Esileht Pereelu ja suhted Kas oled oma seksuaaleluga rahul?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Kas oled oma seksuaaleluga rahul?

Postitas:

Ei ole ka rahul aga pole võimalust kellegagi üldse tutvuda. Elu on liiga kiire.
Supermarketis peale tööd silmside tekitamine võimatu, pead vaatama, et keegi sulle käruga sisse ei sõida kui oma moblasid uurivad. Tinderisse ennast alandama minna ka ei taha.
N37 (doktorikraadiga ärinaine)

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ka rahul aga pole võimalust kellegagi üldse tutvuda. Elu on liiga kiire.

Supermarketis peale tööd silmside tekitamine võimatu, pead vaatama, et keegi sulle käruga sisse ei sõida kui oma moblasid uurivad. Tinderisse ennast alandama minna ka ei taha.

N37 (doktorikraadiga ärinaine)

Kuidas sa seal ennast alandad? Paned profiilis koerarihma kaela ja kirjutad juurde, et sulle meeldib alandamine. Palun vii mind jalutama näiteks….

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülirahul, ligi 20a abielu ja keemia on ikka veel päris tugev oma mehega. Tunnen end siiani ihaldatuna ja loodetavasti suudan sama tunnet ka mehele pakkuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmed kirjutavad siin, et on küll abielus ja täiesti suguküpses eas, aga seksuaalelu praktiliselt puudub. Nukker.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.01 08:18; 07.01 10:17; 07.01 12:22; 08.01 15:31; 09.01 07:49; 11.01 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sagedus võiks tihem olla. Väikse lapse kõrvalt ikka nii palju ei saa ja sel hetkel kui täpselt tahaks. Mulle tundub, et mees on pigem rahul sagedusega. Meil jääb ka nii 4-5 korra ringi nädalas. Ja mõnikord on nii, et 2-3 nendest kordadest on korraga (nt reede õhtul). Selles mõttes, et mingite tunniste või pooletunniste vahedega kuni kella 2-3ni öösel. Ja siis hommikul oleme zombid, kui laps äratama tuleb….

Minul tuleb tuju lihtsalt mingil imelikul ajal peale. A´la kell 6 õhtul, kui keegi veel ei maga ja pole mitme tunni jooksul lootust ka kuskile selle asjaga jõuda või siis tööl lõunapausi ajal. Joppenpuhh küll noh…..

Aga nö kvaliteediga olen ma küll rahul. Vahva on oma mehega. Eks me proovime uusi trikke ka aeg ajalt 😉

N34, koos mehega 11a

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 15:45; 09.01 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu, sel juhul tänan päriselt. Omast arust väljendusin selgelt, et mees keeldub rääkimast. Sellest võiks järeldada, et olen üritanud. Ei, ma ei tee skandaali. Loodan endiselt austavale suhtlusviisile. Ja üritan üha edasi, äkki kunagi ikka hakkab rääkima.

Jah, aga mees ju sind ei austa mitte kriipsuvõrdki, kui leiab, et võib sinuga niimoodi käituda ja lausa aastaid. Sisuliselt ta sülitab su peale. Mida väärtusliku on sinu jaoks sellises suhtes?
Ok, kui HIV on viimaste võimaluste hulgas, siis B- või C-hepatiit, kas need sobiksid? Kõrvalehüpe tookord aastaid tagasi + väike haigus, mida varjab (ja mida ei saa 100% välja ravida)?
Tegelikult ma päris tõsiselt ei suuda ette kujutada sellist suhet – mind sisuliselt mõnitatakse järjepidevalt aastaid ja ma ikka püüan ja üritan, guugeldan ja loodan ‘austavale suhtlusviisile’. Pullikaka on see, mitte mingi austus teie vahel. Usaldust ju ka ei ole mehel sinu vastu.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 19:58; 08.01 16:24; 09.01 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. 1, max 2x kuus.
Mu naine ei huvitu enam minust. Tõrjub, kui lähenen. Ise arvan, et otseseid põhjuseid pole tõrjumiseks andnud.

