Esileht Koolilaps kas need on hüsteeriahood ja mida teha?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kas need on hüsteeriahood ja mida teha?

Postitas:

poiss 11.a. , sünnitusjärgselt pandi diagnoos, et kerged erutusnähud, hapnikupuudus oli.oleme saanud enam-vähem hakkama, on impulsiivne, aga ei midagi hullu.nüüd paar nädalat, on asi läinud hulluks,olen täheldanud tema juures sellist muutust,hakkab küsima midagi (lihtsat,igapäevast, näiteks,mis ma homme selga panen vms.), ma vastan põhjalikult,rahulikult, ta küsib seda mitu korda , kuni 5-6 , ise silmnähtavalt erutudes, ärritudes, kuni hakkab karjuma ja eile õhtul kukkus lõpuks jalaga ust peksma,kuni siis lõpuks rahunes, väga hirmutav oli, mida peaksin tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene on see, mida ta sööb. Mida laps sööb peamiselt? Soovitan menüüst ära jätta karastusjoogid, valge suhkru (asendada fruktoosiga), nisutooted – küpsised, saiakesed, valge sai, kommid E-ainetega ja toiduvärvidega. Rohkem puhast toitu ja värskes õhus olemist lapse ellu. Arvutiaega ka piirata, kui palju kasutab.
Enda laps muutub mul rahutuks justnimelt perioodidel, mil saanud palju magusat, sünnipäevade, jõulude, vastlate ajal :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kogemuste põhjal soovitan homöopaatiat. Mul kodus tütar (7), kellega olen oi oi kui palju vaeva näinud ja närvirakke kulutanud. Kisa ja kaklemist tühistest ja absurdsetest asjadest on olnud meeletult. Selili maas karjumist, jalgadega ukse tagumist. Iga asja peale mossitamist, urisemist, negativisimi, vaidlemist… Läksime sel sügisel ühe teise murega homöpaadi juurde. Kuna homöopaatia põhimõte on, et ravitakse inimest tervikuna, siis ei osanud tema käitumisprobleemidele lahendust lootagi. Aga see on imeline – nüüd on meil kodus super tubli ja tasakaalukas neiu. Aasta lõpul panin tütre käitumismurede pärast lastepsühhiaatrile aja, aga tundub, et meil polegi sinna psühhiaatrile enam asja. Juhul, kui sind homöopaatia peaks huvitama, siis lisan juurde, et meil aitasid alles 3.ndad terad (3,5 kuud katsetamist) ning need mõjusid praktiliselt päeva pealt. Muudatus oli lihtsalt nii kiire ja hämmastav. Kusjuures ise olen paadunud skeptik ning hookus-pookusesse ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan arsti (lastepsühhiaatri) juurde pöörduda, sest suur vahe on sees kas 11 aastane või 7 aastane käitub nii. Probleemiga tegelemist ei maksa edasi lükata, sest usu lapsel on tegelikult palju raskem kui Sul endal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oma kogemuste põhjal soovitan homöopaatiat. Mul kodus tütar (7), kellega olen oi oi kui palju vaeva näinud ja närvirakke kulutanud. Kisa ja kaklemist tühistest ja absurdsetest asjadest on olnud meeletult. Selili maas karjumist, jalgadega ukse tagumist. Iga asja peale mossitamist, urisemist, negativisimi, vaidlemist… Läksime sel sügisel ühe teise murega homöpaadi juurde. Kuna homöopaatia põhimõte on, et ravitakse inimest tervikuna, siis ei osanud tema käitumisprobleemidele lahendust lootagi. Aga see on imeline – nüüd on meil kodus super tubli ja tasakaalukas neiu. Aasta lõpul panin tütre käitumismurede pärast lastepsühhiaatrile aja, aga tundub, et meil polegi sinna psühhiaatrile enam asja. Juhul, kui sind homöopaatia peaks huvitama, siis lisan juurde, et meil aitasid alles 3.ndad terad (3,5 kuud katsetamist) ning need mõjusid praktiliselt päeva pealt. Muudatus oli lihtsalt nii kiire ja hämmastav. Kusjuures ise olen paadunud skeptik ning hookus-pookusesse ei usu.[/tsitaat]

ütle, palun, mis nimelise homöopaadi juures käisite ja millised terad mõjusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan ka psühholoogile aja kinni panna siiski. 11-aastasel peab olema probleem, et ta nii hüsteeriasse läheb. Siin võib piisata ka lihtsalt sellest, kui Sa ise saad end tühjaks rääkida ja asjad enda jaoks selgeks. Õpid nii olukordi lahendama, et hüsteeriat ei teki. Aga jah, võib, aga ei pruugi. Mul on ka 11-aastane poeg ja ei kujuta ettegi, et ta nii endast välja läheks. Samas on ka 6-aastane laps, kellel on käitumisprobleeme (samamoodi hüsteeriad) ja oleme käinud korduvalt psühholoogi juures. Aga ei välista, et homöopaatia võib aidata. Aga siiski, asjad tasuks enda jaoks selgeks mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan lastepsyhhiatrit. Tavaliselt selles vanues väljenduvad ka ATH (kõnekeeles hyperaktiivsuse) symptomd kõige jõulisemat. Selle vastu on olemas tänapäeval aga ysna head ravimid. Usun tavameditsiini rohkem kui homoöpaatiasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta küsis sama asja järjest mitu korda? Mingi kône tik äkki? Proovi rääkida juhtunust temaga hiljem. Kas ta ise on teadlik, et küsis sama asja? Miks ta ärritus – kas sellepärast, et ta ei suutnud end pidama ja pidi uuesti küsima vôi sellepärast, et su vastus ei meeldinud? Môtlemisainet jagub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kas sa otsid praeguse käitumise (11a) ja sünnitusjärgse hapnikupuuduse vahel seosesid?

Mina mõtleksin parem sellele, mis lapsega praegu toimub. Kas tal on mingi mure (d)? Kuidas jõuda selleni, et ta usaldaks neid sinuga jagama, kuidas aidata tal lahendusi leida?

Niipea, kui märkad, et ta hakkab endast välja minema, peegelda seda mida sa näed. \”Ma näen, et sa oled millegist väga häiritud?\”. Kuula, mida laps vastab…peegelda, püüa mõista tema emotsioone ja mõtteid. Ole valmis tõrjumiseks ja eituseks. \”…ehk saame omavahel rahulikult rääkida õhtul, enne magama minekut?\” jne, ära lange suhtlemislõksudesse (ära torma muret tühistama – oh, see väike asi, küll läheb mööda…; või kohe soovitusi jagama – mina teeksin sinu asemel nii ja nii; hoiatama, jne
Kui sa ei oska avatud kuulamise ja probleemilahendus tehnikaid, siis loe: \”Kuidas rääkida lastega nii, et nad kuulaksid ja kuulata nii, et nad räägiksid\” Googelda: avatud kuulamine, emotsionaalne intelligentsus, lahenduskeskne teraapia.

Halba ei tee, ka lapsele õpetada, mida oma seletamatu viha ja ärritusega peale hakata.
Jalaga ukse tagumise asemel võiks ühe A4 paberilehe pisikesteks tükkideks rebida. Või patja taguda või 10 tiiru ümber maja kõndida jne.

Kuidas te siiani olete hakkama saanud. Suhted on head?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps kas need on hüsteeriahood ja mida teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.