Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas nüüd tublid vaktsineeritud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Teema: Kas nüüd tublid vaktsineeritud

Postitas:
Kägu

loobuvad kohvikutes, kinodes, teatrites käimisest, nagu sügisel suureliselt kuulutati? Et ongi hea, kui igasugused lamemaalased nende kõrval ei istu? Kuidas tunded on, korralikud kaasmaalased?

+9
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ah, ära trolli.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei karda, et vaktsineeritu sulle 5g või vaktsiini õhu teel edasi annab? Äkki su dna muutub ja laps muutub kah reptiiliks.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mhmh, nüüd on teil suu vett täis.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ei karda, et vaktsineeritu sulle 5g või vaktsiini õhu teel edasi annab? Äkki su dna muutub ja laps muutub kah reptiiliks.

Vaesed vaktsineeritud ise kardavad oma elude pärast, kui nüüd padumõrtsukad linna peale laiali lastakse.

+5
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei loobu ega pole kunagi ka seda öelnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks pean tõesti oma elus korrektiive tegema. Jõusaal on rahvast nii täis, et seal on füüsiliselt vastik olla, looduslikku valikut enam ei ole. Katsetan paar korda erinevate kellaaegadega, kui ikka parem ei ole, siis tuleb loobuda tõesti.

 

+12
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu pärast käige palju tahate ja kus tahate ???? ei olnud suur käija enne koroonatki. Olen küll vaktsineeritud, aga ei teinud seda selleks, et saaks kinno ja kohvikusse ????

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti suva. Käin seal, kus tahan ja mingid vaktsineerimata ullikesed mind ei huvita

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

[/quote]

Kahjuks pean tõesti oma elus korrektiive tegema. Jõusaal on rahvast nii täis, et seal on füüsiliselt vastik olla, looduslikku valikut enam ei ole. Katsetan paar korda erinevate kellaaegadega, kui ikka parem ei ole, siis tuleb loobuda tõesti.

See ongi siis ju looduslik valik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii nõme vaenamine teemaalgataja poolt.
Olen vaktsineeritud, aga mul on väga hea meel, et koroonanõuded hakkavad kaduma, minu meelest neist enam mingit erilist tolku ei olnud niikuinii. See ei tähenda, et need mingil muul ajal jälle päevakorda ei võiks kerkida (nt uue haiguspuhangu ja uute viirustüve vastu sihitud uute vaktsiinidega seoses millalgi sügis/talvel).

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

loobuvad kohvikutes, kinodes, teatrites käimisest, nagu sügisel suureliselt kuulutati? Et ongi hea, kui igasugused lamemaalased nende kõrval ei istu? Kuidas tunded on, korralikud kaasmaalased?

jah, just nii ongi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

huvitav, kas need vaktsineerimata küünetehnikud võtavad nüüd  kiibistatud kliendid tagasi ja ei karda enam  kiirgust?

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

huvitav, kas need vaktsineerimata küünetehnikud võtavad nüüd kiibistatud kliendid tagasi ja ei karda enam kiirgust?

Miks nende juurde tagasi peaks minema? Ju on uued küünetehnikud leitud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõmedalt ilkuv tekst teemaalgatuseks, aga jah, ma tean küll ühte inimest, kes on öelnud, et peale piirangute kaotamist hoiab kohvikutest jms eemale. Ma esimese asjana ei saanud arugi, mida ta mõtles, kui ütles minuga kohvikus olles, et nii, pean nüüd veel viimaseid võimalusi kasutama kohvikus käia, varsti enam ei saa. Jäin täitsa mõtlema endamisi, et mis mõttes, et nüüd ju just saavad kõik, ise olin pigem endamisi rõõmustanud, et vabaneb sellest koodijamast, ja kurb, et maskist ei vabane. Ei tea, mis need meetmed aitavad või ei aita, aga lihtsalt nii vaimselt väsinud olen sellest segregatasioonist ja tülitsemisest ja nende lõua- ja ninaaluste lappide vahtimisest. Aga jah, on inimesi, kes näevad asju teistpidi. Ja eks ma saan temast aru küll. Mitmel tuttaval on hiljutine koroonapõdemine vaatamata kolmekordsele vaktsiinile läinud raskelt. Ennekõike kutsuks üles mitte nõmetsema ja tigetsema ja ilkuma. Laske olla inimestel, nii üht- kui ka teistmoodi mõtlejatel, liiga palju on kõike seda jama, ärge ajage inimesi ja ühiskonda päris katki.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu pärast käige palju tahate ja kus tahate ???? ei olnud suur käija enne koroonatki. Olen küll vaktsineeritud, aga ei teinud seda selleks, et saaks kinno ja kohvikusse ????

