Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas nüüd on nii?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kas nüüd on nii?

Postitas:

Olen koroonaviiruse vastu kahe süstiga vaktsineeritud! Mis te arvate – kas olen nüüd selle pärast osades seltskondades l*ts? Et kui näiteks vahetan töökohta ja juhtub olema mittevaktsineerijate kamp, siis kas olen selliste seltskonnas l*ts? Kas tullakse selle peale ütlema midagi või ahistama? Niimoodi otse küsingi!

+1
-38
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei saa aru, kuidas sa sellise asja peale tuled? Teiseks, kes üldse su vaktsineeritusest tööl teab ja miks? Sellisele kambale (kui see kuskil üldse eksisteerib) pole vaja seda kuulutada. Ja imeliku sõimusõna oled ka valinud, mis valemiga see peaks kellegi meelest vaktsineeritule sobima, mina ei mõista, mõni lihtsalt ei karda süsti.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen koroonaviiruse vastu kahe süstiga vaktsineeritud! Mis te arvate – kas olen nüüd selle pärast osades seltskondades l*ts? Et kui näiteks vahetan töökohta ja juhtub olema mittevaktsineerijate kamp, siis kas olen selliste seltskonnas l*ts? Kas tullakse selle peale ütlema midagi või ahistama? Niimoodi otse küsingi!

Jutust jääb mulje nagu oleks sind mingi suguhaiguse vastu vaktsineeritud.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutust jääb mulje, et TA-l on ajud välja vaktsineeritud.

Mul samuti kaks ammu tehtud, aga nii jubedat kõrvalmõju küll pole täheldanud.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutust jääb mulje, et TA-l on ajud välja vaktsineeritud.

Mul samuti kaks ammu tehtud, aga nii jubedat kõrvalmõju küll pole täheldanud.

Mis kõrvalmõju? Need vaktsineerimisvastased on õudsad – nagu mingi maffiakamp.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Miks te provokatsiooniga kaasa lähete?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen koroonaviiruse vastu kahe süstiga vaktsineeritud! Mis te arvate – kas olen nüüd selle pärast osades seltskondades l*ts? Et kui näiteks vahetan töökohta ja juhtub olema mittevaktsineerijate kamp, siis kas olen selliste seltskonnas l*ts? Kas tullakse selle peale ütlema midagi või ahistama? Niimoodi otse küsingi!

Purjus oled või?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te provokatsiooniga kaasa lähete?

Provoktsioon? Vabandust aga kust kohast need mittevaktsineerijad võtavad õiguse olla arstidest targemad ning sellega veel kiidelda?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen koroonaviiruse vastu kahe süstiga vaktsineeritud! Mis te arvate – kas olen nüüd selle pärast osades seltskondades l*ts? Et kui näiteks vahetan töökohta ja juhtub olema mittevaktsineerijate kamp, siis kas olen selliste seltskonnas l*ts? Kas tullakse selle peale ütlema midagi või ahistama? Niimoodi otse küsingi!

sul on selle li*si värgiga mingi teema v?

ma olen ka vaktsineeritud, keda kotib? tavaline asi, keegi ei võta heaks ega pane pahaks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineeritute kamp on see, kes teisi mõnitab. Vaktsineerimata inimestel on täiesti üks-kõik, oled sa vaxitud või ei.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritute kamp on see, kes teisi mõnitab. Vaktsineerimata inimestel on täiesti üks-kõik, oled sa vaxitud või ei.

Ja muidugi, alles täna hommikul nimetas üks sõbralik antivaxxer vaktsineerijaid lapsetapjateks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritute kamp on see, kes teisi mõnitab. Vaktsineerimata inimestel on täiesti üks-kõik, oled sa vaxitud või ei.

Ja muidugi, alles täna hommikul nimetas üks sõbralik antivaxxer vaktsineerijaid lapsetapjateks.

Igast hulle on ja nad ei vali poolt. Ei saa nii, et kõik halvad omadused kleebid külge neile, kes sulle ei meeldi, ja et kõik head omadused on endal ja omasugustel.

Viga on isegi ette kujutada, et siin on mingi “meie” ja “nemad”.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igast hulle on ja nad ei vali poolt. Ei saa nii, et kõik halvad omadused kleebid külge neile, kes sulle ei meeldi, ja et kõik head omadused on endal ja omasugustel. Viga on isegi ette kujutada, et siin on mingi “meie” ja “nemad”.

Miks teed seda siis?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igast hulle on ja nad ei vali poolt. Ei saa nii, et kõik halvad omadused kleebid külge neile, kes sulle ei meeldi, ja et kõik head omadused on endal ja omasugustel. Viga on isegi ette kujutada, et siin on mingi “meie” ja “nemad”.

Miks teed seda siis?

Kus ma seda teen? Ja kas järgmiseks hakkad lahkama, et siis pole inimkeeles üldse mõtet asju lahti arutada, illustreerida ja kõik on sotsiaalne konstrukt enivei?

gimmi a breik. Kui sul on midagi väita, siis väida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja – kui palju sulle ühe tehtud teema eest makstakse? Aga tavalise kommentaari eest? Kas on tulus?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igast hulle on ja nad ei vali poolt. Ei saa nii, et kõik halvad omadused kleebid külge neile, kes sulle ei meeldi, ja et kõik head omadused on endal ja omasugustel. Viga on isegi ette kujutada, et siin on mingi “meie” ja “nemad”.

Miks teed seda siis?

???? Ta kirjutas ju tõtt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? Ta kirjutas ju tõtt.

Mis on tõde?

Tõde põhineb eetikas enne, kui epistemoloogias.

Kutsusin teda korrale mitte alahindama seda kahju, mida teeb lihtsustamise ja lõhestamisega.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa lolliks läinud ikka.

Ma pole veel kuulnud, et vaktsineerimine oleks kuskil kohas töökaaslaste seas teema, mida arutataks, pigem on see täiesti tabuteema, st keegi ei taha herilasepesa torkida. Parem mitte arutada, parem mitte küsida ja riskida, et satub ühe või teise poole äärmuslane ette. Keskmiselt inimesed siiski nii tuliselt seda teemat ei võta ja ei taha tüli tekitada kellegi vahel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas nüüd on nii?