Esileht Ilu ja tervis Kas normaalne selline hambaravi?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas normaalne selline hambaravi?

Postitas:

Tekkis hamba juure põletik, eelmisel aastal sügisel. Arst pani rohtu igemesse. See oligi kogu ravi. Saatis koju. Tekkis mäda punn igeme välisküljel. Arst kirjutas ühe purgi antibiootikume. Vist 10 tabletti. 2X päevas 5 päeva. Punn kadus ja tuli tagasi kohe peale AB lõpetamist. Juurde keeldus kirjutamast. Hammast lahti ei jätnud. Lihtsalt pani rohtu hambasse. Selle aasta mais tehtud pilt hambast näitas, et põletik on juurte all alles. Mul on palju juukseid ära tulnud, sest keha on läbi ja stressis hambast. Arst aga ise puhkas ja võttis haiguslehte vaheldumisi. Nüüd on seis selline, et hammas on ära murdunud 3x ja alles on vaid pool välisseina. Isegi katet pole enam peal, mis kanaleid hoidis puhtana. Ühesõnaga, mu hammas keerati lihtsalt p….se! Kas seda arsti on võimalik kohtusse anda? Hambast on alles vaid juured ja pool välisseina. Palun abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 09:33; 16.08 13:27; 17.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju olemas ka teisi hambarste!
Sa oleksid pidanud kohe, kui muna uuesti tekkis ja sinu oma arst keeldus edasi ravimast, koheselt teise arsti poole pöörduma.

Eks kaebuse saab ikka esitada aga siin on suuresti mängus ka sinu oma abitus teise arsti juurde pöördumisel.

Minul murdus ka juureravi saav hammas pikuti pooleks. See kes ravi tegi, ütles, et hammas vaja eemaldada. Ma läksin siis kihe teise juurde ja hamnas ehitati ilusasti valgusplommiga üles.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 09:46; 16.08 13:35; 17.08 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka kohtusse loomulikult. Edu.
Hagisse kirjuta, et arst, rsk, võttis puhkuse ja vahepeal oli haiguslehel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ja siis kohtusse kaevates ära unusta, et arstil on tegelikult kõik dokumenteeritud, ka need nüansid mida sa siia ei kirjutanud ja võibolla ei tahagi mäletada.

Hammas, mis on juba 3x murdunud, see on algusest peale olnud hammas, mille oleks pidanud kohe välja tõmbama ja implantaadi panema. Ikka saavad kõik heateod karistada. Arst tuli sulle vastu ja üritas ravida. Aga kõik hambad ei olegi ravitavad, mõned tuleb ka välja tõmmata ja proteesiga asendada.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 11:53; 17.08 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole hammastega mingeid probleeme olnud kunagi. Üksikud augud ja see on tavaline, et lõua hammas võib nn ära surra. See hammas saab ju süües suurima koormuse. Mis aga ei peaks olema tavaline, on et arst hambale ise põntsu paneb ja inimene hamba kaotab “ravi” tulemusel. Leidsin juba aja teise kohta, teise arsti juurde, kes loodetavasti saab kuidagi veel miskit päästa. Mingid nisanäpud ei tohiks üldse hambaarstiks hakatagi. Juureravi elementaarne koostisosa on AB kuur ja neid ma ei saanud, sest nisa näpu meelest suudab mädanev juur ise paraneda.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 09:33; 16.08 13:27; 17.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole hammastega mingeid probleeme olnud kunagi. Üksikud augud ja see on tavaline, et lõua hammas võib nn ära surra. See hammas saab ju süües suurima koormuse. Mis aga ei peaks olema tavaline, on et arst hambale ise põntsu paneb ja inimene hamba kaotab “ravi” tulemusel. Leidsin juba aja teise kohta, teise arsti juurde, kes loodetavasti saab kuidagi veel miskit päästa. Mingid nisanäpud ei tohiks üldse hambaarstiks hakatagi. Juureravi elementaarne koostisosa on AB kuur ja neid ma ei saanud, sest nisa näpu meelest suudab mädanev juur ise paraneda.

