Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas olete ideaalselt raseeritud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: kas olete ideaalselt raseeritud?

Postitas:
Kägu

Kas olete alati raseeritud või lasete vahepeal karval välja kasvada? Pean eelkõige silmas kaenlaaluseid karvasid ja intiimpiirkonna karvasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: kas olete ideaalselt raseeritud?

ei raseeri. vahatan. kaks nädalat püsib muretu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul kasvab 4-5 päevaga juba väga koledaks karvaseks. Vahel olen lasknud kasvada, kui meest kodus pole 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaenla all ja bikiinil laser tehtud, ei ole muret. Jalgu epileerin ise regulaarselt, ei lase karva kasvada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ikka ideaalselt puhtaks, ilma vähimagi karvata isegi luubi all.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei, talvel lasen ennast vahest mõnuga karvaseks, sääred kah.
kõrge enesehinnangu värk, ei näe probleemi ega tunne ennast seetõttu kehvamalt. Meest ka ei häiri ja voodielu ei mõjuta.

Please wait...
Postitas:
maiiii

Ikka raseeritud!:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks see ole puhtalt maitse küsimus. Meil peab mees lugu naturaalsemast naisest, seega ei raseeri meil neid mainitud kohti kumbki. Eks igal õigus omale maitsele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks see ole puhtalt maitse küsimus. Meil peab mees lugu naturaalsemast naisest, seega ei raseeri meil neid mainitud kohti kumbki. Eks igal õigus omale maitsele.[/tsitaat]
Sama siin 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahel lasen välja kasvada, üldiselt raseerin nii kord nädalas intiimpiirkonda, kaenlaaluseid sagedamini. Tutt on muidugi juba 24h pärast raseerimist siilikas, aga mis teha, iga päev ennast kaapima ikka ei hakka, nahk ei pea vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägo

Nimetatud piirkondadest pole veel kunagi raseerinud ja ei kavatse ka.
Nägu olen küll raseerinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nnnn

Please wait...
Postitas:
Jarka

Ei viitsiks eluilmaski mitu korda nädalas raseerida. Suvel epileerin, talvel raseerin vastavalt vajadusele. Praegu olen täitsa karvane muide, kes mind ikka näeb. Kui peigmees külla tuleb, siis teen lageraiet. Meil siin alles suhte algusaeg, ei hakka teda veel shokeerima. Eks kooselu ajal hakkan vaikselt harjutama, et talv on külmem aeg.

Please wait...
Postitas:
pärnakas29

Suvel kui on palav ja rannahooaeg- siis loomulikult raseerin iga 10 minuti järel.. Ükskord sattusin isegi niiii hoogu, et ei saanud aru, et NEED pole mitte minu jalakesed, vaid hoopis naabrinaise omad;)
Talvel aga on külm, no ikka nii külm kohe, et kleebin kõigepealt aknad kinni ja seejärel oma ihukarvad kah tugevalt kinni- et ikka soojem oleks ja puha;)

Please wait...
Postitas:
Jarka

[small]pärnakas29 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Suvel kui on palav ja rannahooaeg- siis loomulikult raseerin iga 10 minuti järel.. Ükskord sattusin isegi niiii hoogu, et ei saanud aru, et NEED pole mitte minu jalakesed, vaid hoopis naabrinaise omad;)
Talvel aga on külm, no ikka nii külm kohe, et kleebin kõigepealt aknad kinni ja seejärel oma ihukarvad kah tugevalt kinni- et ikka soojem oleks ja puha;)[/tsitaat]

Tule kleebi minu aknad ka kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kaenlaaluseid rasseerin nii tihti, kui võimalik. Alt aga vaid kord nädalas- nahk ei kannata enam :S Tahaks vahatada aga mul kasvavad karvad peale seda naha sisse, nii et seda varianti ei saagi kasutada :S Mees hakkas ka natuke rasseerima- ainult ümber selle, kui andsin teada, et oraalselt ei ole eriti mõnus, kui suu karvu täis on 😛

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
pärnakas29

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]pärnakas29 kirjutas:[/small]

Tule kleebi minu aknad ka kinni.[/tsitaat] Jarka..kas tõesti on see niii meeletu vaev ja no rohkemgi veel, et Sina ise ei saa/suuda oma aknaid kinni kleepida??? Kui elad Pärnus, siis võin tullagi oma suure liimi anumaga aga kaugemale tulla lihtsalt kleepimise pärast- no tõesti pole ahvatlev…

Please wait...
Postitas:
spindel

meie mehega endid ei raseeri. Ma raseerin, kui rannahooaeg, veidi vähemaks karvu või kui arsti juurde lähen.

