Esileht Pereelu ja suhted Kas olete kahetsenud lahutust?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Kas olete kahetsenud lahutust?

Postitas:
Kägu

Kysimus on pealkirjas…

Olen lahutatud ja uues ônnelikus suhtes. Lihtsalt vahel muutun nii kurvaks môttest, et me ei suutnud peret koos hoida 🙁

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtes on alati 2 inimest. Miks peaksid sina olema kurb, et teine suhte osapool ei osanud suhtet hoida. Kui sa mõtled endisest kui “meiest”, siis pole sa mingis õnnelikus suhtes ja oled ka olemasolevas õnnetu, aga ei taha seda endale tunnistada. Miks peaks õnnelikus suhtes olev inimene olema õnnetu, et halb suhe sai lõpetatud ?  Suhtes on alati kaks inimest või oli sinul suhe ja teine pool oli lihtsalt haaratud sinu suhtesse ?

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, õnneks taas koos. Lastele oli liiga raske see lahus elamine ja meile samuti.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…sest meil on ka lapsed ja oleks soovinud, et nad kasvavad koos môlema vanemaga peres. Nyyd on kärgperendus.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen näinud kõrvalt sõbrannade lahutusi.

Kokkuvõtvalt: naistele ei ole hästi mõjunud, mõni on tervisega kimpus, mõni ei tule rahaliselt toime, mõni nutab mitu aastat, mõnel ei vea uute kaaslastega.. Kuidagi nukker seis, kusjuures enamasti need lahutused olid shokk ümberkaudsetele, sest tundus, et suhted on toimivad: tehakse kõike koos, 3 last ning ilusad kodud.

Need suhted muidugi ei lagunenud ka sellel põhjusel, et peres on vägivalda, joodikinimesi või muud sellised teemad, kust kooselu tõesti ei saa toimuda normaalselt.

Mulle tundub, et sellised “armastus sai otsa” suhete lõppemisel ei ole naised õnnelikud pärast lahutust, pigem tegelevad uute probleemidaga, millede olemasolust polnud aimugi.

+22
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie abielu purunes vägivalla ja alkoholi tõttu ning ei kahetse sekundikski.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et sellised “armastus sai otsa” suhete lõppemisel ei ole naised õnnelikud pärast lahutust…

Oot-oot, kas armastus sai otsa, tähendab, et naisel sai armastus otsa ja ta algatas lahku minemise, või mehel, kes tahtis seepeale ära minna? Muidugi pole see tähtis, sest lõppude lõpuks ju lahutati suhe.

Mind huvitab hoopis, kas sellest kellel armastus otsa sai oleneb kuidagi naise edasine käekäik? Võib siis olla, et polegi mujal rohi rohelisem, seda just sellele kellel armastus n-ö otsa sai?

Ah, vahet pole, elu ongi valik.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kahetse vägivald ja alkohol ,mehe armukesed  ajasid meid lahku.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahetsen. Meil on samad huvid, hobid, ühised sõbrad, käisime igalpool koos, sama idee laste kasvatusest, meie vanemad ja sugulased saavad hästi läbi. Mees pole alkohoolik, liiderdaja ega vägivaldne.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahetsen. Meil on samad huvid, hobid, ühised sõbrad, käisime igalpool koos, sama idee laste kasvatusest, meie vanemad ja sugulased saavad hästi läbi. Mees pole alkohoolik, liiderdaja ega vägivaldne.

..ja kui juba jutuks tuli, siis mis viis teid lahku?

Ma teemat lugedes m6tlesin selle kahetsuse all, et kui naine ise on lahutuse algatanud.. aga hiljem kahetseb astutud sammu.

 

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahetsen. Meil on samad huvid, hobid, ühised sõbrad, käisime igalpool koos, sama idee laste kasvatusest, meie vanemad ja sugulased saavad hästi läbi. Mees pole alkohoolik, liiderdaja ega vägivaldne.