M40, väga pikas kooselus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ei lähe kõvaks ja naisel on just seda turkimist vaja, siis on alati võimalik abivahendeid kasutada. Ehk siis, ei ole mõtet naise seksuaalset rahuldust piirata ühe kehaosaga.

Aga paljude naiste jaoks ei ole selline seks mingi õige seks, vaid lihtsalt aseaine. Seega see on ikka probleem küll, mitte tähtsusetu pisiasi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 18:28; 08.01 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sagedus võiks tihem olla. Väikse lapse kõrvalt ikka nii palju ei saa ja sel hetkel kui täpselt tahaks. Mulle tundub, et mees on pigem rahul sagedusega. Meil jääb ka nii 4-5 korra ringi nädalas. Ja mõnikord on nii, et 2-3 nendest kordadest on korraga (nt reede õhtul). Selles mõttes, et mingite tunniste või pooletunniste vahedega kuni kella 2-3ni öösel. Ja siis hommikul oleme zombid, kui laps äratama tuleb….

Minul tuleb tuju lihtsalt mingil imelikul ajal peale. A´la kell 6 õhtul, kui keegi veel ei maga ja pole mitme tunni jooksul lootust ka kuskile selle asjaga jõuda või siis tööl lõunapausi ajal. Joppenpuhh küll noh…..

Aga nö kvaliteediga olen ma küll rahul. Vahva on oma mehega. Eks me proovime uusi trikke ka aeg ajalt ????

N34, koos mehega 11a

Kui vanad lapsed on Teil? 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 18:51; 09.01 21:14; 09.01 21:15; 09.01 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga paljude naiste jaoks ei ole selline seks mingi õige seks, vaid lihtsalt aseaine. Seega see on ikka probleem küll, mitte tähtsusetu pisiasi.

Võimalik. Kuid naised ja mehed on erinevad, aga kui paljud tegelikult teavad, mis tema partneri jaoks on see õige, piisav või fantastiline seks? PK teemadest tuleb ju välja, et 1) ei räägita, vaid tegutsetakse eelduste peal, 2) räägitakse, kuid vastaspool ei saa aru, sest tema peas on mingi teine ettekujutus “õigest” seksist, 3) räägitakse, kuid teist ei huvita kuni tema “oma” kätte saab.

Ja raske on siis, kui näiteks mees arvab, et ta ei saa seksida, sest temal ei tõuse, samas kui naise jaoks pole see oluline, mees võiks käsi kasutada, aga mees ei kasuta, sest tema jaoks ongi kogu seks ainult tõusmisega seotud. Ma räägin sellest olukorrast.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 18:33; 07.01 22:50; 08.01 20:30; 10.01 02:33; 10.01 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga paljude naiste jaoks ei ole selline seks mingi õige seks, vaid lihtsalt aseaine. Seega see on ikka probleem küll, mitte tähtsusetu pisiasi.

Võimalik. Kuid naised ja mehed on erinevad, aga kui paljud tegelikult teavad, mis tema partneri jaoks on see õige, piisav või fantastiline seks? PK teemadest tuleb ju välja, et 1) ei räägita, vaid tegutsetakse eelduste peal, 2) räägitakse, kuid vastaspool ei saa aru, sest tema peas on mingi teine ettekujutus “õigest” seksist, 3) räägitakse, kuid teist ei huvita kuni tema “oma” kätte saab.

Ja raske on siis, kui näiteks mees arvab, et ta ei saa seksida, sest temal ei tõuse, samas kui naise jaoks pole see oluline, mees võiks käsi kasutada, aga mees ei kasuta, sest tema jaoks ongi kogu seks ainult tõusmisega seotud. Ma räägin sellest olukorrast.

