Esileht Hobinurk Kas olen siin ainuke kes üksi lennukiga lennata ei julge?

Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )

Teema: Kas olen siin ainuke kes üksi lennukiga lennata ei julge?

Postitas:
Kägu

Kui tänapäeval kombeks saada lapsi 34-38 aastaselt, siis TA võib olla vabalt 72 ja see põlvkond oskab pigem saksa keelt.

TA on 72-aastane? 34-38 liita 18-22, mis oli tol ajal lastesaamise aeg, saame, et TA on 52-60 ikka.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sihtkohas oled nagu puuga pähe saanud kana, kes ei leia hotelli ega veel vähem suudab rendiautoga sõita. Mina purjus peaga küll reisida ei soovi. Lisaks on need täis lennukisõitjad väga vastikud haisvad ja norskavad tüübid, keda kaasreisijad peavad kannatama.

Sihtkohas võetakse ikka takso, mitte ei hakata rendiautoga uhama. Rendiauto võib mingil muul päeval võtta, kui kohalikud olud selged.

Mina võtan alati kohe lennujaamas rendiauto, alati. Ma ei viitsi veelkord kuhugi autorenti minna. Siis on auto trepis ja teen, mis tahan. Mis mõttes kohalikud olud selged? On piisavalt selged, sisestan aadressi Google Mapsi ja hakkan sõitma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtan alati kohe lennujaamas rendiauto, alati. Ma ei viitsi veelkord kuhugi autorenti minna. Siis on auto trepis ja teen, mis tahan. Mis mõttes kohalikud olud selged? On piisavalt selged, sisestan aadressi Google Mapsi ja hakkan sõitma.

Rendiautot läheb reisi ajal vast paariks päevaks vaja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rendiautot läheb reisi ajal vast paariks päevaks vaja.

Nii on, et auto pooltel päevadel seisab hotelli ees ja mina päevitan basseini ääres. Aga kuna ma reisi ajal sente ei veereta, siis see paar-kolmsada eurot siia sinna ei ole probleem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtan alati kohe lennujaamas rendiauto, alati. Ma ei viitsi veelkord kuhugi autorenti minna. Siis on auto trepis ja teen, mis tahan. Mis mõttes kohalikud olud selged? On piisavalt selged, sisestan aadressi Google Mapsi ja hakkan sõitma.

Pole ju mõtet seda autot ALATI kohe võtta – tihti on lihtsam taksoga/rongiga lennujaamast hotelli sõita ja auto tuuakse sinna just sel ajal kui soovid. Ja pole ju mõtet rentida autot kui oled Londonis, New Yorgis või Tokios…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on, et auto pooltel päevadel seisab hotelli ees ja mina päevitan basseini ääres. Aga kuna ma reisi ajal sente ei veereta, siis see paar-kolmsada eurot siia sinna ei ole probleem.

Ma võtan tavaliselt hotellist. Tihti on hotelli autorendis luksuslikum valik ning saan erinevate edevate autodega paarutada vastavalt vajadusele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on, et auto pooltel päevadel seisab hotelli ees ja mina päevitan basseini ääres. Aga kuna ma reisi ajal sente ei veereta, siis see paar-kolmsada eurot siia sinna ei ole probleem.

Ma võtan tavaliselt hotellist. Tihti on hotelli autorendis luksuslikum valik ning saan erinevate edevate autodega paarutada vastavalt vajadusele.

Mul edevatest autodest on ammu kopp ees. Eks neid sai millalgi ikka tellitud, aga nüüdseks oleme igal maal kõige praktilisemate variantide peale jäänud. Need eriti edevad kõikjale ei sobi üldse, kuigi igal pool renditakse. Mõni ehk võtabki vaid 500 m kaugusel poes käimiseks.  Ja tõesti enne vaatame ringi ja näeme ära, kuidas ühistransport toimib ja mis jant parkimisega on. Autost pole eriti kasu linnade südametes, kus parkimismaju pole ja kohta otsid pikalt, lõpuks leiad 2 km kaugusel sihtkohast. Meeletu aeg. Mõnel juhul parem ikka takso või ühistransport.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul edevatest autodest on ammu kopp ees. Eks neid sai millalgi ikka tellitud, aga nüüdseks oleme igal maal kõige praktilisemate variantide peale jäänud. Need eriti edevad kõikjale ei sobi üldse, kuigi igal pool renditakse. Mõni ehk võtabki vaid 500 m kaugusel poes käimiseks.  Ja tõesti enne vaatame ringi ja näeme ära, kuidas ühistransport toimib ja mis jant parkimisega on. Autost pole eriti kasu linnade südametes, kus parkimismaju pole ja kohta otsid pikalt, lõpuks leiad 2 km kaugusel sihtkohast. Meeletu aeg. Mõnel juhul parem ikka takso või ühistransport.

