Esileht Pereelu ja suhted Kas nüüd käibki nii?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Kas nüüd käibki nii?

Postitas:
Kägu

Kas vallalistel käibki tänapäeval nii, et lisaks kohtamistele püsisuhte kandidaatidega, on samal ajal olemas ka kindel ja turvaline sõber, kes seksiga aitab? Kui nii, siis kuidas saab püsisuhte kandidaat kes nimetatud sõbrasuhteid ei harrasta, olla üleüldse kindel, et potentsiaalne loodetav kaaslane talle edaspidi püsisuhtes truu on?

+6
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei saagi ja tavaliselt ei oldagi truu, sest alati tekivad suhtes tülid ja vana kepisõber aitab lohutada. seepärast ei tasugi liiderlike inimestega suhteid luua.

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas vallalistel käibki tänapäeval nii, et lisaks kohtamistele püsisuhte kandidaatidega, on samal ajal olemas ka kindel ja turvaline sõber, kes seksiga aitab? Kui nii, siis kuidas saab püsisuhte kandidaat kes nimetatud sõbrasuhteid ei harrasta, olla üleüldse kindel, et potentsiaalne loodetav kaaslane talle edaspidi püsisuhtes truu on?

Püsisuhe tuleb ja läheb, kepisõber jääb.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Misasja?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga ei saagi ju kindel olla. Ta paneb lihtsalt lähteandmed tuimalt paika, mis tähendab, et kas aktsepteeridki lõputult sellist elulaadi või ütled tänan, ei, ja jalutad edasi.

Loomulikult ei käigi kõigil nüüd nii. Lihtsalt oled leidnud sellise enesekehtestaja. Ole õnnelik, et ta oli vähemalt aus, nii et kui sulle ei sobi, lähed kohe edasi ega raiska oma väärtuslikku aega.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ahh? Kuni oled vaid kandidaat ega pole veel osutunud valituks, mida sa tahad siis?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nii, siis kuidas saab püsisuhte kandidaat kes nimetatud sõbrasuhteid ei harrasta, olla üleüldse kindel, et potentsiaalne loodetav kaaslane talle edaspidi püsisuhtes truu on?

Mismõttes kuidas? Inimesed, erinevalt sinust, vahel ka räägivad omavahel.
Ehk siis kindel, nii palju kui üldse olla saab, on see, et lihtsalt küsib. Ja ühtlasi ka annab teada, et kõrvatpanemine suhtes ei ole ok.
Ni lihtne ongi.

Eks muidugi, sa poolvõõra inimese peale 100% kunagi ei saa kindel olla, aga pea ta siis vahele ei jää.
Ja siis ongi nägemist.

PS. Ja üldjuhul tänapäeval siiski “ei käi nii”.
Sellel sinu kallal vblla käib.

ja otse loomulikult ei pea mingi kandidaat, kes vaid ise arvab, et ta kandidaat on, selliseid kõnelusi.
Jüri Ratas on vblla ka kandidaat aga ta ei ole president.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen naine ja mul on ka terve vallalise aja selline sõber olnud. Olen nimelt pea 3 aastat järjest juba vallaline olnud. Kui vahepeal on mõni huviobjekt tekkinud, siis on boonustega sõprus sel hetkel pausil olnud, pole kohtunud. Aga midagi tõsisemat pole siiani arenenud, seega pole põhjust olnud ka sõpra selja taha jätta. Otsin vaid tõsist püsisuhet, niisama lühiajalised ja pelgalt füüsilised suhted mind ei huvita, ammugi üheöösuhted. Ja tõelist suhet ongi raske leida. Kogu selle aja vältel olnud vaid 1 ja sama inimene, kellega ühtlasi hea sõber kui ka boonused.

Mis ma siis tegema peaks? Olema 3a, 5a, võib-olla 10 aastat täielikult ilma igasuguse läheduse ja seksita? Sest mõni mees põeb, et kui on 1 ja sama kindel fwb olles VALLALINE, siis ma pole kindlasti ka suhtes truu.

Aga need naised, kes vallalisena peavad vahetuvaid lühisuhteid, üldse ainult seksisuhteid või harrastavad üheöösuhteid, need on siis truumad?

Või on meestel ettekujutus, et kõik korralikud ja truud naised ongi täielikult tsölibaadis ja läheduse puudujäägis, kui pole parasjagu leidnud seda abikaasakandidaati?

