Esileht Pereelu ja suhted Kas olete käinud sensitiivi juures?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas olete käinud sensitiivi juures?

Postitas:

Mina olen kaks korda käinud. Kuidagi kummaline tunne oli, nagu ta teaks midagi minust enne ja lapsepõlvest..

Sain ka paar head lühidat lauset (nõuannet)…

Samas sain nagu ka sõimata, et miks ma selline olen jne..

Kummaline..samas ikkagi parem kui psühhiaater– vabalt võid minna ja tulla, maksad raha ja kõik,oled vaba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi käisin kaardimoori juures. Enam-vähem kõik , mis rääkis on tõeks läinud, kuid mõningase hilinemisega. Kui ta rääkis kuudest, et see juhtub novembris ja see varsti, kui juba juhtunud pole, siis tegelikkuses käis asi aastates 2- 7 aastat hiljem. Ei ajanud mingit häma vaid, konkreetseid fakte. Oleviku faktid(mida ma lihtsalt ei teadnud) ja lähituleviku ennustused läksid kõik täppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav!

Lasin ka mustlasel ennustada kunagi, aga see jäi poolikuks, sest tahtis vist rohkem raha—ma maksin 25 krooni, sajast ei tahtnud anda, kuigi ta ütles et pane siia käe peale üks suur rahatäht, kuidagi paha tunne jäi—siis ta ütles veel halvasti ka pärast—loodetavasti ei lähe täide

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma elu tuleb nagunii ise elada. Kui keegi vähekene aidata suudab, siis edasi on juba inimese valik ja otsus. Kas elada edasi samamoodi ,mis haigeks tegi või teha muutus. kui jääda mõne abistaja sõltuvusse, siis on see sama kui nõela otsas istumine. Loodetavasti jätkub sul jaksu nõuandeid elluviia ja juba see võib muutuse tuua edaspidiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas olete käinud sensitiivi juures?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.