Esileht Ilu ja tervis Kas olete eriolukorra ajal kaalus pigem juurde või alla võtnud?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kas olete eriolukorra ajal kaalus pigem juurde või alla võtnud?

Postitas:

Eriolukord on mõnele andnud võimaluse rohkem liikuda ja trenni teha – teisele vastupidi môjub laastavalt see kodune elu ja külmkapp.

Kas oled pigem viimase kuuga kaalus juurde või alla võtnud?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neli kilo kuue nädalaga läinud.

Kuhu ja miks, pole aimugi. Loodan, et pärast ikka tulevad tagasi ka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks kilo läinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2kg juurde, aga see on ainult kasuks tulnud, veel kiloke juurde saada ja ideaalkaal juba olemas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinus neli kilo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka juurde. Liiga palju kodus ning kapp head-paremat täis. Lisaks Wolt ja Bolt restodest toomas. Rohkem alkot.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimeste paari nädalaga tuli paar kg juurde, nüüdseks on need läinud ja tavakaal tagasi. Kodune külmkapp hävitavalt ei mõju aga liikumine trajektooril arvuti-vannituba-köök on märksa kesisem tööl tavalise päeva kestel toimuv liikumine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen võtnud 3 kilo juurde ja ma pole isegi mitte karantiinis, vaid kogu aja tavapäraselt tööl käinud. Aga kuna poes püüan käia mitte üle korra nädalas, siis on kodus tavapärasest rohkem toitu ja nii ma seal siis õhtuti söön…

Nagu see meem: Panda sööb 12 tundi ööpäevas. Karantiini ajal sööb inimene nagu panda. Sellepärast seda nimetataksegi pandeemiaks

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurde paar kilo. Algul käisin igal õhtul jalutamas, nüüd liigun ainult nädalavahetustel maakodus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Juurde, 5 kg kindlasti kui mitte rohkem..

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurde kuskil 2kg. Varasemalt käisin nädalas 3-4 korda trennis, selle puudumine annab tunda.
Kodus on küll hantlid, teen nendega natuke harjutusi, lisaks myfitnessi videoharjutused. Kõndimas käin ka aga see kõik pole ikka see. Keha hakkab vastikuks pehmeks muutuma, lihasmass kaob. See on väga kurb sest olen juba keskealine, 45a ja suure vaevaga oli see vorm saavutatud.
Kodus söön kindlasti rohkem, igavusest, oluliselt rohkem tarvitan alkoholi. Sisuliselt nagu puhkus, kus ikka kilosid koguneb aga lõppu ei paista 🙁

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 17:47; 28.04 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurde 1 kilo, ja selle juures, mida ma õgin, on see ikka väga hästi! Olen viimased 10 aastat oma elust toitumist jälginud ja põdenud kaalu pärast. Eriolukorra alguses külmkapi kõrval jooksis korraga juhe kokku ja otsustasin, et aitab. Elan nagu tahan ja söön mida tahan. Tulemuseks on laadungid šokolaadi, komme, küpsiseid. No need on ikka suured kogused olnud. Nüüd hakkab tunduma, et olen vist sellest kõigest oma isu lõpuks täis saanud ja kehakaal hakkab jälle huvi pakkuma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juurde võtnud – teksad on ümber rohkem pingul. Teismeline lapski tegi eile märkuse. Kaaluda pole julgenud. Probleem on selles, et nüüd käin tööl autoga. Enne läksime noorema lapsega koos bussiga, viisin ta kooli ja siis jalutasin sealt kilomeetrikese tööle. Pärast tööpäeva lõppu jalutasin kilomeetrikese bussipeatusesse. Nüüd aga sõidan uksest ukseni ja jalutan igapäevaselt tunduvalt vähem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juurde võtnud – teksad on ümber rohkem pingul. Teismeline lapski tegi eile märkuse. Kaaluda pole julgenud. Probleem on selles, et nüüd käin tööl autoga. Enne läksime noorema lapsega koos bussiga, viisin ta kooli ja siis jalutasin sealt kilomeetrikese tööle. Pärast tööpäeva lõppu jalutasin kilomeetrikese bussipeatusesse. Nüüd aga sõidan uksest ukseni ja jalutan igapäevaselt tunduvalt vähem.

No aga miks siis süüa samamoodi, kui koormus on langenud? Niipealju peaks oidu olema, et kui trenni teha ei saa, siis sööks vähem. Lihtsalt loen ja imestan neid vastuseid siin.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 19:18; 28.04 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurde kilo umbes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keha hakkab vastikuks pehmeks muutuma, lihasmass kaob. See on väga kurb sest olen juba keskealine, 45a ja suure vaevaga oli see vorm saavutatud.