Kas mehed ise on aastaid täielikult seksi ja läheduseta? Miks ma ei peaks kahtlema sellise mehe truuduses, kes vallalisena harrastab üheöösuhteid või igasugu vahetuvaid seksisõbrannasid? Tinder on sellise asja otsijatest mehi täis. Ma ütleks, et tõenäosus truudusetuseks on sellistel ju suurem. On ju selge, et selline inimene suudab täiesti suvalise võõra inimesega esimesel kohtumisel kohe voodisse ronida ja teebki seda sattudes näiteks peole. Fwb on rohkem teadlik (ja ajalise limiidiga) otsus ning valitud seetõttu, et pika aja vältel elus mingit lähedust pole.

+20
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei tea, kuidas muidu vallalistel on, aga mind huvitas mitmega sebimine viimati kahekümnendate eluaastate keskel. Praegu olen ligi 40 ja tõesti, mul on palju paremaid asju teha, kui kedagi sebida ja veel muretseda, keda see omakorda sebib. Täiesti ükskõikseks jätab.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle on tõesti mulje jäänud, et tänapäeval alustatakse seksiga ja siis vaadatakse edasi, kas suhe ka tuleb. Vähemalt noorte seas ei ole see ebatavaline. Ma ei tea, kuidas 40+ rahvas teeb. Eks oleneb inimestest. Tean üht pereema, kes 25 aastat kestnud abielust tüdinud ja nüüd on sekspomm ja väga uhke et ka mõni teine mees temaga seksida tahab. Tema mehel on küll on küll raske. Mina kogesin erinevate meestega seksimist 20-ndates ja nüüd 40+ olen tänulik, et olen heas ja stabiilses suhtes ja ei pea mingi deitimise ja sebimisega tegelema. Sest enda puhul ma olen küll täiesti kindel, et ma ei oskaks pidada sekspartnereid kuni püsisuhet otsin. Rahuldada oskan end ise ka, aga kaaslast kellega koos reisida, matkata, vestelda, lähedust tunda, naerda ja kasvõi uut sohvat valida, sellist kaaslast ju ise endale ei etenda.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen naine ja mul on ka terve vallalise aja selline sõber olnud. Olen nimelt pea 3 aastat järjest juba vallaline olnud. Kui vahepeal on mõni huviobjekt tekkinud, siis on boonustega sõprus sel hetkel pausil olnud, pole kohtunud.

See on teatud inimtüüp, ma leian, kes sellist elu välja kannatab.

Neid on mõlemast soost, vblla mehi isegi pisut rohkem.
(Ja nad tõmbavad ligi ainult omasuguseid, seetõttu nad ka EI TEAGI, et on olemas ka teistsugused. Nagu seegi tsiteeritav tädi siin ei tea pooltest meestest halligi)

Et seksib ühega (kuna ta ihtsalt “ei kannata elu ilma võltsläheduse ja seksita välja”), siis korraks käib teisega, siis taas seksib selle ühega jne.

Ilmselt suhtes olles on nad samasugused: kui ikka püsipartneriga korraks tülli minnakse, siis joostakse kohe selle “benefiti” juurde tagasi; lohutust ja seksi otsima. Sest “ilma ju ei saa”.
Mitte päevagi.

Valusad inimesed, ma leian. Õnneks on nad lihtsalt tuvastatavad ja saab eemale hoida.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või on meestel ettekujutus, et kõik korralikud ja truud naised ongi täielikult tsölibaadis ja läheduse puudujäägis, kui pole parasjagu leidnud seda abikaasakandidaati?

Kas mehed ise on aastaid täielikult seksi ja läheduseta?

Jah, täpselt nii. See näitab iseloomu tugevust. Tugeva iseloomuga inimene suudab kiusatusele vastu seista ja on seega usaldusväärsem ja tõsiseks suhteks kõlbulikum.

Aga need naised, kes vallalisena peavad vahetuvaid lühisuhteid, üldse ainult seksisuhteid või harrastavad üheöösuhteid, need on siis truumad?

Väga raske on neis kahes erinevust leida.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen naine ja mul on ka terve vallalise aja selline sõber olnud. Olen nimelt pea 3 aastat järjest juba vallaline olnud.

