Esileht Pereelu ja suhted Kas oled oma seksuaaleluga rahul?

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Kas oled oma seksuaaleluga rahul?

Postitas:

Olen rahul. Seksin paar-kolm korda nädalas. Pikk eelmäng. Mehel on küll oma naine kodus, kellega on abielus olnud 37 aastat. Elavadki eraldi majaosades. Majanaabrid. Mina olen rahul. Päriselt ka.

No jõulud ja jaanid ikka teeb oma prouaga ka krõpsu, ma usun ????

Jõulud ja Jaanid olime koos ja ka seksisime. Kas ta veel oma naisega “krõpsutas” ei tea. Tegelikult pisut kurb, kui oma naine saab “krõpsu” ainult jõulude ja Jaanuse ajal.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 07:55; 10.01 07:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mina ei ole seksuaaleluga rahul, mees ei huvitu seksist rohkem kui paar korda kuus ja ei pinguta ka üldse, et mingigi võimalus ja aeg kolme kaua üleval passiva teismelise kõrval leida. Mina ikka leian neid ajaaknaid, aga mehele ükski neist hetkedest ei sobi, sest pole lihtsalt seksihuvi.

Mehega väga seksist ja fantaasiatest rääkida ka ei saa, ta on üsna kinnine ja konservatiivne selles suhtes ja seksijutu peale kipub üldse suu vett täis võtma ja vestlusega kaasa ei lähe.

N41

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 14:39; 14.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega väga seksist ja fantaasiatest rääkida ka ei saa, ta on üsna kinnine ja konservatiivne selles suhtes

Võimali, et ta fantaasiad on sedavõrd rõvedad, et ta ei söanda neist rääkida. Ja võimalik, et n-ö tavaline seks teda eruta, vaid tal on vaja mingit räiget fantaasiat, mida ta küll ei taha teostada (vähesed tahavad väga valulikke või roojaseid fantaasiaid tegelikkuses teostada, aga mõte miskipärast erutab), kuid vajab käivitamiseks. Aga see on sedavõrd tabu teema tema jaoks, et ta ei puuduta seda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 18:33; 07.01 22:50; 08.01 20:30; 10.01 02:33; 10.01 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rahul. Seksin paar-kolm korda nädalas. Pikk eelmäng. Mehel on küll oma naine kodus, kellega on abielus olnud 37 aastat. Elavadki eraldi majaosades. Majanaabrid. Mina olen rahul. Päriselt ka.

No jõulud ja jaanid ikka teeb oma prouaga ka krõpsu, ma usun ????

Jõulud ja Jaanid olime koos ja ka seksisime. Kas ta veel oma naisega “krõpsutas” ei tea. Tegelikult pisut kurb, kui oma naine saab “krõpsu” ainult jõulude ja Jaanuse ajal.

Ma arvan, et selles suhtes pole küll naine kunagi saaja rollis olnud. Pigem ikka andja.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 22:55; 10.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna nukker lugeda, et siin mitmel naisterahval on abikaasad nad unarusse jätnud. Huvitav, kas mehel endal siis ei ole vajadust? Ma ei suuda tegelikult täielikku aseksuaalsust 30-40a mehe puhul ette kujutada. Organism toodab spermat ikka ja kui sellest ei vabane, siis mingi aja peale hakkab ebamugav. Minul näiteks juba mõne päevaga. Aga no ei tea, võib-olla mees masturbeerib salaja või peab armukest ikka.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.01 08:18; 07.01 10:17; 07.01 12:22; 08.01 15:31; 09.01 07:49; 11.01 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetasin suhte, sest ei jaksanud enam. Väga intensiivne töö, ebapiisav uni ja vererohked päevad olid kindlasti üheks põhjuseks – väsimus lihtsalt tappis – aga teine põhjus oli see, et see pidev nurumine ja peale käimine muutus lõpuks nii vastumeelseks, et isegi kui isu oli, siis pigem masturbeerisin kui seksisin. Suhte hoidmiseks tulin aeg-ajalt vastu, sest mehe rahuldamatus kajastus muudes igapäevastes asjades, ja kui ühel ööl talle « ei » öelda, siis järgmisel on ta jälle kiusamas. Teed ära, siis on paar päeva rahu majas. Aga mingil hetkel enam ei suutnud. See ei olnud mehe süü, mehed on nagu on – jõudsin järeldusele, et see vabatahtlik vägistada laskmine ei ole minu jaoks lahendus. Muidu oli tore ja hooliv mees, tunnen puudust suhtest, aga mitte seksist.

Praegu olen üksi ja tunnen end väga hästi. Kui kuskilt sellise mehe leiaks, kes ise ei taha, siis ma oleks väga õnnelik 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib seksist rääkida ja mõelda, aga seda teha kohe üldse mitte. Ma ei saa üldiselt orgasme, aga mõte seksist mulle meeldib. Tahan ka kõike põnevat proovida, olen lihtsalt selle orgasmivärgiga leppinud. Õnneks meil nii kiire pidevalt, et üle korra nädalas ei jõua. Mulle meeldiks paar korda aastas. Olen märganud, et kui hästi kaua ilma olla, siis olen võimeline isegi orgasmi saama. Mees aga tahab rohkem ja no nii on. Seega ma olen üldiselt rahul, aga võiks vähem olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna nukker lugeda, et siin mitmel naisterahval on abikaasad nad unarusse jätnud. Huvitav, kas mehel endal siis ei ole vajadust? Ma ei suuda tegelikult täielikku aseksuaalsust 30-40a mehe puhul ette kujutada. Organism toodab spermat ikka ja kui sellest ei vabane, siis mingi aja peale hakkab ebamugav. Minul näiteks juba mõne päevaga. Aga no ei tea, võib-olla mees masturbeerib salaja või peab armukest ikka.

Seksuaaltungi vähenemine keskeas meestel on siiski üsna tavaline nähtus paraku.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 14:39; 14.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna nukker lugeda, et siin mitmel naisterahval on abikaasad nad unarusse jätnud. Huvitav, kas mehel endal siis ei ole vajadust? Ma ei suuda tegelikult täielikku aseksuaalsust 30-40a mehe puhul ette kujutada. Organism toodab spermat ikka ja kui sellest ei vabane, siis mingi aja peale hakkab ebamugav. Minul näiteks juba mõne päevaga. Aga no ei tea, võib-olla mees masturbeerib salaja või peab armukest ikka.

Mehi on erinevaid, naisi on erinevaid…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 09:41; 07.01 10:45; 07.01 15:25; 07.01 20:12; 14.01 19:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas oled oma seksuaaleluga rahul?