..ja kui juba jutuks tuli, siis mis viis teid lahku?

Ma teemat lugedes m6tlesin selle kahetsuse all, et kui naine ise on lahutuse algatanud.. aga hiljem kahetseb astutud sammu.

Ekslikult arvasin, et mujal on rohi rohelisem, aga oli hoopis kuivanud ja kulunud. Kui mees on hea, aga igavavõitu, sest kõik juba proovitud, käidud, tehtud, siis sellest saab alati üle. Mina ei arvestanud, et mees pole 30aastane sugutäkk enam, vaid me oleme koos vahepeal vanemaks saanud. Minu uuel mehel polnud mingied huvisid, mängis arvutimänge või raiskas aega filmidele, minu lastega ei suhelnud. Muidugi võib alati parema leida, aga varsti hakkab see samamoodi ammenduma. Mida pole seda pole. Ei ole lapsi, ühist minevikku, sõpru, koos kasvamist ja sarnaseid väärtushinnanguid, huvidest ja soovidest ei hakka isegi rääkima.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teemat lugedes m6tlesin selle kahetsuse all, et kui naine ise on lahutuse algatanud.. aga hiljem kahetseb astutud sammu.

Õige sammuga ei kahetse hetkekski. Kahtlemine näitab, et lahutus pole hetkel normaalne samm ja ei ole seda võib-olla kunagi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahetsen. Meil on samad huvid, hobid, ühised sõbrad, käisime igalpool koos, sama idee laste kasvatusest, meie vanemad ja sugulased saavad hästi läbi. Mees pole alkohoolik, liiderdaja ega vägivaldne.

..ja kui juba jutuks tuli, siis mis viis teid lahku?

Ma teemat lugedes m6tlesin selle kahetsuse all, et kui naine ise on lahutuse algatanud.. aga hiljem kahetseb astutud sammu.

TA olen. Meie lahutus oli enamvähem yheskoos algatatud. Kuna läkski nii, et kasvasime lahku, lähedus kadus ja olid onavahelise suhtlemise probleemid ja isisksuste erinevused, millest ei saanudki yle. Oleme head sôbrad siiani, laste kasvatamise ja jagamise jms probleeme pole.

lihtsalt kurb on môelda, et hoolimata heast läbisaamisest elasime lôpuks nagu ôde-vend ja ei suutnud intsiimsust hoida.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie abielu purunes vägivalla ja alkoholi tõttu ning ei kahetse sekundikski.

Huvitav, miks seda kommentaari miinustati? Miinustaja võiks põhjendada.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahetsen. Meil on samad huvid, hobid, ühised sõbrad, käisime igalpool koos, sama idee laste kasvatusest, meie vanemad ja sugulased saavad hästi läbi. Mees pole alkohoolik, liiderdaja ega vägivaldne.

..ja kui juba jutuks tuli, siis mis viis teid lahku?

Ma teemat lugedes m6tlesin selle kahetsuse all, et kui naine ise on lahutuse algatanud.. aga hiljem kahetseb astutud sammu.

TA olen. Meie lahutus oli enamvähem yheskoos algatatud. Kuna läkski nii, et kasvasime lahku, lähedus kadus ja olid onavahelise suhtlemise probleemid ja isisksuste erinevused, millest ei saanudki yle. Oleme head sôbrad siiani, laste kasvatamise ja jagamise jms probleeme pole.

lihtsalt kurb on môelda, et hoolimata heast läbisaamisest elasime lôpuks nagu ôde-vend ja ei suutnud intsiimsust hoida.

Kuidas saab sõber, liiati hea sõber olla, kellega pole midagi isiksused on erinevad? Läheduse saab seksmänguasjadega uuesti avastada.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie abielu purunes vägivalla ja alkoholi tõttu ning ei kahetse sekundikski.

Huvitav, miks seda kommentaari miinustati? Miinustaja võiks põhjendada.

Mina miinustasin, aga ei põhjenda!