Mu mees ei taha kuidagi raseeritud naist näha, talle tundub siis see naine kas prostituudina või et naine tahab järsku olla alaealine….

Ja ta ei taha ei prostituuti ega alaealist enda voodisse.

Please wait...
Postitas:
Jarka

[tsitaat] [small]Jarka kirjutas:[/small]
Jarka..kas tõesti on see niii meeletu vaev ja no rohkemgi veel, et Sina ise ei saa/suuda oma aknaid kinni kleepida??? Kui elad Pärnus, siis võin tullagi oma suure liimi anumaga aga kaugemale tulla lihtsalt kleepimise pärast- no tõesti pole ahvatlev…[/tsitaat]

No ma vähemalt küsisin, kaotada pole midagi. Eks ma kutsun siis kellegi teise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasvan karva vaid siis kui mees on kuskil ära, tagasi tuleb siis sile(jalad jne).

Ja vot päevade ajal on mul ka nii savi kas jalad on karvased või mitte, siis olen nagunii kuskil kägaras ja ei taha millestki midagi teada.

Please wait...
Postitas:
pärnakas29

Jarka, kas tõesti tuul vishiseb läbi klaaside nagu pöörane ja häirib Sind oma jaheda hingeõhuga?
Praegu pole ju väljas nii külm,…????? Ohh Sind küll;)

Please wait...
Postitas:
Jarka

[tsitaat]Jarka, kas tõesti tuul vishiseb läbi klaaside nagu pöörane ja häirib Sind oma jaheda hingeõhuga?
Praegu pole ju väljas nii külm,…????? Ohh Sind küll;)[/tsitaat]

Talv tuli see aasta kuidagi liiga järsku minu jaoks. Eks ma siis kevadel kleebin.

Please wait...
Postitas:
pärnakas29

Jarka…..miks kevadel? Siis algab ju hoopis karva ajamise hooaeg. No vähemalt Cosmost ma niii lugesin..Tead, kui juba niiiiiii tark ja eluline ajakiri nagu Kosmo midagi õigeks peab- siis tuleb peita oma pisarad ja anduda Cosmo õpetusele..

Please wait...
Postitas:
Jarka

[tsitaat]Jarka…..miks kevadel? Siis algab ju hoopis karva ajamise hooaeg. No vähemalt Cosmost ma niii lugesin..Tead, kui juba niiiiiii tark ja eluline ajakiri nagu Kosmo midagi õigeks peab- siis tuleb peita oma pisarad ja anduda Cosmo õpetusele..[/tsitaat]

Kevadel on nii palju energiat, et siis kleebiks terve viieka aknad kinni ja ajaks naabrid paljaks. Iseenda ka muidugi.

Please wait...
Postitas:
pärnakas29

Ohh Sind küll, Jarka;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaenlaaluseid ja \”alt\” raseerin umbes ülepäeviti, meeldib kui karvu ei ole. Jalgu umbes korra nädalas.

Seda kõike ka siis, kui meest kodus ei ole, mulle meeldib sile olla. Eks see maitseasi ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ei raseeri. vahatan. kaks nädalat püsib muretu.[/tsitaat]

kuidas see võimalik on? ma eeldan, et enne järgmist vahatamist on ju korralik nuustik juba, sest muidu ei saa ju vahatada:)
kas te seksite siis ainult 1. nädalal pärast vahatamist?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kuidas see võimalik on? ma eeldan, et enne järgmist vahatamist on ju korralik nuustik juba, sest muidu ei saa ju vahatada:)
kas te seksite siis ainult 1. nädalal pärast vahatamist?
[/tsitaat]

Kas sa tõepoolest arvad, et karvad ja seks on omavahel seotud? Ja vanust on? 15 tuleb ära?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa tõepoolest arvad, et karvad ja seks on omavahel seotud? Ja vanust on? 15 tuleb ära?[/tsitaat]

mind on alati huvitanud, millega see seotud on, sest hügieenile on see pigem kahjuks, kui kasuks?

tegelikult ma muidugi tean, aga mind huvitab, kas naised, kes karvutustamise sama normaalseks on mõelnud nagu söömise-soolestikutühjendamise ning sellekohase iluteenuse ka oma eelarvesse on mahutanud, ise ka teavad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole raseeritud. Korra kuus käin vahatamas. Paar viimast nädalat enne seda on paras pusa juba. Mai teagi, miks ma seda teen… Mehel on täiesti ükskõik. Vist peamiselt selleks, et trennis käies mingid mimmid ei jõllaks kurja näoga mu kärpimata kubet.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas olete ideaalselt raseeritud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.