Esileht Hobinurk Kas olen siin ainuke kes üksi lennukiga lennata ei julge?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )

Teema: Kas olen siin ainuke kes üksi lennukiga lennata ei julge?

Postitas:
Kägu

Kõike kardan: protseduure lennujaamas, lendamist lennukiga. Kuna inglise keelt ka ei oska, siis ei saa vajadusel võõras riigis ka midagi küsida. Kardan lennujaamas eksida, midagi tähtsat tegemata jätta, vales kohas olla, mitte õigele lennule jõuda jne. Kas olen siin ainus selline kiiksuga. Kellegagi  koos lendan küll.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, sa oled ainuke. Aga õnneks ei ole lendamine kohustuslik, kulla vanaema.

+17
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA ja ei ole veel  VANAEMA

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA ja ei ole veel VANAEMA

Aga eks sa siis lenda mõne teise inimesega koos. Ma ei tea rohkem selliseid inimesi, aga küllap neid ikka leidub.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaevalt sa ainuke…  Minu 80-aastane ema ka ei julge üksi, kardab just neid samu asju – et jääb keelega hätta, et kaotab dokumendid, et ei leia linnaminevat transporti, et hilineb jne jne.

Ma ise otseselt ei karda, aga kerge stress on alati kogu selle sekeldamise pärast.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 38 ja pole siiani lennukiga lennanud. Kardan, et kukub alla????abikaasa ütleb küll, et suurem tõenäosus on auto alla jääda.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keele võiks küll ära õppida. Wi kujuta ette, kuidas tänapäeva maailmas selleta hakkama saab..nagu kotis elaks.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lendasin 23 aastaselt Ameerikasse, elus esimest korda üldse lennukiga, mäletan, et ei osanud turvavöödki kinni panna. Lisaks venis lend ja jäin edasilennust maha. No, palju õnne, keelt ei osanud (1993), esimest korda lendamas, aga sain hakkama, kohe jõudsin. Ei olnud ka telefone, et kellelegi helistada.  Tagasi tulles oli asi käpas ja juhtisin ise segaduses inimesi.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni ei julge teise tuppa ka üksi minna. Minul on ülemusel selline mees. Ei saa arsti juurde üksi, poodi üksi, mitte kuskile. Lendamisest rääkimata.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõike kardan: protseduure lennujaamas

Miks sa neid kardad või mida nende juures?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka kardaks kui kogenud piloot lennukit ei juhiks. Üksi tõenäoliselt sellega hakkama ei saa.

Aga mis seal karta? Tallinna lennujaam on nii väike, tabloode peal näha mis väravast mis lend väljub. Kui ei saa hakkama, siis küsi abi. Keeleoskuseta on jah keeruline. Soovitan mõnd reisibürood, kes selliste ullikeste jaoks on asendamatu variant. Sul vaja vaid lennujaama kohale saada ning ülejäänu organiseeritakse ära. Muidugi kinni pead ka selle maksma.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA ja ei ole veel VANAEMA

Ja kui vana sa oled siis?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas sul oleks vaja või sa tahaks üksi lennata? Kui ei, pole ju probleemi. Mina näiteks ei plaanigi seda teha. Töö asjus lendamist ei ole ning puhata ma üksi ei taha. Ühtegi välisriigis elavat sõbrannat, kellele külla lennata, ka ei ole. Seega reisimegi perega. Ülikooli ajal käisime ka sõbrannadega.

Rohkem oleks ma mures, kuidas sihtkohta jõudes ühistranspordiga liigelda või rendiauto üles leida. Lendamine tavaliselt kõige lihtsam asja juures 🙂

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normintellektiga inimene saab lennujaamas igal juhul hakkama. Nagu kõigis laiu masse teenindavates avalikes kohtades – seal on ju mõeldud sellele, et teha kõik võimalikult lihtsaks ja arusaadavaks väga erinevat päritolu ja erineva taustaga inimestele. Kui keelt ei mõista, siis on sümbolid juures, viidad, nooled, muud tähistused. Kui tähti-numbreid-kella tunned, ei jää üldjuhul oma lennust maha. Keelebarjäär ei ole mingi ületamatu probleem, küsimuste-murede korral suudetakse ikka end väljendada ja lahendus leida, tänapäeval on vastavad äpid isegi, tõlgivad jutu vajadusel. Kui oled enne lennanud ka, siis mida üldse muretseda.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka kardaks kui kogenud piloot lennukit ei juhiks. Üksi tõenäoliselt sellega hakkama ei saa

Elu on näidanud, et õnnetusi põhjustavad just kogenud piloodid. Lähevad liiga julgeks ja enesekindlaks

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 38 ja pole siiani lennukiga lennanud. Kardan, et kukub alla????abikaasa ütleb küll, et suurem tõenäosus on auto alla jääda.

Kuidas sa reisimas siis käid, autoga ja liinibussiga sõidad 5000 km soojale maale?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 38 ja pole siiani lennukiga lennanud. Kardan, et kukub alla????abikaasa ütleb küll, et suurem tõenäosus on auto alla jääda.

Kuidas sa reisimas siis käid, autoga ja liinibussiga sõidad 5000 km soojale maale?

Miks ta reisimas peab käima? Ja miks just soojal maal?