Mille pärast sa siis vaktsineerisid? Haiguse eest see teadupärast ei kaitse. Mina just kohvikus käimise pärast tegingi, mingit muud kasu pole sellest olnud, haigeks jäin ikka ja nüüd on nii vaktsineerimise kui ka läbipõdemise tõend vajadusel ette näidata.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mhmh, nüüd on teil suu vett täis.

Mul pole suu vett täis. Mul on suva valitsuse korraldustest. Meie kandis reoveeuuringud näitavad, et nakatumus on suurenenud, ei lähe praegu kuhugi inimeste sekka. Oma elu on ikka armsam kui mingid määrused.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei lähe ööklubisse.

Spordisaalis käisin ka enne aegadel, kus vähe inimesi.

Kinos olen maskiga, teoreetiliselt (pole nagu filme, mida vaadata). Teatris maskiga.

Kohvikut, vaatab. Kui palju inimesi sees, ei lähe.

Ma mõtlengi oma peaga ja vastutan oma tervise eest ise. Ja nagu näha, vastutan ka vaksimata inimeste eest.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haiguse eest see teadupärast ei kaitse.

Raske haiguse ja surma eest ju kaitseb. Minu tuttavatest on vaktsineeritud ikka tunduvalt kergemini põdenud kui ilma vaktsineerimata inimesed. Kui sina seda hinnata ei oska, oled ikka loll mis loll.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu pärast käige palju tahate ja kus tahate ???? ei olnud suur käija enne koroonatki. Olen küll vaktsineeritud, aga ei teinud seda selleks, et saaks kinno ja kohvikusse ????

Mille pärast sa siis vaktsineerisid? Haiguse eest see teadupärast ei kaitse. Mina just kohvikus käimise pärast tegingi, mingit muud kasu pole sellest olnud, haigeks jäin ikka ja nüüd on nii vaktsineerimise kui ka läbipõdemise tõend vajadusel ette näidata.

Mitte ükski vaktsiin ei hoia 100% haigust ära, vaid põetakse kergemalt kui üldse. Omast käest võin öelda, et meie pere pole koroonas olnud. Äkki on vaktsiin aidanud, äkki on lihtsalt hea immuunsus.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille pärast sa siis vaktsineerisid? Haiguse eest see teadupärast ei kaitse.

Haigestumise eest ei ole vaktsineerimine kaitsnud nii umbes viimased kolm kuud. Sellele eelnes minu puhul 9 muretut kuud, kus vaktsiin töötas täiesti. Mis su küsimus oligi?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oleks just hea meel, kui härrad-prouad vaktsineeritud edaspidi kodus istuksid, sest muidu on kõik kohad nii ebamugavalt ülerahvastatud.

Meie pere on kõik vaktsineerimata ja ma valetaksin kui ütleksin, et ei rõõmustanud kui omikroni saabudes lõpuks üks lastest jälle positiivse koroonatestiga esines. Kuna esimene kord oli teine laps selle niimoodi läbi põdenud, et tal perest mitte kedagi teist nakatada ei õnnestunud, siis seekord nägin vaeva, et ikka ka nakatuda 😀

Laps põdes ise ilma igasuguste sümptomiteta , mul oli paar päeva kerge köha, peavalu ning väsimus, elukaaslasel oli ka üks õhtu palavik ja saime lõpuks läbipõdenute tõendid kätte – õnneks jõudsime vahepeal suht isu täis spaatada-kohvikutes-muuseumites jne käia, aga loodetavasti hoiavad vaktsineeritud ennast nüüd mõnda aega nendest kohtadest eemale, et ka terved inimesed saaksid kaotatud aja täis teha 🙂

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks pean tõesti oma elus korrektiive tegema. Jõusaal on rahvast nii täis, et seal on füüsiliselt vastik olla, looduslikku valikut enam ei ole. Katsetan paar korda erinevate kellaaegadega, kui ikka parem ei ole, siis tuleb loobuda tõesti.

See ongi siis ju looduslik valik.

