Esileht Beebi ja mitmikud Kas Nupsu foorumis liiguvad vaid pooletoobised?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas Nupsu foorumis liiguvad vaid pooletoobised?

Postitas:

Lihtsalt imestama paneb,milliseid kirjavead http://www.nupsu.ee/index.php?menu=forum&page=viewtopic&topic=83561
Ja üldse nõunded mida seal jagatakse, alles oli seal teema millal võib last istuma panna:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule Sina Anetikas oma kuusega (mitme? aa, viie ja poole, pool on ikka ladva poolt?), kui kauem perekoolis oled, siis leiad siin veerandtoobiseid ka. Pooletoobine on juba kõva IQ tasemega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niipalju kui ma googeldanud olen endale huvitavaid teemasid ja on Nupsu foorumi teemasid pakkunud, käin seal lugemas. Mulle on teemaalgatajaga sama mulje jäänud. Inimesed on heasüdamlikud. Aga keskmine hariduse (harituse) tase tundub ikka väga madal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 19:56; 23.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pooletoobine teemaalgatus.

Igas foorumis on igasuguseid kasutajaid, ega Perekooli keskmine foorumikasutajagi kirjaoskusega hiilga.

Ültse, karderoob, künekoloog, varjant jne on siin sagedased nähtused. Kahjuks.

Anetikas, ka sinu postituses on mitu viga. Vaatasin huviga mõned sinu postitused üle. Ai-ai, komad pole sinu tugevaim külg 😀

Mis aga teemade ja vastuste sisusse puutub, siis ei soovita ühegi foorumi postitusi puhta kullana võtta, ükskõik on see siis Nupsu, Perekool, Pereklubi vm. Usalda, aga kontrolli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 20:00; 24.02 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Anetikas kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Lihtsalt imestama paneb,milliseid kirjavead http://www.nupsu.ee/index.php?menu=forum&page=viewtopic&topic=83561
Ja üldse nõunded mida seal jagatakse, alles oli seal teema millal võib last istuma panna:S [/tsitaat]

Üks pooletoobine on siin ühe pooletoobise teema teinud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.nupsu.ee/index.php?menu=forum&page=search&method=searchforum&keyword=&narrow=3&display=post&searchtime=1&orderby=1&sortresults=desc&user=309403
:))))))))))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 22:06; 25.02 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures vaadates http://www.nupsu.ee/index.php?menu=forum&page=sear%5B…%5D309403 teemades
lauseehitust siis on tegemist ilmselt vene keelt emakeelena kõneleva inimesega. Seda on kohatu naeruvääristada, tore kui inimene üritab eesti keelt rääkida/kirjutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 19:56; 23.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas te minu unustasite,..,.. .. ainult nupsu nupsu krt ma kade juba ,. mina olen siin alailma koguaeg olemas,..,…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pange otsingusse \”anetikas\” ja saate aru, et see emme siin ise üks pooletoobrine.
Jube masendav inimene tundub olevat.
Sügavad kaastuned ta lapsele juba ette

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Käole 20.00, kes kommenteeris Anetikat komade kasutamise pärast: ega ette kaa ju koma ei käi – või kuidas:D

Yhesõnaga pada sõimab katelt….

[/tsitaat

Mina ei pretendeerigi vigadeta kirjutaja tiitlile ja tean vägagi hästi, et kui just spetsiaalselt vigade otsimise pilguga kirjutist üle ei loe, siis võib vabalt mõni koma panemata jääda või näpukas sisse. Tahtsin oma märkusega Anetikasele sama asja öelda, et \”pada sõimab katelt\” 🙂

\”ega\” ette tõesti reeglina koma ei käi, aga et minu kirjutatud lauses tekib selle koha peal paus, siis läks see sinna täitsa iseenesest. Teatud juhtudel on koma lubatud ka rinnastavate sidendite ees, näiteks kui sidend on pea- ja kõrvallause piiril, nagu on minu kirjutatud lauses.

