Esileht Ilu Kas olete kasutanud stiilinõustaja abi?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kas olete kasutanud stiilinõustaja abi?

Postitas:

Kuidas olete rahule jäänud? Kas seda teenust pakub ainult Kaubamaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 29.01 14:16; 10.02 17:48; 13.08 10:39; 14.09 14:00; 18.09 10:35; 09.07 18:16; 03.09 15:34; 13.09 18:51; 20.09 08:47; 19.10 12:53; 01.11 08:57; 12.02 13:49; 15.04 15:15; 24.04 13:30; 27.04 10:14; 27.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete rahule jäänud? Kas seda teenust pakub ainult Kaubamaja?

Seda teenust pakub minu naine. Vähemalt minule. Ma ei ole rahule jäänud sellega.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete rahule jäänud? Kas seda teenust pakub ainult Kaubamaja?

Guugeldasin ja avastasin, et neid stiilinõustajaid on eestis ikka rohkem kui üks, paraku nende pildigaleriid küll teenust ostma ei kutsunud
Usu, ise youtubist otsides saad parema tulemuse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kasutanud stockmanni oma. täiesti pointless.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise pole küll kasutanud, aga mu mees küll. Minu arust oli abi täitsa asjalik, aga eks see oleneb ju teenindajast. Kogemus kuskil 10 a tagusest ajast ja Kaubamajast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutanud kunagi aegu tagasi Kaubamajas, paaril korral. Nagu üks eelmine kommenteerija märkis, pointless! Esimesel korral oli mul kiire või kujutasin ette, et mul on kiire – kodusel väikelapse emal oli vaja ruttu saada esinduslik väljanägemine ühe überpiduliku sündmuse jaoks ja tundus väga mugav, kui kõik prooviruumi valmis tassitakse. Kuigi kirjeldasin eelnevalt täpselt, mida ja milleks vajan, oli kokku kantud odava väljanägemisega pahna, õiged rõivad, kingad ja aksessuaarid leidis mulle hoopis kaasas olnud sõbranna. Teisel korral tahtsin “ilusat kleiti”, oli mingi sünnipäevapakkumine tasuta stiilinõustamisega. No ja jälle leidsin ma selle kleidi saalist lõpuks ise, stiilinõustaja lihtsalt ei tabanud stiili 😀
Võta shoppamiseks aega ja ära enesekindlust koju unusta, Sina ise tunned ennast paremini ja kauem, kui kaubamajatädid või ženjafokinid. Elutervelt kriitilise meelega sõbrannast või sõbrast on ka rohkem abi kui võõrast palgalisest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on käinud Kaubamajas ja mina küll rahule pole jäänud. Näiteks teksaseid ostes toodi mingid Soome penskari tüüplõikelised laiad ja lotendavad asjandused kohale. Hõkk. Parem ikka ise vaadata. Kas või vaatad Pinterestist stiili valmis ja siis otsid enam-vähem sarnased asjad kokku. Muidugi nii võiks ka proovida, et näitad neile stiilinõustajatele oma pildi ette ja ehk nad siis suudavad poest vastavad esemed üles leida – ei tea, niimoodi pole proovinud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 07:48; 15.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kasutanud, aga olen varasemas nooruses lugenud moeajakirju ja vaadanud stiilimuutuse saateid, mis küll on osad sellised, et teevad algselt huvitavatest inimestest halli nukukese, aga põhitõed on siiski seal olemas, mis kehakujuga mis sobib, mis nahatooniga mis värve pigem vältida. Kui on lame rind, siis mida annab panna ja kui suur büst, siis mis pigem ei sobi.

Kui need elementaarsed asjad on selged, siis edasi pole mingit stiilinõustajat juurde vaja. Kõige olulisem on see, et sa pead ennast riietuses hästi tundma. Kui sa tunned ennast hästi ainult musta värvi riietes, aga stiilinõustaja riietab su kollasesse, siis ei ole sellest stiilinõustajast lõppkokkuvõttes mingit tolku.

Parem guugelda: Fashion trends spring 2019 – saad suuna kätte, mis lõiked, mis värvid parasjagu trendikad on ja siis nende seast valid sellised, mis sinu kehakujuga sobivad. Vaata youtubest videosid, seal on iga asja kohta õpetus. Ma arvan, et parem on endale üks kord ise selgeks teha, mis sinu kehatüübile sobib ja siis edasi ise vaadata, sõbranna/sõbra nipp võib ka abiks olla. Kui oled naine, siis oma mehe käest ei soovita küsida, mida endale selga panna, ta näitab sulel lihtsalt esimest minikleiti 😀

kui praegu neid moetrende vaadata, siis on ikka servast serva asju väga trendikad. Kui riietud end üleni beeži, oled trendikas ja kui paned selga heegeldatud kleidi ja pähe liblikad, oled väga moodne. Samuti oled moodne siis kui viskad selga neoonvärvi riided liibuvate põlvpükstega või siis safari stiilis liivakarva kleidi – ikka oled trendikas. Samal ajal on moes erkoranž ja fuktsiaroosa, aga ka helesinine ja lavendlitoon. Täpid, mustvalged ruudud, mustrilised pintsakud ja kostüümid, metalse läikega materjalid, narmad, suled, lateks…

