnestunud[/tsitaat]Lootus on lollide lohutus, aga 35 aastaselt on võimalus see õige leida sadu kordi väiksem, sest valiku sektor on ülimalt ahas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 10:15; 02.07 10:38; 02.07 10:46; 02.07 11:51; 02.07 12:05; 02.07 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Lootus on lollide lohutus, aga 35 aastaselt on võimalus see õige leida sadu kordi väiksem, sest valiku sektor on ülimalt ahas. [/tsitaat]

40-le lähenevad mehed hakkavad üsnagi massiliselt naistest lahku minema või lausa jäetakse maha, nii et pole see valik nii ahas midagi. OK, osadel on lapsed jne kuid mis sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.06 13:05; 29.06 13:34; 02.07 10:11; 02.07 10:33; 02.07 11:29; 02.07 11:55; 02.07 12:21; 02.07 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

40-le lähenevad mehed hakkavad üsnagi massiliselt naistest lahku minema või lausa jäetakse maha, nii et pole see valik nii ahas midagi. OK, osadel on lapsed jne kuid mis sellest.[/tsitaat]Tutvusportaalides on massiivne selles eas naiste üleküllus ja iga sobiv mees haaratakse lennult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 10:15; 02.07 10:38; 02.07 10:46; 02.07 11:51; 02.07 12:05; 02.07 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne mees ei käigi tutvumisportaalis lolli mängimas. Saab ilma hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.06 13:05; 29.06 13:34; 02.07 10:11; 02.07 10:33; 02.07 11:29; 02.07 11:55; 02.07 12:21; 02.07 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Normaalne mees ei käigi tutvumisportaalis lolli mängimas. Saab ilma hakkama. [/tsitaat]Mees loomulikult saab, aga naine ju ei saa, kui neid tuhandete kaupa portaalides jõlgub! Ja lahku minekut siin soovitatakse ju naistele…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 10:15; 02.07 10:38; 02.07 10:46; 02.07 11:51; 02.07 12:05; 02.07 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel võiks ka olla rohkem julgust ja eneseteadvust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.06 13:05; 29.06 13:34; 02.07 10:11; 02.07 10:33; 02.07 11:29; 02.07 11:55; 02.07 12:21; 02.07 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Normaalne mees ei käigi tutvumisportaalis lolli mängimas. Saab ilma hakkama. [/tsitaat]

Kuue aasta jooksul pole ma oma mehes veel midagi ebanormaalset avastanud. Kui mitte ebanormaaseks lugeda seda, et töötab meestekollektivis ja hobidki on mehised. Muidu tagasihoidlik ja kodukeskne.
Ah jaa, 39a lõi ta minuga oma esimese pere, enne oli tööga abielus (oma firma).
Ah jaa, 36a olin ja lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted kas naisele peaks 35selt mehest lahkuminek elementaarne liigutus ehk olema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.