Võibolla sa ei olegi vallaline ja oled lihtsalt selle sõbraga suhtes. Kui on nii hea sõber, et on täitsa sõber ja boonused ka veel, siis mida sa enam otsid? 😀

Ma ise ei ole küll vallaline, aga kui oleks, siis päris kindlasti ei tahaks ma minna isegi kohtingule mehega, kes sellist sõpra omab. Potentsiaalne probleemide allikas. Esiteks pärsib see päris kindlasti romantikat, siis rida põhjusi veel ja lisaks ei teaks ma ju, mida see sõber ise oma ainult-seksisuhtest arvab, äkki tema arvab, et ongi suhe. Ja kui ei arvagi, siis sellise “sõpruse” purunemishirmus võivad jumal teab mis tunded ja egod möllama hakata. Pole vaja probleeme.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt suhtes olles on nad samasugused: kui ikka püsipartneriga korraks tülli minnakse, siis joostakse kohe selle “benefiti” juurde tagasi; lohutust ja seksi otsima. Sest “ilma ju ei saa”.

Mitte päevagi.

Kas sulle on kunagi öeldud, et kipud üldistama?

Läksin mitu aastat tagasi lahku pikaajaliset suhtest, kust seks oli ajaga kadunud ega tulnud ka läbi paariteraapia tagasi. Leidsin inimese, kellega seks on tore, aga kellega püsisuhet ei näe. Kui ma leian kellegi, siis ongi see inimene mulle tähtis, ning loomulikult see sõber kaob – ma olen igas suhtes truu olnud. Tülid ei tähenda veel lahkuminekut ning loomulikult ei jookse kellegi teise juurde. Sellist ohvrimeelsust mul tõesti pole, et VALLALISENA 3 aastat seksita olla, paar kuud – jah.

Teemaalgatajale aga lisan, et kui sa tunned et suhe kujuneb tõsisemaks, siis tulebki sellest partneriga rääkida, et te ühel lehel oleksite. Mh räägiks temaga ka sinu hirmust, et sa kardad, et ta pole lojaalne. Kui sa teda ei usalda, siis head suhet sealt ei tulegi. Küll aga tundub mulle, et see inimene on sinuga vähemalt aus olnud. Kommunikatsioon on kõige alus.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen naine ja mul on ka terve vallalise aja selline sõber olnud. Olen nimelt pea 3 aastat järjest juba vallaline olnud. Kui vahepeal on mõni huviobjekt tekkinud, siis on boonustega sõprus sel hetkel pausil olnud, pole kohtunud. Aga midagi tõsisemat pole siiani arenenud, seega pole põhjust olnud ka sõpra selja taha jätta. Otsin vaid tõsist püsisuhet, niisama lühiajalised ja pelgalt füüsilised suhted mind ei huvita, ammugi üheöösuhted. Ja tõelist suhet ongi raske leida. Kogu selle aja vältel olnud vaid 1 ja sama inimene, kellega ühtlasi hea sõber kui ka boonused.

Mis ma siis tegema peaks? Olema 3a, 5a, võib-olla 10 aastat täielikult ilma igasuguse läheduse ja seksita? Sest mõni mees põeb, et kui on 1 ja sama kindel fwb olles VALLALINE, siis ma pole kindlasti ka suhtes truu.

Kas mehed ise on aastaid täielikult seksi ja läheduseta? Miks ma ei peaks kahtlema sellise mehe truuduses, kes vallalisena harrastab üheöösuhteid või igasugu vahetuvaid seksisõbrannasid? Tinder on sellise asja otsijatest mehi täis. Ma ütleks, et tõenäosus truudusetuseks on sellistel ju suurem. On ju selge, et selline inimene suudab täiesti suvalise võõra inimesega esimesel kohtumisel kohe voodisse ronida ja teebki seda sattudes näiteks peole. Fwb on rohkem teadlik (ja ajalise limiidiga) otsus ning valitud seetõttu, et pika aja vältel elus mingit lähedust pole.

pmst oled sa selle mehega suhtes ja otsid selle suhte kõrvalt endale teist püsisuhet. vahepeal siis ei seksi kui keegi kolmas on vaateväljas. enne uude suhtesse minemist peaksid selle kepisuhte ära lõpetama, sest kui su mees sellest teada saab, siis suure tõenäosusega ta lõpetab sinuga suhte ära. eesti on väike, kepisõber tuleb poes vastu ja ongi suhe mokas või pead siis kõike kokku valetama…

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin käib ikka nii paranoiline ja hüsteeriline järeldamine. Seksisõbrad on suhteliselt tavaline nähtus tänapäeval.

Muidugi võib mõne kuu saada täiesti üksi hakkama, kui on vaja. Olengi saanud, ka pool aastat. Pole nii nagu hüsteerikud siin järeldavad, et kohe kui suhtes tüli, siis joostakse endise fwb juurde. Sest ühte päeva ka ei saa ilma läheduseta.

