Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas nüüd kaob koorona ära

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kas nüüd kaob koorona ära

Postitas:
Kägu

Kuna passindus on läbi,siis vaevalt keegi enam testima mingit nohu läheb? Enamik ju pigem tegid testi et boosterit mitte teha jne ning passi kätte saaks. Kui pole enam covidpasse ei ole mingit mõtet ju nina surkimisel. Varsti numbrid nullis .

+4
-22
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See, et siseriiklikult passi vaja ei ole, ei tähenda ju automaatselt, et inimesed ei vaja passi ja seepärast ei lähe testima.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna passindus on läbi,siis vaevalt keegi enam testima mingit nohu läheb? Enamik ju pigem tegid testi et boosterit mitte teha jne ning passi kätte saaks. Kui pole enam covidpasse ei ole mingit mõtet ju nina surkimisel. Varsti numbrid nullis .

Kas sa oled imelik?

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi, ei kao ta kuhugi. Plaanis on veel  5,6,7… laine.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Numbrid nullis” ei võrdu “koroona kaob ära”.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saksamaal juba ju lainetab uue tüvega.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna passindus on läbi,siis vaevalt keegi enam testima mingit nohu läheb? Enamik ju pigem tegid testi et boosterit mitte teha jne ning passi kätte saaks. Kui pole enam covidpasse ei ole mingit mõtet ju nina surkimisel. Varsti numbrid nullis .

sügisel läheb pass uuesti moodi

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

koroona jääb aga oodata on uusi koledaid haiguseid.  Sõjaga kaasnevad alati  haigused.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seoses sõjapõgenikega tõusevad päevakorda uuesti difteeria, leetrid, punetised jms.  Ukraina vaktsineerituse tase on natuke teine kui Eestis…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kao see koroona kuhugi, aga kuna paljud on vaktsineeritud ja paljud juba põdenud, mistõttu põetakse kergemalt ning tundub, et ka viirus ise muteerub kergema haigestumise suunas, siis ühel hetkel pole selle nohu pärast mõtet inimesi piirata ja lolli moodi PCRitada. Kes raskemalt haigestub (ükskõik, kas koroona, gripp või mõni muu viirushaigus), seda testitakse EMOs ja edasi ravitakse vastavalt diagnoosile.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna passindus on läbi,siis vaevalt keegi enam testima mingit nohu läheb? Enamik ju pigem tegid testi et boosterit mitte teha jne ning passi kätte saaks. Kui pole enam covidpasse ei ole mingit mõtet ju nina surkimisel. Varsti numbrid nullis .

Milleks tollimise teemat teha? Pealkiri päris loll. Nagu sa ise ei teaks, et ei kao kuhugi.
Siseriiklikust passist on mul ükskõik, see oli nagunii olemas, aga eneseisolatsioonist pole ükskõik. Töötame alal, millega kaasneb palju otseseid kontakte ja haigust levitada ei taha. “Nina surkimisel” on mõte ikka paremaks läinud, saad teada ka gripi ja RSV põdemise. Ka sel juhul ei lähe tööle ega kaubandusse seda levitama, kuigi ehk on vaid nohu.
Mida igapäevased testimise numbrid näitavad, polegi tähtis, loeb haiglaravi vajavate inimeste arv. Kui see püsib 600 kandis, ju siis on ka igapäevaseid nakatunuid ca 6000, testimisele vaatamata.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sügisel tuleb tagasi ja veel hullemini. Hullemini muidugi ainult valitsuse ja meedia arvelt. Sest nüüd kui suvi vahel siis kaob inimestel vaktsiini kaitse ja meie riigis on 20 000 inimest rohkem keda süstima sundida. See passi nõue kadus ära ainult sellest et meie riigis on juba väga palju ukrainlasi keda ei lasta kuhugi ilma passita ju. Nüüd on vaja näidata et meil on tore riik. Sügisel aga hakkab otsast pihta. Juhhei. Natige suve!

