Esileht Pereelu ja suhted Kas oleksite koos mehega, kes füüsiliselt ei tõmba?

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Kas oleksite koos mehega, kes füüsiliselt ei tõmba?

Postitas:

Huvitav, et nii paljud inimesed suudavad seksida mehega, kes pole füüsiliselt ligitõmbav. Minu jaoks on nii, et isegi, kui keegi meeldib, siis seks on midagi sellist, mida võin teha väga suure armumise faasis ja teatud olukordades. Füüsilisus üldse on minu jaoks üsna ebameeldiv ja hakkaksin meest vihkama, kui peaksin temaga kohustuslikult seksima.

Sa suudad seksida vaid väga suure armumise faasis? Loodetavasti pole sa abielus? Vaene mees, kui tõesti oled.
Seksisoov(imatus) on puhtalt peas kinni, laiskus. Absoluutselt võimalik on end märjaks mõelda. Küsimus on tahtmises.

Muidugi ei ole ma abielus ega isegi suhtes. Minu jaoks on juba paljaksvõtmine midagi sellist, mida kellegi ees ei teeks. Ma olen piiripeal aseksuaalne ja kuigi olen mõnikord tõmmet tundnud, siis seksinud veel polegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 03:42; 04.12 20:16; 04.12 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Füüsilisus üldse on minu jaoks üsna ebameeldiv ja hakkaksin meest vihkama, kui peaksin temaga kohustuslikult seksima.

Mis on “kohustuslikult seksima”?
Mind ka seks nii väga ei tõmba, aga mulle meeldib näiteks kehaline hellitus. Ja kui hellitaja oskab õigeid “nupppe” puudutada, siis naudid kehalist tegevust (sh ka seksi) kehalisel tasemel, isegi kui seda “õiget” emotsiooni ei ole. Mina näiteks ei tea omast kogemusest, mida tähendab “kirejoobumises” olla – mitte et minus seda potentsiaali ei ole, aga ükski mees pole suutnud seda 10 luku tagant välja meelitada.

nii paljud inimesed suudavad seksida mehega, kes pole füüsiliselt ligitõmbav.

Ma küsin vastu, et mida see “füüsiline ligitõmbavus” tähendab? Inimene, kes välimuse poolest ei tõmba, võib meelitada hääle ja jutuga, või hoopis oskab käe ja suuga keha tukslema panna… ja mõni füüsiliselt karismaatiline inimene on seksuaalselt ülimalt saamatu…

Minu jaoks on väga ebamugav juba enda paljaks võtmine või suudlemine inimesega, kes mulle väga ei meeldi. Ja kui meeldib, on see ka üsna ebamugav, olen häbelik ja mõnikord tundub, nagu ikka veel varateismelise faasis kinni, kus eemalt vaatamine on kõige suurem asi, mida võin teha.

Füüsiline ligitõmbavus tähendabki kogu komplekti, mitte kindlasti ainult ja mõnikord üldse mitte esteetilist välimust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 03:42; 04.12 20:16; 04.12 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei ole ma abielus ega isegi suhtes. Minu jaoks on juba paljaksvõtmine midagi sellist, mida kellegi ees ei teeks. Ma olen piiripeal aseksuaalne ja kuigi olen mõnikord tõmmet tundnud, siis seksinud veel polegi.

Siis oled ju hoopis sina erand – miks sa imestad, et teised erandid ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 00:04; 04.12 08:46; 04.12 20:42; 05.12 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oleks. Minu enda jaoks on suhtes seks, külgetõmme ja füüsiline sobivus väga olulised. Ei kujuta ette, et elaks mehega, kes füüsiliselt mitte kuidagi ei tõmba ja seksiks temaga kohustusest või mingil muul kummalisel põhjusel (mitte enda soovil). Kui see oleks nagu korterikaaslased koos eluaseme jagamine (eeldusel, et on vaimne klapp ja üksteist koos samas elukohas kuidagi ärritata), siis võib-olla veel kuidagi midagi tuleks välja. Aga seda ju ka ainult sellisel juhul, kui mõlemad seksuaalses plaanis end täiesti maha kannavad, st et ei tõmba ka kellegi teise poole. Ei ole kuigi tõenäoline variant.

