Esileht Ilu Kas nüüd karantiini ajal…

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas nüüd karantiini ajal…

Postitas:

Kas nüüd karantiini ajal lasete oma karvadel vabalt kasvada? Spordisaali ei saa minna, veekeskusesse ei saa minna, sõprade juurde sauna ei saa minna, lisaks on peatatud karvaeemaldaja-iluteenindajate töö. Kui kaua suudate vastu pidada või võtate ise kätte käärid ja žileti ning vabanete tülikatest kehakarvadest?

0
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.03 18:41; 19.05 17:17; 15.08 10:32; 21.08 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loll teema, saad ise ka aru miks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on käed küljest kukkunud?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi. Ma kogu aeg karvane, kui just pole ette teada, et keegi vahtida ei taha või selline riietus, mis mõnd muidu karvasemat kohta laseb näidata. Muidu olen karvane kui karu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, karvu eemaldan ise ja siis kui kannan paljastavamat riietust (nt suvel) või kui iseennast hakkab häirima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käärid ja žileti? Epilaatori ikka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jätkan tavapärast toimingut, nii nagu eelmine aasta ja nii ka tulevikus. Õnneks käed veel olemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ei hoolitse küll nii palju kui varem, see on tõsi. Iluteenindaja juures karvu eemaldamas ei käinud, ise eemaldan, kui meelde tuleb. Aga vahepeal olen suhteliselt karvas küll, sest kuskil ei käi, meest ei ole. Kui ennast hakkab häirima, siis teen jälle korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanemad tavatsesid öelda, et kui ootamatult haiglasse satun, ei tohi häbi olla.
Pole plaanis haiglasse sattuda, kuid varbaküüned ja karvakasvu saab küll ise korras hoida.

Ega mu aluspesugi keegi ju näe, kuid ikka vahetan, sest nii on kombeks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on juba tulnud peale põlvkond, kes ei saa ise oma karvade ajamisega hakkama?
Ma ei viitsiks nii tihti ilusalongis käiagi, et koguaeg sile olla, muidugi teen kõik kodus ise ja ei pea vahepeal isegi millimeetrise tüükaga ringi käima.

Kulmud lasen küll puhma kasvada, kuna pikemalt olen soovinud neid natuke paksemaks kasvatada, aga tööl käies kuidagi imelik vahepeal hoolitsemata kulmudega olla. Nüüd hea võimalus see protsess ette võtta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Kas nüüd karantiini ajal…