Tegelikult avaneb terve uus ja põnev maailm, kui lahti lasta sellest “seks on ainult peenis tupes edasi-tagasi liikumas” stereotüübist…. ja ma julgen väita, et ka mehe ja naise vaheline intiimsus ja lähedus ainult võidab sellest

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sekselu null. Olin enne suhtes ja seal tükk aega seks puudus või jäin rahuldamata nii et nutt kurgus. Jätsin selle maha ja suhtlen väga meeldiva mehega aga vahemaa on pikk. See tekitab veel suuremat tahtmist ta kaisus olla ja muid asju teha.
Teen iseendale näpu ja väikse vibraga, eks see päästab hullemast. Kõige mõnusam see siiski pile, isu naturaalse järele kasvab meeletult. Aga see saamatus mõjub juba ammu unele ja muu stress ka. Proovisin vahepeal Tinderisse ka kontot teha, ei õnnestunud. Nagu siin üks eelnev postitaja nimetas, poes jne ei õnnestu seksobjekte maha võtta ning ausalt öelda pole kedagi sellist silma jäänudki.
Suvel oleks ühe tuttavaga ehk asjaks läinud aga siis olid hingelised asjad südamel muude asjadega seoses ning ei pidanud seda õigeks. Ahjaa, tolle eksiga vahetult peale lahkuminekut ka proovisin siis oli lausa valus, füüsiliselt, ehk vaimselt ka.
Arvan, et kui kuskilt õnnestubki saada siis mul see huu-haa on juba nii roostes et kas enam käimagi läheb või kui pikalt enne kui tunnetus tagasi tuleb.

N33

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 07:25; 10.01 05:31; 10.01 05:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kui kuskilt õnnestubki saada siis mul see huu-haa on juba nii roostes et kas enam käimagi läheb või kui pikalt enne kui tunnetus tagasi tuleb.

Oh, küll läheb. Olin visiitsuhtes naisega, kes enda sõnul ei olnud seksinud mitu aastat. Esimesel korral kohe toimis kõik kenasti, ainult sai vist liiga (seks kestis terve öö ka), ning ta võttis peale seda töö juures tervisepäeva- ei saanud käia õieti.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.01 08:18; 07.01 10:17; 07.01 12:22; 08.01 15:31; 09.01 07:49; 11.01 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rahul. Seksin paar-kolm korda nädalas. Pikk eelmäng. Mehel on küll oma naine kodus, kellega on abielus olnud 37 aastat. Elavadki eraldi majaosades. Majanaabrid. Mina olen rahul. Päriselt ka.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 07:55; 10.01 07:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks olla parem. Minu vajadused palju suuremad kui naisel. Korra nädalas umbes seksime, aga ma seksiks iga päev. Masturbeerin seetõttu palju, kaks korda päevas. M39

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sagedus võiks tihem olla. Väikse lapse kõrvalt ikka nii palju ei saa ja sel hetkel kui täpselt tahaks. Mulle tundub, et mees on pigem rahul sagedusega. Meil jääb ka nii 4-5 korra ringi nädalas. Ja mõnikord on nii, et 2-3 nendest kordadest on korraga (nt reede õhtul). Selles mõttes, et mingite tunniste või pooletunniste vahedega kuni kella 2-3ni öösel. Ja siis hommikul oleme zombid, kui laps äratama tuleb….

Minul tuleb tuju lihtsalt mingil imelikul ajal peale. A´la kell 6 õhtul, kui keegi veel ei maga ja pole mitme tunni jooksul lootust ka kuskile selle asjaga jõuda või siis tööl lõunapausi ajal. Joppenpuhh küll noh…..

Aga nö kvaliteediga olen ma küll rahul. Vahva on oma mehega. Eks me proovime uusi trikke ka aeg ajalt ????

N34, koos mehega 11a

Kui vanad lapsed on Teil? ????