Ühesõnaga, korraga on nii palju erinevaid stiile, mille kõigega sa saaksid end näidata moeteadlikuna. Vali lihtsalt selle järgi, milles sa end hästi tunned.

Mis sel aastal moes enam ei ole: lohvakad pintsakud, paljaste õlgadega pluusid, kõrge kontsaga stilettod. 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on käinud Kaubamajas ja mina küll rahule pole jäänud. Näiteks teksaseid ostes toodi mingid Soome penskari tüüplõikelised laiad ja lotendavad asjandused kohale. Hõkk. Parem ikka ise vaadata. Kas või vaatad Pinterestist stiili valmis ja siis otsid enam-vähem sarnased asjad kokku. Muidugi nii võiks ka proovida, et näitad neile stiilinõustajatele oma pildi ette ja ehk nad siis suudavad poest vastavad esemed üles leida – ei tea, niimoodi pole proovinud.

See ei olegi stiilinõustamine, see on teener asju tassimas.
Üldse inimesed on omas peas juba mingi idee kinnitanud ja kõrvalekaldumine on välistatud. Seega ei tahetagi tegelikult nõustamist vaid teenrit kes sinuvalitud stiilis asju kokkuveaks.
Et sulle need lohvakad penskariteksad üldse ei meeldi ja veel vähem oma lähedase seljas on üks asi. Siis tõrjud tagasi ka mõtte, et see tegelikult võib inimese kehakuju ja olemusega sobida. Sinu jaoks on see jõle ja ei mingeid muid variante, sest sina tead kõike kõige paremini!

Ma olen ka kord seda teenust kasutanud. Ikka absull ei meeldinud mis ta mulle tõi. Õudne jne sest olin harjunud käima liibuvates ja mustades riietes, need meeldisid mulle. See, et ma tegelikult nägin välja omavalitud ilusates riietes nagu nälginud vihmauss ei jõudnud minuni. Nüüd oma pilte sellest ajast vaadates on jube.
Tasapisi olen ise jõudnud selleni mis mulle juba tookord soovitati!
Aga me oleme kõik põikpäised ja tegelikult ikka üsna üsna konservatiivsed, millegi harjumusliku muutmine on väga vastumeelne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on käinud Kaubamajas ja mina küll rahule pole jäänud. Näiteks teksaseid ostes toodi mingid Soome penskari tüüplõikelised laiad ja lotendavad asjandused kohale. Hõkk. Parem ikka ise vaadata.

Aa, sellepärast nii paljud keskealised mehed käivadki naeruväärsetes noorteteksades, et nende naised ütlevad klassikalise lõike peale hõkk 😀

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 16:14; 19.02 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on käinud Kaubamajas ja mina küll rahule pole jäänud. Näiteks teksaseid ostes toodi mingid Soome penskari tüüplõikelised laiad ja lotendavad asjandused kohale. Hõkk. Parem ikka ise vaadata.

Aa, sellepärast nii paljud keskealised mehed käivadki naeruväärsetes noorteteksades, et nende naised ütlevad klassikalise lõike peale hõkk ????

Te võite käia kuidas tahate, aga mina ausalt ei tea ühtegi meest keda sellise lõikega teksad kaunistaksid: http://www.amandahemingway.co.uk/images/category_17/Quality%20Products%20Men%20Clothing%20PNBvintage%20Armani%20Jeans%20Vintage%201990s%20Denim%20Pants%20Blue%20Jeans.jpg

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 07:48; 15.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te võite käia kuidas tahate, aga mina ausalt ei tea ühtegi meest keda sellise lõikega teksad kaunistaksid:

Need toodud teksad ei kaunista minu arust naisi ka, aga moes nad on ja ega ilusat noort tüdrukut ei riku ükski riie. Ma mõtlesin, et sellised ongi praegu noorteteksased.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te võite käia kuidas tahate, aga mina ausalt ei tea ühtegi meest keda sellise lõikega teksad kaunistaksid:

Need toodud teksad ei kaunista minu arust naisi ka, aga moes nad on ja ega ilusat noort tüdrukut ei riku ükski riie. Ma mõtlesin, et sellised ongi praegu noorteteksased.