Minul on tehtud 3-le hambale juureravi ja pole kordagi ab kuuri saanud.
Ab-kuur tehti vaid siis, kui hammas eemaldati.
Elementaarne juureravi osa see nüüd küll pole.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 09:46; 16.08 13:35; 17.08 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis hamba juure põletik, eelmisel aastal sügisel. Arst pani rohtu igemesse. See oligi kogu ravi. Saatis koju.

nii see käibki. aga paari nädala pärast oleksid pidanud tagasi minema ja protseduuri kordama, mitte kevadeni ootama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas ma olen kuidagi eriti vanamoodne või on seda arst. Tavaline juureravi mul on käinud alati üht moodi – hammas lahti, rohi hambasse, ajutine kate peale, paari nädala pärast tagasi. Kui põletikku pole, siis lõplik plomm ja asi korras. Elus veel kordagi pole hambaarst kirjutanud antibiootikume, issake, milleks te neid sööte ometi? Põletiku vastu? Aga hamba eemaldamisel, et äkki tuleb põletik või?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas ma olen kuidagi eriti vanamoodne või on seda arst. Tavaline juureravi mul on käinud alati üht moodi – hammas lahti, rohi hambasse, ajutine kate peale, paari nädala pärast tagasi. Kui põletikku pole, siis lõplik plomm ja asi korras. Elus veel kordagi pole hambaarst kirjutanud antibiootikume, issake, milleks te neid sööte ometi? Põletiku vastu? Aga hamba eemaldamisel, et äkki tuleb põletik või?

Hamba eemaldamisel minule konkreetselt anti profülaktika mõttes, kuna mul on autoimmuunhaugus ja see soodustab põletiku tekket(ka ravimid).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 09:46; 16.08 13:35; 17.08 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst tegigi nii, nagu kirjeldatud. Rohi hambasse, mitu korda. Kuid kui ta nägi, et see ei toimi, teinud siis midagi muud. Mina pean ju ilma hambata nüüd elama, mitte tema. Mis see implantaat parem on? Ühe implantaadi hind on mitu tuhat eurot. Mul on plaanis uurida, kas saadud ravi ikka õige oli.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 09:33; 16.08 13:27; 17.08 09:47;
To report this post you need to login first.

Kuid kui ta nägi, et see ei toimi, teinud siis midagi muud. Mina pean ju ilma hambata nüüd elama, mitte tema. Mis see implantaat parem on?

Sa ikka jaksad!

Midagi muud olekski olnud hamba väljatõmbamine ja implantaadiga (või mõne muu proteesiga) asendamine. Mida muud sa oma pudeda hamba puhul veel lootsid?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 11:53; 17.08 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole hammastega mingeid probleeme olnud kunagi. Üksikud augud ja see on tavaline, et lõua hammas võib nn ära surra. See hammas saab ju süües suurima koormuse. Mis aga ei peaks olema tavaline, on et arst hambale ise põntsu paneb ja inimene hamba kaotab “ravi” tulemusel. Leidsin juba aja teise kohta, teise arsti juurde, kes loodetavasti saab kuidagi veel miskit päästa. Mingid nisanäpud ei tohiks üldse hambaarstiks hakatagi. Juureravi elementaarne koostisosa on AB kuur ja neid ma ei saanud, sest nisa näpu meelest suudab mädanev juur ise paraneda.

Minul on tehtud 3-le hambale juureravi ja pole kordagi ab kuuri saanud.

Ab-kuur tehti vaid siis, kui hammas eemaldati.

Elementaarne juureravi osa see nüüd küll pole.

Sekundeerin. Olen ka juureravi saanud ja ei pandud mingeid antibiotse peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kas normaalne selline hambaravi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.