Endal ei ole selliseid suhteid olnud ja seetõttu ka selline hüsteeria.

Point on selles, et ma olen vallaline olnud 3a. Seega ei mingeid kallisid, mitte mingit lähedust mitte kellegagi. Pole õnnestunud leida lihtsalt. Lühiajaliselt oli midagi 2a tagasi. Minu jaoks on füüsiline lähedus ja ka seks väga olulised siin elus. Miks peaksin aastate kaupa täiesti ilma selleta elama lihtsalt sellepärast et suhet pole? Võib-olla olen suhteta veel 10 aastat. Olles oma parimas eas, peaksin siis oma kõige vitaalsemad aastad veetma täielikult ilma seksi ja läheduseta? Sellepärast et mõne arust on fwb täielik patt? Parem oleks käia mööda klubisid ja Tinderit ning omada pidevalt üheöösuhteid?

Ja kes ütles, et pole vahet kas üheöösuhted või kindel fwb, siis esimesel juhul on valimatult seksitud võõrastega, suure hulga erinevate inimestega ja võib-olla pole isegi kaitsevahendit alati kasutatud. Teisel juhul on ainult 1 inimene olnud, kellega ollakse ka ehk üsna eksklusiivsed. Nii et jah, üheöö suhteid harrastavaid mehi pole kunagi tahtnud, aga kindla fwb pidamises ei näe probleemi.

Kes ütles, et sellised inimesed on kohe äratuntavad… Mismoodi välja paistab? Otsa ette kirjutatud?

Ja muidugi ei käi ma oma fwbga magamas, kui kellegagi on mitu korda kohtutud ja tundub, et võiks midagi tekkida. See et kuskil kellegagi niisama juttu ajan, sellepärast küll ei viska oma fwb kõrvale.

Suhtes olen alati täiesti truu olnud.

Paranoikud siin koos.

Aga muidugi jah, meestele on ka sageli see fwb häiriv. Samas ise käivad mitmete oma deitidega kiirelt magamas ning on pidanud üheöösuhteid. Meestele kõik lubatud, aga naine peaks just neid ootama, olles aastaid täielikus tsölibaadis, teise mehega ei või kalli ka teha.

No ei ole pea ükski noor mees aastaid täielikult ilma seksita, lihtsalt kuna püsisuhet pole.

Ja see et Eesti on nii väike ja äkki tuleb fwb poes vastu. No ja siis? Jälle mingi paranoia, ilmselt naine, kelle mees ei luba teistele meestele otsa ka vaadata. Kui naisterahval on mõni meestuttav, siis kohe väga kahtlane lugu. Kust see uus silmarõõm teadma peaks, kas see poes vastu tulev tuttav on endine töökaaslane, naaber, klassivend, sõbranna peika, fwb või üldse mingi sugulane. On otsa ette kirjutatud?

Eesti nii väike ka pole, et kuidagi ja mingil moel kõik teavad, kes kelle juures käib. Õnneks ma elan linnas, mitte külas, kus naabrimutt jälgib iga liigutust ja kõigile edasi räägib

Ja pole ma mingis suhtes fwbga. Saage üle, paljudel naistel on fwb tänapäeval. Ta ongi sõber, kellega ka seks klapib. Kogu lugu. Tundeid pole. Suhteks on ikka enamat vaja, armastust näiteks. Ja igaühega ei sobi suhtesse.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis veel. Ma ei pea isegi ühelegi kallimakandidaadile mainima, et mul fwb olnud on. Just välistamaks selliseid paranoiasid, et äkki magan temaga edasi ja jooksen kohe tema juurde, kui mingi tüli.

Samamoodi võib paranoiatseda mistahes vastassoost tuttava ja eriti eksi osas. Mees suhtleb veel eksiga edasi või olude sunnil puutub kokku, kindlasti magab temaga ka, eks? Eriti kui kodus tüli. Nii et kindlam ikka oma mehel kõik naistuttavad elust välja lõigata. Ühegi naistöökaaslasega ei tohi ka sõnagi vahetada.

