Esileht Ilu ja tervis Kas õhtuks tohib tatart süüa, kui tahan kehakaalu alandada?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas õhtuks tohib tatart süüa, kui tahan kehakaalu alandada?

Postitas:

tean, et kartulit ja makarone ei tohi süüa, kas tatar läheb ka sellesse toidugruppi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 16:02; 25.01 16:17; 27.01 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tatart lausa peab sööma, väga kasulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tatart võib süüa küll, aga parem päeva esimeses pooles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tatart võib süüa küll, aga parem päeva esimeses pooles. [/tsitaat]

seda ma arvasin:-( ma tahtsin just õhtuks teha ja kalaleiba juurde. möh. lihast ja silost on siiber. muud nagu ei võigi õhtul süüa. noh kodujuustu kah aga seda ka juba kaelani söödud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 16:02; 25.01 16:17; 27.01 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tohib, kui sa ei söö igal öhtul ja neli tykki korraga:). dieedi pidamise õnnestumise kuldreegel ongi see, et pead endale lubama erandeid. et asi liiga rangeks ei läheks ja ajudele ei käi. väikesed patud on lausa kohustuslikud. aga mis puudutab pastasse ja teraviljadesse ja kartulisse, neid ei tohi ka kindlasti mitte söögikavast välja jätta. liitsysivesikud on vajalikud!

sysivesikud peavad olema sööginimestikus. eelistatavad liit ja lisadega ehk mitte tyhjad. öhtul peab ka veidi sysivesikuid sööma. viil v kaks leibasaia on tervisliku toitumise juures normaalne öhtul. ärge ajaga juuksekarva lõhki. norrakas on oma lavkarbo dieediga jõudnud sinnamaale, et paljudel on kolesterool laes ja kardiovaskulaarsete haiguste oht hoopsiki suurenenud. ehkki enda arvates söövad nad tervislikult. sysivesikuid tuleb syya, normaalselt

kaalualandajad peaksid ikkagi tähtpäevadel lubama endale ka maiustusi. ärge sööge igast sordist ja kaks tykki aga sööge ikkagi magustoit ära, valige maitsvaim kook ja nautige täiel rinnal ja syymepiinadeta. muul ajal toitute jälle tervislikult. eelneval ja järgneval toidukorral suurendage värske osakaalu ja mitte yks kalor ei ladestu teil. tuleb osata laveerida ja olla paindlik toiduga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tean, et kartulit ja makarone ei tohi süüa, kas tatar läheb ka sellesse toidugruppi?[/tsitaat]

Tegelikult ei ole nii, et ei tohi, aga soovitav on tõesti hommikul süüa süsivesikuid ja õhtul valku. Seega kalaleivast ka leib hommikul ja kala õhtul 😉 Tatar käib ka süsivesikute alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tahtsin just tulla ja teha teema, kas minu õhtusöök on sobilik kaalu hoida/langetada soovivale inimesele aga see sisaldab ka tatart siis.

õhtusöögiks oli siis tatar, ahjukana (lihtsalt kana broileri maitseainega ahjus), hapukoore/majoneesi/sibula kaste, lusikatäis kodujuustu. joogiks vesi 🙂

Kas on sobilik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii tahtsin just tulla ja teha teema, kas minu õhtusöök on sobilik kaalu hoida/langetada soovivale inimesele aga see sisaldab ka tatart siis.

õhtusöögiks oli siis tatar, ahjukana (lihtsalt kana broileri maitseainega ahjus), hapukoore/majoneesi/sibula kaste, lusikatäis kodujuustu. joogiks vesi 🙂

Kas on sobilik?[/tsitaat]
Hapukoorekaste asenda jogurtiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Hapukoorekaste asenda jogurtiga. [/tsitaat]

Parem siis lihtsalt maitsestamata jogurt. Need \”asendajad\” on enamasti väga kahtlased tooted – keemiat täis, tervisele kahjulikud ja kokkuvõttes annavad vastupidise efekti. Kui kasutad \”asendajat\” loe enne väga täpselt, millega tegu (mikrokiri pakil)

Aga toitumise kohta saab nõuandeid fitness.ee foorumist näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esmtähtis on süüa puhast toitu ja mitte mingisuguseid lighte ega asendajaid (täis keemiat või aseaineid, mis ei välju kehas t ja istutavad end puusale või hakkavad tekitama haiguseid).

