Esileht Pereelu ja suhted Kas oleks võimalik taodelda toetusi haige ema hooldamise jaoks

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas oleks võimalik taodelda toetusi haige ema hooldamise jaoks

Postitas:

Peale rasket haigust, et saa pensionäris ema enam oma kodus eluga hakkama ja kolib minu juurde. Probleemiks on see, et mul on kodus vann ja ta ei saa oma haigete jalgadega vanni astuda. Selleks, et ema end pestud saaks, peaks vanni asemel koju du¨inurga ehitama, kuid kahjuks ei ole mul sellise väljamineku jaoks hetkel raha.

Kas keegi siin teab, kas mul oleks võimalik kuskilt taodelda ühekordset toetust, et teha oma kodus vajalikud ümberehitused haige ema eest hoolitsemiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu ema või siis enda elukohajärgse sots töötaja poole, tema valgustab sind neis asjus. Kohalikud omavalitsused saavad anda ühekordseid toetusi, oleneb põhjusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

T A O T L E D A

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tavaliselt ei kommenteeri teemasid, tavaliselt ka ei kommenteeri igapäevases elus taolisi keelevärde, aga praegu tahaks küll öelda kõigile, et: taotleda, mitte taodelda!!!!!!!!! töötada, mitte töödata!!!!!!!!!!!! tule taevas appi! mu 12-a poegki imestab alati, et kas ei või olla, et need inimesed teevad nalja, kui nii kirjutavad ja räägivad. ei, ei tee nalja! nad tõepoolest ei oska ei rääkida, ei kirjutada. sorry, teemaalgataja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 20:08; 10.03 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul kestab ikka veel streik, et siin oma õigekirja taga ajad? Mis vahet sel on kuidas inimene kirjutab, point on oluline. Sellised Eeesti õigekirja tagaajajad võiks midagi targemat teha kui siin kaagutada-taun!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on point oluline. Aga ole, palun, kallis ja õpi lõpuks rääkimine-kirjutamine ka vahelduse mõttes ära :). See oli mõeldud viimasele kommenteerijale, kes leiutas uue eestikeelse sõna: taun :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 20:08; 10.03 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ema vahetab omavalitsust, siis tema vana omavalitsus küll sentigi ei anna. Pakun, et ka see omavalitsus, kuhu ta kolib, ei anna. Aga küsida võiksid ikka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta lahti http://www.ensib.ee ja sealt \”Puuetega inimestele\” ja sealt siis \”Puude raskusastme ja lisakulude tuvastamine\”.
Esmapilgul tundub jube keeruline jne aga tee see kadalipp läbi ning ma arvan, et saad abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas oleks võimalik taodelda toetusi haige ema hooldamise jaoks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.