Pealegi ei võlgne ma ühelegi võõrale mehele midagi. Olen kellegagi näiteks lühikest aega netis suhelnud ja paar korda kohtunud. Mis see tema asi on, kas ja kellega ma veel kohtun või magan? Kui mul selle mehega midagi tõsisemat pole, miskit intiimset pole olnud, siis miks peaks ülejäänud elu kinni panema. Mehed seda üldiselt ei tee. Ka see kui on juba seksitud ei tähenda nende jaoks et teiste naistega suhtlemise lõpetama peaks. Nii et lõpeta ka mina oma fwb, enne kui tõesti tundub, et võiks suhe tulla. Seni kui pole mingeid tundeid, huvi ega seksuaalset olnud, siis pole ka põhjust fwb pausile panna.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin käib ikka nii paranoiline ja hüsteeriline järeldamine. Seksisõbrad on suhteliselt tavaline nähtus tänapäeval.

Muidugi võib mõne kuu saada täiesti üksi hakkama, kui on vaja. Olengi saanud, ka pool aastat. Pole nii nagu hüsteerikud siin järeldavad, et kohe kui suhtes tüli, siis joostakse endise fwb juurde. Sest ühte päeva ka ei saa ilma läheduseta.

Point on selles, et ma olen vallaline olnud 3a. Seega ei mingeid kallisid, mitte mingit lähedust mitte kellegagi. Pole õnnestunud leida lihtsalt. Lühiajaliselt oli midagi 2a tagasi. Minu jaoks on füüsiline lähedus ja ka seks väga olulised siin elus. Miks peaksin aastate kaupa täiesti ilma selleta elama lihtsalt sellepärast et suhet pole? Võib-olla olen suhteta veel 10 aastat. Olles oma parimas eas, peaksin siis oma kõige vitaalsemad aastad veetma täielikult ilma seksi ja läheduseta? Sellepärast et mõne arust on fwb täielik patt? Parem oleks käia mööda klubisid ja Tinderit ning omada pidevalt üheöösuhteid?

Ja kes ütles, et pole vahet kas üheöösuhted või kindel fwb, siis esimesel juhul on valimatult seksitud võõrastega, suure hulga erinevate inimestega ja võib-olla pole isegi kaitsevahendit alati kasutatud. Teisel juhul on ainult 1 inimene olnud, kellega ollakse ka ehk üsna eksklusiivsed. Nii et jah, üheöö suhteid harrastavaid mehi pole kunagi tahtnud, aga kindla fwb pidamises ei näe probleemi.

Kes ütles, et sellised inimesed on kohe äratuntavad… Mismoodi välja paistab? Otsa ette kirjutatud?

Ja muidugi ei käi ma oma fwbga magamas, kui kellegagi on mitu korda kohtutud ja tundub, et võiks midagi tekkida. See et kuskil kellegagi niisama juttu ajan, sellepärast küll ei viska oma fwb kõrvale.

Paranoikud siin koos.

Aga muidugi jah, meestele on ka sageli see fwb häiriv. Samas ise käivad mitmete oma deitidega kiirelt magamas ning on pidanud üheöösuhteid. Meestele kõik lubatud, aga naine peaks just neid ootama, olles aastaid täielikus tsölibaadis, teise mehega ei või kalli ka teha.

No ei ole pea ükski noor mees aastaid täielikult ilma seksita, lihtsalt kuna püsisuhet pole.

Ja see et Eesti on nii väike ja äkki tuleb fwb poes vastu. No ja siis? Jälle mingi paranoia, ilmselt naine, kelle mees ei luba teistele meestele otsa ka vaadata. Kui naisterahval on mõni meestuttav, siis kohe väga kahtlane lugu. Kust see uus silmarõõm teadma peaks, kas see poes vastu tulev tuttav on endine töökaaslane, naaber, klassivend, sõbranna peika, fwb või üldse mingi sugulane. On otsa ette kirjutatud?

Eesti nii väike ka pole, et kuidagi ja mingil moel kõik teavad, kes kelle juures käib. Õnneks ma elan linnas, mitte külas, kus naabrimutt jälgib iga liigutust ja kõigile edasi räägib

Ja pole ma mingis suhtes fwbga. Saage üle, paljudel naistel on fwb tänapäeval. Ta ongi sõber, kellega ka seks klapib. Kogu lugu. Tundeid pole. Suhteks on ikka enamat vaja, armastust näiteks. Ja igaühega ei sobi suhtesse.

arvan, et sa oled see isik, kes ajaviite teemas kirjutas, et ta teebki palju väljamõeldud lugusid perekooli et siis teised arutleks. see sinu jutt tundub täpselt selline väljamõeldis olema.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

arvan, et sa oled see isik, kes ajaviite teemas kirjutas, et ta teebki palju väljamõeldud lugusid perekooli et siis teised arutleks. see sinu jutt tundub täpselt selline väljamõeldis olema.