Enamikes sihtkohtades ei viitsi me mingite rendiautodega jahmerdada-kui ainult 50-70 km raadiuses vaja sõita, siis ikka takso. Hea mugav, ei pea keegi roolis olema ja parkimisega tegelema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtan alati kohe lennujaamas rendiauto, alati. Ma ei viitsi veelkord kuhugi autorenti minna. Siis on auto trepis ja teen, mis tahan. Mis mõttes kohalikud olud selged? On piisavalt selged, sisestan aadressi Google Mapsi ja hakkan sõitma.

Rendiautot läheb reisi ajal vast paariks päevaks vaja.

Sõltub. Mina transan last trennidesse ja käin toidupoes. Iga päev auto kasutuses. Aga ei siirdu ka kuhugi kuurortisse ega lebota rannas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on, et auto pooltel päevadel seisab hotelli ees ja mina päevitan basseini ääres. Aga kuna ma reisi ajal sente ei veereta, siis see paar-kolmsada eurot siia sinna ei ole probleem.

Ma võtan tavaliselt hotellist. Tihti on hotelli autorendis luksuslikum valik ning saan erinevate edevate autodega paarutada vastavalt vajadusele.

Mul edevatest autodest on ammu kopp ees. Eks neid sai millalgi ikka tellitud, aga nüüdseks oleme igal maal kõige praktilisemate variantide peale jäänud. Need eriti edevad kõikjale ei sobi üldse, kuigi igal pool renditakse. Mõni ehk võtabki vaid 500 m kaugusel poes käimiseks. Ja tõesti enne vaatame ringi ja näeme ära, kuidas ühistransport toimib ja mis jant parkimisega on. Autost pole eriti kasu linnade südametes, kus parkimismaju pole ja kohta otsid pikalt, lõpuks leiad 2 km kaugusel sihtkohast. Meeletu aeg. Mõnel juhul parem ikka takso või ühistransport.

No alati saab võtta majutuse maaaluse garaazhiga. Null probleemi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sihtkohas oled nagu puuga pähe saanud kana, kes ei leia hotelli ega veel vähem suudab rendiautoga sõita. Mina purjus peaga küll reisida ei soovi. Lisaks on need täis lennukisõitjad väga vastikud haisvad ja norskavad tüübid, keda kaasreisijad peavad kannatama.

Sihtkohas võetakse ikka takso, mitte ei hakata rendiautoga uhama. Rendiauto võib mingil muul päeval võtta, kui kohalikud olud selged.

Mina võtan alati kohe lennujaamas rendiauto, alati. Ma ei viitsi veelkord kuhugi autorenti minna. Siis on auto trepis ja teen, mis tahan. Mis mõttes kohalikud olud selged? On piisavalt selged, sisestan aadressi Google Mapsi ja hakkan sõitma.

Lihtsalt huvi pärast, et miks sa sinna välismaale lähed? Ühistransport jne asjad on nagu parim vahend kohaliku eluga tutvumiseks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No alati saab võtta majutuse maaaluse garaazhiga. Null probleemi.

Pole ühelgi Kreeka saarel sellist rajatist näinud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt huvi pärast, et miks sa sinna välismaale lähed? Ühistransport jne asjad on nagu parim vahend kohaliku eluga tutvumiseks.

Sina naudi välismaa avastamist ühistranspordi abiga, mina naudin jälle välismaa avastamist rendiauto roolis. Igaühele oma, nagu öeldakse. Inimesed on erinevad, kõik ei mõtle nagu sina ja kõik ei sõida välismaal ühistranspordiga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No alati saab võtta majutuse maaaluse garaazhiga. Null probleemi.