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie abielu purunes vägivalla ja alkoholi tõttu ning ei kahetse sekundikski.

Huvitav, miks seda kommentaari miinustati? Miinustaja võiks põhjendada.

Mina miinustasin, aga ei põhjenda!

Miks? Sellepärast, et sa ei oska seda põhjendada. Saad ilmselt ise ka aru, et selles kommentaaris ei ole midagi laiduväärset. Ongi ju igati õige vägivaldse joodiku juures lahkuda. Ei?

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie abielu purunes vägivalla ja alkoholi tõttu ning ei kahetse sekundikski.

Huvitav, miks seda kommentaari miinustati? Miinustaja võiks põhjendada.

Mina miinustasin, aga ei põhjenda!

Miks? Sellepärast, et sa ei oska seda põhjendada. Saad ilmselt ise ka aru, et selles kommentaaris ei ole midagi laiduväärset. Ongi ju igati õige vägivaldse joodiku juures lahkuda. Ei?

Õige on mitte joodiku ja vägivalduriga suhtesse minna. Pahad poisid on erutavad kuni…..ohumärke tuleb varem hinnata, et ei peaks meenutama, et oldi suhtes peksijaga.

+7
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahetsen küll. Läksime lahku, sest mees pettis. Sel hetkel olin väga solvunud ja läksime lahku. Tema on nüüd selle armukesega koos ja mina uue mehega. Aga ei ole minul ega temal seda klappi uue kaaslasega, nagu meil omavahel oli. Nüüd on kärgperendus ja muu jama. Vahel räägime endise mehega, et see asi läks küll väga halvasti, aga mis nüüd enam teha. Kogu seda kaost tagasi ei pööra. Pealegi pole mu uus mees kuidagi ära teeninud, et lahku läheksime.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahetsen küll. Läksime lahku, sest mees pettis. Sel hetkel olin väga solvunud ja läksime lahku. Tema on nüüd selle armukesega koos ja mina uue mehega. Aga ei ole minul ega temal seda klappi uue kaaslasega, nagu meil omavahel oli. Nüüd on kärgperendus ja muu jama. Vahel räägime endise mehega, et see asi läks küll väga halvasti, aga mis nüüd enam teha. Kogu seda kaost tagasi ei pööra. Pealegi pole mu uus mees kuidagi ära teeninud, et lahku läheksime.

Kui kummalgi lapsi uuega pole, mõlemad elanud teisega, võiks uuesti üritada. Aus pole praegust meest ja mehe uut naist ninapidi vedada ja vaimselt petta, kui klapp puudub.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahetsenud ei ole, aga väga halb tunne on küll. Üle 20 aasta kooselu, meeletult pingutusi ja väga inetu suhte lõpp.

Ma isegi ei oska öelda, mis seda kehva tunnet tekitab. Lihtsalt isegi kunagi ei mõelnud selle peale, et lahku minna. Nagu igavene tuli oleks kustunud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama, mis eelmine – ei kahetse, aga inetu lõpp. Hoolimatust alkohoolikust sai üleöö väga hea isa lastele ja joomise jättis ka maha. Kuna tal kuhugi minna ei olnud, jäi veel meie ühisesse koju. Korter on kooselu ajal laenuga ostetud, aga juriidiliselt kuulub minule. Mina olen ka kõik laenumaksed tasunud. Samuti kõik muud maksed ja autoga seotud kulud ja lastega seotud kulud. Nüüd on asi inetu, sest mees avastas, et seda korterit on võimalik rahaks teha ja siis enda osa nõuda. Lapsed mingu või kuuse alla, peaasi, et tema oma raha kätte saaks.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju on ikka, et läks nii nagu läks,ning laste käimine kahe kodu vahet on logistiline tüütud,  aga ei kahetse. Ei oskaks endale ka tagantjärele midagi soovitada suhte päästmiseks. Lastega tegeleb eks nüüd rohkem kui kooselu ajal.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule on jäänud mulje, et mehed algatavad lahutuse enamasti siis, kui kuidagi enam ei saa ja üldiselt vanasse kaevu enne ei sülita, kui uus valmis. Naised algatavad lahutuse ka siis, kui “tahaks nagu midagi”. No et liblikad ei lenda ja kuidagi igav ja seks pole päris see ja… Et kõik võib ju olla hea, aga enam pole elevust. Nimetavad seda lahkukasvamiseks. Ja sellised lahkuminejad muidugi kahetsevad.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahetsen küll. Läksime lahku, sest mees pettis. Sel hetkel olin väga solvunud ja läksime lahku. Tema on nüüd selle armukesega koos ja mina uue mehega. Aga ei ole minul ega temal seda klappi uue kaaslasega, nagu meil omavahel oli. Nüüd on kärgperendus ja muu jama. Vahel räägime endise mehega, et see asi läks küll väga halvasti, aga mis nüüd enam teha. Kogu seda kaost tagasi ei pööra. Pealegi pole mu uus mees kuidagi ära teeninud, et lahku läheksime.

