Esileht Ilu ja tervis Kas neuroloog tegeleb pingepaevaluga?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas neuroloog tegeleb pingepaevaluga?

Postitas:

Tere! Kas neuroloogid tegelevad pingepaevaludega,on kellegil olnud kogemusi.Mis ravimit teile pinge peavaludega on kirjutatud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Kas neuroloogid tegelevad pingepaevaludega,on kellegil olnud kogemusi.Mis ravimit teile pinge peavaludega on kirjutatud?

Ma läksin paar kuud tagasi ka peavaludega arstile ja sain ka diagnoosiks pingepeavalu. Neuroloogile edasi mind ei saadetud,soovitati puhata ja rahulikult olla
Ma ise panin muidu arvuti kuvari eyeprotect reziimi (tõmbasin resolutsiooni maha) ja nûûd mul neid peavalusi mega vähe..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul need peavalud kadusid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi piparmündiõliga määrida oimukohti. Minul teeb paremaks. Minul juba krooniline pingepeavalu. Abi pole saanud kuskilt. ise toimetan.. Mediteerin, teen hingamisharjutusi. Minul ärevust ka. 5-HTP võtan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Mina käisin, saigi diagnoosiks pingepeavalu. Määrati Amitriptyline väike annus. Kerged kõrvalmõjud, mis kadusid ruttu. Nüüdseks valutab jällegi ning tehti ravimi vahetus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olid, palju “musti auke” mu elus. Vahetasin töökohta ja kadusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaevlen juba aasta sellise vaevaga. Tegelikult mul pea nii kõvasti ei valuta, aga ma tunnen sellist surve tunnet teisel poole pead, vahel on lõuas, vahel kaelas ja vahel valutavad võib olla hambad. Ja väga tihti pea käib ringi, nagu oleksin merehaige.
Neuroloogile sain aja ja tema mulle rohte ei soovitanud, vaid kepikòndi ja massaaži.

Aga minul see pearinglus teeb nii muret, et soovisin MRI:d. Ja ma saan sinna!

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 21:27; 16.12 07:32; 16.12 07:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah tegeleb küll. Ma judt käisin oma digiloos ja aastal 2011 käisin ma neuroloogil. Diagnoos-pingepeavalud. Määrati ravim neurotin, mida võtsin paar kuud ja valud kadusid. Aga samas vahetasin ka töökohta(lahkusin kontoritöölt).

Aga kui ma lugesin seal oma 8a taguseid kaebusi ja sümptomeid, siis lõi pirn peas põlema. Nimelt 2a tagasi diagnoositi mul(teises riigis) autoimmuunhaigus, millel on samad sümptomid.
Nii naljakas ja veider kui see ka pole, on mul ilmselt see kogu elu olnud aga avldus alles nüüd.
Tätsa dejavu oli seda epikriisi lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

minul perearst arvas et tegemist migreeniga ja suunas neuroloogile, kes siiski hetkel arvamusel et pingepeavaluga tegemist aga jäin nn jälgimisele. Siinkohal soovitan Astra kliinikut kuhu kiirelt aja sain, mustamäe haiglasse oli 4 kuud järjekord kui mina aega otsisin :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin keegi eriti närvihaige paneb ainult miinuseid. Peaksid ise neuroloogile minema ja kiiresti!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 21:27; 16.12 07:32; 16.12 07:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://et.umutmedical.com/golovnaja-bol-myshechnogo-naprjazhenija.htm

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 21:27; 16.12 07:32; 16.12 07:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin paar aastat tagasi tasulise neuroloogi vastuvõtul. Olid jubedad peavalud, olin just sünnitanud, palju väsimust. Kui laps kasvas, hakkasid pinged õlalihastes ja need siis tekitasid neid kohutavaid peavalusid.
Küsisin neuroloogilt saatekirja ja käisin oma raha eest tasulises MRT- uuringus ka ära. See toru, kuhu sisse lükatakse. Enne ei saanud rahu, kui uuring kinnitas, et pingepeavalud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kas neuroloog tegeleb pingepaevaluga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.