Sellisel juhul on neid väljamõeldud lugudega inimesi rohkem kui üks 😉

Või kas sa tõesti usud, et aastal 2021 ei taha 30+ vanuses vallaline naine seksi?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellisel juhul on neid väljamõeldud lugudega inimesi rohkem kui üks 😉

Või kas sa tõesti usud, et aastal 2021 ei taha 30+ vanuses vallaline naine seksi?

ei arva, ma arvan et perekoolis on käputäis inimesi ja kuna kõik on käod, siis saabki olla kägu kes alles eile avastas perekooli ja täna avas esimese teema kus tegi esimesed kaks kommentaari.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paranoikud siin koos.

Seda nimetatakse inimeste tarbimiseks.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”>Seda nimetatakse inimeste tarbimiseks.</p>

Vaat, inimeste tarbimine on see, kui peetaksegi üheöösuhteid või veel enam – jäetakse teisele mulje, et tahetakse suhet ja ollakse huvitatud, tegelikult tahetakse ainult seksi. Asi, mida palju mehed teevad. Suhtejutt eesmärgiga naiselt seksi saada ja hakata uut otsima, kui naine liiga tüütuks läheb ning midagi tahtma hakkab.
Ei tea, kuidas saab tarbimiseks nimetada kahe inimese teadlikku kokkulepet, kus on ka kõik täpselt paika pandud ning mõlema nõusolekul.
Eks liba tundubki neile, kel maailmavaade nii piiratud, et sellist asja lihtsalt ei saa olemas olla, et kellelgi on seks jms suhted väljaspool abielu 😀 Saab küll ja on päris palju.
+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis veel. Ma ei pea isegi ühelegi kallimakandidaadile mainima, et mul fwb olnud on. Just välistamaks selliseid paranoiasid, et äkki magan temaga edasi ja jooksen kohe tema juurde, kui mingi tüli.

Samamoodi võib paranoiatseda mistahes vastassoost tuttava ja eriti eksi osas. Mees suhtleb veel eksiga edasi või olude sunnil puutub kokku, kindlasti magab temaga ka, eks? Eriti kui kodus tüli. Nii et kindlam ikka oma mehel kõik naistuttavad elust välja lõigata. Ühegi naistöökaaslasega ei tohi ka sõnagi vahetada.

Pealegi ei võlgne ma ühelegi võõrale mehele midagi. Olen kellegagi näiteks lühikest aega netis suhelnud ja paar korda kohtunud. Mis see tema asi on, kas ja kellega ma veel kohtun või magan? Kui mul selle mehega midagi tõsisemat pole, miskit intiimset pole olnud, siis miks peaks ülejäänud elu kinni panema. Mehed seda üldiselt ei tee. Ka see kui on juba seksitud ei tähenda nende jaoks et teiste naistega suhtlemise lõpetama peaks. Nii et lõpeta ka mina oma fwb, enne kui tõesti tundub, et võiks suhe tulla. Seni kui pole mingeid tundeid, huvi ega seksuaalset olnud, siis pole ka põhjust fwb pausile panna.

Igatahes kui püsisuhtes peaks fwb olemasolu, eriti veel nii pikaaegne ja regulaarne olemasolu kuidagigi ilmsiks tulema, võin mürki võtta, et vähemalt usaldus on kohe läind. Linn linnaks, Eesti ei ole väike, vaid maailm on väike- mitte kunagi, absoluutselt mitte kunagi ei või teada, milliseid teid pidi su saladus võib ilmsiks tulla. Aga tõenäolisemalt on su tulevane püsisuhte partner samasuguse saladusega sinu ees kui sinagi tema ees, ainult et tema oma fwb-d pausile pannud ei pruugi olla. No sest kui ta ei räägi sulle selle olemasolust enne sind siis ütle palun üks põhjus, miks ta peaks sellest rääkima sinu ajal?! Veelgi hullem- sa saad selle teada siis kui vajad turvatunnet enim, näiteks kui ootad temalt last…ja ei pea vist mainima, et oled teadasaanute hulgas viimane. Ja siis tuled siia perekooli nutma, et näe kus siga mees, tema ei pannudki oma fwb-d pausile!
Mina olen seksuaalne aga auk ei ole auk ja pauk ei ole pauk. Ma ei näe probleemi olla seksita kasvõi mitu aastat kahe suhte vahel. Ma olin kaks aastat seksita ka abielus olles, samas kui mu abikaasa ei olnud(see selgus hiljem). Ja näe, ikka elan.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll ikka järeldad ja eeldad kõike kokku. See on isegi naljakas lausa. Nüüd juba järeldus, et kõigil fwb pidavatel kaaslastel on kindlasti uus kaaslane selline, kes neid petab. Ja kindlasti saab teada selle raseduse ajal.