Kui valida oleks kooselu mehega, kes ei meeldi, või üksi elamine, siis valiksin kindlasti üksi jäämise. Elasin 10 aastat üksi, kuni justnimelt 30ndate eluaastate alguses leidsin selle õige mehe, kellega oli ideaalne klapp (ja on ka seni, pea 11 aastat juba), nii et ma pigem arvaks, et on võimalik ka hiline õitsemine. Minu jaoks polnud näiteks 20ndates eluaastates seksil suurt tähtsust, oli juhusuhted, aga need olid kerged armumised ja osalt uudishimust tekkinud, aga polnud kordagi seda õiget tunnet, et vot selle mehega looks pere ja elaks elu lõpuni koos, aga see kõik võib tulla ju ka hiljem. Olingi seetõttu üksi. Kui mingil põhjusel peaks praegune suhe lõppema, siis kindlasti ei otsiks ma poolpidust aseainet, vaid jääkski pigem üksi, sest nüüd tean, missugune võib üks tõesti suurepärane suhe olla, nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klge aga olgem ausad, mis seal vahet on kelle m-i te imete. Need on kõik samasugused. Määravaks ikka klapp

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 22:15; 05.12 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud pikk suhe mehega, kellesse ei olnud armunud algul, mingit tõmmet ega kirge polnud aga nooruse rumaluses abiellusin. Hiljem hakkasin küll armastama, kui lapsed sündisid, samas ajapikku arenes füüsiline ebameeldivustunne, no ei suutnud temaga üldse seksida.Läksime lahku. Lahutuseks oli ka veel üks suur põhjus peale seksi. Tutvusin mehega, kellega tundsin kohe esmapilgul metsikut särinat. Temas oli mingi x faktor, mis tõmbas.Seks oli meil super, “keemia” uskumatu. Ometi omavahelisel suhtlemisel klappi ei tekkinud, kuigi kohtavalt tahtsime üksteist. Igapäevased tülid väsitasid ja otsustasime suhte lõpetada.
Nüüd juba enam mitte väga noorena tean, et on raske leida inimest kellega füüsiline tõmme ja ka vaimne sobivus, mõlemad on mulle ülitähtsad. KUi ei leia niisugust, jääks üksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 22:51; 05.12 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on juba paljaksvõtmine midagi sellist, mida kellegi ees ei teeks.

Ma olin noorena ka selletaoline. Aga… praegu olen jõudnud teise äärmusse – mind üldse ei loksuta kellegi ees paljaks võtmine. Kõik ju teavad, milline üks alasti naine välja näeb, ei ole ma mingis mõttes nii eriline, kuut varvast ei ole ja kolme tissi ka mitte… Nii et mis seal vaadata… Ma ise ka üldse alasti inimesi ei vaataks, inimesed on riietatult ikka kordades kenamad 🙂

No aga hellitada saab ju ka läbi riiete. Masturbeerida (ennast ja teist) saab ka läbi riiete, orgasmiks ei pea end ka paljaks võtma… Ma julgeksin soovitada, et hellita iseennast, mängi oma kehaga, vaadata, mida ta tunneb… siis on kindlam tunne, kui ühel hetkel peaks tekkima keegi, kellega tahad õrnusi vahetada (mitte tingimata seksida).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 17:08; 04.12 10:19; 04.12 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate kui sul on juba mitu meest olnud siis juba ükspuha. Prost teeninddab mehi ka tundetult.
Pigem loeb ikka tehnika, mitte see, kas mehel on sixback, mis särinat tekitab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 22:15; 05.12 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sixback

Uau. Sixback … Keelküüsed ja sixback.

Inimesed. Kasutage sõnavara, mida ka kirjutada oskate. Sixpack on see sõna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 00:04; 04.12 08:46; 04.12 20:42; 05.12 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud pikk suhe mehega, kellesse ei olnud armunud algul, mingit tõmmet ega kirge polnud aga nooruse rumaluses abiellusin. Hiljem hakkasin küll armastama, kui lapsed sündisid, samas ajapikku arenes füüsiline ebameeldivustunne, no ei suutnud temaga üldse seksida.Läksime lahku. Lahutuseks oli ka veel üks suur põhjus peale seksi. Tutvusin mehega, kellega tundsin kohe esmapilgul metsikut särinat. Temas oli mingi x faktor, mis tõmbas.Seks oli meil super, “keemia” uskumatu. Ometi omavahelisel suhtlemisel klappi ei tekkinud, kuigi kohtavalt tahtsime üksteist. Igapäevased tülid väsitasid ja otsustasime suhte lõpetada.
Nüüd juba enam mitte väga noorena tean, et on raske leida inimest kellega füüsiline tõmme ja ka vaimne sobivus, mõlemad on mulle ülitähtsad. KUi ei leia niisugust, jääks üksi.