Süüa võib kõike, aga pigem tihti ja vähe.

Jälgida tõesti, et süsivesikurikkad tooted jääks päeva esimesse poolde, valgurikkamad teise poolde. Rasvu ei tohi mingul juhul menüüst välja jätta, siis hakkab organism kõigest endale varu tekitama, ehk hoiab toitu kinni, seedimine läheb paigast ja tulemust pole.

Õhtusööginäiteid:
kala/kana + juurviljad vähese juustuga;
tuunikala salat oliiviõliga;
kodujuustu makra/kreveti + rohelise värske salat;
Feta/mozzarella tomatitega jne;
omlett kanaga/suvikõrvitsaga/tomatiga vms. jne

Minu isiklik lemmik on alati kergelt hautatud v praetud juurikad riivitud mozzarellaga.

Aga konkreetselt tatra kohta olen kuulnud, et seda võib süüa igal ajal ja iga kell – aga puhtalt, et juurde miite mngeid võikusid, piima ega võid!

Ise olen loobunud kartulist, riisit ja pastast, sealihast.

Kana, kala, veiseliha söön salati v juurikatega. Nisujahutooteid püüan ka vähem tarbida, magusast eelistan tumedat shokolaadi. Võileibu ka ei söö, kui siis lõigun tosta peale niisama kurki, tomatit, kunagi ei pane juurde sinki ega juustu, pärast raske olla.

aga mu nõrkus ja millest ma ei loobu on hommikukohvi lõpetuseks 2 kaeraküpsist! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tahad alla võtta siis hommikul söö tatart, väike võisilm lubatud, keefir kohustuslik, kiivi -banaan soovituslik. lõunaks wokitud juurvili vms lahjat, õhtuks kas mittemidagi või ülilahja toit (mina joon veini+juust) st säilitan kaalu. vjsoo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui tahad alla võtta siis hommikul söö tatart, väike võisilm lubatud, keefir kohustuslik, kiivi -banaan soovituslik. lõunaks wokitud juurvili vms lahjat, õhtuks kas mittemidagi või ülilahja toit (mina joon veini+juust) st säilitan kaalu. vjsoo.[/tsitaat]

mina söön päeva jooksul nii… hommikul kodujuustu ja kindlasi alati 2 võileiba saib juustuga ja leib toorjuustu ja singiga salat ja kurk ka leiva peal. kohv piimaga. Lõunaks joon klaasi keefiri ja õhtul söön kella 17-18 vahel perega sooja söögi. Mingi lihatükk ja hautatud juurikad või toorsalatiga või siis supp ja alati leiba ka juurde,ilma ma lihtsalt ei saa… 3 nädalaga kaalus maas 5kg. Päeval söön vahepaladena puuvilju ja joon 1,5l vett. Liigun lapsega iga päev ringi 1-2h ja võimlen kodus 30-45min. Söön päeva jooksul üsna palju, aga kaal langeb hetkel kenasti. Magusaks olen söönud rasvata kohupiima agaavi siirupiga magustan ja panen rosinaid ja pähkleid ka vahel sekka. peale moosiks puuviljade ja marjade beebipüreesid. vahel söön õhtuti saarema delikatesssülti või saaremaa kanalihasülti. need süldid on nii lahjad. Siis söön veel kodujuustu, joon kuuma teed aga leib on ikka igal pool:-) sai segane jutt nüüd, aga söögi osas on mingi ülevaade:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 16:02; 25.01 16:17; 27.01 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No suht loogiline, kui sa ikka 2 nädalat järjest tatart sisse ajad. Saan aru, et raha polnud, aga tatart võib õhtuti süüa küll. Tõesti, nagu eelpool mainitud, normaalses koguses. Lolliks ka ei tasu minna.
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]\”Aga konkreetselt tatra kohta olen kuulnud, et seda võib süüa igal ajal ja iga kell – aga puhtalt, et juurde miite mngeid võikusid, piima ega võid!
Ise olen loobunud kartulist, riisit ja pastast, sealihast.\”

