Esileht Ilu ja tervis Kas ole käinud või läheksid rindadega opile, kui rasedusega on need vajunud…

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas ole käinud või läheksid rindadega opile, kui rasedusega on need vajunud…

Postitas:

Olen 36 ja peres on 3 last. Enam lapsi ei planeeri ja rinnad on inetuks läinud st. minu jaoks ei ole nad kenad. olen mõelnud, et läheks rinna opile. ma ei mõtle siinkohal silikoone panna, vaid lihtsalt rinda tõsta, lasta eemaldada vajunud rindu või kuidas seda nimetatakse? Kas on keegi teinud või kellegi tuttav? Jagage kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 23:42; 27.01 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheksin kui raha laialt käes oleks, muidu mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka!
Aga uurisin selle protseduuri kohta ja mulle ei jätnud see kuigi suurt lootust, et tulemus ilus tuleb. Olen liiga skeptiline? Tahaks väga kogemusi, kui keegi selle teinud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ise isegi läheks ja naljaga pooleks mainisin seda ka mehele, aga temale see mõte mitte üks raas ei sobinud. jääb ära järelikult.
mis sul mees arvab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ise isegi läheks ja naljaga pooleks mainisin seda ka mehele, aga temale see mõte mitte üks raas ei sobinud. jääb ära järelikult.
mis sul mees arvab?[/tsitaat]

korra mainisin et selline mõte, siis ütles, et mingeid silikone küll ei pane. ma ütlesin et ei et laseks nö. nahka pingulddada või mis nad seal opil teevad, siis ütles, et see on teine asi.Ega ta midagi ei öelnudki muud, sest jutt sinna jäigi. Ma arvan, et psühholoogiliselt ma poleks isegi selleks valmis, kardan.ja meest ei häiri see nagunii. Pigem ise põen. Ega mul see asi nüüd nii hull ka ei ole, aga samas nagu on ka:-) Tahaks neid püstises asendis näha mitte rippumas. Möh. Osadel naistel ei lähegi rinnad sedasi lõdvaks nö. samas imetavad ka mitut last elu jooksul. Saan aru, t kõik oleneb kõigest aga ikkagi:-)Ega ma ei teagi mis see opp maksab, aga raha rahaks, eks ma kardaksin kui minema hakkaks. Pärast rikutakse see viimanegi ära

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 23:42; 27.01 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, unustage ära. Pole olemas mingit nunnut pinguldavat oppi, vaid see opp jätab korralikud armid+ nibu tõstetakse ümber st lõigatakse läbi, järelikult tundlikkus kahaneb. See on mõistliik ainult neile, kes tõesti mitukümmend kilo alla võtavad ja tiss sõna otseses mõttes püksivärvlini ripub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte iialgi ei laseks ennast vabatahtlikult lõigata. Nagunii on oht elu jooksul mingi op läbi elada, sellest aitab. Iga operatsioon on tegelik terviserisk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

korra mainisin et selline mõte, siis ütles, et mingeid silikone küll ei pane. ma ütlesin et ei et laseks nö. nahka pingulddada või mis nad seal opil teevad, siis ütles, et see on teine asi.Ega ta midagi ei öelnudki muud, sest jutt sinna jäigi. Ma arvan, et psühholoogiliselt ma poleks isegi selleks valmis, kardan.ja meest ei häiri see nagunii. Pigem ise põen. Ega mul see asi nüüd nii hull ka ei ole, aga samas nagu on ka:-) Tahaks neid püstises asendis näha mitte rippumas. Möh. Osadel naistel ei lähegi rinnad sedasi lõdvaks nö. samas imetavad ka mitut last elu jooksul. Saan aru, t kõik oleneb kõigest aga ikkagi:-)Ega ma ei teagi mis see opp maksab, aga raha rahaks, eks ma kardaksin kui minema hakkaks. Pärast rikutakse see viimanegi ära [/tsitaat]Lasta eemaldada vajunud rindu? (esimesest kommentaarist)
Silikone?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise sooviga tasub minna kirurgi juude konsultatsioonile. Mina käisin Pree juures (kindlasti tuleb eelistada ainult tippkirurgi). Pärast tunniajast piltide vaatlust ja arutamist jõudsin järeldusele, et mina ei lähe rinnaopile iialgi. Enne ja pärast pildid, aus kirjeldus sellest, mis sind pärast oppi ees ootab, valu, paranemine ja tulemuse objektiivne hindamine viisid mind ruttu järeldusele, et see asi on seda valu ja vaeva väärt ainult siis, kui väljanägemine on nii jube, et peeglisse üldse vaadata ei kannata.
Ja mingil juhul ei tohi minna õnge, kui keskpärane kirurg väidab, et ei ole eriti valus, ei ole hull, tulemus saab ilus jne.
Igasugused süstimised peaks olema aga lausa kriminaalselt karistatavad (praegu levib jälle jutte ja \”arste\”, kes süstimisega imesid lubavad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ah, unustage ära. Pole olemas mingit nunnut pinguldavat oppi, vaid see opp jätab korralikud armid+ nibu tõstetakse ümber st lõigatakse läbi, järelikult tundlikkus kahaneb. [/tsitaat]

Vot sedasama lugesingi, et ok, ei ripu enam, aga keset tissi on korralik arm.
Aga trenniga läheb tõesti asi paremaks ja kui veel rasedusjärgsest ülekaalust ka lahti sain oli juba täitsa ok. (hetkel ootal 3. titat, eks näis mis pärast seda saab)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trennile lisaks võiks proovida ka vahelduvat du¨¨i külma ja kuuma veega. Rindasid tuleks du¨itada ringjate liigutustega, vaheldumisi kuuma ja jaheda (mitte päris jääkülma) veega, umbes 30-sekundiliste perioodidena vähemalt 5 minutit järjest. Ja nii iga päev, vähemalt kuu aega. Ema väitis, et tema rindadega, mis kahe järjestikuse lapse imetamisest välja veninud, tegi see küll kunagi lausa imet kohe. Proovis sedasama ka 50selt, kui rinnad juba vanuse pärast lõtvuvad, ja igatahes pidi mõjuma väga hästi. Ainult et regulaarsus on oluline, ja see, et niisugune du¨itamine kestaks ikka pikemat aega, paarist päevast ei ole abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen käinud, ka 3 last ja olen väga rahul. Ei hirmutanud Pree näidatud pildid ja jutt. Ta on lihtsalt aus ja räägib nii nagu asi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kas ole käinud või läheksid rindadega opile, kui rasedusega on need vajunud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.