See, et sinu abikaasa sind pettis, ei tähenda, et kõik maailma inimesed on samasugused petjad.

Ja ma ei pea seda fwb pidamist suureks häbiks või saladuseks ning olen seda ka öelnud suhtekandidaatidele. Veidral kombel on nad ikka tahtnud minuga suhelda. Aga sama hästi ei peaks ütlema, sest tegelikult pole selleks mingit põhjust – see on minevik, millel pole nendega mingit pistmist. Ja kui asi on rangelt kahe inimese vaheline, siis  see ei saa tulla teisiti välja, kui sellisel viisil, et see fwb läheks uuele kaaslasele ütlema. “Magasin sinu naisega enne, kui ta sinuga suhtesse astus”. Tõesti wow 😀 Et siis 30+ naine polegi süütu….selline tuleks kindlasti kohe maha jätta.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll ikka järeldad ja eeldad kõike kokku. See on isegi naljakas lausa. Nüüd juba järeldus, et kõigil fwb pidavatel kaaslastel on kindlasti uus kaaslane selline, kes neid petab. Ja kindlasti saab teada selle raseduse ajal.

See, et sinu abikaasa sind pettis, ei tähenda, et kõik maailma inimesed on samasugused petjad.

Ja ma ei pea seda fwb pidamist suureks häbiks või saladuseks ning olen seda ka öelnud suhtekandidaatidele. Veidral kombel on nad ikka tahtnud minuga suhelda. Aga sama hästi ei peaks ütlema, sest tegelikult pole selleks mingit põhjust – see on minevik, millel pole nendega mingit pistmist. Ja kui asi on rangelt kahe inimese vaheline, siis see ei saa tulla teisiti välja, kui sellisel viisil, et see fwb läheks uuele kaaslasele ütlema. “Magasin sinu naisega enne, kui ta sinuga suhtesse astus”. Tõesti wow 😀 Et siis 30+ naine polegi süütu….selline tuleks kindlasti kohe maha jätta.

Noh, teise mehe riista otsast otse kohtingule tulla…
Ja rääkides inimeste tarbimisest, siis mis olukorda sa paned oma sõbra kui fwb pausile paned? Või jääb ta ootele kuni sa suhtest jälle vabaned? Aa, muidugi, meil on ju turumajandus, sa ju otsid järgmise.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja ma ei pea seda fwb pidamist suureks häbiks või saladuseks ning olen seda ka öelnud suhtekandidaatidele. Veidral kombel on nad ikka tahtnud minuga suhelda. Aga sama hästi ei peaks ütlema, sest tegelikult pole selleks mingit põhjust – see on minevik, millel pole nendega mingit pistmist. Ja kui asi on rangelt kahe inimese vaheline, siis see ei saa tulla teisiti välja, kui sellisel viisil, et see fwb läheks uuele kaaslasele ütlema. “Magasin sinu naisega enne, kui ta sinuga suhtesse astus”. Tõesti wow 😀 Et siis 30+ naine polegi süütu….selline tuleks kindlasti kohe maha jätta.

sinu teema on liba, pole olemas neid isikuid jne. see kõik on väljamõeldud konstruktsioon

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igatahes kui püsisuhtes peaks fwb olemasolu, eriti veel nii pikaaegne ja regulaarne olemasolu kuidagigi ilmsiks tulema, võin mürki võtta, et vähemalt usaldus on kohe läind. Linn linnaks, Eesti ei ole väike, vaid maailm on väike- mitte kunagi, absoluutselt mitte kunagi ei või teada, milliseid teid pidi su saladus võib ilmsiks tulla.

Mina olen seksuaalne aga auk ei ole auk ja pauk ei ole pauk. Ma ei näe probleemi olla seksita kasvõi mitu aastat kahe suhte vahel. Ma olin kaks aastat seksita ka abielus olles, samas kui mu abikaasa ei olnud(see selgus hiljem). Ja näe, ikka elan.

Inimesed on erinevad. Minu jaoks on elu lühike ja kahte aastat seksita on ikka veidi kurb. Lisaks sellele on inimeste libiido erinev.