Nii armas, nagu oleks ajamasinaga 1990ndatesse tagasi kimanud 😀 Oi tore noorusaeg ja mis jõledaid riideid küll tollal kanti! Ainult tolleaegne muusika oli veel jõledam kui riided 😛

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te võite käia kuidas tahate, aga mina ausalt ei tea ühtegi meest keda sellise lõikega teksad kaunistaksid:

Need toodud teksad ei kaunista minu arust naisi ka, aga moes nad on ja ega ilusat noort tüdrukut ei riku ükski riie. Ma mõtlesin, et sellised ongi praegu noorteteksased.

Nii armas, nagu oleks ajamasinaga 1990ndatesse tagasi kimanud ???? Oi tore noorusaeg ja mis jõledaid riideid küll tollal kanti! Ainult tolleaegne muusika oli veel jõledam kui riided ????

Ära muretse, 20 aasta pärast nimetatakse praeguseid riideid mis meile ilusad ja normaalsed tunduvad kohutavateks kaltsudeks. Sellest ei ole ükski põlvkond pääsenud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kasutanud, sest need Imelise muutumise saated on igasuguse usu stilistidesse kaotanud. Lühiksele inimesele pannakse selga midipikkusega riided, mis neid veel lühemaks ja tädilikumaks vajutavad jne. Kumbki muutumissaate stilistidest pole osalejaid ilusamaks riietada osanud, aga kuna nad tohivad riideid võtta vaid sealt ühest sponsoripoest, siis äkki sealt polegi midagi võtta muidugi…

Kaubamaja teenuse osas on kahtlus ka seetõttu, et oma töötaja on muidugi huvitatud edukast müügist ja no kui ta ikka kiidab taevani mingit komplekti, siis äkki hullusehoos ostan selle ära ka, et äkki sobibki. Ja siis pärast kodus reaalsusesse tagasi tulles muidugi ei pane seda kunagi enam selga. Pigem tõesti minna poodi mõne sõbrannaga, kelle stiilitunnetus sulle meeldib, ta pole vähemalt müügi peal väljas ja vast ütleb, kui mõni hilp sind priskemaks või mammilikumaks muudab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 10:29; 19.02 12:11; 20.02 17:00; 22.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühiksele inimesele pannakse selga midipikkusega riided, mis neid veel lühemaks ja tädilikumaks vajutavad jne.

Kui tegemist on keskealise naisega, siis põlvipaljastav minikleit teeks ta ju naeruväärseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 16:14; 19.02 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mini ka ei paneks, aga selline pikkus, kus põlv on täpselt sees, on sel juhul hea pikkus. Selline poolest sääremarjast lõppev midi on kapriisne pikkus, mis sobib pikkadele ja saledatele. Või kurvikamale naisele ainult siis, kui ta suudab kõrget kontsa kanda. Aga paljud käivad kõrgete kontsadega nagu äsjasündinud vasikad, nii et see ju ka ei kaunista.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 10:29; 19.02 12:11; 20.02 17:00; 22.02 15:06;
To report this post you need to login first.

eks ilmselt umbes neljakümnendateks on inimesel ka välja kujunenud oma joon.
Ma nt armastan A-lõikega kleite, mini võib olla, aga kindlasti mitte dekolteed. Kui mulle nõustataks taljes, dekolteega kleit, siis niikuinii ma seda ei kannaks – ebamugav ja ebakindel olek ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 14:12; 20.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on hea valik ilusaid A-lõikega kleite, kindlasti huvitaks kleidid, millel oleks ka käevarred mingil määral kaetud.-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 17:48; 20.02 15:39; 20.02 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma lemmikud A-lõikelised kleidid saanud disainer Margit Salki käest: https://www.facebook.com/Margit-Salk-160299790744727/

Ta õmbleb ka kliendi mõõtude järgi, nii et saab kindlasti hästiistuva kleidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 10:29; 19.02 12:11; 20.02 17:00; 22.02 15:06;
To report this post you need to login first.

mina olen enamasti välismaalt leidnud, aga vahel ka täitsa Kaubamajast ja kodumaised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 14:12; 20.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma lemmikud A-lõikelised kleidid saanud disainer Margit Salki käest: https://www.facebook.com/Margit-Salk-160299790744727/

Ta õmbleb ka kliendi mõõtude järgi, nii et saab kindlasti hästiistuva kleidi.

Kui saladus pole, kui palju umbes Margiti juures ühe kleidi õmblemine maksma läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 17:48; 20.02 15:39; 20.02 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli põlveni pikkusega kleit veidi üle 100 euro Margiti juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 10:29; 19.02 12:11; 20.02 17:00; 22.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu Kas olete kasutanud stiilinõustaja abi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.