Soovitan lugeda Argo Mundi kirjutist \”Vahel on koma ka ja ees\” (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:cxcvnNRX-soJ:keeleabi.eki.ee/artiklid3/komaja.html+koma+ega&cd=1&hl=et&ct=clnk&gl=ee&client=firefox-a)

Tsiteerin: algklassidest on paljudele pähe kulunud reegel, et selle ning teiste rinnastavate sidesõnade ning, ega, või, (nii …) kui ka ette koma ei panda, kuid ei meenu, et õpetaja rõhutas reeglis sõna tavaliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 20:00; 24.02 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen seal lugemas käinud, aga ei suuda enam. Olen ise ka mõelnud, kas tõesti ei osata kirjutada või milles asi? Kas enamus kasutajaid on vaid paari klassi haridusega? Sellised kirjavead, et karju appi. Ja vead pole vaid üksikud komavead, keegi ei ole meist täiuslik. aga kui järiepitevald kirjudada niii,,,siis algab ikka imelik gül.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kesta sugust psühhi aitaks, kui ta uuesti koolihariduse täies mahus ette võtaks. Tundub ikka väga puudulik olema, lisaks raske lapsepõlv,mis psüühhikasse jälje jätnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kesta sugust psühhi aitaks, kui ta uuesti koolihariduse täies mahus ette võtaks. Tundub ikka väga puudulik olema, lisaks raske lapsepõlv,mis psüühhikasse jälje jätnud.[/tsitaat]

Käed eemale kestast! Oma punktiiride ja kõige muuga on ta selle foorumi raudvara ja tema kallal õiendamine on nii 2011!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see kest on mingi imelik tõesti:))). Vist hullaris arvutitund jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust liiguvad perekooli foorumis ka pooletoobised. Üks neist on Anetikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Käed eemale kestast! Oma punktiiride ja kõige muuga on ta selle foorumi raudvara ja tema kallal õiendamine on nii 2011![/tsitaat]

Sinuga nõus! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 23:20; 26.02 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinuga nõus! :)[/tsitaat]
Kest, sina wä?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 22:06; 25.02 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kest, sina wä?[/tsitaat]

Ei ole mina kest!
Aga mulle meeldivad kesta väljaütlemised ja otsekohesus:) Just tema pärast ma siin lugemas käingi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 23:20; 26.02 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kest kestiks. Kirjutada ta ei oska, aga ta ei käi siin kedagi sõimamas ega tagarääkimas. Kirjutab vaid oma arvamust ja mõnikord (küll harva aga siiski) on jutt üsna mõistlik.
Anetikas miks on vaja teha teemasid \”vaadake kui nõmedad on osad inimesed\”? Kas sa tunned end nii kuidagi paremana?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuule Sina Anetikas oma kuusega (mitme? aa, viie ja poole, pool on ikka ladva poolt?), kui kauem perekoolis oled, siis leiad siin veerandtoobiseid ka. Pooletoobine on juba kõva IQ tasemega![/tsitaat]

5kuusega on täiesti korrektne siiski. 5st kuusest võiks rääkida, kui oleks kirjutatud 5 kuusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Killy kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kest kestiks. Kirjutada ta ei oska, aga ta ei käi siin kedagi sõimamas ega tagarääkimas. Kirjutab vaid oma arvamust ja mõnikord (küll harva aga siiski) on jutt üsna mõistlik.
Anetikas miks on vaja teha teemasid \”vaadake kui nõmedad on osad inimesed\”? Kas sa tunned end nii kuidagi paremana?[/tsitaat]
KAS sa oled siin uus? Kest on jumala pidevalt teisi sõimanud, halvasti rääkinud jne. Väga rämeda suuvärgiga tegelane. Tundub harimatu ja kasvatamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Killy kirjutas:[/small]

KAS sa oled siin uus? Kest on jumala pidevalt teisi sõimanud, halvasti rääkinud jne. Väga rämeda suuvärgiga tegelane. Tundub harimatu ja kasvatamatu.[/tsitaat]sõiman siis kui mind sõimatakse ja sina lehmatisehakatisekene, oledki sõimamist väärt,. sulle ütleks ikka niih et ütleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas Nupsu foorumis liiguvad vaid pooletoobised?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.