võibolla see metsikuid särinaid tekitav mees tekitaski oma endises mehe vastu nö füüsilise ebameeldivustunde. Kuidagi peab ju mahajätmist ja tüdimust ikka põhjendama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud pikk suhe mehega, kellesse ei olnud armunud algul, mingit tõmmet ega kirge polnud aga nooruse rumaluses abiellusin. Hiljem hakkasin küll armastama, kui lapsed sündisid, samas ajapikku arenes füüsiline ebameeldivustunne, no ei suutnud temaga üldse seksida.Läksime lahku. Lahutuseks oli ka veel üks suur põhjus peale seksi. Tutvusin mehega, kellega tundsin kohe esmapilgul metsikut särinat. Temas oli mingi x faktor, mis tõmbas.Seks oli meil super, “keemia” uskumatu. Ometi omavahelisel suhtlemisel klappi ei tekkinud, kuigi kohtavalt tahtsime üksteist. Igapäevased tülid väsitasid ja otsustasime suhte lõpetada.
Nüüd juba enam mitte väga noorena tean, et on raske leida inimest kellega füüsiline tõmme ja ka vaimne sobivus, mõlemad on mulle ülitähtsad. KUi ei leia niisugust, jääks üksi.

võibolla see metsikuid särinaid tekitav mees tekitaski oma endises mehe vastu nö füüsilise ebameeldivustunde. Kuidagi peab ju mahajätmist ja tüdimust ikka põhjendama.

oeh, siis abielu ajal polnud mul õrna aimugi et niisugune särinaid tekitav mees üldse kusagil olemas on.
Abielu oli ammu läbi juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 22:51; 05.12 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas teil siis ei ole sellist asja, et mõni teie tuttav, keda te läbi-lõhki tunnete tundub seksikas just isiksuse karisma pärast? Tutvuse edenedes näete, et klassikalisi ilukriteeriume arvesse mõttes küll mees absoluutselt ilus ei ole, mõni on õllekõhuga, mõni lihtsalt inetu näoga, aga karima on see, mis teda tundma saades ta seksikaks muudab. Ehk siis esmapilgul mittemidagi ütlev mees võib lähemal tundma õppimisel seksikaks muutuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 14:16; 06.12 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sixback

Mes, tal on kuus selga? Ja see erutab sind või?

Klge aga olgem ausad, mis seal vahet on kelle m-i te imete. Need on kõik samasugused.

Sul ausalt ei ole vahet? Mul küll ikka on, suur vahe. Tavaliselt vahe seisnebki selles, missugune mees selle riista küljes on…

Tutvuse edenedes näete, et klassikalisi ilukriteeriume arvesse mõttes küll mees absoluutselt ilus ei ole, mõni on õllekõhuga, mõni lihtsalt inetu näoga, aga karima on see, mis teda tundma saades ta seksikaks muudab. Ehk siis esmapilgul mittemidagi ütlev mees võib lähemal tundma õppimisel seksikaks muutuda.

Armutakse ju igasugustesse meestesse, pkasudesse ja kõhnadesse, pikkadesse ja lühikestesse, minu meelest naise jaoks palju olulisem armumise tekitaja on ikka mehe käitumine, lahke oleks selle naise vastu, teened, headus, tähelepanu, oma aja jagamine ja kui naine tunneb, et ta selle mehe jaoks on tähtis ja läheb korda, siis ongi juba pool armumist olemas. Kasvõi nt see “21 nippi kuidas naine endasse armuma panna” (ni klisheelikud kui mõned on), KÕIK punktid nendest tähendavad sama- pühenda aega, anna tähelepanu ja hoolitse, harjuta tasapisi oma füüsilise lähedusega, siis ole kasvõi Quasimodo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:33; 06.12 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ei tekita seksuaalset erutust? Samas teisalt on mõttemaailm ühine, tema poolt uur armastus, turvatunne, hoolimine? Kas oleksite koos, kui alternatiiviks oleks tõenäoliselt elu lõpuni üksik olemine 30ndates naine, kel olematud suhted olnud seni, vähese enesekindluse tõttu).

Olin sellisega üsna mitu aastat suhtes. Tore mees oli, hea südamega ja tegelikult ka hea välimusega, meil oli sarnane mõttemaailm, hoolisime üksteisest väga. Aga voodielu ei saanudki kahjuks kunagi klappima. See oli pigem nagu vastastikune masturbeerimine, millest polnud kasu ei hingele ega kehale. Proovisime kõike, meil oli täielikult usalduslik suhe ja saime kõigest vabalt rääkida. Aga klapp jäigi tulemata. Tõesti ei tea, kas asi oli ainult sobimatus kehakeemias või milleski muus.

Mina sellise olukorraga leppida ei suutnud, sest olematu voodielu hakkas kahjuks ka muid külgi mõjutama. Surin sisemiselt. Armastusest ja hoolivusest ei piisanud, kaugenesime üksteisest iga päevaga aina enam. Varsti elas üks ühes toas ja teine teises, kohtusime korraks hommikul ja õhtul, vaevu rääkisime üksteisega. Mingit vimma ei pidanud, lihtsalt kadusid ka ühised jututeemad, andsime mõlemad alla. Otsustasime suhtele punkti panna ja saame siiani hästi läbi täiesti platoonilisel tasandil.

