Esileht Ilu ja tervis Kas need on norm. menopausieelsed sümptomid?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas need on norm. menopausieelsed sümptomid?

Postitas:
Kägu

Sain hiljuti 51. Päevad käivad siiani normaalselt, aga ma olen muutunud kergesti ärrituvaks, nagu miski ei meeldi, kähvan, varem pole sellist asja kunagi olnud. Olin nagu vana rahu ise, nüüd lähen väga kiirelt käima, prahvatan pisiasjade peale. Nagu teismeline.

Teiseks, mis mind tohutult häirib: süda on hakanud jupsima. Päeval pole probleeme, aga voodis hommikupoole hakkab süda tohtutult puperdama, absoluutselt igal hommikul on mul südameprobleemid, kogu aeg süda puperdab ja tekivad tohutud ärevushäired, hirmud jne. Tohutult häiriv on, kui enam magada ei saa ja püüad oma südant rahustada, vahepeal on tunne et nüüd sured, sest süda galopeerib nagu hullunu ja higistad samas kohutavalt. Ühesõnaga on tekkinud jubedad mõtted surmast ja üldse elust.

Kas see on norm üleminekuaeg või ikkagi pole?

 

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Perekool on tõesti ainus koht info leidmiseks, mida sa tead? Terve Google on kliimaksiteemasid täis, aga siin üks jälle nagu kuu pealt kukkunud.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need on tõesti tüüpilised menopausi sümptomid

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mul oli samamoodi. Perearst kirjutas mõneks ajaks beetablokaatoreid. Õnneks kogu see vastikus möödus. Vähemalt neist kuulsatest kuumahoogudest mina pääsesin.</p>
Aga jah, süda puperdas ja unehäired olid mõnda aega. Samuti olin närviline ja nähvasin kergesti.

Lohutan – see kõik läheb üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohutult häiriv on, kui enam magada ei saa ja püüad oma südant rahustada, vahepeal on tunne et nüüd sured, sest süda galopeerib nagu hullunu ja higistad samas kohutavalt. Ühesõnaga on tekkinud jubedad mõtted surmast ja üldse elust.

Kui minu mälu mind ei peta, siis täpselt selliseid teemasid tekib siia iga kuu. See südame galopeerimise jutt oli kuidagi tuttav. Keegi nagu trollib pidevalt.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka täpselt nii. Muidugi südamega käisin ikka arsti juures ära, uuriti, tulemus oli see, et lihtsalt ohutud vahelöögid. Peale seda ei lase ma südame puperdamisest ennast enam häirida. Ärrituvus ja ärevus olid ka kõvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin ka täna sel teemal googeldama hakata, sest tervis kuidagi imelik.

Minul vanus 48. Mõnda aega juba on olnud paha olla, no nagu süda paha ja minestus tahaks tulla. Eelmine kuu olid päevad väga vähesed. Nüüd see kuu nagu natuke miskit määrib ja vahest nagu pole ka. Rinnad on valusad. Kõik see pani nagu ka mõtlema, et kas tõesti menopausi aeg käes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin ka täna sel teemal googeldama hakata, sest tervis kuidagi imelik.

Minul vanus 48. Mõnda aega juba on olnud paha olla, no nagu süda paha ja minestus tahaks tulla. Eelmine kuu olid päevad väga vähesed. Nüüd see kuu nagu natuke miskit määrib ja vahest nagu pole ka. Rinnad on valusad. Kõik see pani nagu ka mõtlema, et kas tõesti menopausi aeg käes.

Ma 46 ja päevad jäid vahele. Selle asemel hakkasin üleöö ärkvel passima ja värisema/jalgadest tõmblema. Hetkel saan abi b-vitamiinisüstidest ja õhtuti magneesiumilhelvestega jalavannist. Otsin ka tugevamat magneesiumipreparaati, mis ei lööks kõhust lahti.  Selles vanuses võib juba hakata prekliimaks küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kas need on norm. menopausieelsed sümptomid?