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nüüd kui suvi vahel siis kaob inimestel vaktsiini kaitse

Sellel vaktsiinil ei olnud omikroni vastu nagunii mitte mingit kaitset. Ära külva paanikat. Mingit mõtet ei ole end süstida selle esimese tüve vastu loodud vaktsiiniga

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis värk nende koroonasurmadega on? Praegune tüvi peaks olema väidetavalt leebem kui eelmised, aga ikkagi sureb praegu Eestis iga päev 6 ja rohkem inimest. Taanis, kus on väga kõrge vaktsineerituse tase ja rahvaarv ca 5 korda suurem kui Eestis, sureb iga päev peaaegu 50 inimest. Milles siis asi on? Kas seepärast on suremus suur, et kõik positiivse koroonatestiga surnud pannakse statistikas “ühte patta”, sõltumata sellest, kas surm saabus koroona tagajärjel kopsude sidekoestumise tõttu või autoõnnetuse tagajärjel? Või on probleem selles, et Eestis ja EU-s ikka veel ravitakse koroonahaigeid Remdesiviriga, kuigi WHO juba ammu on soovitanud sellest ravimist loobuda mitteefektiivsuse tõttu? Või on suure suremuse põhjus selles, et paljud inimesed satuvad haiglasse tsütokiinitormi tõttu ja ei tule sellest enam välja, kuna ravi puudub?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis nohu… see protsent, kellel jääb nö. pikk koroona tüsistusena veel kauaks vaevuseid tekitama on ikkagi üsna suur. Ise olen ka üks neist, ainult 40 aastane, aga väsimus on nii tohutu pärast koroona põdemist ja üle ei lähe.  Kuidas saab nii lühinägelik olla, et kui ise põdesid kergelt siis ei saa olla, et teine põeb raskelt.  See on sama, mis öelda, et mina ju ei saanud surma, kui turvavööta sõitsin, järelikult ei ole sellist asja, nagu surmaga lõppev autoavarii olemas.

Aga loota, et ära kaob… kas te välismeediat ei loe. Prantsusmaal näiteks jälle haiglaravivajadus kasvab. Mina küll nii optimistlik ei ole. Üsna suur tõenäosus on, et sügisel on uus laine.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna passindus on läbi,siis vaevalt keegi enam testima mingit nohu läheb? Enamik ju pigem tegid testi et boosterit mitte teha jne ning passi kätte saaks. Kui pole enam covidpasse ei ole mingit mõtet ju nina surkimisel. Varsti numbrid nullis .

Reisimise jaoks on ju endiselt passi vaja. Või sa ei reisi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töötame alal, millega kaasneb palju otseseid kontakte ja haigust levitada ei taha. “Nina surkimisel” on mõte ikka paremaks läinud, saad teada ka gripi ja RSV põdemise. Ka sel juhul ei lähe tööle ega kaubandusse seda levitama, kuigi ehk on vaid nohu.

Kas sa ilma PCR-ita ise ei tule selle peale, et tatisena tööle teisi nakatama ei minda? Common sense nagu?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nüüd kui suvi vahel siis kaob inimestel vaktsiini kaitse

Sellel vaktsiinil ei olnud omikroni vastu nagunii mitte mingit kaitset. Ära külva paanikat. Mingit mõtet ei ole end süstida selle esimese tüve vastu loodud vaktsiiniga

Valitsuse “nügimise” (loe: peedistamise) vastu ikka oli kaitse ju, see kaob ära 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis nohu… see protsent, kellel jääb nö. pikk koroona tüsistusena veel kauaks vaevuseid tekitama on ikkagi üsna suur. Ise olen ka üks neist, ainult 40 aastane, aga väsimus on nii tohutu pärast koroona põdemist ja üle ei lähe.  Kuidas saab nii lühinägelik olla, et kui ise põdesid kergelt siis ei saa olla, et teine põeb raskelt.  See on sama, mis öelda, et mina ju ei saanud surma, kui turvavööta sõitsin, järelikult ei ole sellist asja, nagu surmaga lõppev autoavarii olemas.