Mulle tundub, et sa elad kuskil maailmas, kus on häbiväärne omada suhteid, mis põhinevadki vaid seksil. Mul ei ole absoluutselt häbi öelda oma sõpradele või tuttavatele, et ma pole selle isikuga suhtes, vaid veedame koos lihtsalt meeldivalt aega. Nii et mis saladusest me üldse räägiks? Ka ei ole mul häbi, kui see välja tuleb, sest ma olin vallaline ju. Kui mingi tõsine kandidaat jooksu paneb selle pärast, et mul enne teda muu sekspartner oli, siis see on küll veider. Sama moodi on mul endal tuttavaid, kes on pärast mitut aastat kooselu partnerist lahku läinud ning ei ole emotsionaalselt valmis uueks suhteks, aga lähedust tahaks ka.

Aga võib-olla on siin tegu lihtsalt generatsioonidevahelise ebakõlaga. 🙂

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paranoikud siin koos.

Haha, päriselt. Tere tulemast tänapäeva, sellised ajutised asendussuhted on väga tavalised ja normaalsed. Ma isegi julgen täitsa kindlalt väita, et ligi pooled vallalised omavad fwb. Oli ka mul, kui ma vallaline olin ja oli ja minu mehel, siis kui tema vallaline oli.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paranoikud siin koos.

Haha, päriselt. Tere tulemast tänapäeva, sellised ajutised asendussuhted on väga tavalised ja normaalsed. Ma isegi julgen täitsa kindlalt väita, et ligi pooled vallalised omavad fwb. Oli ka mul, kui ma vallaline olin ja oli ja minu mehel, siis kui tema vallaline oli.

Oled ikka kindel, et su mehel “oli”? Mina küll ei oleks. Üks kahest paneb ikka villast, julgen ka mina väita, et umbes pooltel kõikidest koos olevatest paaridest see niimoodi on. Võibolla sinul on see jackpot, mille puhul ma eksin aga võibolla mitte, see on sinu risk. Võibolla sulle meeldibki riskida.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igatahes kui püsisuhtes peaks fwb olemasolu, eriti veel nii pikaaegne ja regulaarne olemasolu kuidagigi ilmsiks tulema, võin mürki võtta, et vähemalt usaldus on kohe läind. Linn linnaks, Eesti ei ole väike, vaid maailm on väike- mitte kunagi, absoluutselt mitte kunagi ei või teada, milliseid teid pidi su saladus võib ilmsiks tulla.

Inimesed on erinevad. Minu jaoks on elu lühike ja kahte aastat seksita on ikka veidi kurb. Lisaks sellele on inimeste libiido erinev.

Mulle tundub, et sa elad kuskil maailmas, kus on häbiväärne omada suhteid, mis põhinevadki vaid seksil. Mul ei ole absoluutselt häbi öelda oma sõpradele või tuttavatele, et ma pole selle isikuga suhtes, vaid veedame koos lihtsalt meeldivalt aega. Nii et mis saladusest me üldse räägiks? Ka ei ole mul häbi, kui see välja tuleb, sest ma olin vallaline ju. Kui mingi tõsine kandidaat jooksu paneb selle pärast, et mul enne teda muu sekspartner oli, siis see on küll veider. Sama moodi on mul endal tuttavaid, kes on pärast mitut aastat kooselu partnerist lahku läinud ning ei ole emotsionaalselt valmis uueks suhteks, aga lähedust tahaks ka.

Aga võib-olla on siin tegu lihtsalt generatsioonidevahelise ebakõlaga. 🙂

Inimesed on erinevad. Füüsiline lähedus ilma vaimseta on võrreldav masturbeerimisega, kus käe või abivahendi asemel on lihtsalt teine inimene. Selle vahega, et käsi või abivahend on alati olemas aga fwb puhul on alati see risk, et järgmisel korral ei pruugi teda olla vajadusel võtta, on teine näiteks eluga edasi läinud või siis on hõivatud fwb-na mõnele teisele. Ta ei pea ju sulle sellest rääkima, ta ei ole sulle midagi võlgu, nagu sina temale ka mitte.
Libiido ei puutu asjasse, tugev inimene suudab libiidot kontrollida. Tugeva iseloomuga inimene suudab olla x aastat ilma seksita ja vaimse lähedusega, usaldusel põhineva suhte tekkides elada selles täisväärtuslikku, julgen öelda tabudeta seksuaalelu.

+2
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas nüüd käibki nii?