Meil on üks laps, kes sai just 3-aastaseks. Seega, parajalt pisike veel ja üksik laps ka, tahab meiega koos palju olla, omaette kaua ei toimeta. Ega ma tegelikult ei kurda, sest seda teemat lugeda on ikka silmi avardav… Meil on kõik ikka väga hästi!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 15:45; 09.01 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas. Väga hea on alati. Mõlemad tahaks tihemini, aga kuidagi ei jõua. Mõlemal intensiivne töö ja kodus mitu last. Ma arvan, et palju aitab see, et oleme õppinud kõigest, ka seksist ja tunnetest, omavahel ausalt ja solvumata rääkima. Kui lapsed alles sündisid, juhtus seda, et üks või teine tundis end eemaletõugatuna, kui partner parasjagu tujus ei olnud. Ja teine asi, mis meid aitab, on rutiin. Ehk seksime varem kokkulepitud ajal. Kui paljude jaoks on spontaansus oluline, siis mina naudin seksi just rohkem, kui olen saanud end selleks õigesse meeleollu viia.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 19:55; 09.01 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasaga seksuaalelu puudub juba viimased 6 aastat. Tunnen et olen rahuldamata.

Abikaasa ei näe võimalust ega tahtmist asja parandada. Ehk teoorias võiks ju seksida aga praktikas tung ja tahtmine sobivad tingimused tekitada puuduvad.

Samas on väga palju muid objektiivselt häid põhjuseid koos olemiseks, et üritan üle olla.

Vahel on endast kahju.

N41, abielus 16 aastat.

Miks see postitus vaid plusse on saanud??? Kas nende plussitajate meelest on tõesti ok oma parimais aastais niimoodi kellegagi koos vegeteerida nagu kaks sootut olevust?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 20:27; 09.01 20:44; 09.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

17 a abielu, vanus mõlemal napilt alla 40, 3 last (3, 7, 10).
Tsükli esimeses pooles seksime me minu meelest liiga vähe. Isegi kui iga päev seksime, siis ma tahaks veel, kusjuures tahan siis just sellist… toorest, spontaanset, ilma pika eelmänguta panemist (vabandust). Ja tahan igasuguseid siivutuid asju teha temaga. Ja siis tuleb ovulatsiooniaeg ja rikub kõik ilusa ära.
Sest tsükli teises pooles mul igasugune iha puudub, ma ei saa aru, miks peaks keegi viitsima seksida, kui selle asemel võiks lugeda, telekat vahtida, magada?! Kui me siis minu loidusele vaatamata ikkagi seksini jõuame, meeldib mulle piiiiiiiikkk soojendus, silitused, hellus jm jura, millest mul tsükli esimeses pooles on savi. Enamasti me aga nüüdseks mu tsükli teises pooles ei seksi või seksime väga harva, ausalt, mul pole motivatsiooni aega leida lihtsalt.

Mees on minu rütmiga igatahes harjunud ja loeme teineteist üsna hästi. Kokkuvõttes olen muidugi rahul, et partner on nii mõistev ja ei käi mulle liigselt pinda siis, kui see mus ainult vastumeelsust tekitaks, ja samas on enamvähem “alati valmis” siis, kui mul silmad peas põlevad 😛

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kui kuskilt õnnestubki saada siis mul see huu-haa on juba nii roostes et kas enam käimagi läheb või kui pikalt enne kui tunnetus tagasi tuleb.

Selle pärast ära küll muretse – mida pikem paus, seda parem seks 🙂

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 20:27; 09.01 20:44; 09.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rahul. Seksin paar-kolm korda nädalas. Pikk eelmäng. Mehel on küll oma naine kodus, kellega on abielus olnud 37 aastat. Elavadki eraldi majaosades. Majanaabrid. Mina olen rahul. Päriselt ka.

No jõulud ja jaanid ikka teeb oma prouaga ka krõpsu, ma usun 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 20:27; 09.01 20:44; 09.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lati

Kui vanad teil lapsed ja kui tihti siis seksisite, kui nad pisikesed olid? Kas mees on ka selle korraldusega rahul, et kord nädalas? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 18:51; 09.01 21:14; 09.01 21:15; 09.01 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas. Väga hea on alati. Mõlemad tahaks tihemini, aga kuidagi ei jõua. Mõlemal intensiivne töö ja kodus mitu last. Ma arvan, et palju aitab see, et oleme õppinud kõigest, ka seksist ja tunnetest, omavahel ausalt ja solvumata rääkima. Kui lapsed alles sündisid, juhtus seda, et üks või teine tundis end eemaletõugatuna, kui partner parasjagu tujus ei olnud. Ja teine asi, mis meid aitab, on rutiin. Ehk seksime varem kokkulepitud ajal. Kui paljude jaoks on spontaansus oluline, siis mina naudin seksi just rohkem, kui olen saanud end selleks õigesse meeleollu viia.