Ma võtan auto ikka selleks, et sellega ringi sõita, mitte hotelli parklas hoida. Probleem on parkimisega nende kohtade lähedal, mida ma külastada tahan, mitte hotelli ümbruses/all parkimisega. Kuigi ka see pole alati lihtne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, sa oled ainuke. Aga õnneks ei ole lendamine kohustuslik, kulla vanaema.

Oled perekoolis. Imelik on siin halvustada “vanaema” nimetamisega. Või oli see tunnustus sinu poolt hoopis? Igatahes sarkastiline.
TA – le ütlen, et selliseid on veel. Lihtsalt suur osa sellistest inimestest ei tunnista seda. Ja üksinda lendajaid ei ole väga palju, suurem osa ikka teeb seda koos teisega. Kui on keegi, kes lendab alati üksi ja reisib ja kellele ei ole sellega mingeid probleeme ega hirme, siis ta kindlasti ei ole oma vastandi peal kuri ega mõistamatu, kui ta just pole väga noor(elukogenematu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eem…väga palju inimesed ei käi reisimas.

Misasja? Ma ei tea mitte kedagi. Isegi kui räägid 80-aastastega, on vähemalt viimati paarkümmend aastat tagasi reisitud, ammugi Vene ajal naaberriikidesse. Lapsedki tänapäeval tavaliselt esimeseks sünnipäevaks juba reisi või kaks teinud.

Ma olen selline, kes ei käi. Koos mehega mõlemad. Olen mõelnud, aga sinna see on jäänud. Nüüdseks isegi ei tea, kuhu tahaksin minna, kui läheks. Soojad maad ka välistatud ja suurlinnad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA – le ütlen, et selliseid on veel. Lihtsalt suur osa sellistest inimestest ei tunnista seda. Ja üksinda lendajaid ei ole väga palju, suurem osa ikka teeb seda koos teisega. Kui on keegi, kes lendab alati üksi ja reisib ja kellele ei ole sellega mingeid probleeme ega hirme, siis ta kindlasti ei ole oma vastandi peal kuri ega mõistamatu, kui ta just pole väga noor(elukogenematu).

Mina käisin esimest korda elus reisil ja üksi. Meil polnud niipalju raha sel ajal, et kahekesi reisida (ja see reis oli olnud mu eluunistus juba ammu). Ma polnud  Tallinna  lennujaamagi  näinud ja ei teadnud lendamisest mitte midagi. Ja sel reisil oli 2 nädala jooksul 6 erinevat lendu! Algul olin nagu peata kana, aga kuna see reis toimus siiski grupiga, siis 3. lendu ja järjekordset lennujaama enam ei peljanud, juba teadsin, kes meie grupis on, kõndisin kaasa. Aga 2 esimesega pidin ise hakkama saama ja õiged kohad leidma nii Tallinnas kui ka Arlandas. Inglise keel polnud mul sel ajal ka kiita, aga kõik sildid olid siiski ebam-vähem mõistetavad ja töötajad abivalmid. Praegu on reisimine ülilihtne juba tänu internetile ja mobiilsele netile, kõike saab alati lugeda igas keeles, kasutada tõlkeabi jne. Vabalt leiab ka iga lennujaama ja lennuki kohta infot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja üksinda lendajaid ei ole väga palju, suurem osa ikka teeb seda koos teisega. Kui on keegi, kes lendab alati üksi ja reisib ja kellele ei ole sellega mingeid probleeme ega hirme, siis ta kindlasti ei ole oma vastandi peal kuri ega mõistamatu, kui ta just pole väga noor(elukogenematu).

Väga imelik mõtteavaldus. Et täiskasvanud täiearulised inimesed reisivad reeglina käest kinni, muidu äkki hakkavad midagi kartma. Reisimine ei tähenda ju mitte ainult kuhugile puhkusele sõitmist, lennukid on täis üksilendavaid inimesi, kes lendavad tööasjus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen päris palju kohtunud lennujaamades ja lennukites ja igasugustel reisidel inimestega, kes käivad ka puhkusel üksi. Tavaliselt on need olnud keskeas või vanemad naised. Viimati oli tore kohtumine ühe 70ndates TÜ õppejõuga, kes rääkis oma puhkustest maailma eri paikades imelisi lugusid. Kadestasin teda ????.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )


Esileht Hobinurk Kas olen siin ainuke kes üksi lennukiga lennata ei julge?