Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas nii on normaalne?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kas nii on normaalne?

Postitas:

tere,mul selline küsimus,
et viimati olid päevad 16 dets,siiani pole hakanud,tähendab rase?nii eile tegin rasedus testi,üks triip hele teine tume roosa,,arvan et rase…
ag amure selles et mul alakõht ja alaselg valutavad niimoodi nagu hakkaks päevad ning vahest peale pissil käimist puhkides on paberil hele veri,,,samas lähen hiljem pissile ei ole jälle midagi,kuid kõht ja selg kõpitsevad valutada,,,,kas see on raseduse algul normaalne ja kaua see võib kesta kui on normaalne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 10:12; 25.01 10:35; 25.01 11:31; 25.01 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled rase küll, aga katkemisohuga – mida näitab hele veri. Pöördu arstile ruttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehmatasite mind nüüd veidi,,aga kas arst saab selleks midagi teha et ei katkeks või kui lihtsalt siin kodus katkeb,kas siis lihtsalt hakkavad uuesti päevad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 10:12; 25.01 10:35; 25.01 11:31; 25.01 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kust me teame, kas sinu puhul saab arst midagi teha või mitte. Rase ja veri ei ole igatahes väga normaalne nähtus. Selleks peab end kohe arstile näitama, millest just sinul see verejooks on. Siin küll käib pidevalt neid, kes ütlevad, et jah – mõningane veritsus on normaalne; mul oli ka, laps sündis terve…
Samas on ka neid, kes verejooksu pärast või verejooksu sümptomina nähes oma lapsest ilma jäänud.
Arstile pead minema nii või teisiti. Ka siis, kui kodus katkeb. Kuigi on väga varajane rasedus, ei pruugi kõik alati ise välja puhastuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan vastuse eest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ma just mõtlengi et see nagu pole päris otseselt verejooks ka see ongi nagu mingi limaga kaasas heleroosa või miskit sellist värvi,,äkki mul kannatab oodata veebruari alguni,,
mul on muidu 4 last,et 3 ga pole probleeme olnud ,neljas oli ainult keiser,,ja enneaegne,,no tegelt ma võin ju täna arstile helistada juba sest niikunii saan ju numbri alles teab millas__????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 10:12; 25.01 10:35; 25.01 11:31; 25.01 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine käi apteegis osta uus rasedus test.Tee test kohe ära.Kui näitab ikka veel rasedust,siis mine erakorralisse.Arst saab panna sulle rohud peale,et rasedus ei katkeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see laps oleks väga oodatud, siis sa juba jookseks arstile. Arst võib anda ravimeid, mis aitavad rasedust säilitada, samas on palju enda mõtlemises kinni. Kui sa aga arstile kohe ei lähe, siis ei saa sind keegi aidata ja kui rasedus katkeb, saad vaid ennast süüdistada. Mina ei suudaks peale seda peeglisse vaadata, kui ma ei teaks, et olen ise kõik lapse allesjäämise nimel teinud. Valik on aga sinu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain juba homseks aja,nii et homme selgub siis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 10:12; 25.01 10:35; 25.01 11:31; 25.01 14:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas nii on normaalne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.