Esileht Kodunurk Kas nõudepesumasinaga pestud nõusi loputate?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kas nõudepesumasinaga pestud nõusi loputate?

Postitas:

Masin olnud 8a, kasutanud oleme ainult tablette ja soola pole kunagi pannud. Masinal pope viga miskit. Nii et ei saa aru sellest igas teemas targutamisest, et tablettidega peab kindlasti soola ka panema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei loputa nõusid ei enne ega pärast pesemist. Ainult väikeseid kinnikõrbenud potte leotan enne masinasse panekut. Suuri mitte, sest mu masinal on mingi eraldi tiivik, mis puhastab need kõrbenud osad ära. Beko 400 eurone masin on. Vahendina kasutan praegu Finish tablette mille teen enamjaolt pooleks ning soola. Programmina kasutan 95% Intensive 70° programmi mis kestab umbes 165-170 min. Kiiremal ajal kasutan lühendatud ökoprogrammi mis kestab umbes 65-75 min. Mina olen rahul, ainult nugadele-lusikatele jäävad veeplekid ning tassipõhjadele veeloigud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nõudepesumasinaga pestud nõusi loputate?

nõusiD

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kessee neid 2 aastat vanu teemasid lahkab???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem viis vältida keemia külgejäämist ja sealjuures hoida oma masina eluiga, on pesta alati kõige pikema ja kuumema tsükliga. Nõud kriuksuvad puhtusest ja masinasse ei jää pesujääke, nii et masin kestab kaua aastaid. Suurem elektrikulu saab tehtud kuhjaga tasa masina pika elueaga.

Vot just selle kriuksumise pärast on masinpestud nõud mulle ebameeldivad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fairy kapsleid ma enam ei osta, neid kasutades jäi nõudele selle vahendi hais külge.
Somat ja Finish on ok. Finish meeldib rohkem.
Olen nõudepesumasina omanik olnud poolteist aastat ja täiega fännan. Nii palju aega jääb üle.
Nõusid üle ei loputa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei loputa ei enne ega pärast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Kodunurk Kas nõudepesumasinaga pestud nõusi loputate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.