Esileht Pereelu ja suhted kas naisele peaks 35selt mehest lahkuminek elementaarne liigutus ehk olema?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: kas naisele peaks 35selt mehest lahkuminek elementaarne liigutus ehk olema?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mees loomulikult saab, aga naine ju ei saa, kui neid tuhandete kaupa portaalides jõlgub! Ja lahku minekut siin soovitatakse ju naistele…[/tsitaat]
No sina ilmselgelt ei leiaks, sest sa ei pea ennast hea mehe väärilisekski ja juba eos on su suhtumine nii negatiivne. Aga teiste, normaalsete, naiste eest pole sinusugusel kibestunud ja ennast maha kandnud olevusel vaja sõna võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 08:36; 02.07 10:38; 02.07 10:41; 02.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No sina ilmselgelt ei leiaks, sest sa ei pea ennast hea mehe väärilisekski ja juba eos on su suhtumine nii negatiivne. Aga teiste, normaalsete, naiste eest pole sinusugusel kibestunud ja ennast maha kandnud olevusel vaja sõna võtta. [/tsitaat]Ära muretse, mina sellel väljakul ei konkureeri. Olen lihtsalt kõrvalt näinud nii mõndagi vibusse löödud selga ja kuklasse löödud pead ja mis nendest edasi sai…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 10:15; 02.07 10:38; 02.07 10:46; 02.07 11:51; 02.07 12:05; 02.07 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kommentaariks sellele, et lahku minnes programmeerime me oma lastele samasuguse saatuse. miks siis mina lahku läksin mehest? mu ema ja isa on ometi 40 aastat abielus olnud, mehe vanemad samuti. aga meie suhe muutus väljakannatamatuks mõlemale osapoolele. (nüüd on mul uus mees, leitud üle 35-selt ja lastega, mees lasteta)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Lootus on lollide lohutus, aga 35 aastaselt on võimalus see õige leida sadu kordi väiksem, sest valiku sektor on ülimalt ahas. [/tsitaat]

Ei ole see asi nii lootusetu midagi. Mina, olles 3 lapse ema, sain üle 35-selt täiesti viimase peal mehe, ilma lasteta kusjuures. Ta pole lihtsalt selline murdja tüüp, pidin ise natuke vaeva nägema ja huvi tekitasin nii kui nipsti…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 19:48; 02.07 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Enamus mu tuttavatest 35 ringis naistest on oma mehest, kümmekond aastat kestnud kooselust ja perest vägagi tüdinud aga muidugi tiksuvad edasi, kuna lapsed, laenud, ühisvara, ühistuttavad jne. Äkki peaks nad ikkagi asja vabamalt võtma ja mehe julmalt maha jätma (ja lapsed sobivalt mehega ära jagama) sest niikuinii 10 aastat hiljem hakkavad mehed meid maha jätma (ja siis on naise jaoks juba natuke hilja uut täisväärtuslikku elu alustada)? Lapsed kui kooshoidev faktor on minu meelest ülehinnatud. Enamus mu tuttavaid on pärit lagunenud peredest või üksikvanemate juurest ja pole neil häda midagi. Nii et lõpetame jama ja otustame ise, kas ärakantud mees on enam sobilik või mitte. [/tsitaat]

Kui küsimus on tõesti ‘ära kandmises’, siis 10 aasta pärast on ju uus mees ka ära kantud ja seda siis juba ilmselt kaks korda, sest päris esimese ringi omi 35-stele ikka tõesti vähe. Siis pigem probleem selles, et miks neid mehi nii väga ära peab kandma. Äkki peaks hoopis veids poputama ka vahepeal, et kauem kestaks.. 🙂
Kui aga tõsisest rääkida, siis kui mees on üks lodev ja manipuleeriv tegelane, siis 35-selt viimane aeg sellisest sõltuvussuhtest vabaneda. Kui aga tegemist lihtsalt tekkinud rutiiniga, siis pigem püüda suhe taas toimima saada, sest ega uus võib hullem olla…
Laste pärast kooselu ei poolda. Leian, et minu lapsed on igal juhul oma vanemate lahutusest võitnud. Kodune õhkkond oli ikka täitsa haige – riid riiu otsa, mis eluõnne see lastele peaks õpetama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 19:48; 02.07 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on ikka põhimõttes \”jäta ise või jäetakse sind (sulle täiesti ebasobival ajal)!\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.06 13:05; 29.06 13:34; 02.07 10:11; 02.07 10:33; 02.07 11:29; 02.07 11:55; 02.07 12:21; 02.07 21:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted kas naisele peaks 35selt mehest lahkuminek elementaarne liigutus ehk olema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.