Minu loo algus on samasugune, ainult ilma kahetsuseta. Kärgperendus on, aga jamadest pääsesime.

Kahetsen ainult seda, et varem ei lahutanud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mitte iial… mees muutus kurjaks,vägivaldseks ja jõi.Isegi tema laused mulle kao siit eemale,pole minu probleem ,sa igavene töllmokk jne .Miks ma pean kahetsema.Üksi on lihtsam edasi minna.Meeste suhtes on usaldus kadunud.Lapsed on minu juures,lapsed hakkasid teda ka lõpuks vihkama.See oli jube …õnn et ei ole enam.Kõik koosoldud ilus algused tuhmus lõpuks selle kõrval.Tal oli ka meie abielu lõpus mingid abielu naistest armuksed.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine luges liiga palju perekooli. Kahetsen, et nimeserverist ligipääsu õigel ajal kinni ei keeranud, oleks ilmselt jätkuvalt koos.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine luges liiga palju perekooli. Kahetsen, et nimeserverist ligipääsu õigel ajal kinni ei keeranud, oleks ilmselt jätkuvalt koos.

Oleksid pidanud perekooli lugema ja omad järeldused tegema, mis mehed teistel.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahetsen. Meil on samad huvid, hobid, ühised sõbrad, käisime igalpool koos, sama idee laste kasvatusest, meie vanemad ja sugulased saavad hästi läbi. Mees pole alkohoolik, liiderdaja ega vägivaldne.

Järelikult lahutasite valedel põhjustel, ilma mõtlemata.

Mina kahetsen kõvasti hoopis seda, et varem ei lahutanud. Venitasin kummi liiga pikalt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahetsen. Meil on samad huvid, hobid, ühised sõbrad, käisime igalpool koos, sama idee laste kasvatusest, meie vanemad ja sugulased saavad hästi läbi. Mees pole alkohoolik, liiderdaja ega vägivaldne.

Järelikult lahutasite valedel põhjustel, ilma mõtlemata.

Mina kahetsen kõvasti hoopis seda, et varem ei lahutanud. Venitasin kummi liiga pikalt.

Loomulikult valedel. Olin loll ja unustasin ära, kui hea mul oma mehega oli ja kui negatiivseid inimesi ümberingi on. Raiskasin aega. Soovitan kõigile enne mõelda. Pole vaja ka lastetute või lastega perede elusid rikkuda selle kärglusega. Lapsed lausa vihkasid uut meest ja mees neid. Pärast seksi oli meil mehega hea, aga nii kui pikem vahe sisse jäi, muutusin vastikuks tema suhtes. Põhjuseta, sest tõesti hea mees ja temaga lapsi soovisin, väga kaalutletud ja tark otsus oli. Lahku minna oli täielik fopaa.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas olete kahetsenud lahutust?