Esileht Pereelu ja suhted Kas olen süüdi? Pean ennast muutma? Mees on ….ts?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kas olen süüdi? Pean ennast muutma? Mees on ….ts?

Postitas:

Lühidalt. Sest muidu keegi ei viitsi ligeda. Olen 50. Abiellusin 10 a tagasi. Minul on enda korter. Elame mehega tema endise naise korteris. Lisa info: naine pettis meest, mees suure hirmuga kinkis korteri naisele, et see jääks temaga, naine siiski läks uue mehe juurde kuna see on suure rahakottiga, ja nii see ka jäi. Mis seis praegu, mees lubas osta ühist korterit – minuga pooleks, ei teinud seda, nüuüd ka mina ei soovi. Siis lubas teha remonti, korteris kus me elame, seal remont tehtud 25 a tagasi. Eilne õhtu, küsisin- millal? Tema vastus see suvi, aga vääga napiline, ja teeb ise. Lisa info:)))…. olen näinud aastaid tema ise tehtud parandused korteris, ja nende järgi võib öelda, et käed tal kasvavad persest. Eeldasin siiski et palgab inimest, kes oskab hästi seda tööd teha. Eksisin. Olin shokkis ja ka pettunud. Kõiki suuri lubadis ei täida. Olin. Ii solvunud eile! Enda raha siia korterisse ma ei soovi panna. Enda korter on väike ja sinna ei soovi koos mehega minna, ja lisaks mul laps, kellele see korter jätta, vajadusel võin ise ka minna. Küsimusele, et kas me nüüd peame lahutama eile, ta vastas ja. Lisainfo….kingib pidevalt lilli, avaldab aramastust . Ja veel, ütles et kardab raisata raha, kuna on vana 56 ja äkki kunagi teda koondatakse ja tal pole siis söögiraha. Toit ja kulutused meil on pooleli koguaeg olnud. Tuju täna terve pæev jube. Ja, ma teadsin et ta kitsi, kuid siiski lootsin, ja see ju korter kus ta ise elab ja tema omand. Ma ei tea, mida teha, mida arvata. Süüdistan ennast, teda. Kellel on õigus? Sain aru et tal pole tähtis ilus ja armas kodu, minu jaoks on. Otsustasin koguda raha, teha oma korteris remonti, ja kolida kunagi lahku? Samas lahku ei taha minna, kompromissi ka ei leia. Nõme olukord.

+3
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 18:32; 08.06 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain ka aru, et korter on eksile kingitud, aga mees elab seal sees. Siis võib isegi mõista, miks mees remonti ei soovi teha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks siis ei taha? Uut korterit ta ei osta, raha pole:( ja vanus ka juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 18:32; 08.06 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostke kahepeale uus korter, ega muud lahendust pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see ‘mees on ….ts’ tähendab seal pealkirjas?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen seda jube kuskilt lugenud – elatakse mehe eksi korteris, naisel on väike korter? Jube tuttav lugu.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see ‘mees on ….ts’ tähendab seal pealkirjas?

Mees on ma.., pu.., li.. Ei teagi siis, kes täpselt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees teeb õigesti ju, et ei tee korteris remonti, see pole ju tema korter. Iga kell võib see mehe endine naine tulla ja teid sealt välja kupatada. Ma sinu asemel kindlasti ei paneks sinna raha sisse. Teil vähemalt üürileping on selle endise naisega? Praegu tundub, et olete kõik udupead: mees kingib heast peast oma vara naisele, kes juba on demonstreerinud, et teda ei saa usaldada, sina, kes kurvastad hoopis puuduva remondi pärast, selle asemel et muretseda, et teil pole kindlust tulevase peavarju suhtes.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda korter on väike ja sinna ei soovi koos mehega minna, ja lisaks mul laps, kellele see korter jätta,

Kui ma oleks samas olukorras, siis mehe eksnaisele kuuluvasse korterisse ma kindlasti raha ei paigutaks. Samuti mõistaksin, miks mees seda teha ei taha.
Teeksin korda endale kuuluva korteri. Või siis müüksin enda korteri, võtaksin laenu juurde ja ostaksin veidi suurema, kuhu koos mehega mahuks.
Lapsele võid selle korteri jätta, kui ise läinud oled. Oma eluajal pole tarvis vara laiali jagada. Kui tahad last aidata, siis kogu raha lapse kodulaenu sissemakse jaoks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks siis ei taha? Uut korterit ta ei osta, raha pole:( ja vanus ka juba.

Kas ei saaks siis selle eksi käest korter tagasi paluda? Võibolla poleks naisel midagi selle vastu, kui tal endal kinnisvara mujal. Siis ehk leiaksite ka motivatsiooni remonti teha ja kinnisvarasse investeerida.

Minu meelest kõlab su mees küll nagu asjalik ja rahaga õigesti arvestav mees. Sina ei taha ju ka teie praegusesse elamispinda om raha kulutada. Aga samas oled täpselt sama palju selle korteri omanik kui su mees – ehk siis kumbki teist pole. Milleks mees peab siis tahtma oma sääste tuulde loopida?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin peab ära lahutama. Mõttetu jantimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsele võid selle korteri jätta, kui ise läinud oled. Oma eluajal pole tarvis vara laiali jagada. Kui tahad last aidata, siis kogu raha lapse kodulaenu sissemakse jaoks.

Kui tahad last aidata, siis eelkõige kogu raha/kinnisvara omaenda hooldekodu arvete maksmiseks! See on oluliselt tähtsam abi lapsele kui kodulaenu sissemakse, mida laps on pmst võimeline ka ise koguma. See, et lastele-lastelastele kaela peale ei jää, on kõige tähtsam abi, mida neile anda võid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin just ise remondi elutuba- köök.
Kulu 100 euri
Laed ja aknapõsed valgeks värvitud
Seinas on seineks, see sai ka üle värvitud.
Magamistuppa õmblesin uued kardinad 60 euri

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa irised mehe kallal? Tee ise. Olete ju võrdsed. Miks mees peab sinu himude ja tahtmiste järgi kedagi otsima ja palkama? Et kui mees teie ühise kodu jaoks ei rabele, siis pole sinu jaoks piisavalt hea, aga sina ise ka selle tarbeks rabelema ei hakka, sest see pole sinu oma? No tema oma ka ilmselt pole. Tal pole raha kedagi palgata ja ise teha ei oska – sinul on raha ja oskad, miks sa siis ei tegutse?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magamistuppa õmblesin uued kardinad 60 euri

Magamistoa kardina eelarvet usun, aga kust see magamistuba sul äkki tekkis?
Enne oli elutuba-köök?

Ja värv on samuti suht kallis, 20L osta.ee-st ostes maksis viimati 39€ juba …ise ostsin.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast kitsi inimene lilli kingib? Need ju maksavad raha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris rumal mees – naine petab ja mees kingib autasuks selle eest naisele korteri! Ja jääb tegelikult ilma nii naisest kui korterist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas olen süüdi? Pean ennast muutma? Mees on ….ts?