Kui vanad teil lapsed ja kui tihti siis seksisite, kui nad pisikesed olid? Kas mees on ka selle korraldusega rahul, et kord nädalas? ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 18:51; 09.01 21:14; 09.01 21:15; 09.01 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

17 a abielu, vanus mõlemal napilt alla 40, 3 last (3, 7, 10).

Tsükli esimeses pooles seksime me minu meelest liiga vähe. Isegi kui iga päev seksime, siis ma tahaks veel, kusjuures tahan siis just sellist… toorest, spontaanset, ilma pika eelmänguta panemist (vabandust). Ja tahan igasuguseid siivutuid asju teha temaga. Ja siis tuleb ovulatsiooniaeg ja rikub kõik ilusa ära.

Sest tsükli teises pooles mul igasugune iha puudub, ma ei saa aru, miks peaks keegi viitsima seksida, kui selle asemel võiks lugeda, telekat vahtida, magada?! Kui me siis minu loidusele vaatamata ikkagi seksini jõuame, meeldib mulle piiiiiiiikkk soojendus, silitused, hellus jm jura, millest mul tsükli esimeses pooles on savi. Enamasti me aga nüüdseks mu tsükli teises pooles ei seksi või seksime väga harva, ausalt, mul pole motivatsiooni aega leida lihtsalt.

Mees on minu rütmiga igatahes harjunud ja loeme teineteist üsna hästi. Kokkuvõttes olen muidugi rahul, et partner on nii mõistev ja ei käi mulle liigselt pinda siis, kui see mus ainult vastumeelsust tekitaks, ja samas on enamvähem “alati valmis” siis, kui mul silmad peas põlevad ????

Sa siis oleksid nagu pärit kusagilt loomariigist, ei ole veel päris homo sapiens?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 19:58; 08.01 16:24; 09.01 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas. Väga hea on alati. Mõlemad tahaks tihemini, aga kuidagi ei jõua. Mõlemal intensiivne töö ja kodus mitu last. Ma arvan, et palju aitab see, et oleme õppinud kõigest, ka seksist ja tunnetest, omavahel ausalt ja solvumata rääkima. Kui lapsed alles sündisid, juhtus seda, et üks või teine tundis end eemaletõugatuna, kui partner parasjagu tujus ei olnud. Ja teine asi, mis meid aitab, on rutiin. Ehk seksime varem kokkulepitud ajal. Kui paljude jaoks on spontaansus oluline, siis mina naudin seksi just rohkem, kui olen saanud end selleks õigesse meeleollu viia.

Kui vanad teil lapsed ja kui tihti siis seksisite, kui nad pisikesed olid? Kas mees on ka selle korraldusega rahul, et kord nädalas? ????

Arusaamatused tekkisid peale esimese lapse sündi, kuna enne last oli mõlemal aega ja energiat 4-5 korda nädalas. Aga peale laste sündi tuli mehele ka lisaks töisele koorumusele kodus palju tegevust juurde. Ja mulle samuti. Ma olen aru saanud temast, et ega ta ka rohkem ei jõua/taha. Tööpäevad on pikad, õhtul tegeleme söögi-laste-lemmikloomadega. Ja kui lapsed magama saavad, siis tahaks lihtsalt lugeda/netflixi vaadata ja magada. Ju me ei ole nii energilised inimesed, et tihemini jõuaks või siis ei ole läheduse vajadus väga suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 19:55; 09.01 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas. Väga hea on alati. Mõlemad tahaks tihemini, aga kuidagi ei jõua. Mõlemal intensiivne töö ja kodus mitu last. Ma arvan, et palju aitab see, et oleme õppinud kõigest, ka seksist ja tunnetest, omavahel ausalt ja solvumata rääkima. Kui lapsed alles sündisid, juhtus seda, et üks või teine tundis end eemaletõugatuna, kui partner parasjagu tujus ei olnud. Ja teine asi, mis meid aitab, on rutiin. Ehk seksime varem kokkulepitud ajal. Kui paljude jaoks on spontaansus oluline, siis mina naudin seksi just rohkem, kui olen saanud end selleks õigesse meeleollu viia.