Ei, see ei ole sama nagu turvavööta sõit. Vähemalt mitte selles mõttes, mida sina öelda tahad. Kuidas sul muidu füüsilise vormiga ja toitumisega lood on? Äkki otsi oma väsimuse põhjuseid elustiilist pigem.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ilma PCR-ita ise ei tule selle peale, et tatisena tööle teisi nakatama ei minda? Common sense nagu?

Kui mul on paar päeva kerge nohu ja korraks kurk valus, siis on hea teada jah, et ma ei pea 10 päeva isolatsioonis olema. Kui kõik 3 testi on negatiivsed, siis ma vaevalt kedagi enam 4. päeval mingi patogeeniga nakatada saan, kui mul endal enam ühtki sümptomit pole. Või te enne koroonat istusite iga väiksema külmetusega 10 päeva kodus haiguslehel?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ilma PCR-ita ise ei tule selle peale, et tatisena tööle teisi nakatama ei minda? Common sense nagu?

Kui mul on paar päeva kerge nohu ja korraks kurk valus, siis on hea teada jah, et ma ei pea 10 päeva isolatsioonis olema. Kui kõik 3 testi on negatiivsed, siis ma vaevalt kedagi enam 4. päeval mingi patogeeniga nakatada saan, kui mul endal enam ühtki sümptomit pole. Või te enne koroonat istusite iga väiksema külmetusega 10 päeva kodus haiguslehel?

No minu kodus just ohkasin kergendunult, et keegi teine ei nakatunud, kuni viiendal päeval

Kuidas sul muidu füüsilise vormiga ja toitumisega lood on?

Minu füüsiline vorm on sportlik ja toitumine elu aeg väga tervislik olnud. Kui nii universaalsed vahendid koroona vastu aitaksid, oleks koroona ja tüsistuste levik tunduvalt väiksem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna passindus on läbi,siis vaevalt keegi enam testima mingit nohu läheb? Enamik ju pigem tegid testi et boosterit mitte teha jne ning passi kätte saaks. Kui pole enam covidpasse ei ole mingit mõtet ju nina surkimisel. Varsti numbrid nullis .

Reisimise jaoks on ju endiselt passi vaja. Või sa ei reisi?

Väga paljudes riikides ju pole enam vaja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks tollimise teemat teha? Pealkiri päris loll. Nagu sa ise ei teaks, et ei kao kuhugi.

Päris loll oled sa ise, kes sa irooniast aru ei saanud

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu füüsiline vorm on sportlik ja toitumine elu aeg väga tervislik olnud. Kui nii universaalsed vahendid koroona vastu aitaksid, oleks koroona ja tüsistuste levik tunduvalt väiksem.

Just needsamad “nii universaalsed” vahendid aitavadki nii koroona kui igasuguste harilike tatitõbede vastu. Enamus elanikkonnast on aga loedv ja rasvas (loe: haige juba enne viirusega nakatumist).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks tollimise teemat teha? Pealkiri päris loll. Nagu sa ise ei teaks, et ei kao kuhugi.

Päris loll oled sa ise, kes sa irooniast aru ei saanud

Kus see iroonia siin oli? Iroonia – peen, varjatud pilge. Siin ju täiesti tavaline sadu kordi leierdatud jutt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks tollimise teemat teha? Pealkiri päris loll. Nagu sa ise ei teaks, et ei kao kuhugi.

Päris loll oled sa ise, kes sa irooniast aru ei saanud

Kus see iroonia siin oli? Iroonia – peen, varjatud pilge. Siin ju täiesti tavaline sadu kordi leierdatud jutt.

Iroonia oli pealkirjas. Kui sa sellest aru ei saa, siis ei ole midagi teha.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas nüüd kaob koorona ära