Esileht Väikelaps Kas naistepäevaks sobib pojal viia kasvatajale kommikarpi?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kas naistepäevaks sobib pojal viia kasvatajale kommikarpi?

Postitas:
Kägu

Kas naistepäevaks sobib viia kasvatajale kommikarpi poja kasvatajale?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Kas naistepäevaks sobib pojal viia kasvatajale kommikarpi?

Kommid teevad paksuks, ma viiks niisama lilli, kui soov on millegagi meeles pidada või päeva tähistada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega lasteaed sel päeval kinni pole hoopis? 😉
Ise annaksin ka pigem väikese lilleõie, mitte kommikarbi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvestades, kuivõrd nigelad on kasvatajate palgad siis ma viiksin kindlasti kommikarbi või mõne ilusa teepakendi. Mul on sõbranna lasteaiaõpetaja ja tema võtab heameelega pigem muud vastu kui lilled. Lilled õitsevad ära, kuid kommikarpi saab kasvõi kolleegidega jagada või koju viia. Lasteaiaõpetajatel on iga euro vägagi arvel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, muidugi sobib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

loomulikult sobib kinkida kommikarp, samuti lilli, enda tehtud kaart jne. meie aed 7-8 kinni!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil ka lastekas kinni 7-8märts. Ja reedel ma last ka viima ei hakka, seega mõtlesin hoopis esmasp. tagantjärg viia 😉 Meil väga toredad kasvatajad ja tore söögitädi!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmine aasta viis minu poeg(sõimes) kasvatajatele lilli:) Ta oli ainus, kes viis ja kasvatajad olid väga liigutatud 🙂 Sel aastal teeme sama…Iga kasvataja meie rühmas saab lilleõie ja lisaks viime ehk komme mida saab rühmas jagada, kuna väiksed preilid on ka ju tulevased naised 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

miks kommi?

lilli viiakse ikka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Hispaanlase ex

Otse loomulikult võiks, väga ilus idee 🙂
Ja kuna see naistepäev on meil nõukogude ajast tulnud, siis kinkisid mehed lilli, kommikarbi, tordi või pudeli (no olenevalt margist kellele see tegelikult mõeldud oli 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Otse loomulikult ei sunniks ma naisena oma poega lasteaia õpetajale ega kellelegi teisele naistepäeva puhul lilli jms viima. Kui laps ise sellise idee välja käiks, siis ehk veel küll, aga minumeelest on see seksistlik. Te meestepäeval ikka viisite lasteaia kojamehele lehviga toruvõtme? ja pidasid ka oma poega meeles?

Kui õpetajal on ikka iga sent arvel, siis viiks talle suvalisel päeval toidupaki, mitte ei üritaks teda läbi lillede ¨oksiga nuumata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Otse loomulikult ei sunniks ma naisena oma poega lasteaia õpetajale ega kellelegi teisele naistepäeva puhul lilli jms viima. Kui laps ise sellise idee välja käiks, siis ehk veel küll, aga minumeelest on see seksistlik. Te meestepäeval ikka viisite lasteaia kojamehele lehviga toruvõtme? ja pidasid ka oma poega meeles?

Kui õpetajal on ikka iga sent arvel, siis viiks talle suvalisel päeval toidupaki, mitte ei üritaks teda läbi lillede ¨oksiga nuumata.[/tsitaat]

Miks peaks keelama lapsel lasteaeda kingitust viia, kui ta seda soovib. Miks mitte seda teha 8.märtsil?
Seksistlik?? Kui mina oma meessoost koostööpartnerile meeldiva koostöö eest kingituse teen (kasvõi nn meestepäeval) siis see on seksistlik?
Võib-olla õpetaks lapsele südameheadust, jagamist ja teistele tähelepanu pööramist. Kas toruvõti kuulub meestele? Minu sõbranna, kel on tubli mees, teeb heameelega kõik sellised tööd kodus ise. Samas mees peseb pesu ja teeb süüa. Minu peres ei ole samuti olemas meeste-ja naistetöid, vaid kõik teevad võrdselt kõike.

Jõudes tagasi lasteaiakasvatajate palga juurde, siis ootamatult avastasin, et meie tublile kasvatajale ei ole ükski lapsevanem kahe aasta jooksul öelnud, et ta on hea kasvataja. Kõik arvavad, et ta teab seda, tegelikult ei rääkinud lapsevanemad kunagi talle seda ja ta kahtles pidevalt, et kas temaga ollakse rahul. Rääkige, kinkige ja avaldage tunnustust. Kui te ise oleksite kasvõi üks päev 24 üksteisest üle rääkivate laste keskel, siis teaksite millist tööd kasvataja teeb.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis siin seksistlikku on?
Minuarust on just loomulik õpetada ja suunata oma väikelast olema viisakas, tähelepanelik naiste suhtes! Et tulevikus ei ole mees kes selliseid päevi unustab vaid ikka oma enda naist meeles peaks ja lilli viiks:)
Meie peres on naistepäev nt laialdasem…Ei ole nii et mul mees toob lilli ainult ja kõik…Ka minu isa ja minu vanaisa soovivad mulle head naistepäeva..Kas see on siis ka seksistlik või kahtlane kuidagi? Meie jaoks on naistepäev kõikide naiste päev…mitte ainult \”oma\” naise päev.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga armas on viia kommikarp. Lapsele on komm arusaadavam kui lill ja kui ta tahab õpetajale kommi viia, siis see on nii armas südamest tulev soov. On muidugi lapsi, kellele ka lillede kinkimine on loomulik, sest näevad seda kodus tihti.

Meie tahtis alati kasvatajatele midagi viia ja tal oli nii hea meel, kui mingi tähtpäev oli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen lasteaiaõpetaja ja lapsed on toonud lilli ja kommikarpe. Ma olen muidugi suur maiasmokk ka, lapsed teavad seda 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
ÄduR

Kui mina oleksin lasteaiakasvataja, keda väiksed sõbrad tahavad tunnustada, et ma nii vahva tädi olen, siis mina tahaksin juustu :). Kuigi ilmselt enamus võiks solvuda ning seda näljapajukiks pidada. Kunagi müüdi seda kilost juustukera, lepatriinulises kiles (et oligi üks suur juustutriinu). Väike lilleõis ei tee kunagi paha, on seal siis kommid juures või mitte. Kui põnn tahab ise aktiveeruda ja kasvatajale midagi viia, siis võiks ta selle ehk ise välja ka valida ( kuigi vajab ilmselt vähest suunamist, et ellimineerida hellokitibakukanid).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis lilled!? Mis kommid!? Ikka väike rahaümbrik!

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Väikelaps Kas naistepäevaks sobib pojal viia kasvatajale kommikarpi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.