[/quote]Eks ta ole jah, umbrohi sööb tihti tõsisemad taimed välja. Ka sellist looduslikku valikut eksisteerib.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne terve inimene, kes miskipärast haigestus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oleks just hea meel, kui härrad-prouad vaktsineeritud edaspidi kodus istuksid, sest muidu on kõik kohad nii ebamugavalt ülerahvastatud. Meie pere on kõik vaktsineerimata ja ma valetaksin kui ütleksin, et ei rõõmustanud kui omikroni saabudes lõpuks üks lastest jälle positiivse koroonatestiga esines. Kuna esimene kord oli teine laps selle niimoodi läbi põdenud, et tal perest mitte kedagi teist nakatada ei õnnestunud, siis seekord nägin vaeva, et ikka ka nakatuda ???? Laps põdes ise ilma igasuguste sümptomiteta , mul oli paar päeva kerge köha, peavalu ning väsimus, elukaaslasel oli ka üks õhtu palavik ja saime lõpuks läbipõdenute tõendid kätte – õnneks jõudsime vahepeal suht isu täis spaatada-kohvikutes-muuseumites jne käia, aga loodetavasti hoiavad vaktsineeritud ennast nüüd mõnda aega nendest kohtadest eemale, et ka terved inimesed saaksid kaotatud aja täis teha ????

No vot, näide ajukääbikust. Ja selliste käitumine avalikus kohas on täielikult seoses nende ajumahuga.

+8
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Haiguse eest see teadupärast ei kaitse.

Raske haiguse ja surma eest ju kaitseb. Minu tuttavatest on vaktsineeritud ikka tunduvalt kergemini põdenud kui ilma vaktsineerimata inimesed. Kui sina seda hinnata ei oska, oled ikka loll mis loll.

No tore, et sinu tutvusringkonnas nii on, mul jällegi vastupidi. Tunnen (vanuses 30-45) kolme vaktsineeritud inimest, kellel viimastel kuudel kulges koroona päris raskelt ja pikalt. Samas vaktsineerimata tuttavatest on sama aja sees viis tükki põdenud – kõigil sama lugu, paar päeva kerge palavik, peavalu ja nohu, 5ndaks päevaks terved (ma ise sealhulgas). Mu vaktsineeritud pereliikmetest üks jäi ka haigeks (tegelikult tema kaudu ka ise nakatusin), põdes samamoodi nagu mina, kergelt. Ja vaktsineerimata pereliige, elades kahe koroonahaigega  sama katuse all, ei nakatunudki.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks pean tõesti oma elus korrektiive tegema. Jõusaal on rahvast nii täis, et seal on füüsiliselt vastik olla, looduslikku valikut enam ei ole. Katsetan paar korda erinevate kellaaegadega, kui ikka parem ei ole, siis tuleb loobuda tõesti.

See ongi siis ju looduslik valik.

Eks ta ole jah, umbrohi sööb tihti tõsisemad taimed välja. Ka sellist looduslikku valikut eksisteerib.

[/quote]
Oma immuunsüsteemi eksperimentaalravimitega proovilepanek oli nende tõsiste taimede enda valik. Aga kahju muidugi, et nüüd peavad nad vati sees istuma ja rahva sekka minekust hoiduma.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kahju muidugi, et nüüd peavad nad vati sees istuma ja rahva sekka minekust hoiduma.

Ei pea nad midagi hoiduma, ära kujuta endale asju ette. Aga ilma nende vaktsiinivastasteta (kes on sama kamp, kes kunagi olid esoteerikud, nüüd on nad sõjapooldajad jne) oli küll muidugi parem.

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga kahju muidugi, et nüüd peavad nad vati sees istuma ja rahva sekka minekust hoiduma.

Ei pea nad midagi hoiduma, ära kujuta endale asju ette. Aga ilma nende vaktsiinivastasteta (kes on sama kamp, kes kunagi olid esoteerikud, nüüd on nad sõjapooldajad jne) oli küll muidugi parem.

Arvad, et selline üldistamine näitab sind mingist otsast aruka kodanikuna? Mina olen nii Ukraina rinde kui ka põgenike heaks korduvalt annetanud ning ka muudmoodi aidanud, aga kuna kohe kindlasti ei pea sundvaktsineerimist õigustatuks, ei olegi rohkem siis mingit juttu. Loomulikult olen sõjapooldaja ja putinist. Äkki peaksin kohe endale halli passi taotlema minema või? Kuidas need vaktsiinifanaatikud ikka suudavad iga teema oma platvormi pealt poliitiliseks ja konfliktseks keerata? Facepalm.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas need vaktsiinifanaatikud ikka suudavad iga teema oma platvormi pealt poliitiliseks ja konfliktseks keerata? Facepalm.

Algusest peale on see teema konfliktne ja riidu otsiv olnud, mis keeramisest sa räägid? Tüli norima tulid sina (või mõni su mõttekaaslane).

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas nüüd tublid vaktsineeritud