Esileht Beebi ja mitmikud Kas olen lootusetu kanaema?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kas olen lootusetu kanaema?

Postitas:

2-kuuse musitajatele aga ütle julgelt pahasti, sest see ei ole normaalne. Imikule on näiteks lihtlabane ohatis eluohtlik. Imiku immuunsüsteemile piisab täiesti õhus leiduvatest bakteritest ja viirustest, ei ole vaja kuidagi ekstra neid lisada.

Miks peab kellelegi pahasti ütlema, vot sellest mina küll aru ei saa? Täiskasvanud inimene ma usun suudab ikka viisakaks jääda ja heade sõnadega selgks teha, et ta hetkel ei soovi oma last jagada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 22:54; 17.02 23:02; 17.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on issi jalakesed, issi silmaf jaa nii edasi. See loetelu liiga pikk.

Nii villand sellest. Ema nagu ei märgata üldse. Ainult issi ja tema laps.

Kui palju haridust su ämmal on? Tundub ebaviisakas harimata naisterahvas. Kanaema su partnerile siiani. Sa käi rohkem oma pere juures, ämmaga kohtuge harva.

te hakkate veel oma sõnu sööma, kui ühel päeval taipate, milline väärtus on armastavad vanavanemad, eriti siis kui neid ei ole. Kui need ninnu nännu teemad teil elu kõige suuremateks probleemideks jäävad, siis olete väga õnnelikud inimesed.

Aga üht ma soovitan küll, vanavanemad ongi selleks, et lapsi hellitada ja tänu inimeste erisustele õpivad lapsed erinevaid inimesi tundma, nendega käituma. See kõik on ok. Ärge jätke ämma juurde minemata, sest teile miski ei meeldi. Kui lapsele meeldib ja lapsel on seal hea, siis ongi kõik hästi. Tähtis on ju, et laps oleks armastatud.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 22:54; 17.02 23:02; 17.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kl teemaalgataja aga kas see kunagi üle ka läheb?

Lähme siis vanaema poole(mehe ema)

Ja ta ainult kukub musitama mu last ja iga teine sõna armas ja kallis jne. Sul on issi jalakesed, issi silmaf jaa nii edasi. See loetelu liiga pikk.

Nii villand sellest. Ema nagu ei märgata üldse. Ainult issi ja tema laps.

Jube lihtsalt. Sinna vanaema juurde ei taha üldse minnagi. Ainult mingi ninnunännutamine alatasa. Laps saab juba 10 k. Endiselt käib tibu ette ja kalli taha ja musi vahepeal jne. See viskab tõsiselt kopa ette.

Ma ei tea , kas ma ootan siit teilt mingit vastust või mitte aga lihtsalt pidin selle endast välja saama.

Ja kusjuures oleme mehega oelbud et pole vaha nunnutada ja musitada. Aga see oli täpselt nagu haneselga vesi.

ma arvan, et peaksid tegelema nende tunnetega.

kas sul oli õnnelik lapsepõlv? kas sind hoiti ja nunnutati?

kui mitte siis, see on sinu jaoks võõras tunne ja sulle võivad olla omased tunded, kus sind lükati ära ja jäeti tähelepanuta.

Lapsi musitatakse peredes, kus armastatakse üksteist. nendes peredes on hea sisekliima ja üksteisest hoolitakse, isegi kui vahel on nääklused ja pealtnäha ei olda nii mooosised.

Sul on baasturvalisuse probleemid, soovitan terapeuti.

Loodetavasti mehega ikka hoolite üksteiset ja näitate välja.

minu isa sõitis rongiga 2 tundi, et titat hoida ja musutada ning temaga pargis jalutada, siis sõi minu juures kõhu täis ja läks teise rongiga tagasi. Kui esimene laps sünnist teatasin, siis hakkas telefonis nutma ja ütles, et ta tuleb kohe, kui abi vaja…öelgu ma ainult!

nõus, tegemist on isikliku probleemiga tunnete osas. Midagi on puudu ja kadedus süvendab seda.
Meie peres musitatakse palju, kallistatakse ka. Ja kui vanaema tuleb, siis tema ka kallistab ja musitab. see on ok kõik, empaatia, hoolimine, armastuse jagamine on ok.

Herpest ei saa nüüd niisama lihtsalt (nagu siin keegi mainis), kui huulel löövet ei ole, siis ei nakka organismis peidus olev viirus.
Soovitan tegeleda oma hingeprobleemidega, need tavaliselt ei lähe ajaga üle vaid hullemaks. Sellise käitumismustriga noored inimesed kipuvad olema vanemas eas kohutavalt klammerduvad vanemad, kes ühtegi miniat/ väimeest taluda ei suuda ja last temaga jagada. Tekivad probleemid lapse elus.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 22:54; 17.02 23:02; 17.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuttaval on tõsine häda herpesega, keda lapsena silmale musitas keegi viirusekandja 🙁
Üldiselt on eestlased väga mõistlikud, pesevad enne käed ja nohused-köhased hoiavad eemale. Igaüks beebile peale ei lenda, põsest ja käest kinni ei kraba. Mul on aga lõunamaalased sugulased, siin teeb iga võõraski kohe tutipluti, sugulased käperdavad ja haaravad sülle. Laps on rahulike eestlastega leplik, kuumavereliste vanavanematega võõristas pikalt. Teistest rääkimata, pistab õnneks röökima ja nii saangi ta seltskonnas endale hoida 🙂 Ämm-äi külla tulles vähemalt nüüd pesevad käed, aga olgugi et mõlemad köhivad, pole nende jaoks see põhjus titest eemale hoidmiseks. Nende programm on küll natuke intensiivne, laul ja tants ja hüpitamine, aga seni kuni laps rahul, ma ei sega vahele. Kõigest nende moodi armastuse jagamine beebile. Suule musitamine on küll lubamatu ka meie endi poolt. Paraku nähakse siin kultuuriruumis otsekohesust tihti kui ebaviisakust, eestlased vähemalt ei solvuks mõnede iseenesestmõistetavate märkuste peale. Lihtsalt jagan kogemust. Oma sõpru ja sugulasi usaldan oluliselt rohkem ning suurt kadedust nendega ei teki, aga mehe sugulased mulle poolvõõrad ning lapse ligi laseks vaid kõige lähemaid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kl teemaalgataja aga kas see kunagi üle ka läheb?

Lähme siis vanaema poole(mehe ema)

Ja ta ainult kukub musitama mu last ja iga teine sõna armas ja kallis jne. Sul on issi jalakesed, issi silmaf jaa nii edasi. See loetelu liiga pikk.

Nii villand sellest. Ema nagu ei märgata üldse. Ainult issi ja tema laps.

Jube lihtsalt. Sinna vanaema juurde ei taha üldse minnagi. Ainult mingi ninnunännutamine alatasa. Laps saab juba 10 k. Endiselt käib tibu ette ja kalli taha ja musi vahepeal jne. See viskab tõsiselt kopa ette.

Ma ei tea , kas ma ootan siit teilt mingit vastust või mitte aga lihtsalt pidin selle endast välja saama.

Ja kusjuures oleme mehega oelbud et pole vaha nunnutada ja musitada. Aga see oli täpselt nagu haneselga vesi.

Kas sulle meeldiks rohkem, kui nad räägiks et laps on sinu nägu ja no pole ikka issi nägu üldse. Vaata et varsti su mees hakkaks ise ka kahtlustama kas ikka on tema laps 😀 meile on see arusaamatu, aga mehed ja ämmad alati tahavad lapses issit näha, ürgne DNA test nö 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas olen lootusetu kanaema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.