Esileht Ilu ja tervis Kas öisel äratamisel on ka tagajärjed?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas öisel äratamisel on ka tagajärjed?

Postitas:

Minu mure siis selline, et laps saab varsti 2-aastaseks ja siiani olen vist 2-3 korda saanud 6 tundi jutti magada. Ta on kogu aeg olnud kehva magaja. Nüüd viimased 3 nädalat on eriti hullud – laps ärkab öö jooksul 4-5-6 korda ägisedes või nuttes üles ja mina olen nagu krapsti üles äratatud. Lapse sünnist saati ju erga unega. Uuesti magama jäämine on raske – süda peksab sees, und ei tule… Huvitav, kas see võib põhjustada hiljem kunagi ka mingeid tervisehädasid? Tänud kaasamõtlejatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps oli samuti väga kerge unega, pole kunagi ka nt vankris maganud. Lõpuks, kui kõik proovitud ja ise enam päeviti püstigi ei suutnud olla, unehäired ja stress aastate pikku magamatusest, võtsimegi lapse enda voodisse magama. Nädala pärast hakkas sügavalt magama, sai hakkama ka oma elavate unenägudega ja ei ärganud üles nuttes, nüüd vaid vetsu tahab minna vahel. Ja ühel päeval kui ise soovi avaldas, läks oma tuppa tagasi magama. Käisime tegelikult isegi homöpaadi juures, mina sain osaliselt tänu sellele ja magneesiumitarbimisest oma unehäiretest jagu, last magama aga ei saanud muudmoodi kui tema kõrval magades. Iseendal läksid magamatusest hormoonid sassi, olin ärritunud, öösiti istsuin üleval ja nõidusin und…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kindlasti tekitab meile emmedele magamatus palju kurja. Igal inimesel on see taluvuspiir erinev aga minul sai see piir ületatud ja sattusin haiglasse. Tekitage omale võimalus kord nädalas öösiti magada kas teises toas või veel parem kuskil mujal. Võtke mingeid taimseid unetilku et uni tuleks parem ja sügavam ja MAGAGE! Teie lastel on teid vaja! Ja tarbige rohkem vett! Tee ja kohvi ei ole vajalik vedelik, need viivad kehast vee välja hoopis.
Pidage vastu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:38; 05.02 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kuulnud, et unetsükkel kestab järjest 1,5 h. täiskasvanud inimene vajab vähemalt ühe tervikliku unetsükli, et end välja puhata. Kui lähed magama, uinud, siis 1,5 peaksid saama järjest puhata, et täielikult läbida need erinevad unetsükli faasid. Kui mingil põhjusel sind segatakse, siis uuesti uinudes algab tsükkel otsast peale. kui nüüd öö jooksul kordagi 1,5 h jutti ehk 1 unetsüklit täis ei saa, siis oledki sama hästi kui magamata.
Ja magamatusel on palju halbu tagajärgi. Võin enda pealt need üles lugeda (mul 3 last, 2-3 a vahedega): stress, ülekaal, närvilisus, isu magusa järele, energia puudus, kroonilised põletikud kehas, nõrk immuunsus.
tahaks lihtsalt magada. Mõnikord unistan sellest, et kui saaks segamatult magada, ei tea, kas magaks 2 ööpäeva jutti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord kordan end siin, katsuge omale korraldada võimalus magada kasvõi paar tundi kuskil ilma lapseta (sest kui laps kõrval on ema ikkagi veidi nagu valves).
See et enam nagu ei tahagi magada on ka minul olnud, jube tigedaks teeb kui jääd just magama ja siis äratatakse sind üles. See omakorda süvendab stressi. Ellujäämise nimel aga peab otsima võimaluse magada 1 öö ilma lapseta kuskil mõnusas kohas, kellel vähegi võimalus, organiseerige see võimalus omale kohe täna mitte homme, sest siis võib juba hilja olla!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:38; 05.02 13:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kas öisel äratamisel on ka tagajärjed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.