Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas nüüd tublid vaktsineeritud

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Teema: Kas nüüd tublid vaktsineeritud

Postitas:
Kägu

Minu arust jäigi täpsustamata punkt, kas kõnealune fotograaf mitte hiljuti vaktsineeritud ei olnud.

Ta ei olnud vaktsineeritud, see ju öeldi välja. Kaasuvate haigustega on ka vaktsineeritud inimesed, aga need millegipärast noorena ei sure. Alla 60 surnud on üle 90 protsendi vaktsineerimata inimesed.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jajah, aga sina ise? Hoiad  nüüd “keelatud” kohtadest eemale? Me nakatame su ju surmatõvega?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jajah, aga sina ise? Hoiad nüüd “keelatud” kohtadest eemale? Me nakatame su ju surmatõvega?

Kellega sa räägid?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nojaa. süstiuskujaid on ikka keeruline ühiskonda tagasi tuua. Normaalne on end gripitüve vastu vaktsineerida tuvastamata ollusega ja kanda makse, mis millegi jaoks ei kõlba. Ma arvan, et teiega oleks tore mõnd rahaskeemi katsetada.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et teiega oleks tore mõnd rahaskeemi katsetada.

Rahaskeemid töötavad ikka paremini uhhuude peal, kellest suur osa on ka vaktsiinivastased. See on kohe üks inimtõug, kes arvab, et peavoolumeedia on igal juhul vale, teema polegi oluline. Kõigepealt olid nad kristallikummardajad, siis hakkasid vaktsiinivastaseks, nüüd on nad Putini poolt. Üks ja sama inimgrupp. Infoallikana meeldivad kõige rohkem Telegram ja Uued uudised.

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas nüüd tublid vaktsineeritud