Kui vanad teil lapsed ja kui tihti siis seksisite, kui nad pisikesed olid? Kas mees on ka selle korraldusega rahul, et kord nädalas? ????

Arusaamatused tekkisid peale esimese lapse sündi, kuna enne last oli mõlemal aega ja energiat 4-5 korda nädalas. Aga peale laste sündi tuli mehele ka lisaks töisele koorumusele kodus palju tegevust juurde. Ja mulle samuti. Ma olen aru saanud temast, et ega ta ka rohkem ei jõua/taha. Tööpäevad on pikad, õhtul tegeleme söögi-laste-lemmikloomadega. Ja kui lapsed magama saavad, siis tahaks lihtsalt lugeda/netflixi vaadata ja magada. Ju me ei ole nii energilised inimesed, et tihemini jõuaks või siis ei ole läheduse vajadus väga suur.

Ega teil lapsed juhuslikult 3a ja 5a ei ole? ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.01 18:51; 09.01 21:14; 09.01 21:15; 09.01 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kôik on vägagi hásti- tânan kysimast. ????
11a koos olnud, arvan et tänapäeval on nii palju vôimalusi ja seks ei ole tabu. Tuleb oma sekselule vûrtsi lisada etinevate sekspesude ja lelude näol… ja tekib selline hasart ja isu sisse nagu oleks oma “vana” partneriga esimest korda linade vahel ???? meil sexshopis ostlemine ei lase lôkkel kustuda, soovitan proovida ja
Mitte môelda ainult oma
Vajaduste peale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teine asi, mis meid aitab, on rutiin. Ehk seksime varem kokkulepitud ajal. Kui paljude jaoks on spontaansus oluline, siis mina naudin seksi just rohkem, kui olen saanud end selleks õigesse meeleollu viia.

Mina paraku seda oma mehele selgeks ei ole suutnud teha.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 18:33; 07.01 22:50; 08.01 20:30; 10.01 02:33; 10.01 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kui kuskilt õnnestubki saada siis mul see huu-haa on juba nii roostes et kas enam käimagi läheb või kui pikalt enne kui tunnetus tagasi tuleb.

Selle pärast ära küll muretse – mida pikem paus, seda parem seks ????

Seks kindlasti parem aga muretsen oma tehnika pärast. Kas läheb korralikult käima ning kas valutab ning kui kaua valutab. Pakun, et ca 2 aastat pole sedasamust saanud. Algul oli ok kuna kiire, stress ja palju muutusi elus. Nüüd mõjub see saamatus juba tervisele ja vaikselt meelele ka.

Ma hakkan mõtlema, et isegi suudelda enam ei oska vist, mu eelmine elukaaslane treenis mu nö ümber, et suudleks nii nagu talle meeldis, minu arvates olin enne temaga kohtumist hulga parem suudleja. 8 aastat olime koos ja nüüd enam ei oskagi ehk vanaviisi suudelda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 07:25; 10.01 05:31; 10.01 05:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kui kuskilt õnnestubki saada siis mul see huu-haa on juba nii roostes et kas enam käimagi läheb või kui pikalt enne kui tunnetus tagasi tuleb.

Oh, küll läheb. Olin visiitsuhtes naisega, kes enda sõnul ei olnud seksinud mitu aastat. Esimesel korral kohe toimis kõik kenasti, ainult sai vist liiga (seks kestis terve öö ka), ning ta võttis peale seda töö juures tervisepäeva- ei saanud käia õieti.

Oioi, ööläbi ma kindlasti ei suuda ???? raudselt peale esimest naksu on auk nii valus, et esialgu ühest korrast piisab, siis päev-paar taastuda lasta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 07:25; 10.01 05:31; 10.01 05:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas oled oma seksuaaleluga rahul?