Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas naistearst või viljatusarst?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas naistearst või viljatusarst?

Postitas:
Kägu

Küsimus järgmine, kuna pole pikalt rasedaks jäänud, siis kumb variant oleks õigem. Kas minna asjaliku naistearsti juurde ( kui keegi teab, kes Pärnus pädev on, võib julgelt teada anda). Või peaks minema otse viljatusarsti konsultatsioonile, ilma igasuguste proovide võtmisteta. Vanus 37, mees 38. Olnud kokku 3 rasedust. Esimene katkes, teine sündis ja kolmas peetus. Mehega koos olnud väga pikka aega 🙂 kuna vanus hakkab peale pressima, siis tuleks tegutsema hakata, sest kohe kuidagi ei taha õnnestuda, tsükkel korrapärane, ov testidega olen ka ov tuvastatud. Üks väike murumuna oleks väga oodatud 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus järgmine, kuna pole pikalt rasedaks jäänud, siis kumb variant oleks õigem. Kas minna asjaliku naistearsti juurde ( kui keegi teab, kes Pärnus pädev on, võib julgelt teada anda). Või peaks minema otse viljatusarsti konsultatsioonile, ilma igasuguste proovide võtmisteta. Vanus 37, mees 38. Olnud kokku 3 rasedust. Esimene katkes, teine sündis ja kolmas peetus. Mehega koos olnud väga pikka aega ???? kuna vanus hakkab peale pressima, siis tuleks tegutsema hakata, sest kohe kuidagi ei taha õnnestuda, tsükkel korrapärane, ov testidega olen ka ov tuvastatud. Üks väike murumuna oleks väga oodatud ????

Hei hei, kui oled proovinud vähemalt aasta, siis saad kenasti ilma saatekirjata ja viljatusarstile. Samas kuna juba vanust ja varasemalt ikkagi peetumine ja katkemine olnud, ma paneksin kohe viljatusarstile kirja. Nad võivad juba edasi nõustada ja anda sulle teada, kas on liiga vara, et nende poolt stimuleerida kuidagi või siis hakkavad äkki juba ka kohe tegema ja uurima.
K.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitaksin samuti viljatusarsti. Pärnu haiglas tegeleb nüüd sellega Kristiina Piirisild, olen ise samuti tema patsient viljatusprobleemidega ja olen väga rahul. 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka viljatusarstile, kui olete juba proovinud pikalt, on katkemine ja peetumine olnud jms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja postitusest küll pikalt möödas ja loodetavasti jõudsid viljatusraviarstile. Kui vanust juba üle 35, isegi siis soovitatakse juba peale poolt aastat tulutult proovimist viljatusraviarstile pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viljatusarstile kindlalt, nad saavad ise kõik vajalikud proovid jms võtta ja edasi toimetada. Juhul, kui asi peaks ka IVFi vms vajama, siis kuni 40(k.a)(või 41 k.a) eluaastat on see Haigekassa poolt kinni makstud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas naistearst või viljatusarst?