Läksin tatra peal täiesti lödiks välimuselt. Mul oli paarinädalane periood, kus raha oli vähe ja vanast ajast tatart palju ja siis ma sõin seda lõunal ja õhtul. Ei soovita kellelegi.
Ka kasulik asi teeb paksuks, kui valel ajal (õhtul) süüa.
Tunduvalt kõrgemalt hindan kartulit, see pole mind kunagi lödisevaks teinud.
Aga see on õige, et õhtul süsivesikuid kõvasti piirata.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu meelest tubli 🙂 Mina söön ainult hommikuti suure laadungi putru. Muidugi on vererõhk ka ülimadal ning ilma süsivesikuta pilt kustuks..:) EDU!

mina söön päeva jooksul nii… hommikul kodujuustu ja kindlasi alati 2 võileiba saib juustuga ja leib toorjuustu ja singiga salat ja kurk ka leiva peal. kohv piimaga. Lõunaks joon klaasi keefiri ja õhtul söön kella 17-18 vahel perega sooja söögi. Mingi lihatükk ja hautatud juurikad või toorsalatiga või siis supp ja alati leiba ka juurde,ilma ma lihtsalt ei saa… 3 nädalaga kaalus maas 5kg. Päeval söön vahepaladena puuvilju ja joon 1,5l vett. Liigun lapsega iga päev ringi 1-2h ja võimlen kodus 30-45min. Söön päeva jooksul üsna palju, aga kaal langeb hetkel kenasti. Magusaks olen söönud rasvata kohupiima agaavi siirupiga magustan ja panen rosinaid ja pähkleid ka vahel sekka. peale moosiks puuviljade ja marjade beebipüreesid. vahel söön õhtuti saarema delikatesssülti või saaremaa kanalihasülti. need süldid on nii lahjad. Siis söön veel kodujuustu, joon kuuma teed aga leib on ikka igal pool:-) sai segane jutt nüüd, aga söögi osas on mingi ülevaade:-)[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest tubli. Ise ei saa hakkama hommikuse pudrulaadungita, kuna veresuhkur ja rõhk väga madalad. Aga sööma peab tublisti ja liikuma ka!

mina söön päeva jooksul nii… hommikul kodujuustu ja kindlasi alati 2 võileiba saib juustuga ja leib toorjuustu ja singiga salat ja kurk ka leiva peal. kohv piimaga. Lõunaks joon klaasi keefiri ja õhtul söön kella 17-18 vahel perega sooja söögi. Mingi lihatükk ja hautatud juurikad või toorsalatiga või siis supp ja alati leiba ka juurde,ilma ma lihtsalt ei saa… 3 nädalaga kaalus maas 5kg. Päeval söön vahepaladena puuvilju ja joon 1,5l vett. Liigun lapsega iga päev ringi 1-2h ja võimlen kodus 30-45min. Söön päeva jooksul üsna palju, aga kaal langeb hetkel kenasti. Magusaks olen söönud rasvata kohupiima agaavi siirupiga magustan ja panen rosinaid ja pähkleid ka vahel sekka. peale moosiks puuviljade ja marjade beebipüreesid. vahel söön õhtuti saarema delikatesssülti või saaremaa kanalihasülti. need süldid on nii lahjad. Siis söön veel kodujuustu, joon kuuma teed aga leib on ikka igal pool:-) sai segane jutt nüüd, aga söögi osas on mingi ülevaade:-)[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin kunagi nii, et hommikul sõin helbeid piimaga/vahel ka võikut+tee/kohv. lõunaks sõin korraliku prae..ja õhtul koju minnes ei teinudki süüa. sõin pähkleid, puuvilju, juurikaid(porgand),pomelot. kui oli väga suur nälg, siis tegin hiinakapsasalatit kurgi ja tomatiga. kaalusin u 55-57kg/165cm pikk.
muidugi üritasin võimalikult palju liikuda mitte ühistranspordiga sõita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Kas õhtuks tohib tatart süüa, kui tahan kehakaalu alandada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.