Oma iseloomu tõttu olen pigem valmis elu lõpuni üksi olema kui sellise tühja suhtega leppima. Arvan tõesti, et olen enamat väärt. Väärt elu koos inimesega, kellega on meil mõlemil hea koos olla. Minu arvates peaks heas suhtes asjad ikka tasakaalus olema või siis on võimalik puuduolevaid külgi millegi muuga niivõrd edukalt asendada, et midagi ei häiri. Kui ikka häirib, siis ei saa suhtest asja.

Aga saan aru, kuidas teemaalgatuses kirjeldatud suhe võiks tegelikult ka toimida. Minu suhtes kadus koos seksiga ka soojus ja ühtekuuluvustunne. Kui neid saaks säilitada ja puuduoleva muuga kompenseerida, siis ei näe küll takistusi, miks ei võiks ka sellises suhtes õnnelik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ei tekita seksuaalset erutust? Samas teisalt on mõttemaailm ühine, tema poolt uur armastus, turvatunne, hoolimine? Kas oleksite koos, kui alternatiiviks oleks tõenäoliselt elu lõpuni üksik olemine 30ndates naine, kel olematud suhted olnud seni, vähese enesekindluse tõttu).

Olin sellisega üsna mitu aastat suhtes. Tore mees oli, hea südamega ja tegelikult ka hea välimusega, meil oli sarnane mõttemaailm, hoolisime üksteisest väga. Aga voodielu ei saanudki kahjuks kunagi klappima. See oli pigem nagu vastastikune masturbeerimine, millest polnud kasu ei hingele ega kehale. Proovisime kõike, meil oli täielikult usalduslik suhe ja saime kõigest vabalt rääkida. Aga klapp jäigi tulemata. Tõesti ei tea, kas asi oli ainult sobimatus kehakeemias või milleski muus.

Mina sellise olukorraga leppida ei suutnud, sest olematu voodielu hakkas kahjuks ka muid külgi mõjutama. Surin sisemiselt. Armastusest ja hoolivusest ei piisanud, kaugenesime üksteisest iga päevaga aina enam. Varsti elas üks ühes toas ja teine teises, kohtusime korraks hommikul ja õhtul, vaevu rääkisime üksteisega. Mingit vimma ei pidanud, lihtsalt kadusid ka ühised jututeemad, andsime mõlemad alla. Otsustasime suhtele punkti panna ja saame siiani hästi läbi täiesti platoonilisel tasandil.

Oma iseloomu tõttu olen pigem valmis elu lõpuni üksi olema kui sellise tühja suhtega leppima. Arvan tõesti, et olen enamat väärt. Väärt elu koos inimesega, kellega on meil mõlemil hea koos olla. Minu arvates peaks heas suhtes asjad ikka tasakaalus olema või siis on võimalik puuduolevaid külgi millegi muuga niivõrd edukalt asendada, et midagi ei häiri. Kui ikka häirib, siis ei saa suhtest asja.

Aga saan aru, kuidas teemaalgatuses kirjeldatud suhe võiks tegelikult ka toimida. Minu suhtes kadus koos seksiga ka soojus ja ühtekuuluvustunne. Kui neid saaks säilitada ja puuduoleva muuga kompenseerida, siis ei näe küll takistusi, miks ei võiks ka sellises suhtes õnnelik olla.

Eks see olene vanusest ka. Praegu on seksil ikkagi tähtis osa suhtes, aga 50+ vanuses võibolla juba enam mitte. Siis muutub see lihtsalt hea läbisaamine ja teadmine, et saad teisele loota, palju tähtsamaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 11:28; 07.12 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oma praegust elukaaslast esimest korda kohtasin, tundus ta mulle välimuse ja oleku poolest õige veider. Samas jutt klappis hästi ja sellelt pinnalt muutus füüsiline meeldivus vähemoluliseks, kirg tekkis ühise mõttemaailma pinnalt. Samuti varjutas armumine selle, et mehel on mitu sellist omadust, mis minu jaoks on selge keelumärk – nt lubaduste mittepidamine, konstantne hilinemine, vastutuse mittevõtmine. Ca 7 aastat oli kooselu enam vähem ok ja suutsin leida positiivseid aspekte, mille najal kooselus edasi elada hoolimata sellest, et pidin enam vähem stabiilselt peret üleval pidama. Viimased kolm aastat algatan tulutult lahku minekut ja ei suuda aru saada, kuidas meil üldse kooselu algas. Mitte et ma midagi kahetseks, aga olen alati mõelnud, et minu nõuanne siinkohal oleks mitte tormata armununa suhet looma inimesega, kelle juures mingid asjad hullult häirivad. Sest alguses on tõesti võimalik sellest üle olla, aga mida aeg edasi, seda rohkem häirivaks need asjaolud muutuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas oleksite koos mehega, kes füüsiliselt ei tõmba?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.