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta reisimas peab käima? Ja miks just soojal maal?

No milline inimene ei käi reisimas??? Igal pool käiakse, aga palju neid talvel suusatajaid ikka on, eestlane tahaks ikka sooja. Loodan, et mees ja lapsed tema pärast maailma avastamata ei jäta.

+8
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa reisimas siis käid, autoga ja liinibussiga sõidad 5000 km soojale maale?

Ma pole küll see, kellelt küsid, aga ma ka ei ole soojal maal käinud. Ma ei talu isegi meie suviseid kuumalaineid, nii et mingit soovi ei ole kusagile ekstra sooja kohta minna. Ma käin pigem a la Saksamaal, Inglismaal, Prantsusmaal, Rootsis, Taanis. Käin teatris, muuseumides jmt.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta reisimas peab käima? Ja miks just soojal maal?

No milline inimene ei käi reisimas??? Igal pool käiakse, aga palju neid talvel suusatajaid ikka on, eestlane tahaks ikka sooja. Loodan, et mees ja lapsed tema pärast maailma avastamata ei jäta.

eem…väga palju inimesed ei käi reisimas. Ja väga paljud ei käi soojades maades. Kas variant on ainult soojad maad või suusatamine – näiteks kuskil Kesk-Euroopas või Põhjamaades suvel ei sobi käia? Ei saa kõiki ainult enda järgi mõõta.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eem…väga palju inimesed ei käi reisimas. Ja väga paljud ei käi soojades maades. Kas variant on ainult soojad maad või suusatamine – näiteks kuskil Kesk-Euroopas või Põhjamaades suvel ei sobi käia? Ei saa kõiki ainult enda järgi mõõta.

No ma ei tea, Kesk-Euroopas ja Põhjamaades on suvel ju samuti väga soe 😀

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole küll see, kellelt küsid, aga ma ka ei ole soojal maal käinud. Ma ei talu isegi meie suviseid kuumalaineid, nii et mingit soovi ei ole kusagile ekstra sooja kohta minna. Ma käin pigem a la Saksamaal, Inglismaal, Prantsusmaal, Rootsis, Taanis. Käin teatris, muuseumides jmt.

Mida helli, soojamaa kliima ja Eesti oma on nagu öö ja päev. Eestis on vastik palav, käed higised ja tolmused ja räpased, putukad jooksevad ringi. Mujal kannatan 10-15 kraadi soojema ilma ilma probleemideta ära. Asi on ilmselt õhuniiskuses.

Ei salli Eesti sooja suve, seetõttu sõidan ka suviti siit mujale

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eem…väga palju inimesed ei käi reisimas.

Misasja? Ma ei tea mitte kedagi. Isegi kui räägid 80-aastastega, on vähemalt viimati paarkümmend aastat tagasi reisitud, ammugi Vene ajal naaberriikidesse. Lapsedki tänapäeval tavaliselt esimeseks sünnipäevaks juba reisi või kaks teinud.

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eem…väga palju inimesed ei käi reisimas. Ja väga paljud ei käi soojades maades. Kas variant on ainult soojad maad või suusatamine – näiteks kuskil Kesk-Euroopas või Põhjamaades suvel ei sobi käia? Ei saa kõiki ainult enda järgi mõõta.

No ma ei tea, Kesk-Euroopas ja Põhjamaades on suvel ju samuti väga soe ????

Põhjamaades nüüd Eestist küll nii palju soojem ei ole, et neid saaks soojadeks maadeks nimetada.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eem…väga palju inimesed ei käi reisimas.

Misasja? Ma ei tea mitte kedagi. Isegi kui räägid 80-aastastega, on vähemalt viimati paarkümmend aastat tagasi reisitud, ammugi Vene ajal naaberriikidesse. Lapsedki tänapäeval tavaliselt esimeseks sünnipäevaks juba reisi või kaks teinud.

Noh, ma tean igasuguseid inimesi, nii neid, kes üldse ei reisi, kui neid, kes väga palju reisivad. Aga neid, kes on näiteks ainult korra elu jooksul reisimas käinud on ikka omajagu.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kusagile soojale maale minek ja seal rannaliival lebamine ei ole minu silmis küll mingi  reisimine!

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kusagile soojale maale minek ja seal rannaliival lebamine ei ole minu silmis küll mingi reisimine!

jap, sama

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA ja ei ole veel VANAEMA

Kuidas on siis võimalik, et noor inimene ei räägi isegi mitte elementaarseimal tasandil inglise keelt?

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA ja ei ole veel VANAEMA

Kuidas on siis võimalik, et noor inimene ei räägi isegi mitte elementaarseimal tasandil inglise keelt?

Ja kuidas seal välismaal siis üldse hakkama saab? Inimestega ei ole vaja suhelda?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kusagile soojale maale minek ja seal rannaliival lebamine ei ole minu silmis küll mingi reisimine!

Maitseasi. Ega siis 6 päeva järjest ei pea liiva peal lebama, võib soojal maal ringi ka seigelda. Mulle meeldib külmemal ajal käia soojal maal “akusid laadimas”

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )


Esileht Hobinurk Kas olen siin ainuke kes üksi lennukiga lennata ei julge?