Mis trenni muidu klubis teed?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 07:34; 28.04 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei muutu kaal mitte kuskile-nagu ei muutu tänu eriolukorrale ka kasv ega silmade värv.
Kaal on geenides!!
See võib esialgse ehmatusena ajutiselt kuskile poole nihkuda kuid astudes nädalate või kuude pärast taas kaalule vaatab sealt vastu 100grammi pealt sama number mis alati.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei muutu kaal mitte kuskile-nagu ei muutu tänu eriolukorrale ka kasv ega silmade värv.
Kaal on geenides!!

Et söö palju tahad (rohkem), geenid hoiavad kaalu ikka paigal?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 07:34; 28.04 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei muutu kaal mitte kuskile-nagu ei muutu tänu eriolukorrale ka kasv ega silmade värv.

Kaal on geenides!!

See võib esialgse ehmatusena ajutiselt kuskile poole nihkuda kuid astudes nädalate või kuude pärast taas kaalule vaatab sealt vastu 100grammi pealt sama number mis alati.

Mul on töòl 3 sellist 90-120kg vahel olevat daami, kes sama jama suust välja ajavad, kui lauasahtlist võetud kommide ja saiakeste vahele mahub. Jah, kindlasti on need geenid, mitte teie 3000-4000kcal päevas. Ullikeste vabandus.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juurde võtnud – teksad on ümber rohkem pingul. Teismeline lapski tegi eile märkuse. Kaaluda pole julgenud. Probleem on selles, et nüüd käin tööl autoga. Enne läksime noorema lapsega koos bussiga, viisin ta kooli ja siis jalutasin sealt kilomeetrikese tööle. Pärast tööpäeva lõppu jalutasin kilomeetrikese bussipeatusesse. Nüüd aga sõidan uksest ukseni ja jalutan igapäevaselt tunduvalt vähem.

No aga miks siis süüa samamoodi, kui koormus on langenud? Niipealju peaks oidu olema, et kui trenni teha ei saa, siis sööks vähem. Lihtsalt loen ja imestan neid vastuseid siin.

Hahahahaha…. tuligi ära see järjekordne teema ja ka vastused ja kommentaarid on vastavad…Millal küll Eesti naine täiskasvanuks saab?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keha hakkab vastikuks pehmeks muutuma, lihasmass kaob. See on väga kurb sest olen juba keskealine, 45a ja suure vaevaga oli see vorm saavutatud.

Mis trenni muidu klubis teed?

Bodypumpis olen käinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 17:47; 28.04 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alguses võtsin alla (ei tea millest, äkki lihasmassi kadu?) ja siis nüüd kilokese olen juurde võtnud sest eelmine nädal sai söögiga lõdvalt võetud. Nüüd üritan uuesti rajale saada ja lihtsalt mitte koju head ja paremat osta. Kuigi pean ütlema, et šokolaadi söömine tõi masendusest paremini välja kui miski muu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei muutu kaal mitte kuskile-nagu ei muutu tänu eriolukorrale ka kasv ega silmade värv.

Kaal on geenides!!

Et söö palju tahad (rohkem), geenid hoiavad kaalu ikka paigal?

Geenid teevad seda, et inimene ei soovi süüa rohkem, kui tema kehal on vaja. Ehk siis õgardluse puudumine on geneetiline, ja nii tõesti on.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 19:18; 28.04 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati öelnud, et trenn on saatanast. Pole trenni, pole probleemi. Käin õhtuti oma kõnniringid ära ja kaal on vinks-vonks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Teie olete see uus Perekooli saripostitaja oma iseäraliku kõnemaneeri ja ô tähega?
Postitasite ka koolilapse alafoorumi ossa küsimuse, et kui te lapse koolivideo ajal tema selja tagant mööda kõnnite siis kas teised näevad?
Olge rahulik, ilmselt olete nii 100+kg ja kui kaamerast mööda kõnnite siis esmalt võibolla küll tuvastatakse midagi naisterahva rinnakuju taolist, siis läheb minut mööda, veel minut, siis ehk ka tagumiku kujutis. Keegi ei saa aru, et inimene oli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen füüsiliselt väga aktiivne, kodukontor ja paljude muude vabaaja tegevuste ärajäämine on andnud aega rohkem füüsiliste tegevustega aega sisustada.
Samuti jäävad ära need nälja- ja stressiostud, mis peale tööpäeva alatasa juhtusid. Mingi saiake, jäätis või šokolaad läks muidu koos piima ja leivaga korvi ja poest edasi koju sõites ka suhu. Nagu rituaal juba.

Arvestades eelnevat on pettumus see, et ma pole kaalus alla võtnud. Ma ei tea, kas kodune söögistiil on tõesti siis nii erinev kui tööl, kuigi üritan ju piiri pidada.
Kuniks kaalu juurde ei tule, ei maksa muidugi kurvastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu ja tervis Kas olete eriolukorra ajal kaalus pigem juurde või alla võtnud?